90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
3. jún 2011

@nicky182
@cessy moje zlaté,mám to síce za sebou ale mám nejaký neblahý pocit že mi tie kilá lezu naspäť ☹ ☹ ja neviem prečo....papkám podla návodu ako som aj jedla do teraz....asi som schyzo 😀 😀

cessy
3. jún 2011

@dajna11 ahooooj, inak si pisala ze sa ti aj tazsie chudlo, teda pomalsie 😒 😒 😒 aj si sa teraz vazila??????
alebo mas len taky pocit??????

dajna11
3. jún 2011

@cessy váha je v poho rovnaká....ale mám taký pocit......ktovie prečo....to ako ked sa mi ťažšie chudlo tak po dietke to pojde preto zasa hore????neblázni!!!! 😲 😲 😲 😲

cessy
3. jún 2011

@dajna11 nieeeeeeee to som tym nechcela povedat, ja by som skor povedala ze to budes mat trvacnejsie ako keby si naraz vela schudla 😕

to mas hadam len taky pocit 😨 😵 😨

dajna11
3. jún 2011

@cessy
@cessy asi si to len vsugerujem...a možno som naliata z vody....predsa len to teplo a tak....neviem....asi sa bojím že sa to na mna nalepí a tak sa moc sledujem 😀 😀 😀

cessy
3. jún 2011

@dajna11 nesleduj sa, uzivaj si novu figuru 😵 😵 😵

dajna11
3. jún 2011

@cessy no lebo mám boja že budem znovu ako gula,lebo teraz si ludia z okolia všimli...vraj som nejako vyfučala....milí nie?

cessy
3. jún 2011

@dajna11 vyfucana????? to som teda este nepocula 😕 😕 😀 , no pekne ze si vsimli......
neboj, ked pojdu kila zas po lete hore, das sa na 90 dni zas a hotovo 😎

dajna11
3. jún 2011

@cessy no veru moja si myslím že tak to asi bude,že tuto dietu veru budem viac krát skúšať 😀 😀

cessy
3. jún 2011

@dajna11 aaale mysli pozitivne.......nepriberies a hotovo.....lebo ked na to budes stale mysliet, ani jest nebudes a budes priberat....

cessy
3. jún 2011

dievcata a pozorujem ze sa mi pri diete upravila plet 😎
nesledujem sa neako????? 😨 😕 😨 😕 😨 😕 😨 😕 😨 😕

nicky182
3. jún 2011

@cessy jaaaj, to by som aj ja potrebovala ako sol...pocas tehotenstva a po porode sa mi strasne zhorsila plet, ako pubertacka som, az ma boli tvar doslova ...katastrofa...slniecko trosku pomaha, ale verim ze aj dieta prispeje, trocha detoxikuje telo ...a zda sa mi to normalne ze sa pozorujes, to robime v podstate skoro vsetky 😀 😀

cessy
3. jún 2011

@nicky182 ale ja v poslednej dobe akosi .........a myslim ze ta plet bude aj tou spirulinou co beriem 😕

nikto tu neberiete chlorelu, spirulinu, alebo zeleny jacmen????????????????????????????????????

nicky182
3. jún 2011

@cessy ahaa, to su tie riasy ?

dajna11
4. jún 2011

@cessy ked nebudem jesť tak nepriberiem...a čuduj sa svete.....zomriem🙂)))))))))ale nie.......nesledujem sa teda už sa nebudem tolko.....

kubkovka
4. jún 2011

ahojte, ja pijem iba vlakninu, to ma zasyti, nema to skoro ziadne kalorie a este aj podporuje travenie 😉

cessy
4. jún 2011

Dobre ranko

@nicky182 ano riasy

@kubkovka a to je neaky prasok, alebo v tabletkach???

kubkovka
4. jún 2011

@cessy prasok
http://www.mojalekaren.sk/fit-line-drink-aloe-v...
da sa kupit normalne v lekarni ale aj v DM drogerii ho maju

dajna11
4. jún 2011

juuuuuj aká som hladná ..tším na obed....ale také bryndzové by som zhltla ako malinu 😖

cessy
4. jún 2011

@kubkovka tak toto som este nevidela, aj ta to trosku zasyti????

kubkovka
4. jún 2011

@cessy no ano, dost to zasyti, baby su spokojne

suezana
4. jún 2011

@cessy je to výborné, aj ja odporúčam....najlepší je aloe vera, najhorší bol ríbezlový - lebo to je v skutočnosti z repy a bolo to cítiť 😝

cessy
5. jún 2011

dakujem vam urcite vyskusam 😉

dajna11
6. jún 2011

dobré ránko......to je super vzduch vonku🙂

suezana
6. jún 2011

@dajna11 dobré ráno...no u nás nič moc 😒 😉

dajna11
6. jún 2011

@suezana nie?tu zasa hrmí,je zatiahnuté...fajne pofukuje nieje tak dusno....ešteže som bola s malým vonku

suezana
6. jún 2011

@dajna11 tu hrmelo ráno, teraz svieti slnko...dúfam, že poobede nebude pršať ☹

dajna11
6. jún 2011

@suezana no takže už sa prehnalo,prádlo na balkone je zasa mokré...neva,vetrám o dušu...kam sa chystáš poobede?

suezana
6. jún 2011

@dajna11 teraz som bola pre malú v škôlke, chodí len do obeda, poobede chodíme len tu pred činžák.....ale už som jej povedala, že bude doma, lebo zas plakala ráno...nechce chodiť do škôlky 🙄

dajna11
6. jún 2011

@suezana no čo sa tu prehnalo.....skaza...nebola elektrina a teraz ani voda nejde a ja v plnom nasadení varím....a ešte som aj kočík zabudla vonku a tak je morký,voda v nom stála takže teraz neviem ako pojdeme von.