90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
3. mar 2011

@zuzana1710 preco by to bola hanba? hanba je tvarit sa, ze je vsetko ok a nic s tym nerobit.......skôr by si mala byt na seba pysna, my urcite sme, ze dievcata?? 😉 😉

zuzana1710
3. mar 2011

prave som si ratala 2 vodny den a viete kedy mi vychadza??presne na velkonocny pondelok..to som si teda dala...ked budu najvacsie maskrty a ja budem slopat vodu...vrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠

zuzana1710
3. mar 2011

@kubkovka ja budem pysna,ked nieco dosiahnem a budem si moct obliect pekne veci na seba 😉 a potom zacnem hladat aj partnera 😉 😉

mimika4408
3. mar 2011

@shakes aj moj 1.vodovy je 10.3. a doteraz len 5kg dole 😒

shakes
3. mar 2011

kubovka- menzes mi včera skončil. Myslíš že to môže byť tým? Ja už neviem normálne som z toho mimo iba uvažujem a nič

shakes
3. mar 2011

mimika- hej? tak ja som si myslela že som sama ktorej to až tak nejde. Snád sa nám to rozbehne.

cumelila
3. mar 2011

@suezana ...halo halo..príjem 😀 ...ved ja sa sem nie a nie dostať...tak ja mám 10kg dolu...moja vaha teraz je 74kg...ale tak aby si nepovedala tak som tvoja parťáčka aj v prehreśkoch 😉 ... ale už ide tá vaha dolu pomalšie... 😝

kubkovka
3. mar 2011

@shakes no ja tiez neviem, cim to bolo, ja som za tento druhy mesiac schudla iba 1,7 kg 😠 😠 😠

kubkovka
3. mar 2011

@cumelila nevies, kolko si mala po prvom vodnom dni?

shakes
3. mar 2011

kubovka- tak tomu nerozumiem ani ja človek sa snaží a nič z toho.ja sa strašne trápim preto a stále mysím len na váhu už sa vážim aj 10 x za deň a potom sa trápim ešte viac. ☹ ☹ ☹

mimika4408
3. mar 2011

@shakes musi sa rozbehnut 😠 ...lebo potom uz zase vsadim na nezdrave takbetky 😉

mimika4408
3. mar 2011

@shakes nevaz sa! je to demotivujuce 😉 nechaj to ozaj len na ten povodovy den

cumelila
3. mar 2011

@kubkovka ...ja som síce vodný deň nedodržala ale 6,5 kg som mala dolu tak to je 77,5kg..a ako sa Ti darí?aj sa to už pohlo?nestihla som Vás ani dočitať 😖

shakes
3. mar 2011

mimika- ja tiež nad hocičím špekulujem. a mala si už niake tabletky ktoré naozaj zabrali?

mimika4408
3. mar 2011

@cumelila gratulujem 😉

mimika4408
3. mar 2011

@shakes veru mala 😉 a moja konfekcna velkost sa zmensila zo 42 na 36-38 🙂

cumelila
3. mar 2011

@mimika4408 ...ďakujem pekne...mna to tiež teší...včera som si kúpila veľkosť 40 sukňu a 42 košelu tak len keby sa mi tu pneumošku podarilo dať dolu 😀

mimika4408
3. mar 2011

@cumelila 😉 ja by som dnes tiez uz pristala aspon na 40 😉 ....no co uz, vekom uz aj naroky upadaju 😀 😀 😀

shakes
3. mar 2011

mimika- a ako sa tie lieky volali? a ked si ich prestala brať neppribrala si?

kubkovka
3. mar 2011

@cumelila no to neviem, stale mam taky mini menzes a za druhy mesiac som schudla iba 1,7kg........ale tento treti chcem vyskusat aspon dva tyzdne bez prehresku a odvazit sa, ci sa to pohyna

suezana
3. mar 2011

@mimika4408 😀

suezana
3. mar 2011

@shakes kamoška berie tabletky už tri roky - zo 100 išla len s nimi na 70 a teraz si to udržuje...len neviem, ako sa volajú

suezana
3. mar 2011

@cumelila si zlatá, že si v tom so mnou...ja sa chcem snažiť a dodržiavať, ale vôbec mi to nejde 😢

cumelila
3. mar 2011

@kubkovka ...ja si tiež myslím,že keby sme "nemaškrtili" a papali tak ako sa v knihe píśe tak určite by tá váha išla rýchlejšie dolu...no ja sa hanbím ale tak pevnú volu nemám, tak pekne pomaličky..veď do leta máme eśte čas 🙂

kubkovka
3. mar 2011

@suezana a nie su tabletky skodlive? lebo vsak potom by ich brala vacsina ludi, co chce schudnut, nie?

suezana
3. mar 2011

@shakes ja som ich inak tiež mala - bolo to úžasné - ja som mala kopu energie - robila som, riadila som, žila som....a potom som zistila, že nemôžem spávať 😖 jednoducho som sa len prehadzovala a bola som len v takom polospánku - všetko som vnímala - hodiny po 20minútach som sledovala 😒 a bola som z toho nervózna - musela som ich vysadiť...aj sa to tam písalo o nich.

kubkovka
3. mar 2011

@cumelila no ano, ale ja chcem za mesiac aspon 4 kila......takze teraz uz sa budem snazit nemaskrtit......

cumelila
3. mar 2011

@suezana ... 😀 ...

suezana
3. mar 2011

tie tabletky sa volajú lipoxal 😉

suezana
3. mar 2011

a samozrejme neodporúčam 😉