90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
5. apr 2011

@kubkovka ak maš z tohoto stravovania stresy, tak to ozaj daj pauzu (môj nazor)... ja sa napr. na zajtra teším, že si dam rizoto... a dnes som nedala nič naviac, tie halušky, vyvar a jeden jogurt (doteraz som zvyčajne zbachala aj dva, alebo mlieko ešte...).. tak mam dnes fajn pocit... 😉
a o tom to je asi, aby nam hlavne bolo fajn.. 😵

suezana
5. apr 2011

Aj ja sa teším na zajtra....tie halušky by mi chutili.... plánovala som syr - takže syrová omáčka....hm...idem mrknúť ten recept ešte...

suezana
5. apr 2011

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=992
aj toto vyzerá fajn - jedna napísala, že je to dobré aj na delenú diétku (bez zemiakov)

adamko05
5. apr 2011

@suezana ten syr robievam...
diky za typ, niekedy urobím, ale teraz musím pekne poctivo masko, rybka na bielkoviny, s tym to ide najlepšie dole.. lebo z masa sa pribera najmenej 😉

adamko05
5. apr 2011

@suezana a čo budeš zajtra obedovať?
ja teraz, ked už makam, tak musím dopredu premyslieť, aby som si vzala (teda ked nejdem domov o 12tej, vtedy si nenosím) zo sebou papať 😉

suezana
5. apr 2011

@adamko05 určite tam bude syr - asi na obed tie špenátové halušky so syrom a na večeru vypražený.... (s hranolkou 😀 )

tinna88
5. apr 2011

@suezana dakujem za info🙂
Ja som to zas vecer cele poondila, dala som si chlebik ( co pecivo nejem uz veeelmi davno ) s rybickovou pomazankou :( cele zle...ale ked to tak vonalo a k tomu cajik ......
No nejako sa neviem odhodlat....aby to slo dalej ako len tri dni :(
Fakt je asi chudnutie v hlave ......
Tak zajtra pokracujem skrobmi , nezacinam odznpva bielkovinou....

ingridka22
5. apr 2011

@kubkovka, presne tak, zmeň spôsob stravovania, prejdi na tú delenú, papaj častejšie malé porcie a možno sa to pohne tým správnym smerom 😉 ja sa tiež tak plánujem neskôr stravovať 😉 ale do konca apríla sa posnažím držať 90DD 😎 a ak máš primu, tam myslím vo štvrtok večer chodí relácia "ste to, čo jete", kde odborníci radia ľuďom s nadváhou... ja to rada pozerám a vždy sa dozviem niečo nové 😉 a závidím tým, ktorí krásne schudnú 😔 😵 @suezana, zajtra našťastie budem 4 hodky v robotke, tam len pijem.. nie alkohol 😀 😀 😀 mám kúpený džús, aj nejaké ovocko, musím to zvládnuť 😎 a keď príde kríza, spomeniem si na teba, že keď ty si vydržala, musím aj ja 😉 no, práve som dožehlila, idem si vyložiť nohy 😵

adamko05
5. apr 2011

@tinna88 dnes si mala bielkoviny?? ak hej, tak to nebolo take strašne, že si si dala aj večer pečivo.... a rybičky si mohla.. tak je to fajn, začala si najlepšie, ako si vedela 😉 😉

ja zajtra na večeru si urobím zemiaky v pare (neskutočne mi zachutili taketo zdrave 😉 ) a k tomu kyselu kapustičku, tu som už nemala hadma aj 4-5 dní 😀

suezana
5. apr 2011

@tinna88 jasné - pokračuj 😉 a možno to bude znieť divne - nepripúšťaj si to, že si niečo nedodržala - len jednoducho pokračuj a teš sa z toho, že aj napriek tomu, že si zjedla chlebík navyše - tak aj tak si zjedla menej a zdravšie ako by to bolo bez diéty..... aj to je + 🙂 Mne to veľmi pomohlo, netrápiť sa výčitkami - to je zakázané! (odteraz 😎 ) Ja som mala oveľa väčšie prehrešky.... aj včera večer ( 🤐 🤐 ) ale dnes poctivé ovocko 😉 a ráno som prekontrolovala váhu - drží 😵 Tak hlavu hore!

tinna88
5. apr 2011

@adamko05 ano,ale mam nenormalnu chut na nieco slane:( no ja viem,ale jedla som to o 19:00 :(
fiha, dobry napad s tymi zamiakmi, ja zboznujem zemiaky v pare a k tomu kapustaaaa 🙂 mnam 🙂
skrobovy dnik je naj podla mna...ja bielkoviny moc ee (nie som masovy typ 🙂
kolko uz drzis dietu?

tinna88
5. apr 2011

@suezana Dakujem za podporu 🙂 je to fajn, ked sa takto podrzime 🙂 a fakt si to nebudem vycitat🙂 zajtra budem na 100% a pojdem behat, vtedy mi jest ani nechuti...uplne odporucam beh 🙂))

suezana
5. apr 2011

@adamko05 zemiaky v pare? čo to je? 😕

adamko05
5. apr 2011

a kde mame tabulečku, ozaj??
@suezana a pravdu vravia, ked aj dačo naviac, nevadí.. ide sa dalej 😉
čakam MM, o chvíľku príde z poobednej.. možno spálime dake kalorie spoločne 😀 😀

tinna88
5. apr 2011

predpokladam ,ze v parnom hrnci 🙂

adamko05
5. apr 2011

@suezana no mam hrnce, kde su take sklene nadstavby, na nich "durky" 😀 a do hrnca dam vodu, do toho sklada zemiaky a tak ich uparím iba ... aj masko som si tak už robila, aj zelenina je mnamky tak - karfiol, či brokolica...
počkaj, kuknem tie "zazraky" na nete

tinna88
5. apr 2011

@adamko05 spolocne palenie kalorii je k chudnutiu velmi dobre ( vraj pri sexe sa xhudne tak ako pri behu 🙂

tinna88
5. apr 2011

@adamko05 aj rbyka je v nom uzasna urobena....som kupila udenu makrelu ( ale na pecenie) a urobila som ´ju tam...vynikajuce🙂

adamko05
5. apr 2011

@tinna88 no, môže byt, rybku som nerobila ešte tam

suezana
5. apr 2011

@tinna88 jesť môžeš do 20.00 takže žiadne výčitky 😉 aj keď viem, že ty si chcela skôr večerať - ! a vidíš, adamko má pravdu - ja som si neuvedomila, že máš bielkoviny.... Inak ja, keď som chlieb nezjedla na obed, lebo mi nevošiel, a poobede som dostala hlad, alebo večer - tak som si ho dala a nebrala som to ako porušenie....ani keď som si dala aj aj 😀

suezana
5. apr 2011

Tak počúvajte s čím prišiel môj chlap: Muž, keď denne pozerá žene na prsia(10minút 😕 ), tak sa to rovná polhodine cvičenia na stacionárnom bicykli 😀 😀 😀 😀 a núti ma ... 🤐 že či mu nechcem dopriať trochu športu 😝 😀 😀 😀 😀

suezana
5. apr 2011

Babuľky, no taký hrniec nemám 😲 ani som také naživo ešte nevidela...fakt je to dobré?

adamko05
5. apr 2011

@tinna88 ja tiež nie som masovy typ.. šak vidiš, vymyšlam tu kade ake nepovolene halušky 😀 😀 ... ale na bielkoviny si aj puding občas môžeš uvariť 😉 (ja ti davám rady, čoo?)
ja dietu držím od 28.02., ale a už druhy tyžden sa chystám zaradiť vodu, ale aj na nu príde (ked nie inak, na Veľku noc isto 😀 😀 , aspon z vonka)
a ja papavam, ked prídem napr. z vonka o 18.40, kym si dačo urobím, aj o 19,30, je to v pohode

tinna88
5. apr 2011

@suezana teraz som sa nahlas zasmiala 🙂 muz mi krici z kupelky ,ze co mi je smiesne🙂 ...sa smejem fakt....mas vynaliezaveho manzela🙂)))
@adamko05 vyskusaj, mozem odporucat🙂)))))

Hej, ved ked sa budem depkovat z prehreskov...nic mi to nepooze🙂
baby mozem si dat morcadelu na UHT? ja viem ze tam je ,,masko,,ale len islo okolo podla mna 🙂

adamko05
5. apr 2011

@suezana on nestal toľko ako je tam... myslím 3 kusy stáli tak nejak.. presne to už neviem (a neboj, čo myslím, ja ich splacam 😀 😀 😀)
mne vyhovuju, super sa v nich varí (a už varim iba v nich), rychle je to hotove a olej minimálne, občas vôbec, podla toho, na čo...

adamko05
5. apr 2011

@tinna88 susedka ked držala dietu, každy 4 den mala mortedelu, schudla tuším 9 kg...
mne to nechutí, tak to nejem...

tinna88
5. apr 2011

@adamko05 no na Velku noc padne voda vhod 😀 😀
puding fiha ...a ved mas pravdu🙂 troska si treba dietku prisposobit🙂))
a tie halusky si odovodnila perfektne 🙂 a aj rozumne...chlieb muka - halusky muka...pravda to je

adamko05
5. apr 2011

@tinna88 a tej chuti na slane... šup do pusy 6 solenych arašidov 😀 (len už nie teraz, lebo už je dosť hodin.. ale inokedy 😉 )
ale ved puding je mlieko.. trochen cukru a obedík či večera mliečna.. ale nemyslím, že každy 4 den.. len tak občas

adamko05
5. apr 2011

no, už končím s rečičkami... lebo teoreticky mi to ide priam výýýborne 😅 😅 😅
dobru nocku....