90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
18. feb 2011

@llumka ja som dovecerala pred hodinou a nemam na nic chut

shpirti
18. feb 2011

ahojte,ja dnes ryzovy den,celkom sa drzim,len na mna z policky zmurkaju drobcove vanilkove keksiky-zatial oddolavam 😠 ...zajtra robim kus-kus,lebo ajj mm sa nanho zbieraju slinky a urobim aj strudle.. 😝 hadam si vecer dam kusok 😅
@kubkovka potvrdzujem,tie langose su vynikajuce aj take,odjakziva aj bez dietovania take robievam

@suezana gratulujem 5cm je nadherny uspech 😵 ja som sa este nemerala,chcem az po vodnom dni,tak dufam 😵

@ingridka22 mozno sa aj pozname 😉
@mimika4408 ja som na druhom konci,zijem v juznom tirolsku 😉

shpirti
18. feb 2011

ozaj baby v praci mi dali robotu aj na vikend,mam im prelozit knihu o nasej diete 😀 po tom ako na mne videli take rychle zmeny sa rozhodli ist do toho!dve kolegyne a dokonca aj sefka 😎 takze teraz budem nad nimi sefovat ja,ze co mozu a co nemozu!!rozmyslam,ze by mi potom mali zvysit aj vyplatu,nie? 😕

kubkovka
18. feb 2011

@shpirti no jasne, pytaj odmeny.......
a co si uvarim zajtra ja???

perla200
18. feb 2011

@shpirti a ty sa v ktorom časovom pásme teraz nachadzas???🙂

@kubkovka ja zajtra kedže je sobota takže len špagety a morcadella...MM neni doma takže s malou nam to stačí potom zase sa to nezje a v nedelus a varí slavnostne.....

takže tie langose - droždie, voda, múka? v akom pomere?

kubkovka
18. feb 2011

@perla200 a nie je morcadela s masom a sojou?

shpirti
18. feb 2011

@perla200 v taliansku http://recepty.rodinka.sk/recept.ltc?ID=18617&k=17 drozdie mozes pouzit aj cerstve... 🙂
@kubkovka tiez si myslim 😀

kubkovka
18. feb 2011

a poradte, co ja zajtra, vobec nemam na nic chut z UH

shpirti
18. feb 2011

@kubkovka ani cestoviny?pizza,nejake zeleninove zapecene bagety?lasagne?ja mam kus-kus 😝

kubkovka
18. feb 2011

@shpirti vobec nic...........no neviem, co vymyslim ☹

shpirti
18. feb 2011

@kubkovka 😒 zeleninovu strudlu

kubkovka
18. feb 2011

@shpirti no teraz som este stale najedena, tak mozno preto mi nic nejde na chut........

perla200
18. feb 2011

@kubkovka no asi mas pravdu.....tak vidís tak si urobím len paradajkovú omáčku so sampionmi a spagetami.....ja neviem len niekto to tu spomínal že si to robí na UHT tak som nad tým nejako dlho neuvažovala....

shpirti
18. feb 2011

@kubkovka mozno a zajtra nebudes vediet co skor 🙂

kubkovka
18. feb 2011

@perla200 no vidis.........ja moc cestoviny neoblubujem a na nic nemam chut, takze som este asi plna

mimika4408
18. feb 2011

zajtra porove rizoto s paradajkovym salatom 😉 ( vygooglila som 😉 )

perla200
18. feb 2011

baby od zajtra to fakt už beriem vážne🙂))) ale nie.....len dnes zase som dojedla po malej a vôbec som si to neuvedomila síce len chleba vo vajíčku ale aj tak....to je akoby reflex normalne do kelu:((((

kubkovka
18. feb 2011

@perla200 no teda, dostanes po paprciach...... 😀 😀 😀 ja po malej vzdy dam mm alebo vyhodim, nikdy nedojedam

perla200
18. feb 2011

@kubkovka ved aj ja sa snažím ale to asi este malo diétujem a nezvykla som si....ale viem sa riadne trestat za to - ako masochistka🙂 teraz prehresok tak dnes som bez večere akurat soms i zarobila ten fitline drink a dala jeden kaleráb a konec...

mimika4408
18. feb 2011

@llumka pohár vody, rychlo!!!! 😉

mimika4408
18. feb 2011

@perla200 ja hadzem rovno do kosa ked nieco maly nedoje...a veru aj mne je luto ☹

kubkovka
18. feb 2011

@mimika4408 jeeeeej, konecne mam predstavu ako vyzeras, super fotka, sympatacka 😉

perla200
18. feb 2011

@mimika4408 ale mne neni lúto hodit niečo do kosa ....ale to bol zvyk a kontrolujem sa ale niekedy to nejako nevydá
inak baby ked vas nahle prepadne chut na sladké tak rýchlo dve piškoty do pusiny a to vas prejde....je to sladkost, ale také menšie zlo...

mimika4408
18. feb 2011

@kubkovka dakujem 🙂

llumka
18. feb 2011

@mimika4408 neskoro, dala som jablkovu vyzivku s o skor.cukrom 😝 ale je to lepsie ako cokolada ci? 😅
@kubkovka fakt ti zavidim ze nemas hlad, inak by som este zjedla vsetko 😠

llumka
18. feb 2011

@perla200 piskoty dobry napad nabuduce skusim

ozaj baby, konecne som dnes doobeda cvicila, brusaky,zadok,stehna po 100x
nemam ziadnu svalovicu, preco? zle som cvicila?

suezana
18. feb 2011

@mimika4408 ty kokso - a ja že, túto si nepamätám 😕 aká kočka nám tu chudne 😕 ty máš 16ročného syna? 😕 wau 🙂

suezana
18. feb 2011

dcéééru 😅

suezana
18. feb 2011

@perla200 piškóty ee - to je múka 😝 len UHT 😀 - toto bude normálne deformácia zachvíľu 😀

suezana
18. feb 2011

@llumka ani ja som doteraz svalovicu nemala a bicyklujem nad 10km, tečie zo mňa.... 😕 to si asi dobre cvičila, keď nemáš svalovku 😉