90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
17. mar 2011

@zuzana1710 ved aj ja mam rada ovocie ale uz mam dost toho zimneho brrrr (pomarance, grepy, banany, jablko,kiwi), keby to aspon nejaku dobru chut malo 😒 ...ja uz snivam o broskyniach, melony, marhule, jahody mnaaaam take dobrucke co vonaju slnkom 🙂

zuzana1710
17. mar 2011

@mimika4408 tiez som skoncila na infuziach..nikdy viac a este mi tlacila na klb mala,tak moje tehu cista hruza...doteraz nemozem dobre chodit..ale dobojovali sme to dobre..porod bol zas eno nuno.. 😉

perla200
17. mar 2011

@ingridka22 no este že ta tu mam....jeho oči ja by som to celé posrala🙂 no neva zajtra aj tak skúsim niečo lahsie....a potom naskočím v sobotu na rytmus....lebo dnes síce koleno ale nie moc lebo som nevládala....a je mi z neho aj paradne zle🙂 ale zato aspon váha sa drží a nestúpa....a citim sa už ovela lepsie ako som sa najedla....

mimika4408
17. mar 2011

@zuzana1710 chvalabohu 😉 dnes clovek uz len tak spomina a na to zle rychlo zabudne 😉 , ja som po prvom tehotenstve povedala ze nikdy viac!!!...a vidis, po rokoch som sa s radostou dala znova do toho aj za cenu tychto hnusnych kg navyse a toho vracania co som zase absolvovala

zuzana1710
17. mar 2011

@mimika4408 nooooo ten melon a take broskyne odtrhnute hned zo stromu.tak to je uz ine kaficko...ja tiez uz nemozem ani citit pomarance banany a jablk mam vyse makovici... 😖 tiez by som si dala take ogigos zo zahrady slivky a hrusky..take co boli este za komunistov..take fajnove uz asi nase deti poznat nebudu.. ☹

dnes mi dieta spalo do 16,30h..cize 4 hodiny 😅 😅 😅 to ma pekne zabilo...netusim kedy pojde teraz spat..inak uz o takomto case odfukuje..dufam,ze sa jej nenarusi cely rezim.. 😒 😒 😖 😖

mimika4408
17. mar 2011

@zuzana1710 to si mala dnes pekny veget 🙂, moj sa tiez asi tak zobudil ale spal len od 14.30 , ja to uz poznam, to dnes bude tak na 22hod

zuzana1710
17. mar 2011

@mimika4408 ja za 13 rokov uz hadam nebudem mat chut na dalsie..to budem mat uz 44rokov a to uz radsej nie 😅 😅 nechystam sa mat uz druhe babo..rozmyslam nad predajom vajicka..

mimika4408
17. mar 2011

@zuzana1710 ved nemusis za 13 mozes aj za 5 😉 . to vazne rozmyslas nad predajom vajicka???

zuzana1710
17. mar 2011

@mimika4408 ja som spala s nou 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 krasne prsalo,tak som si pospala..len dieta tahalo dlhsie..zrejme ten dazd to urobil..jej sa po 2 a pol roku upravil rezim..donedavna vstavala o 9.30 a nespavala mi cez den vobec od 2 rokov a spat isla az okolo 23.00h..toto bolo cele zle..a teraz ked sa jej to kooonecne napravilo,tak sa to zacina kazit...chcem jej urobit presny rezim aky budu mat v skolke..

zuzana1710
17. mar 2011

@mimika4408 kym najdem vhodneho partnera,tak tych 5 rokov aj ubehne a kym ho spoznam dobre,tak dalsich 5 rokov ubehne 😀 😀 😀 😀 ano rozmyslam nad predajom vajicka..uz som si co to o tom pozistovala a som na 80%rozhodnuta,ze pomozem druhej buducej mamine,co nemoze mat deticky.. 😉

zuzana1710
17. mar 2011

@mimika4408 maly ti ide do skolky??ci??a kedy??

mimika4408
17. mar 2011

@zuzana1710 to by nebolo zle....moj maly to je taky ranostaj a v poslednom case som ho zacala zase ukladat aj poobede ale nie vzdy uspejem, teraz ako bolo tak dazdivo tak ano ale ked je slniecko tak vacsinou nie. Tu ma este aky-taky rezim, v lete ked sme v Taliansku tak je to celeeee zleee ale co uz narobim, ved to by sme z toho pobytu ani my nic nemali ked tam to zije az vecer

zuzana1710
17. mar 2011

no nic..dnes ma tu je plny chat..idem ja to moje dieta aspon prichystat na ten spanok a budem ju tam drzat pokial nezalomi 😀 😀 😀 pa pa babule..zajtra sa vidime 😉 😉 😉 dobru noc

mimika4408
17. mar 2011

@zuzana1710 maleho davam do skolky uz teraz od 4.aprila 😉 tak to myslim pada na pondelok....uvidime co bude, on je velmi tvrdohlavy a taky ignorant, co proste nechce pocut tak nepocuje, nevidi a nespravi.... 😒

mimika4408
17. mar 2011

@zuzana1710 dobru noc a sladke snicky 🙂

kubkovka
17. mar 2011

@mimika4408 ja som pribrala 2 kila ☹

adamko05
17. mar 2011

baby, hlasím sa po takmer uspešnom dni.. bola kava, bola minerálka a boli zemiaky, akurat že hranolky... ale v podstate som dnes dodržala 😅
zajtra neviem čo, uvažujem o rajčinovej polievke.. alebo o cestovinach s orechami... oboje asi eee, že?? 😀

adamko05
17. mar 2011

inak, sa akosi lepšie cítim, aj ked asi moc som neschudla, možno dve kila... ak vôbec... ale mam pocit, že dake cm, resp. mm 😅 sa mi vyparili a o to ide 😉
dobru nôcku, zajtra sa ozvem, mam volno, budem doma... cakat ma, tak asi ani nikam s malymi nevypadneme 😒

perla200
18. mar 2011

dobré ránko.... dievčatá kde ste? vychrapujete???? 😀
@adamko05 hlavne musís dodržať potraviny, ktoré sa môžu a ktoré nie.....
ja som zhodila 2kg za tie 3 dni.... fu som rada.....

adamko05
18. mar 2011

@perla200 dobre rano... ja viem, ja som tuto dietu držala a uspešne schudla... ale tak, hranolky zrovna dietne nie su, aj ked su škroby, ale v krízovej situácii si OK
klobuk dole, že dve kg za tri dni, to ja dam doel za dva tyždne, nie dni 😝
tak ale neva, dnes som sa postavila na vahu a že 64.3 kg, celkom som rada.... do Veľkej noci to hadam dam na 60
práve som vypila baban. koktail (banan-voda), lebo bol už prezrety a inak by sa vyhodil a teraz idem na kavu...
na obed bude rajčinova polievka s písmenkami... na večeru torta... mááám 😝

ozujskova
18. mar 2011

@adamko05 aj ja mam dnes uhl..a neviem co si dat... 😖

adamko05
18. mar 2011

@ozujskova na rajčinovu polievku nemaš chut?? tak cestoviny s orechami, makom (to ja mam rada na sladko cestoviny), alebo pizzu, alebo z list. cesta take slimaky kečup, cesnak.... mnááámkaa... to si urobim nabuce 😝 alebo tarhoňu, ak maš daku štavu z maska... alebo si vyrob štavu... mrkvička, zalej bujon zeleninovym, nechaj uvarit a na tarhonu (ja moc nemam rada šalaty - pretože vôbec nejem rajčiny, tak ja kade ako takto musim imrovizovat mrkvou, karfiolom, kelom a tak 😉 )

adamko05
18. mar 2011

ja uvažujem, že dačo upečiem, ked mam dnes volno, von sa ist neda, mali mi bud pomôžu, alebo sa aj zharaju spolu... ale neviem, čo... vybrala som tortu z mrazaka, ale deti by isto zbodli aj dačo ine... že by buchty lekvárove 😝 😝 , alebo babovku...?? no spytam sa, čo by si dali... niečo isto zbucham, nech maju aj na zajtra na ranajky..

ozujskova
18. mar 2011

no dam si na sladko cestoviny s makom...mnaaam...joooj a uz sa teraz tesim...dakujem ti 😀
@adamko05 tak a zajtra spolu vitaminujeme...uff...som zvedava ako to vydrzim.. 😀

adamko05
18. mar 2011

@ozujskova na ktorom si dni??
neni za čo, ja cestoviny skoro vždy len na sladko alebo tarhonu ako som ti napísala... 😉
ja zajtra doobeda dam daku presnidávku, čaj, čaj... na obed si udusím kyslu kapustu a kupim do zasoby mrazeny karfiol, keby bola večer kríza a poobede uvidím, som odhodlana vydržat, ta vaha ma dnes dost potešila a aj to, že mi včera baby povedali, že som schudla (a to som im o diete nepovedala, chcem ich prekvapit 😉 )

mimika4408
18. mar 2011

dobre ranko dievcata, dnes mame zase uprsany den ☹ a k tomu este vitaminy...no proste zlaaaa kombinacia. zatial som mala len kavu a pohar vody, ono to doobeda este ide, zacina sa to horsit poobede a vecer obycajne celeeee zleeee 😉

zuzkakach
18. mar 2011

dobre rano dievcata.... tak to pocasie je katastrofa....vaha sa nehybe.... citim to dnes na vela prehreskov 😵

virgin15
18. mar 2011

ahojte dnes som na 4 dni-vitaminy,dufam ze zvladnem a zajtra den vodovy.Zatial mi to celkom ide....vcera som skoro nic nezjedla....musim stiahnut zaludok,ale na vahe som zatial nestala.Postavim sa asi po druhom vitaminovom dni.Takze az na druhy tyzden 😀

zuzkakach
18. mar 2011

@perla200 to tie 3 kila isli dole tou detox. kurou? tak to si dobra... co si to vlastne pila.... sorry ale nestiham vsetko citat 🙂 ale neviem ci by som to ala skusat ked kojim...

zuzkakach
18. mar 2011

@virgin15 uz zajtra si davas vodu? ved si este len zacala. uffff a podla mna by si mala aj nieco jest ved mas nadhernych 60 kg 5 das urcite dole. Treba si davat pozor aj na zdravie. Ta dieta je fakt super, ale jej zmyslom je aby sme sa naucili normalne stravovat a nie ako v mojom pripade zjest vsetko co pred Tebou neujde...... 🙂