90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
2. mar 2011

@perla200 gratulujem ku krasnemu ubytku 😉 ...aj k sexu 😀

mimika4408
2. mar 2011

ahojte doevcata, my sme boli dnes doobeda u kamosky na navsteve , takze doobedie ubehlo ako voda 😉 ...mali sme prechadzku, spolocnost a ziadne pokusenie na jedlo...teraz som uz poobede a je mi fajn 🙂

kubkovka
2. mar 2011

@mimika4408 no ja prave obedujem......mnamiky........co si mala dobre?

mimika4408
2. mar 2011

@kubkovka dobru chut ti prajem 🙂 , ja som si dala tie kuracie prsia opecene na kvapke oleja a s kyslou smotanou s cesnakom a k tomu salat miesany. nedala som si ani pecivo a avi vyvar 😉

kubkovka
2. mar 2011

@mimika4408 no ja som si dala 3/4 rozka a aj vyvar, ten sa mi neziadal ani som nan nemala chut, ale tak chcem ist podla knihy a ked to tam kazu, dam si.......chcem vediet, ci ked pojdem presne podla knihy, to pojde dole lepsie, neviem ako dlho sa mi to bude darit, ale aspon 2 vitaminaky chcem vydrzat.........a odvazit sa

mimika4408
2. mar 2011

@kubkovka takze teraz si sa aj rozhodla varit podla knihy?

kubkovka
2. mar 2011

@mimika4408 to nie, ved v knihe su iba napady, nemusis varit podla nej, iba dodrziavat mnozstva.......

zuzkakach
2. mar 2011

@kubkovka ty si proste KING tie cestoviny boli brutalne urcite si ich urobim aj v nedelu. Fakt parada baby odporucam...teraz keby som sa postavila na vahu tak urcite + 5 kg 🙂

kubkovka
2. mar 2011

@zuzkakach no vdaka 😀 😀 😀 😀 ja cestoviny velmi nemusim, ale takto mi velmi chutili a aj mm aj navsteve.......

zuzkakach
2. mar 2011

@kubkovka a co jedavas cez UHL?

kubkovka
2. mar 2011

@zuzkakach no tak cestoviny, mala som pagac, langos, pizzu

llumka
2. mar 2011

ahojte , tak som sa rozhodla ze idem s vami dalej a BEZ PREHRESKOV,
rano mi bolo zle, krutila mi hlava, hned som dala jablcko a mandarinku, uz bolo lepsie, isla som s malym von, aby som nemyslela na jedlo
na obed som si dala kuracie sote so salatom a vyvar, hodim aj foto, urobila som aj priestieranie, nech sa mi lepsie papa 😀
teraz som mala brutalnu chut na sladke, mam spaldovu kavu namiesto sladkeho
a potom pojdem von nech nemyslim na jedlo

kubkovka
2. mar 2011

@llumka no krásne foto, som rada, ze si sa rozhodla dalej bojovat, ved ja som za tento druhy mesiac schudla ani nie dve kila, hanba mi

llumka
2. mar 2011

ja by som chcela na zajtra urobit kolozvarsku co tu pisala @suezana ale neviem co je to sojova drt? to su bobky?uvari sa do makka a potom pomliet, ja som nikdy nevarila so sojou 😅 poradte mi

kubkovka
2. mar 2011

@llumka sojovu drt kupis, su platky, kocky a drt, upravu najdes na sacku, vacsinou sa zaleje vriacou vodou, v ktorej rozpustis bujon a dochutis, inak recepty najdes aj na mimibazare s tou sojovou drtou, lenze sa to zalieva smotanou, tak ma napadlo, ze by som si kupila ryzove susene mlieko, zarobila dva deci a dala to, co myslis?

llumka
2. mar 2011

@kubkovka jaj toto, niekto tu pisal ze patri do bielkovin ci?

llumka
2. mar 2011

alebo dam fazulu namiesto masa co povies?

llumka
2. mar 2011

ryzove mlieko je dobry napad

kubkovka
2. mar 2011

@llumka ja som pisala, ale baby ma presvedcili, ze je to skrob...........tak bude skrob

llumka
2. mar 2011

nasla som toto http://referaty-seminarky.sk/soja/
a myslim ze je to bielkovina

llumka
2. mar 2011

Sója má najvyššiu výživnú hodnotu, keď sa 500 g sóje rovná asi 2 kg mäsa,
5 litrom mlieka alebo 28 vajíčkam.

kubkovka
2. mar 2011

@llumka no aj zlozenie na tych vyrobkoch je vacsie percento bielkovina.......ale v knihe je pisana soja na skroby 😒

zuzkakach
2. mar 2011

no baby tazko s tou sojou..... sosove boby su na 100 skroby, lebo je to strukovina ale tie platky a drt na obale je napisane ze je to bielkovina tak ja nevie co tam este pridavaju 🙂

suezana
2. mar 2011

Ahojte....ja práve robím sóju, ryžu a zemiaky dokopy 😕

suezana
2. mar 2011

no, ja tú drť pražím na cibuľke (najskôr, som zaliala vriacou vodou s bujónom a precedila)

luciaanna
2. mar 2011

Ahojte baby. Práve som počítala, ktorý som deň, no a 45. , tak to rýchlo beží, už som si aj voľajako zvykla....No a dole mám 5 kg, dnes som sa vážila... 🙂 .
Takže ešte dve kilečka a som happy 😉 🙂 .
Nestíham vás veľmi čítať, občas sa k vám chodím inšpirovať a vidím, že je tu kopec nových dievčat, z mojej partie asi nikto?? 😕 😕 , no a stálice @kubkovka a borabora a @suezana, super baby, len sa držte ! 😉

kubkovka
2. mar 2011

@luciaanna vdaka, drzime sa.........ja este zhodit 12 kilov a som spokojna 😉 🙂

mimika4408
2. mar 2011

@kubkovka my sme tak asi rovnako s tou spokojnostou 😉

kubkovka
2. mar 2011

@mimika4408 no veru, len aby sme uz boli spokojne 😀

mimika4408
2. mar 2011

@kubkovka no vies ako je to so zenami....zena otravuje kym nieco nedosiahne a potom otravuje zase pre nieco ine... 😀 😀 😀 😀 😀 teraz by nam stacilo aj 70 a potom zase budeme chciet 60 😉