90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
1. júl 2011

@akika722 no nieje to bohviečo,včera som ja mala po tých prehreškoch totálny hlad....ked sa držím tak je to ok,ked prehreším,tak ma chyta hlad ako vlka.....a predstava že si nedám rezen so šalátom majonezovým,či fajne s ryžou nejaké mäsko na šťave.....to som milovala...

akika722
1. júl 2011

@dajna11 preto ešte davam ruky preč od sladkeho 😀 😀 😀 lebo po jednom kusku by prišli 2-3-4-.... 😖

dajna11
1. júl 2011

@akika722 😀 😀 😀 to ja mám šťastie že ked mám chuť na sladké stačí mi dve tri kocky čoko a dosť.alebo idem do chladničky na lyžičku nutely a mám pokoj

akika722
1. júl 2011

@dajna11 to by som chodila na lyžičku nutely každe 2minutky 😅 😀

dajna11
1. júl 2011

@akika722 no vidíš,to ja mám už mesiac v chladničke a ešte je polovička z nej tam.

akika722
1. júl 2011

@dajna11 tak ste dobry 😀 tu kebyže sa do nej nepustim ja tam by sa pustil mm alebo Paťko 😀 pritom mm je ako pavuk 🙄

dajna11
1. júl 2011

@akika722 no moja mala by ju zlupla,keby jej ju niekto položil pred nos,sama nekutre čo máme.a my s mužom sa musíme krotiť...práve pozerám nejaké kuchyne,bože neviem akú dáme..

akika722
1. júl 2011

@dajna11 moj najde v chladničke všetko 😀
kuchynku ju mam taku mini 😒

dajna11
1. júl 2011

@akika722 no ja ju velku mať nebudem na to že to bude v dome,ale tak predsa len to nejako chcem vyriešiť aby to bolo pekne a účelné.....hlavne vela uložneho priestoru

akika722
1. júl 2011

@dajna11 jééj mate domček? 🙂

dajna11
1. júl 2011

@akika722 no snád sa aj toho dožijem že sa dostavia.....teraz nám bol premeriavať stolár kuchynu,mala som takú krásnu predstavu ale zistili sme že tam vlastne toho miseta až tolko nieje,tak som musela všetko meniť:(

natsa
1. júl 2011

Ahojte baby neviete ako sa z excelu vkladá tabulka do príspevku?viem že ste ju mali ja som sem medzi vás chvýlu chodila.dakujem

akika722
2. júl 2011

jaaj ten vitaminovy deň 😀 umieram hladom 😀 😀 😀

dajna11
2. júl 2011

@akika722 ja som spráskala pečne zemiačiky......a red tým pár odkrojkov zo zákuska.vidím tento víkend na veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi tažký

mariann2
2. júl 2011

ahojte kočky, pripojím sa k vám, môžem?mám dnes ovocný deň, už môj druhý v poradí, celkom sa to dá, na obed som si urobila zeleninový šalát, 🙂 dietu držím druhý krát, prvý krát som ju mala asi pred tromi rokmi a schudla som 10 kíl, potom prišlo tehotenstvo a kooopu problémov .teraz som sa napevno rozhodla že vydržím, ale zastávam názor, že pri diete si to treba "prepnúť" v hlave, inak to nejde. Takže do dovolenky mi zostáva 23 dní, dúfam, že do vtedy bude aspon pár kíl dole. 😝

akika722
2. júl 2011

@dajna11 ja mam dnes vitaminy..no jedla som len zeleninu cely deň a podvečer mi bolo na grc a na odpadnutie a hlava ma bolela neskutočne ☹ dala som si take suche pizza rozličky-malinke..asi 5 😢 ale už ma skoro neboli nič 😅 ja som blbaaaaaa 😔
@mariann2 jeeeej dalšia augustovka 😵

mariann2
2. júl 2011

@akika722 a dávaš si tú zeleninu len surovú? lebo ja si urobím napríklad polievku, alebo si podusím kapustu, alebo si osmahnem jablko, orechy a med, aby som sa viac zasýtila 😀

akika722
2. júl 2011

@mariann2 nie..naparenu som mala..ale nejak som to nezvladla 😔 mne aj ked malo pijem mi pride hned zle lebo mam len jednu obličku..tak s tym jedlom musim zvyknuť..ale ostatne dni som sa držala.a zajtra pokračujem 😔

dajna11
2. júl 2011

@akika722 mala si si urobiť polievočku,zasýti ťa......ale aj mna bolela dnes hlava amože ťa bolieť aj od toho že málo piješ...hm?

akika722
2. júl 2011

@dajna11 noo..veru,ta polievka ma nenapadla 😔 pila som asi dosť..cca 2,5L 😔

dajna11
2. júl 2011

@akika722 no možno počasie alebo aj už tá nechuť z tej zeleniny.....aj ja som si polievku začala robiť až ku koncu diety,ma to nenapadlo. ja som dnes urobila mamke na zajtra koláčiky,tak som trošku zobkala🙂

mariann2
2. júl 2011

@akika722 no, aj ja si myslím, že si málo pila, tak len pozor na seba a nesiľ to, že si neublížiš. postupne si telo zvykne aj na tie vitamínové dni. a ešte som sa chcela opýtať, prečo neješ ovocie? neľúbiš, či nemôžeš?

akika722
2. júl 2011

@dajna11 ja som dnes tiež piekla 🙂 sladkemu som odolala...a ked mam vitaminy a namiesto ovocia si dam zeleninu možem aj polievky????????????????

akika722
2. júl 2011

@mariann2 ovocie nemusim 😅 a jem ho každe rano po 1ks

mariann2
2. júl 2011

@akika722 hej môžeš, ale nie také že zahustené múkou, ale na olivovom oleji si osmahni cibulku a na to mrkva, kapusta... čo doma máš, alebo cukina
ja už keď som v koncoch tak zjem malému výživku - presnidavku ovocnú, je tam cukor ale je to ovocné nie? 😀

mariann2
2. júl 2011

@akika722 a ovocie tiež nemusím v extra veľkom množstve, ale teraz mi nič iné neostáva, inak by som zomrela od hladu ☹

akika722
2. júl 2011

@mariann2 ooo..tak najbližši vytaminovy deň 😅

dajna11
2. júl 2011

@akika722 vitamíny je aj elenina,polievky zeleninové,ovocne jedlá,nejaké zapekané ovocie,kompoty...napr.ananasový kompot 😀 😀 ...polievky su super,lebo zasýtia ked ju urobíš hustu...ale bez nejakej záprašky.

akika722
2. júl 2011

@dajna11 jaaaj 😀 to som nevedela..som myslela že len čiste neslane/nesladke ovocie/zelenina 😀

dajna11
2. júl 2011

@dajna11 ked som si čítala o diete na netee tak tam písali zaváraninu ovocnu...takže asi to može byť 😀 😀 😀 ja si dávam ráno aj výživku ovocnu 😀