90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
16. feb 2011

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16975

na ovocný deň 😉 už som to dávala - ja som dnes robila, ale so sušenými slivkami.

sedmolinka
16. feb 2011

@perla 200
@kubkovka
@suezana
@natsa
baby, ďakujem vám za odpovede 🙂
no, ja sa snažím to dodržiavať, nepociťujem ani jesť desiatu a olovrant....dokonca si nedávam ani ten kúsok horkej čokolády, nie že by som ju nelúbila, ale vždy som na ňu zabudla.
Mohla by som si dať na bielkovinový deň grilovaný hermelín s brusnicami a celozrnnú žemľu k tomu?
Každé ráno a večer pijem aloe vera gel a mám doma ešte taký balastný nápoj s chrómom (Figuactiv linée z LR), zarába sa to s vodu a pije medzi dvoma jedlami, najlepšie poobede, ale neviem, či to môžem...
A odkiaľ čerpáte recepty na dietu, ja chodím na chudnime. kiga.sk a sestra mi poslala rozpísané recepty na 90 dd na mail 🙂

mimika4408
16. feb 2011

@perla200 naozaj - 30kg za 19 mesiacov????? 😲 😲 😲 😲 ale to je nieco neskutocneeee......aj pri tom nieco robis perla?? ja som taky dost lenivy typ co sa sportu tyka 😉 . normalne si ma neskutocne nakopla tymto prispevkom. ja som si cez vikend pozerala stare videokazety spred 20.rokov a som len jojkala a ochkala nad tym aka som bola nadherne stihla a mladulinkaaaaaaa , no a to ma tak inspirovalo aspon dosiahnut vahu pred porodom 2.dietata ale ako som si precitala tvoj prispevok tak by som si hadam trufla aj na mojich 58 predsvadobnych 🙂 tesim sa na tvoju spravu!

natsa
16. feb 2011

@sedmolinka prečo by si nemohla ak hermelín nieje obalený v trojobale.ja čerpám z mimibazaru pod Diety a tam je kupu receptov na 90 dnovku alebo napr.dnes som piekla roládu na zajtrajšiu návštevu a tam som objavila v knike soj.mäso na zelenine a ktomu ryža tiež dobrý napad na škroby alebo ked mám malo času tak si bud uvarím alebo upečiem zemiaky a kupim bielu fazulu v raj.omáčke a to si zmiešam a za tým sa idem zadrhnut,ked su uhlohydraty tak si kupim fornety ked idem okolo alebo aj nejake tyčinky čo neobsahuju vajcia no je toho vela

shakes
16. feb 2011

ahojte kočky, tiež som tu pár dní nebola ale vidím že sa vám celkom darí som rada. Ja som dnes týždeň na diete a len 2 kilá dole zatiaľ. Dúfam že sa to rozbehne. Všetkým ktoré schdli gratulujem a držím palce. Zajtra zase tie vitamíny ach bože. ☹ ☹ ☹ ☹

suezana
16. feb 2011

@sedmolinka ja hlavne tu - a týmto ťa vyzývam - ak máš niečo, čo stojí za to, tak daj recepty, prosím 😉
@mimika4408 ja idem na 60 kg, tak poďme spolu 😉 koľko ti ešte chýba?

suezana
16. feb 2011

@sedmolinka súhlasím - hermelín môžeš, ja som si raz na bielkoviny urobila obyčajné hrianky s cesnakom a syrom - takú chuť som mala 😎

suezana
16. feb 2011

@shakes ahoj a obávam, že sa to nie rozbehne, ale skôr zastaví 😅 rátaj s tým, veď 2 kg za týždeň je úžasné 😕 😵

suezana
16. feb 2011

@shakes ale tak samozrejme prajem ti, nech to ide 😉

suezana
16. feb 2011

ja mám dnes vitamíny a urobila som si obyčajnú kapustovú polievku bez zásmažky a neskutočne som si pochutila 😵 ovocie mi už nejde 😝 😀 (dala som do nej aj sušené hríby 😅 )

shpirti
16. feb 2011

ahojte 🙂 ,aj ja mam dnes vitaminy...rano som si dala pomarancovu cerstvu stavu,potom o 12tej mrkvovu cerstvu stavu a o tretej zeleny salatik...rozmyslam,ci si dam este jeden na veceru 😅 ozaj,toto je prvy vit.den,ktory zvladam 😵 ozaj perla s vahou sme na tom podobne:aj ja po17mesiacoch -35kg 😵

shpirti
16. feb 2011

@suezana dobry napad s tou kapustou...buduci vitaminak vyskusam 😉

suezana
16. feb 2011

@perla200
@shpirti
ale to máte na mysli kilá pôrodné, nie? 😕 či také popôrodné...neskôr? 😕 to potom klobúk dole - to je úžasné...wau....ste riadne šikuľky.

ingridka22
16. feb 2011

ahojte 🙂 ja dnes asi prvý "vitamiňák" bez trápenia 😵 ráno džús, na obed cvikla a na večeru jabĺčka so škoricou... normálne nechápem, že som nezjedla niečo zakázané 😅 ale veľa som pila, asi preto 😉 zajtra bielkoviny, ešte neviem, čo si dám 😖 ale na mäso nemám chuť... a čo budete papať vy??? 😵

perla200
16. feb 2011

baby tak na upresnenie - ano mínus 30kg za 19 mesiacov - ano pôrodných.....
@suezana ale nemysli si že mi to islo lahko aj ked sú pôrodné podla mna tie idú najtazsie dole....v tehotenstve som pribrala 35kg.... a 10 kg som nechala v pôrodnici ale zase simka mala pôrodnú váhu 4400g....ale potom som malo aj spávala ale velmi som sa trápila teda myslím zhadzovaním kg....tak som sa vela aj hýbala malo spávala...takže kg isli dole....potom sa zastavili na 74kg a za toho pána fera nič dole....až teraz som od leta dala vlastne už 8kg dole....a teraz som sa rozhodla že teda idem do tej 90 dnovej diéty...

@natsa už viem o akých kg si písala prepáč....ja som aj zabudla že som to sem hodila🙂

perla200
16. feb 2011

@mimika4408 no už som to sem vlastne napísala....nejedla som vela som kočíkala malú a hýbala sa vkuse.... a cvičila vela vela a vkuse hladovala - ale nič som nepribrala spät.... napr. vtedy som nosila XXXL a teraz v pohode oblečiem Mko....

suezana
16. feb 2011

@ingridka22 ja pečené mäsko, čo dnes mm robil a ja slintala 😝 😀 s horčicou a možno aj cibuľou a chlebom 😅
Inak super povzbudzujúce slová 😵 aj ja tak chcem povedať ☹ no neviem, dosť som zjedla tej kapustnice na večeru a v tejto bola aj taká slabá zápražka ( v obednej som nemala, s večerou som nerátala 🤐) no ja veru žiadna sláva 😔

perla200
16. feb 2011

@ingridka22 že? aj ja sa dnes dost držím až sa čudujem....uvidíme čo bude pri panelakU:((((

perla200
16. feb 2011

@suezana aj ja zajtra bravčové soté ale také chudé mäsko mám so zeleninou, drahému a malej urobím asi ryžu k tomu a sebe kopec zeleninového šalátu....

ja viem písem ako debil🙂

kubkovka
16. feb 2011

@natsa no vidis, ty si myslis, ze sojove maso je skrob, ine baby, ze bielkovina.....ale v zlozeni prevlada bielkovina

suezana
16. feb 2011

@perla200 tak to áno 🙂 ja som v pôrodnici nechala 6 kg z 19 😕 ☹ som nechápala, keď som to videla 😢 ale našťastie potom ani neviem ako a do 2 mesiacov bolo dole 20 😵 (sťahovali sme sa, neboli peniaze a čas na varenie - všetko išlo na bytík 😵 ) a túto váhu som si držala len 2 roky. Potom to išlo hore... skoro až k pôrodným 🤐 ale už idem dole....len nejako .... to flákam 😝 musím sa zaťať 😅

suezana
16. feb 2011

@perla200 veď aj ja len chudulilililinké povyberám 😀 už sa mi slinky zbiehajú 😅

perla200
16. feb 2011

baby a pečienky sú čo asi mäso že?

kubkovka
16. feb 2011

@perla200 jasne, bielkovina

inak pijem sipkovy fitline, mate niektora?

shpirti
16. feb 2011

@suezana
@perla200 no ja som pocas tehotenstva pribrala 35kg 😝 ,tiez som si myslela,ze v porodnici necham nejake to kilo,ale nic...po navrate domov mi vaha ukazovala 105kg ☹ moja terajsia vaha 70kg..mozno uz aj menej,lebo sa vazim vzdy po vitaminovom dni,cize zajtra rano 😵

shpirti
16. feb 2011

@perla200 ozaj perla,mi mame rovnako male deturence a velmi podobne priberanie a chudnutie... 😉 aka si vysoka?

ingridka22
16. feb 2011

@perla200, už len zamknúť papuľky, aby nám do nich nič nevbehlo 😀 😀 😀 idem si uvariť čaj a ten budem popíjať, predsa si to večer nepokazím 😎 panelák kukám teraz aj ja 😉 zajtra si dám asi niečo syrové a mám chuť na jogurt, ten bude na večeru (môžu byť aj dva?) 😕 @suezana, pečené som mala v nedeľu, bola som z neho najedená až do pondelka 😀 ale na cibuľu (aj s tlačenkou 😔 ) mi tečú slinky, len tá aróma keby nebola 🙄 asi to bude teplý syr alebo žeby volské oči??? a konečne pečivko celozrnné 😵

suezana
16. feb 2011

@ingridka22 ja som nikdy veľmi nemusela cibuľu, cesnak - len tak občas, ale pri tejto diéte mám hroznú chuť na ostré a výrazné chute a aj štipľavé 😕 a tlačenku - jój to by som ja do úst nedala 😅

kubkovka
16. feb 2011

@ingridka22 no aj mne siel mm uvarit caj..........a zajtra vazenie po dvoch tyzdnoch, ale isto nic neslo dole

ingridka22
16. feb 2011

@suezana, tak tak, aj mne teraz chutia kadejaké pikantné a korenené veci 😉 tlačenku som nejedla už pár rokov, lebo bez cibule to nie je ono a surovej cibuli sa pre jej vôňu vyhýbam, ale taká domáca chudučká tlačenka je mňam 😵 alebo huspenina, nejaká dievčina ju tu už spomínala 🙂 tú som nejedla tisíc rokov 😲 mňam 😵 ale tieto veci asi k diéte nepatria 😨 dám si hlt čaju a chúťky ma prejdú 😀