90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mango
9. aug 2011

@perla200 Simonka ti uz pocas panelaku spi? Po mne by deti skakali, keby ma videli cvicit... mas moj obdiv, ze sa takto dokazes doma "nakopnut" a zacvicit si 🙂

mango
9. aug 2011

@karolinka25 super, nech sa dari 🙂
recepty cerpam z brozurky, ktoru mam a nieco aj na mimibazare... su tam recepty k 90-dnovke

perla200
10. aug 2011

@mango no nespí ona cvičí so mnou🙂 ale ja kedže už pracujem mam pohybu strasne vela a spaluje mi celkom dobre🙂)))
no ja čerpam z toho čo tu baby písu, to ti dajú také dobré tipy, ja som už chudla raz a to som zhodila nejakých 8kg za dva mesiace.... a teraz ked priberiem tak si hodím 90dnovku po prvý vodný den a zase mam nejakých 5kg dole a potom žeriem zase ako..... ja som rodila 95kg a teraz mam nejakých 63kg ....ale chcem 58kg....

mango
10. aug 2011

dobre rano vsetkym 🙂
Prave jem ovocie, ale este som ani oci neotvorila a uz som citila, ze som riadne hladna...
Dievcata ako dnes s vecerou? Co si date?

mango
10. aug 2011

@perla200 paaaaaaani, tak ty si teda poriadne schudla 😉 Este mi napis, ako si zvladla ovocny den... zajtrajska sa obavam a to ideme zase k nasim na chatu...

mango
10. aug 2011

este sa chcem spytat, ci hovorite ostatnym na okoli, ze chudnete... myslim na to, ze ked clovek ide na navstevu, tak co si da... ci vysvetlovat, ze drzi dietu, alebo len slusne povedat ze dakujem a nic si nedat...

perla200
10. aug 2011

@mango no ja som vždy hovorila že si detoxikujem telo takže si neprosím🙂
a ovocný den je v pohode, možes si dať aj zeleninový den a ja som si robila zeleninovú polievku proste len vývar aby som mala niečo teplé na žalúdok....prvý je dosť katastrofálny ale potom to ide a inak ak sa dá pomoct si ja si pomáham javorovým sirupom a citronom zamiesam si takú vodu, dostat to kupiť v DMku a potom to pijem ked mam krízu, to detoxikuje a tiež zasýti a nebudes mať krízu.... skús to po čase zistís vychytávky a pojde to....
na večeru si dám niečo sladké ale niekedy zhresím a dám si aj cez den neičo sladké, takže ja obvykle tu sladkosť na UHT nepraktizujem....

paula80
10. aug 2011

Dobré ránkom,tak dnes máme chutný deň,na obed zas špagety a na večeru si idem kúpiť nejaký ten zákusok a samozrejme tú varovú čokoládu, no a zajtra ovocný deň,to je hrúza a možeme jesť aj melón celý deň, ten mám rada, na tom by som vydržala ako tak a keď možem ho kombinovať že na raňajky ovocie a obed a večera melón?

paula80
10. aug 2011

@perla200 no klobúk dole, že si tak schudla,teraz máš takú váhu ako som mala ja pred 7 rokmi, keď som ostala tehotná so starším synom, kiež by som sa na ňu dostala a aj trošku nižšie, teraz sa ti bude asi chudnúť ľahšie, keď máš takú dobrú váhu 🙂

perla200
10. aug 2011

@paula80 no dakujem....bola to drina dvojročná....ale to je jedno, dôležité je aby si jedla len ovocie a dodržala tie 4 hodiny medzi jedlami....a možes aj orechy a semienka tusím..... to ja nelúbim takže nejem to....

karolinka25
10. aug 2011

prave som zistila dievcata, ze vy ste den dopredu ako ja, ale nava aspon mama inspiraciu na zajtra 🙂 ...ovocneho dna sa aj ja velmi obavam brrrr

karolinka25
10. aug 2011

@mango dakujem

llumka
10. aug 2011

babenky, ja sa pridavam od pondelka
tuto dietu som drzala prvy krat v januari, vydrzala som po druhej vode islo dolu 8 kil, a potom som len zrala moja vina 😠 😠 😠
ma niekto v pondelok bielkoviny?

mango
10. aug 2011

Obed som si dnes vychutnala. Zboznujem cestoviny s paradj.- bazalkovou omackou... mnam. Na veceru som si dala venceky... radsej som nic nepiekla 😉
Povinna podvecerna navsteva u svokry uspesne za mnou 🙂 Nastastie sa ma nepytala, preco nic nechcem jest 😀
Na stole pripravene hrusky, jablka a v chladnicke melon... Ideme na cely den znova s detmi na zahradku k nasim.
baby drzte palce, musiiiiiiiiiiiiim vydrzat.

mango
10. aug 2011

Ako je to s dzusmi? Mozem si dat pocas dna, ked budem mat krizu? Vacsinou dzus miesam s mineralkou... samotny je pre mna velmi sladky. Mam kupeny ananasovy.

mango
10. aug 2011

@llumka vitaj 🙂 mozem sa opytat? Udrzala si si vahu, alebo si naspat pribrala?
Ja by som po 90-dnovke chcela prejst na delenu stravu aspon na nej. cas...

karolinka25
11. aug 2011

ahojte dievcata, tak ja som mala vcera tazky den, kriza velika ....ale na dnes sa tesim slubila som detom pizzu tak si zamlsame a este to sladke na vecer, no uz sa neviem dockat....boze najhorsie je , ze nemyslim na nic ine iba na jedlo ☹ ...inak aj mam plan potom pokracovat na delenej, zda sa mi taka jednoduchsia

perla200
11. aug 2011

@mango džúsy možes len v ovocné dni ale to ber ako obed....v knihe je to napísané.... a žiadne ochutené vody ako rajec bylinka a podobne, bud minerálka alebo čistá voda alebo bylinkové čaje bez curku....

@karolinka25 to je normalne že myslís na jedlo, ale jedna rada - hlavne sa nezaťažuj tým, čo nemožes ale vychutnaj si to čo možeš jest...proste ja to tak robím, že sa zobudím, a poviem si áááá dnes si dám? a potom sa na to teším....aj ja momentalne v práci tlačím melon s hroznom..... a včera som tiež zlyhala kedže som v práci a niekedy sa to nedá skombinovat tak som mala uplne iný obed ako som mala mat UHT ale za trest🙂) som nevečerala....

borabora666
11. aug 2011

@llumka lumiiiiii,ja zacinam s tebou.....neviem sa uz zasa na seba pozret......tiez to chcem este dat dole o 18 kil

karolinka25
11. aug 2011

@perla200 ja som sa tak isto vcera vytrestala 🙂

paula80
11. aug 2011

Ahojte baby,tak dnes máme ten najťažší deň,tuším budem stále hladná,raňajky jablčka a obed snáď melón a čosi k tomu.A musí sa dodržať jedenie každé 4 hodiny medzi raňajkami obedom a večerou, alebo si možem ešte nejako to jedno ovocie zjesť aj medzi tým?A keď si dám náhodou tie oriešky, ráta sa to ako jedno jedlo a potom zas pauza 4 hodiny?
A ozaj ako ste si vychutnali včera čokoládku 🙂 ?

perla200
11. aug 2011

@borabora666 čau🙂 zae narovnako?🙂

llumka
11. aug 2011

ahojte babenky
@mango pribrala som 5kg, ale ja som nejedla normalne ja som zrala slane sladke slane sladke ...
a co sa tyka dzusu ber to ako jedlo,napr.namiesto ovocia na ranajky alebo na desiatu na ovocny den
@borabora666 tesiiim sa s tebou
@paula80 pri bielkovinach treba udrzat 4 hodiny pauza,pri skroboch a uhl. 3 hod a ovocie 2 hod

borabora666
11. aug 2011

@perla200 perliiii ja som vecne zacinajuci,ale snad uz teraz budem aj dokoncujuci....ved tak dobre sa citim ked chudnem,.....

perla200
11. aug 2011

@borabora666 podobne, začínam každý pondelok🙂 ale tesím sa budeme sa tu podporovať spolu

@llumka podobne ako ty ja som pribrala nejaké 4kg

karolinka25
11. aug 2011

@paula80 ja mam dnes od rana vdaka tej cokolade a super obedu Pizza taku dobru naladu 🙂 ...no len neviem co zajtra to bude brutus

paula80
11. aug 2011

@karolinka25 🙂 dneska máš hody 🙂
@llumka @borabora666 som rada, že nás je zas viac a vy ste už skúsené,viete ako to funguje počas tejto dietky,tak budem rada za každú radu.
Inak dnes to ovocie je naozaj dosť zaberák,no obed som si dala melón,i keď by sa malo iba ovocie, ale v mojej knižke je písané, že ak nechutí, može sa aj zelenina a melón je vraj zelenina,snáď to nevadí 😉

karolinka25
11. aug 2011

dnes bol krasny den ....milujem UHT 🙂 🙂 🙂

mango
11. aug 2011

@karolinka25 tak to sme dve, pre mna je to tiez najlepsi den 🙂

@paula80, @perla200 tak ako baby, ako ste to dnes zvladli?

mango
11. aug 2011

Musim povedat, ze vdaka praci na zahrade som nemala cas casto mysliet na jedlo... pre mna bol najhorsi obed, ked ostatni jedli polievku a druhe jedlo a ja som chrumala hrusky...
Som neskutocne stastna ze konecne sa mi ovocny den podarilo prekonat, jupiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵