90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
23. mar 2011

@mimi1111 niečo ano,a le su tu aj lepšie preborníčky, cca 3 kg, ale tak zas, nešla som až z takej vysokej vahy... tak asi aj preto....

jajka82
23. mar 2011

@petulka444 , pekne gratulujem , Ja mám 23 dni za sebou a 1 kg. Držala som túto dietu pred 4 rokmi schudla som 3 kg. Mám sice po obvode menej ak sa meriam ale nechápem tie kilá. To chodím aj cvičiť 3 x do týždňa. Už som zúfala z toho.

adamko05
23. mar 2011

@jajka82 no, tvorí sa ti svalova hmota, skus obmedziť cvičenie troška, alebo zmen na beh, možno plavanie.. bicyklovanie, lebo z posilnovne asi bude svalova hmota a ta je ťažia ako tuk (teda to som čitala 😉 )
a koľko kg ti treba schudnuť

ja som pred viac ako 4 rokmi schudla 7 kg 😉 , len už aj vek asi robí svoje 😀 😀

jajka82
23. mar 2011

asi máš pravdu, lebo z hrudníka mám dole 7 cm , pod ním 6 cm, pás 2cm, brucho 3cm, zadok 1,5 cm, a zo stiehien po 1,5, ruky po 1cm. Čiže niečo ide dole len tá váha stojí. Haha 😀 že koľko potrebujem schudnuť? veľa, ale pri tejto rýchlosti čo by som dala za 5 - 10 kg.

adamko05
23. mar 2011

@jajka82 pre každeho je veľa niečo ine.. 😉
nooo, tak čo tam po vahe, po čísle, ked obvod ide dolu,zmenšuješ sa... 😵
ja sa nemeriam, ja to neviem, ked som aj chudla prvykrát (ale chudla som viackrát už, ale len raz tak poriadne, že sa to aj oplatilo).. tak som sa merala a ja som vždy namerala viac .. ale pritom mi veci padali, gate zapnute som pretiahla cez boky, ale meranie mi dáko nešlo.. 😀 , tak to teraz ani nerobím... stačí, ked mi budu niektore veci dobre a niektoré zasa veľke... budem spokojna 😉

dobru noc, zajtra sa ukážem

adamko05
23. mar 2011

@jajka82 a my sme asi začali spolu, nie?? 28.02. s začala?? ja mam tiež dolu "až" 3 kg, ale lepšie, ako pribrat 😉

jajka82
23. mar 2011

ja som 1.3, Lepšie takto len mám depku ked si čítam ako niektoré dali dole viac, však ochvílu je tu vodný deň.

adamko05
23. mar 2011

@jajka82 aha, tak o den "pozadu" si, maš dnes UHL, čo??
no, tak ano, ked niekto šupne, že dal za mesiac dol 9 kg, to je parada, ja sa poteším aj 4rom 😉
no už padam, lebo stále sa vraciam, dačo pozeram a napíšem

inak, som príííšerne hladna, tak mi škvrka... strašne.... tuším si dam zajtra aj dake ranajky... jablkove piré s kokosom.. mnam 😝

petulka444
23. mar 2011

@jajka82 nechapem preco to u teba nejde tak dole, zrejme telo každej jednej z nas inak funguje, a aj tato dieta asi nema rovnaky učinok na každého. Ale to neznamena že sa treba vzdávať.

suezana
23. mar 2011

@adamko05 no, ja som dala za vyše mesiaca dole 9 kg, ale potom som pribrala dve a tento tretí mesiac som dala dole tie dve a bojujem, aby to tak ostalo, tak nakoniec môj výsledok 90dňovej diéty bude 9 kíl 😅 (alebo priráratam aj tie, čo som dala dole 2x? 😀 😀 😀 😀 )

petulka444
23. mar 2011

@mimika4408 zatial som nadšená z toho ako ide váha dole...bojím sa toho ked sa to spomalí, a to určite príde....treba len trpezlivosť a vytrvalosť v tom pokračovať a nenechať sa odradiť.

suezana
23. mar 2011

No, aj dnes UHT na 100% len čokolády som teraz zjedla 12x viac ako som mala 🙄 😢 😢 😢 😢 😢

suezana
23. mar 2011

@petulka444 mňa tiež veľmi nadchli rýchle výsledky tejto diéty (tiež ako ty - 4 kg za 2 týždne) neviem, či by som tu ešte bola, keby to tak nie je....Máte môj obdiv všetky, ktoré aj napriek tomu bojujete
@jajka82 😉

kvietok75
23. mar 2011

Ahojte, pridávam sa k vám dievčatá, začala som s toto diétou minulý týždeň, no ešte robím riadne prešľapy. Môj problém je hlavne pevná vôľa a čas ktorý nemám cez deň na jedlo- len tak narýchlo niečo zjem. Preto neviem či to zvládnem ale budem sa snažiť aspoň správne kombinovať jedlá a nejesť prílohy s mäsom jaj a hlavne nejesť sladké to je moja smrť..... ☹

kvietok75
23. mar 2011

PS: Zuzka ďakujem 😅

suezana
23. mar 2011

@kvietok75 ahoj 😵 😵 😵 aké výstižné krycie meno 😀 😀 😀 😀

adamko05
24. mar 2011

pekne rano
práve som dopila kavičku, pred tym som si dala banan a kiwi na "spôsob" koktailu... mnam

na obed karfilove placky... teším sa 😝 , vyvar, a možno aj grahamovy rožok, uvidíme

na obed neviem, možno len karfiol bez vajíčka... alebo uvidím, to je ešte daleko... včera som vydržala bez večere, aj dnes by som mohla 😀 😀

adamko05
24. mar 2011

@kvietok75 so sladkým sme na tom rovnako, ale neboj.. da sa... ja si niekedy tiež jednoducho MUSIM napr. cez škoroby dačo dať, dam si malu kocku čokolady a poviem si, stačilo, mala som 😉
a čas na jedlo si najdi, ved to je tak 10 min. obed a 10 min. večera... prečo nestíhaš???

ozujskova
24. mar 2011

@adamko05 no mas to dobre...ja dnes paradajova stava a kava...a obed pecienka s rozkom a uvidime...ja k dnesnemu dnu 7kg dole...alle 90-dnovkou 3kg pred tym som pustila 4kg..cize 7dokopy...tesim sa hoci si to nik nevsimol 😠

ozujskova
24. mar 2011

@mimika4408 nieco pre teba a tvoju pubertu domacu 😀
Puberťák
Puberťák je domácí zvíře, které je velmi náročné na chov.

Rozhodnete-li se chovat doma puberťáka, budete mu muset vyhradit dostatečný prostor.

Rozpínavost těchto živočichů, pokud jde o teritorium, totiž spolu s věkem stoupá.

Chovatel se sám musí rozhodnout (dle úrovně vycvičenosti svého zvířete), které možnosti dá přednost.

Krmení
Puberťák je všežravec, který občas přechází do fáze monožravce. Dle vědeckých výzkumů stráví puberťák (ač má na rozdíl od krávy toliko jeden žaludek) jakoukoli potravu, která se momentálně nachází v dosahu. Spásání potravy probíhá celodenně, prakticky nepřerušovaně. Ve fázi monožravé se však může stát, že se puberťák dlouhodobě živí pouze jedním druhem potravy, například tradičními českými brambůrky nebo hamburgery. Veškeré snahy ze strany chovatele o přikrmování zdravou výživou přicházejí nazmar a je potřeba se s touto skutečností smířit. Většina puberťáků má po celou dobu chovu obzvláště vysokou spotřebu prémiového krmiva, a proto je nutné, aby puberťáky chovali pouze chovatelé, kteří si to mohou finančně dovolit, případně mají možnost úvěru či půjčky.

Celková péče
Puberťák je zvíře náchylné k depresím. Léčba a předcházení depresím spočívá v kupování značkových oblečků a obuvi, počítačových her, aby se váš puberťák nenudil. Komunikace s puberťákem je závislá na úrovni dosažené při výcviku (viz níže, bod Denní režim). Chovatel se musí naučit řeč těla, aby byl schopen z trhavých pohybů hlavou, případně ramen, vyčíst nesouhlasnou reakci. Pozitivní reakce nedává chovaný puberťák v žádném případě najevo. Z našich zkušeností ovšem víme, že po cca 200 trhnutí ramenním kloubem již většina chovatelů ví, na čem je.

Denní režim
Puberťáka je nutno podrobit komplexnímu výcviku. Od přírody je to tvor líný, který je schopen veškerou svou energii vynaložit na správné oddechování při spánku, resp. na změnu polohy na gauči z levého boku na pravý a naopak. Výcvik sestává z výuky jednoduchých příkazů, jako například "Jdi do školy", "Umyj si zuby", případně "Umyj nádobí". Někteří puberťáci reagují na výcvik příznivě a po pár letech jsou schopni reagovat na cca 4 příkazy z 20. Jiní puberťáci výcviku odolávají a osvojí si příkaz pouze jeden. Většinou jde o povel "Jdi se najíst", v menší míře "Jdi spát".

Komerční využití a návratnost investic
Puberťák je domácí zvíře chované výhradně na ozdobu a nelze očekávat, že z něj vydolujete jakoukoli činnost generující přínos pro rodinu. Návratnost investic je dlouhodobá, někdy trvá i deset let, než zjistíte, zda chovaný jedinec bude schopen samostatného života. Někteří jedinci zůstávají u svých chovatelů do pozdního věku a znamenají pro něj nemalé náklady. Proto by si každý chovatel měl řádně rozmyslet, než se do chovu vůbec pustí. V případě, že si není jist, měl by si raději pořídit jiné domácí zvíře. Před chovem puberťáků jsou varováni zejména kardiaci a další osoby, které špatně odolávají stresu. Na druhou stranu je nutno říci, že žádné jiné domácí zvíře vám nepřilne tolik k srdci. V tom jsou puberťáci naprosto nenahraditelní.

P.S. I když lásku puberťák projevuje podivně, má vás rád....

mimika4408
24. mar 2011

@petulka444 presne tak! 😉 kolkokrat som sa na to uz chcela vykaslat 😒 no ale napokon vidina stihleho tela vyhrala 😵 😵

virgin15
24. mar 2011

Ahojte...nemam cas vsetko tu sledovat a komunikovat.Dneska je 10den mojej diety....ide mi to celkom fajn s malymi prehreskami 😝 Dneska rano som sa odhodlala stupit na vahu...a....-2kg 🙂 Som rada,ale dufam ze sa nevratia spät...takze bojovat dalej.Kazdej prajem krasny dnik 😉

mimika4408
24. mar 2011

@ozujskova moja, ja mam cisty prvotriedny chov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
24. mar 2011

@virgin15 gratulujem 😉 len tak dalej!!!!

ozujskova
24. mar 2011

@mimika4408 aj ja....sice chovam este stena...ale uz sa to vyfarbuje,ze to bude drave zviera 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ozujskova
24. mar 2011

@virgin15 blahozelam... 😀

mimika4408
24. mar 2011

@kvietok75 vitaj 🙂 , do toho urcite casom prides 😉 drzim palce!!!

mimika4408
24. mar 2011

@ozujskova ja mam uz taky starsi chov ale ten moj mladsi po prikladnom pozorovani tiez nezaostava 😉

mimika4408
24. mar 2011

@suezana 🙂 ale hlavne ze si sa drzala povoleneho 😀 😀 😀

ozujskova
24. mar 2011

@mimika4408 😀 😀 😀 😀 no presne aj moj maly pozoruje...vecer mu hovorim..."lahni si dam ti mlieko"..odpoved "ne,ne,ne" 😠