90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
7. júl 2008

ale idem sa obliecť idem s malou trochu von, keďže už neprší, a kúpim si niejaké ovocie

neskôr som určite tu

erikas
7. júl 2008

miresta peknú prechádzku,u nás sa zotmieva,asi príde búrka a aako naschvál keď budem mať ísť domov 😠

laskonka
7. júl 2008

Ahojte mate niektora skusenost aj s rozlisovacou dietov pred IVF(umelym oplodnenim) resp. pocas tehotenstva???
Dakujem za akukolvek pomoc-radu.

alka875
7. júl 2008

ahojte všetko ste dodržiavali presne podľa knihy? aj soju? alebo ste si vyberali,len to,čo vám chutilo?

anaret
7. júl 2008

miresta - ja som ležala na rizikovom v nemocnici takmer 3 mesiace v kuse- to bola sila- infúzky+injekcie+ tabletky a dookola...

... u nás strašne začalo pršať, škoda, lebo aj mne je smutno z toho, že som hladná, aj vonku je smutno...ALE držím sa - nejem!!!!i keď aspoň káva by bodla, no čo už, asi by som mala ísť zavčasu spať...

alka, ja sa nestravujem presne podľa receptov z tej knihy, ale snažila som sa osvojiť si skupiny potravín a podľa tých zásad idem..

aj ja patrím medzi tie "staršie" - mala som minulý mesiac 35 - ale inak v pohode...len aby sme boli zdraví, nie?

gucz
7. júl 2008

alka875 papáme na čo máme chuť a čo chladnička a domácnosť dá 🙂 , ja napríklad nevarím presne podľa tej knihy, len podľa tých pravidiel.

miresta díky za ten príspevok ohladne veku 🙂 , dobre mi to padlo. Malinká je krásna, tuším bude blondína 🙂

U nás bola riadna búrka, začala akurát ako mi doprala pračka, tak som musela vešať na sušiak. Koláč je upečený, ale ešte som ho nekoštovala, normálne sa nespoznávam. Moje zlatko na chvíľku zaspalo, tá choroba ju nejak vyčerpáva, dnes spí už 3 krát a cez obed spala hodne dlho, až som ju bola asi 4x kontrolovať, a to má v postieľke monitor dychu. Normálne neviem čo s toľkým časom.

laskonka ja som otehotnela prirodzeným spôsobom, počas tehotenstva dietu nedržala, ale nejak mi ani nechutilo jesť, a keď tak, na chuť mi išli samé zdravé veci. Za celé tehotenstvo som pribrala len 4 kg, ale ja som bola pred otehotnením trošku macatá, tak bábo malo z čoho ťahať. Podľa mňa dietu držať môžeš, ale musíš mať dobrý príjem vápnika. Posledné dva mesiace tehu som jedla skoro samé jogurty, to bolo jediné čo mi išlo na chuť, a ešte rajčiny.

anaret
7. júl 2008

babenky, ide na mňa kríza- ja by som sa tak najedla! neviem, čím to je, ale mám absťák na čerstvý chlebík s maslom, rožok s paštétou a rajčinou, neviem, či vydržím do zajtra...a doobeda len to blbé ovocie - už budem mať z toľkých vitamínov otravu...
ale som dnes protivná, ja viem, ale to ten hlad...
možno Vám už idem na nervy, ale aspoň tu hľadám útechu...
no musím vydržať, škoda by to bolo teraz večer pokaziť, že????

a ešte - nedokážem sa takto stravovať celý život- chýba mi knedľa, slivkové knedle, rožok+syrokrém+šunka, alebo pizza so syrom, puding, krupica atď...

alka875
7. júl 2008

anaret ako dlho ju už držíš? koľko si schudla? aj som ju držala minulý rok a schudla som 13 kíl,ale dalej som už nepokračovala a mám 3 kilá naspäť,tak by som chcela začať odznova,ale už nemám takú pevnú vôľu

anaret
7. júl 2008

alka, dnes mám prvý vodný deň - takže 29.dní - pravdu povediac, keď som začínala, neverila som, že sa dopracujem až sem..zatiaľ som dala dolu len 6 kg, možno je to preto, že necvičím a asi jem väčšie porcie ako sa má...ale ja mám pôžitok z jedla a je mi dobre na tele i na duši, keď jem- tak čo teda narobím so sebou?

ale aj tak som na seba hrdá, nikto by som neverila, že to takto dokážem - presne dodržiavať takýto režim stravovania, lebo nemám absolútne žiadnu pevnú vôľu...

anaret
7. júl 2008

Ty si ale super, keď si tala dolu 13 kíl - to je úžasné...a ešte lepšie na tom je, že si naspäť nabrala len tak málo...
a ako si sa stravovala po diéte? ja sa totiž bojím jojo efektu

aniel
7. júl 2008

anaret už len malú chvíľu a je ďalší deň,tak to ešte chvíľu vydrž a zajtra ,keď sa púostavíš na váhu budeš prekvapená 🙂

alka vitaj v klube .

ja som mala dnes pizzu a melón a už asi nič sladké okrem mel´ona mať nebudem.

anaret
7. júl 2008

aniel dík za podporu, nejak to snáď dobojujem...

strašne mi škvŕka v bruchu, už mi je skoro na vracanie od hladu, idem si ešte dať tej minerálky....

erikas
7. júl 2008

anaret vydrž to,aj ja som mala pocit,že okúšem aj nohy od stola taká som bola hladná,ale cez vodový deň som si svoje 2 denné šálky kávz veru neodpustila 😉

twins
7. júl 2008

ahoj tinaa ta torta je prekrasna ale mozes mi povedat naco drzis dietu ved ty to nepotrebujes ja keby som bola taka tak som stastna

alka875
7. júl 2008

začala som sa stravovať ako predtým,ale tak to nebude fungovať,musím sa nadalej obmedzovať,lebo asi by boli tie kilá späť,
anjel dakujem a ty ju ako dlho držíš?

twins
7. júl 2008

anaret ako vadrzala si to ? lebo mne bolo strasne ja som vecer musela dat melon

twins
7. júl 2008

ahoj alka875

twins
7. júl 2008

anaret ako ja vam postupne pisem ako citam konecne som doma z roboty a nik tu nie je som sama ale ako pozeram musim ist s kovat auto lebo sa tam spusta strasny veter

anaret
7. júl 2008

vydržala som, ale chvíľkami to bola fuška, aspoň že som nemusela dnes variť a nemala stále to jedlo pod nosom...tak sa majte a dobrú noc!

tinaa
7. júl 2008

vitam ta alka medzi nami

anaret, drzim palce, ale ked uz mas pocit, ze ti je zle od hladu, tak si daj urcite ovocie, tym nic nepokazis, ved potrebujes fungovat, a ked si das melon tak urcite nepriberies.

miresta chodila som na SPS dopravnu na hlavnej ul.

twins, ale potrebujem chudnut, viem dobre maskovat pneumatiky 😉 tu tortu som nasla na nete a dala som u urobit jednej cukrarke, ktora ju urobila podla fotky. Boli sme velmi milo prekvapeni, ze ju urobila vernu kopiu podla obrazku.

twins
7. júl 2008

ozaj krasna torta a nezda sa mi ze by si musela nieco maskovat

tinaa
7. júl 2008

ked ja strasne tuzim po tom, ked si sadnem, aby sa mi nenaskladali pneumatiky ☹

twins
7. júl 2008

to asi vsetky tinaa ale tebe sa to podari medzi prvymi mne este hodne dlho nie a myslim ze aj nikdy

aniel
8. júl 2008

twins zasa to vzdávaš popredu?Ešte ,aby si ma nepredbehla.

alka jato držím37 deň.Dnes by som mala mať ovocie, ale do obeda skúsim ,len vodu a na obed si dám melón.Pôjdem si zacvičiť.Zdá sa mi ,že mi povčerajšej pizze narástli pneumatiky.Na budúce si dám radšej cestovinu.

anaret-koľko je po vodičke dolu?

gucz- už vám je lepšie?

tinaa- my sme oslavu presu nuli,ale dúfam,že aj mne sa podarí dať upiecť takú peknú tortu.Potom pridám foto.

lucxy
8. júl 2008

krasne ranko vsetkym chudulkam, ahoj aniel 🙂

gucz
8. júl 2008

ahojky bambulky 🙂 dobré ránko
tak už je nám zasa o čosi lepšie, zdá sa mi, že malá ma stále a stále viac energie. Ja mám ešte stále trochu zalahnuté v ušiach, ale dá sa to vydržať, hlavné je, že sme už neteplotovali. Malej sa aj rozviazal jazýček, tak teraz stále dačo rozpráva, je strašne podarená 🙂
ja som z tej pizze bola včera tiež dosť najedená, takže večeru som si nechala až na siedmu. Naložila som si 3 štvorčeky koláčika ale zjedla som len dva, bo viac do mňa nešlo.
Ja sa na dnešné ovocko celkom teším, mám banány, a ananás v konzerve a sušené hrozienka. Ale rozmýšľam, že by som mala zmenšiť porcie v jedení, lebo si nakladám ako drevorubač ☹ .

veronkaj
8. júl 2008

dobré ráno všetkým

tak ja mám dnes ovocný deň a zajtra na 9 deň diety sa skúsim odvážiť, keby tak aspoň 1 kg bolo dolu čo myslíte môže už byť vidieť na váhe nejaký ubytok ????

inak ked spomínate dážd my sme včera zmokli ako sliepky, ešte aj spodné prádlo som mala uplne mokré.

k cvičeniu som sa nedostala prala som v rukách a tak inokedy

večer pred spaním ma tak napadlo, že kedy sa napr. môžu jesť také zemiakkové placky ??? myslím že na sachar. druhý deň so zeleninou by jedna placka mohla byť? nie???

🙂 😉 🙂

aniel
8. júl 2008

ahoj lucxy,já už som dnes narobená ako kôň.Ešte som ani nejedla ,tak dúfam,že vydržím do obeda .odcvičené upratané ,ožehlené a teraz idem deťom robiť parené buchty.Dúfam ,že odolám. 🙂

jesika26
8. júl 2008

ahojte aniel,veronkaj tak ako sa Vám darí??????????,

lucxy
8. júl 2008

aniel no ty si sikulka, ja som dako este nestihla nic az teraz som jedla ranajky, idem dat robit maso /pre muza/ a ja si idem dat tofu 🙂