90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
16. apr 2011

@mimika4408 no aby ste si nemysleli, ze mudrujem..........a na veceru budu zemiaciky, mnam.......ryzu s rajcinovou omackou dojedol mm

mimika4408
16. apr 2011

@kubkovka ale ved si to spravne napisala 😉 , abudes mat pestry den dneska....hlavne, ze sa nic nemuselo vyhodit 🙂

kubkovka
16. apr 2011

@mimika4408 no inak vyhadzovat potraviny ma vie nastvat, ale nastastie je na dvore pes, to je lepsie ako do smeti 😀 😀 😀 😀 a ty dnes ako? dobre vitaminak?

mimika4408
16. apr 2011

@kubkovka mne teda hovor o vyhadzovani 😠 , teraz ked nedojedam a dcera nie je doma (a ked je tak tiez nechava na tanieri)....
zatial to ide..bola poobednajsia kava, troska hrozna, 2redkovky....ale nehovorim , ze by som teda hlad nemala 😒
dolezite je, ze v chladnicke nemam nic take co by ma mohlo pokusat(salamiky, suncicka....)
ale uz sa tesim na zajtra na bielkoviny, asi si urobim bravcove kare s cibulou 😉

kubkovka
16. apr 2011

@mimika4408 no tak ja dovecerane, zemiaciky s cibulou........zajtra budu tie langose a na veceru neviem

mimika4408
16. apr 2011

@kubkovka ja som tiez pozerala prave na hodinky a reku za pol hodky si dam nejaky prijem do bruska 😉 , mne je neskutocna zima cely den a to mam aj ponozky hrube na nohach 😒 ...ale to je vzdy na vitaminak ze mne je vtedy zima jak fras ☹ . maleho krmim "gulickovym jogurtom"

kubkovka
16. apr 2011

@mimika4408 inak to si trafila, aj mne je zima, ked nejem..........ale tak v lete to bude lepsie.........aj ja krmim maleho, teda spravila som mu mlieko a on sa krmi

mimika4408
16. apr 2011

@kubkovka ale to je uz neskutocne aka kosa, a stale len pisat chodim 😒 , poobede som si lahla s malym ale nie a nie sa zohriat ani pod paplonom, tak som napokon aj vstala ☹ . my sme uz dojedli 😉 a zajtra asi budem musiet ist doplnit zasobu "gulickovych jogurtov" lebo nam zostal uz len lentilkovy 😉 a stavim sa, ze ten mu nebude dobry....

kubkovka
16. apr 2011

@mimika4408 no inak dobre ti to vyslo na zajtra bielkoviny.........ja som dnes robila madarsky gulas, chutil mm aj braskovi

mimika4408
16. apr 2011

@kubkovka konecne budem mat nedelu ako ma byt 😉 ....aj ked moj maly nie je velmi maskovy typ....ale jemu urobim kuraci rezen (to je jedine co zje) a sebe to kare 😉

mimika4408
16. apr 2011

@mimika4408 prave som si urobila salatik : ladovy salat, paradajka, mrkva, redkovka...na ochutenie oliv.olej, citron a sol 😵

mimika4408
16. apr 2011

a pisem si sama sebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kubkovka
16. apr 2011

@mimika4408 no aspon nejake jedlo.........ja manm na pondelok kalerab pre pripad nudze

mimika4408
16. apr 2011

@kubkovka aj ja som kupila keleraby keby nieco....ale teda tato "zajacia strava" by nebola celozivotne pre mna 😉
a zajtra na veceru co si to mam dat??? vajecny liker??? 😀 😀 😀

kubkovka
16. apr 2011

@mimika4408 no dala by som si veru aj dnes..........

mimika4408
16. apr 2011

@kubkovka tak musime v tom pohladat nieco skrobove a vitaminove 😉 aby sme si to odovodnili a nemali neskor vycitky 😀 😀 😀 😀 😀

kubkovka
16. apr 2011

@mimika4408 no vitaminove hocico, nie? slivovica, marhulovica, ceresnovica, hruskovica atd.........

adamko05
16. apr 2011

ahojte
len sa idem postažovať... aka som nemožna.. tento víkend to ide dolu vodou so mnou 😝 😠 😒 😒 😒

ako nie že by som dačo veľmi jedla ine, ale dob tam, dob sem... 😒 😠

suezana
16. apr 2011

@adamko05 neboj - hovorí sa tomu, že naštartovanie metabolizmu 😎

suezana
16. apr 2011

Bola som korčulovať a beháááááááááááááááááť 😵 😵 😵 😵 s malou, super sme sa vyjašili, naložila som do auta bicykel, korčule, odstavili sme auto pred firmou (je tam nový asfalt) a makali sme 🙂 a potom Vaneska, že poď me behať, tak sme behali, aj schody sú tam, tak hore dolu 😎 fakt super, musíme častejšie 😵

mimika4408
16. apr 2011

@suezana tak teda vy ste mali sportove popoludnie 😉 , my sme sa tu s kubkovkou vzajomne podporovali 😝 😉

mimika4408
16. apr 2011

@adamko05 zeby si sa na datla zmenila??? 😲

kubkovka
16. apr 2011

@mimika4408 no veru podporovali..........kedze nam sportove popoludnie tak skoro nehrozi............

mimika4408
16. apr 2011

@kubkovka no veru...to este pretece soplov ☹ ...

mimika4408
16. apr 2011

tak dievcata kam ste zmizli???? 😖 ved nas poteste niecim novym co ste zazili,videli.....

kubkovka
16. apr 2011

@mimika4408 no teraz sopli mm, ak znova nakazi decka, balim tasku a cestujem prec, nech sa postara, ked je stale chory, uz ma to nebavi

mimika4408
16. apr 2011

@kubkovka 😒 no veru teda nezavidim.... a kam sa podejete?...ani k nam ta s deckami nemozem zavolat lebo sme chory tiez 😎

mimika4408
16. apr 2011

ja som uz obriadila maleho...sprcha, predkozka 😉 , sirupceky, kvapky, odsavacka....uz teraz si lebedime v pyzamkach v posteli a tv kukame 😉

kubkovka
16. apr 2011

@mimika4408 no nie podejeme, ale podejem...........pojdem sama, nech si to mm uzije, ked ich nakazi, nech sa aj postara, no nie?
krpci su prave vo vani, mm strazi, idem ich obriadit a pojdem potom ja, kupila som si novu penu, tak si uzijem relax

mimika4408
16. apr 2011

@kubkovka tak prijemny relax 😉 a neutop sa 😀