90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

shakes
10. feb 2011

ahojte kočky tak aj ja sa k vám pridávam. Začala som dnes a zatiaľ v pohode lebo mäsko to ja môžem skôr sa obávam toho vitamínového dňa no dúfam že to nejako zvládnem. Potrebujem schudnúť aspoň 15 kilo ked je to reálne no budem sa snažiť. A vám sa ako darí? Nech už mám tie tri mesiace za sebou s novou postavou.Ale mám aj výhodu nahovorila som manžela na to.

kubkovka
10. feb 2011

@perla200 inak vies, ako je tazko pre mna tato dieta, ked velmi nemusim cestoviny ani zeleninu, teda iba udusena alebo uvarena mi chuti, ale salaty zo surovej zeleniny moc nemusim..........ale zvykam si, a zajtra cestoviny asi nie....skôr premyslam spravit si nejake rozky alebo nieco cesnakove napr. z listkoveho cesta a k tomu leco.......musim minut papriky z chladnicky a aj cherry rajcinky

kubkovka
10. feb 2011

@shakes no vitaj, super, budes mat podporu a bude sa vam lepsie chudnut........vacsina sa tu citi dobre, ja ani neviem, ze mam dietu, uz som si zvykla, dnes mam 39.ty den a pohoda, zatial som dala dole 6,5 kg, co je dost malo, ale hlavne, ze to ide dole........a manzel chce tiez zhodit tak vela alebo je iba solidarny?

shakes
10. feb 2011

kubovka-dakujem pekne snád sa mi to podarí aj manžel chce dať dole. My sme túto dietu držali spolu minulý rok ja som schudla 10 kilo manžel aj 20 ale držali sme ju len mesiac a pol. ale to si pekne zatiaľ schudla to sa rozbehne ešte uvidíš. No ale za ten rok som pribrala asi 5 kilo a manžel skoro všetko takže dnes sme začali znova pred letom nech sme krajší. Pozerám že aj tvoj syn sa volá Martinko. 🙂 🙂 🙂

borabora666
10. feb 2011

@kubkovka kapustu????a nerobievas paradajkovy kapustu????my sme schopni zjest z toho 5 litrov za dva dni?????aj by sa to dalo hodit na skrobovy den...ale nedas tam spekacku.....normalne uvaris kapustu,sol vegeta,cierne korenie paprika a majoranka ,prelisovany cesnak a paradajkovy pretlak.....a zemiaky do toho,alebo to sprav na bielkoviny a nedaj zemiaky,ale klobasku

kubkovka
10. feb 2011

@shakes no do leta tu budeme vsetky krajsie ako sme 😉
ano, my mame take stare slovenske mena, ale nie po manzelovi
@borabora666 ano, na tu kapustu som myslela, ze z polovicky by som urobila tu polievku a z druhej skusim nieco popozerat.....ale tak my sme tam klobasku nikdy nedali

luciaanna
10. feb 2011

Ďakujem baby 🙂 a asi fakt sa neoplatí vážiť, lebo potom mám zbytočne hlavu v smútku...Takže odo dnes sa nevážim, až o ďalší mesiac..., len či to vydržím 😝 .

borabora666
10. feb 2011

@kubkovka aha,tak ja davam😀 no ale asi si ju spravim tiez na skroby...som dostala na nu chut

perla200
10. feb 2011

@kubkovka no zato v tom mam výhodu ja strasne lúbim aj zeleninu aj cestoviny....

@shakes vitaj a cít sa ako doma....🙂))

kubkovka
10. feb 2011

@luciaanna tak skus o dva tyzdne po ovocnom dni

kubkovka
10. feb 2011

@borabora666 a niekedy skus tu kelovu od suezany, fantasticke, fakt

borabora666
10. feb 2011

@kubkovka buduci tyzden kupim kel a spravim.....

kubkovka
10. feb 2011

@borabora666 som strasne zvedava, co na teba povie manzel..........na mne nic nie je vidiet ☹ ☹ ☹

borabora666
10. feb 2011

@kubkovka tak on ma videl,ale k slovu som ho nepustila..videl ma v tom polsku...ale bola som riadne zababusena😀

kubkovka
10. feb 2011

@borabora666 no ved preto som zvedava, co ti povie, ked ta uvidi odbabusenu
a ozaj, ako sa ma maly? uz je zdravucky?

borabora666
10. feb 2011

@kubkovka vies co....vcera som im v noci nechala otvorene okno a dobre konecne dycha...podla mna suchy vzduch mu robi zle

kubkovka
10. feb 2011

@borabora666 mate suchy vzduch? my zas vlhky......

borabora666
10. feb 2011

@kubkovka bys me obe potrebovali ten stred...co?

shpirti
10. feb 2011

ileva,blahozelam k skvelemu ubytku 😉

suezana
10. feb 2011

Ahojte, tak my už doma z výletu - super mi padlo vypadnúť 🙂
@shakes vitaj a nech to ide 😉
teším sa, že môj kelový prívarok má úspech 😀 😀 😀
ja mám dnes neplánovaný ovocný deň, lebo mi nechutilo jesť 😕 a teda UHT dám radšej zajtra, keď budem v pohode. Dnes som dostala injekciu na alergiu a musela som podpísať, že dnes nebudem jesť med, bylinkové čaje, čokoládu 🤐 a ja mám UHT 😝 tak bude zajtra 😉

kubkovka
10. feb 2011

@suezana no to ti vyslo, tak prehodis, v pohode, budes mat s nami 🙂

suezana
10. feb 2011

@kubkovka a nemôžem to mávať s vami stále? 😀 😀 😀

suezana
10. feb 2011

@kubkovka a mám ten nápoj 😉 fit&line ale mali len aloe vera a posledný kus 😎 a predavačka hovorí, jej toho sme sa my napili v lete, musíme objednať... 🙂
a najviac ma pobavil návod: nasypeme do vody a intenzívne miešame 3-5 minút 😕 😕 😕 😅 mm hovorí po troch minútach, že veď urobíš dieru do hrnčeka 🙄 😀

kubkovka
10. feb 2011

@suezana no ja to tiez miesam, asi aby sa to rozpustilo lepsie alebo co..........aj ja mam aloe vera, ale este som neochutnala, ten ribezlovy je vyborny

no mohla, ja by som sa potesila

borabora666
10. feb 2011

bryyyyyyyyyyyyyy vecer😀

perla200
10. feb 2011

čaute kočeny no čo?

kubkovka
10. feb 2011

@perla200 ahojky, tak ja vegetim uz pri pc........a moj milovany mm umyva riad, ale pssssssst

borabora666
10. feb 2011

@kubkovka to mas dobre....ja jdu tez vegetit a po devate jeste uklidim kuchynu....

kubkovka
10. feb 2011

@borabora666 no ja som uz zabalila dalsi balik, vytiahla listkove cesto na zajtra a pojdem si asi spravit ccaj

ivella
10. feb 2011

@shakes vitame novu clenku 😀 aj manzela clena 😀 ,boze,gratulujem k tomu ze to idete drzat obaja,teda to by sa mi chudlo uzasne 😀