90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
27. feb 2011

@katulik22 no oni tam pisu ze 2-3 x denne, vecer som mu potrela, aj dala nurofen sirup, spal a potom zacala revat mala, tak sa zobudil a uz nemohol zaspat

kubkovka
27. feb 2011

inak baby, podla mna je to lepsie, teda mohol byt rozdiel aj skoro tri roky, no ale zas ktovie ako rychlo sa mu podari otehotniet.........tak sme zacali skusat v auguste, reku to ma mala aspon rok, no a hned sa zadarilo v auguste...

katulik22
27. feb 2011

@kubkovka no ty to mas uz tazsie...dve deti...jedno zobudi druhe... no ja rozmyslam,ze vobec a keby ano,tak az po druhom roku maleho....aj neskor by stacilo,lebo mna vypisu vraj hned na rizikove,aj prve som take mala,takze mam casu na rozmyslanie....

kubkovka
27. feb 2011

@katulik22 vies, clovek si zvykne a urobi nejaky system

mimika4408
27. feb 2011

caute dievcata, citam ze mate dobru noc za sebou 😒 ....ale co uz, len vydrzat! Ja uz mam rezne vypecene, polievku este zo vcera a dcere este peciem v rure take masko s lecom na intrak. tesne pred obedom uvarim ryzu (pre mna hlavny chod 😉 ), paradajkovy salat a mozme obedovat. Tu je dnes zamracene ☹ , uvidime ci vykukne slniecko, isli by sme poobede odprevadit Lucku na vlak a potom k babke 😉

katulik22
27. feb 2011

@kubkovka to asi inak ani nejde....ale mas aj dievcatko aj chlapceka,co je vydarena kombinacia 🙂

mimika4408
27. feb 2011

@katulik22 aj mne sa parik vydaril po rokoch 😉

katulik22
27. feb 2011

@mimika4408 sikovne ste :D

kubkovka
27. feb 2011

@mimika4408 no aj tu bolo zamracene, ale uz vykuklo slniecko.........pojdeme do mesta a potom na pizzu 😉

katulik22
27. feb 2011

idem ja.....drzte palce nech nezhresim :D ahojte

mimika4408
27. feb 2011

@kubkovka , pizza je mnamka 😉 , ty mas dne uht, ze?

mimika4408
27. feb 2011

@katulik22 prijemnu zabavu a ked zhresis tak no a??? 😉 ved nejde o zivot!

zuzkakach
27. feb 2011

@kubkovka jablcka s medom chutili bozsky aj MM si pochvaloval 😎

perla200
27. feb 2011

čaute kočeny.....no pre mna kritická nedela....dala som si za tanier zeleninovej polievky ale fakt velký tanier a kúsok rolády kuracej....fu to by som nemala....v poslednej dobe som nejaká velmi velmi nezodpovedná voči diéte🙂 ale v utorok voda tak som zvedavá....
no my ideme svokrovi vinšovat tak ten bude mat určite zákusky....ale NEDAM SI PRISAHAM🙂

mimika4408
27. feb 2011

@perla200 ides na navstevut vinsovat a ani skodu neurobis??? 😉 ty si z nas najtensia tak kludne si daj 🙂

mimika4408
27. feb 2011

dievcata kde ste vsetky???? 😒

suezana
27. feb 2011

Ahojteeeeee 😵

suezana
27. feb 2011

Musím vám napísať, že som sa v sobotu ráno postavila na váhu a skoro som padla na zadok 😕 😕 😕 ja som mala dolu ďalšie kilo - tento týždeň už druhé 😕 😕 😕 čiže krásnych neuveriteľných 65kg 😵 😵 😵 😵 😵 (9.kilo dole 😵 )

mimika4408
27. feb 2011

@suezana no gratulujem!!! ja keby som mala 65kg tak som uz modelocka ☹ ako bolo na navsteve?

suezana
27. feb 2011

@mimika4408 ďakujem 🙂 Super bolo 😵 to sú všetko ľudia, ktorých mám veľmi rada a málo sa stretávame, takže ja som bola veľmi rada, že ich vidím. Aj diétku som si ustrážila - jedla som vývar, ryžu s kompótom - len tortu som si dala... Bol aj taký cestovinový šalát - ale ten som si nedala ☹ aj keď mi išiel riadne na chuť 🤐 ale našťastie, bolo na stole aj sušené ovocie - tak to som zobkala, a šoférovala som - takže som ani nepila 😉

mimika4408
27. feb 2011

@suezana ty si normalne vzorova 😉 ...ale asi psychicky pomohlo aj to kilecko dolu v sobotu 🙂

mimika4408
27. feb 2011

@suezana aj ty mas dnes skroby??? salat si si mala dat zabalit na zajtra 😉

suezana
27. feb 2011

@mimika4408 nie, včera som mala škroby - ryžu, dnes UHT - cestovinu na obed s kapustou a na večeru so zeleninovou omáčkou a teraz sa pchám sójovou tyčinkou - ako zákusok 😉

mimika4408
27. feb 2011

@suezana no ja len preto, ze pises ze si jedla ryzu s kompotom 😉

kubkovka
27. feb 2011

@suezana no krásne, vitaj a uz nikam tak rychlo nechod, lebo nechodia sem baby a ja potom zerem......ale tak teraz uz budem dobra a od vody sa budem fakt snazit, dufam, ze aj ten nekonecny menzes skonci a hormony sa ukludnia a aj vy mi pomozete,
@mimika4408 a ty ako dnes? ja som u nasich okostovala za hryz masa a zemiakov..........a isli sme s mm na pizzu

mimika4408
27. feb 2011

@kubkovka ja sa dneska normalne vzorovo drzim 😉 ...ked som mala chut maskrtit tak som sa vzdy nejak zamestnala (skldala som lego s malym 😀 ) , ranajky som vynechala len kavu som mala, obed pecene zemiaky v supke a paradajkovo-cibulovy salat a veceru som uz tiez strestala a to som mala obycajnu ryzu a kvasenu kapustu. proste dnes som na jednotku 😉

suezana
27. feb 2011

@mimika4408 jáj - ja som na tej oslave bola včera - to včerajšok som opisovala - že ryžu som tam jedla 😉

mimika4408
27. feb 2011

@suezana jaaaaaj 😉 ...no pre nas si bola tak dlho prec, ze to mame zliate vsetko 😒

suezana
27. feb 2011

@kubkovka no tento týždeň ešte zdrhnem trošku - ale vždy len na pol dňa 😉 mám toho dosť, v sobotu ďalšia oslava a večer ideme na ples - tak zas vám budem trochu chýbať 😀

zuzkakach
27. feb 2011

no a moj den ze hruza... 🙂 katastrofa.... ☹ ze vraj vitaminy, a to som si dnes dala polievku poslusne zeleninovu ale s cestovinou, a chlieb s bylinkovym maslom a salamo no fakt parada a ktomu kubkovkine jablka 2x, lebo mm si to este aj na veceru vypytal....pekne som to dnes pokaslala 🙂