90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
8. feb 2011

@suezana a kedy si ho pila?lebo som citala ze ucinkuje tak za 8hodin...ja ho mam kupeny,len sa bojim ked beriem atb aby to nevyplavilo aj tie,sak sa tej hnusoby choroby potom nezbavim nikdy.. 😒

ingridka22
8. feb 2011

@kubkovka, budem piť viac, sľubujem 😉 do leta musím vyzerať ako človek, mm chce chodiť s malou na kupko.. a ja v plavkách? len z tej predstavy je mi 😝 takže musím bojovať... @ivella, zajtra nech ti chutí len vodička a prajem ti veľa síl bojovať s hladom, hoci si myslím, že sa tiež zaradíš medzi tie úspešné "vodové" dievčiny 😉 😵 idem ja asi do postele, zazerajú na mňa tyčinky 😠

shpirti
8. feb 2011

dakujem,presne na to som myslela,ze v skupine to bude lahsie.. 😉 zacala som len v sobotu,prve tri dni super,ale dnes som bola hladna,unavena a neskutocne ma bolela hlava...ale uz je za mnou aj tento den a tesim zajtra na obed...

kubkovka
8. feb 2011

@suezana preco? hadam sa nechces na nas v tej najlepsej diskusii vysr.t 😀 😀

suezana
8. feb 2011

@ivella teraz večer ho pijem asi od 20.30 😕

kubkovka
8. feb 2011

@shpirti a co budes mat dobre?

@ingridka22 no aj ja sa chystam spinkat
@ivella zajtra som tu, keby nieco

suezana
8. feb 2011

@kubkovka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tečú mi slzy 😀

kubkovka
8. feb 2011

dobru noc

suezana
8. feb 2011

@ivella never jej, aj mne sľúbila 😝

ivella
8. feb 2011

jooj,tak vitaj medzi hladnymi 😀 😀

ja uz dva dni vyberam dovolenku,to je teda moja naaaj naj motivacia,lebo ked skonci materska,uz len tazko najdeme s mm spolocny termin,,a nechcem aby sa za mna moj ultrastihly manzel hanbil 😉

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no to som rada, ze som ta pobavila, idem uz. sice s tazkym srdcom, je mi s vami dobre, ale co uz

kubkovka
8. feb 2011

@suezana ved som bola, ale skoro nikto tu nebol, tak som nejako nepisala, ale ked si sa ozvala, tak som napisala, to nemozes popriet 😉 😉

shpirti
8. feb 2011

@kubkovka kuriatko so salatikom 😝 😝 😝 tieto dni mi nerobia absolutne ziaden problem...chcela by som sa opytat,ci sa da vynechavat to ovocie,napr.nahradit zeleninou....ja ho totiz vobec nemusim ☹

suezana
8. feb 2011

@kubkovka no, na mojich 5 príspevkov jedna odpoveď, aj tu aj tam 😀

kubkovka
8. feb 2011

@shpirti no zeleninu mozes, ale mala by byt surova, co v tuto dobu nie je velmi dobry napad, tak si podus alebo uvar zeleninovu polievku.........

ivella
8. feb 2011

@suezana tak mi potom nic neuslo,to som citala ze teraz nedavno si ho pila,len som myslela ze uz druhu salku,,,,no urcite daj vediet,ci to teda teraz zabralo,to by som ho skusila niekedy na obed,medzi davkami atb 😵

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no ked som bola prave niekde pri detoch, si cakala, kym odidem od pc a rychlo si pisala......sa priznaj 😀 😀

suezana
8. feb 2011

@shpirti pravdaže, máš to napísané aj v knihe - dokonca to je diétnejšie, ale odporúča sa čerstvá zelenina 😉 alebo šťavy...

shpirti
8. feb 2011

takze ovocny den by som mohla nahradit zeleninovym dnom 😅 ?

suezana
8. feb 2011

@shpirti koľko chceš schudnúť? ak môžeš 😉

kubkovka
8. feb 2011

@shpirti mohla, ale doobeda ovocie

shpirti
8. feb 2011

tak to ste ma potesili,zeleninku milujem...buduci ovocny den uz bude krajsi 🙂

suezana
8. feb 2011

@ivella nie iba jeden hrnček som si urobila, lebo u mňa ten vodový deň nemal taký zázračný účinok 😠 dúfam, že ma to nechytí v noci v hladine alfa 😀

suezana
8. feb 2011

@kubkovka ešte si tu? 😀 😀 😀

shpirti
8. feb 2011

@suezana teraz vazim 75kg,vlastne po 4.dnoch uz len 73,a chcela by som sa priblizit ku 60tke 🙂 vam to tu zatial ako ide?

shpirti
8. feb 2011

@kubkovka moze byt ovocie nahradene cerstvymi stavami?

suezana
8. feb 2011

@shpirti pečené jabĺčka sú výborné, ... 😉 alebo dnes dal niekto tip na ananás s teplými malinami....

ivella
8. feb 2011

ja mam uz na najblizsie bielkoviny (boze to je tak daleko)nachystany kyblik kyslej kapusty,bude pod maskom,to zboznujem
joj,idem ja spat,bo ju otvorim a zozeriem ,,
ahojte zajtra,snad nebudu robit konovi akurat lifting,to by ma slahlo 😠 😠 😎

suezana
8. feb 2011

@shpirti ja som začala 74, teraz mám 67,5 po vodovom dni a chcem 60. - sme na tom rovnako 😉

suezana
8. feb 2011

@ivella 😀 😀 😀 😀 😀 😀