90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
21. jan 2013

@kacenka1983007 dakujem🙂 tak zajtra🙂 papa

dari226
21. jan 2013

@speddy tak tak len vydrzat,menzel mi dnes vravy ze na buduci tyzden by si zobrla volno a isli by sme niekam na par dni oslavit moje narodky a ze ci by som dietu neprelozila o 2 tyzdne,ale to asi nie no uz 6 rokou sme nikde neboli a terza tam nebudem moct jest tie pochutky,vrr to mi mohol povedat aj v sobotu ked som sa rozhodla pre dietu ☹

lucky14
22. jan 2013

@melj ahoj. No veru hej. Kdesi som citala ze vitaminy z ovocia sa lepsie vstrebavaju do organizmu ked sa jedia s orieskami. Takze spajam prijemne s uzitocnym. 😀

lucky14
22. jan 2013

@kacenka1983007 ahoj. No presne ako hovoris aj pre mna je teraz ta voda taky zachytny bod. Tiez sa to nehybe ako som si predstavovala ale snazim sa drzat. Aj ked.... 😉 nie vzdy som taka dosledna ako na zaciatku. Ale zial oslavam sa clovek nemoze vyhnut. 😀

domyyy
22. jan 2013

ahojte kočky čo dnes papate?

@lucky14 ahoj moja prosím ťa ako si robíš tie oriešky? 🙂

lucky14
22. jan 2013

Dobre ranko chudulky. 😀 Takze tu mame dalsi den. Vcerajsie vitaminky som az do vecera zvladla na jednotku ale potom..... no prisla na mna neskutocna nervozita az ma zaludok rozbolel. 😒 Lebo kocky dnes je to presne jeden rocik co sa narodil moj milovany Jakubko. 😀 No a vcera tomu bolo rok co ma vecer viezol mm na porodnicu a to som este nevedela ze ma caka 19hodinovy porodny maraton. Stale mam tu nervozitu v sebe aj ked vcera po tom ako som vypila par poharcekov Myslivca zjedla dva zakusky a syrove slane pecivko to bolo lepsie. ha ha ha Ja som strasna zajedam stres. 😠 Dnes chcem drzat tak poctivo ako sa len da. Tak dufam ze to dam. 😀 Vsetkym prajem krasny den a vela pevnej vole!!! 😀

domyyy
22. jan 2013

@lucky14 jaj moja nič si nerob z toho, že si porušila a drobčekovi prajem všetko najlepšie 😵 dnes budeš pekne držať 🙂

lucky14
22. jan 2013

@domyyy ahoj. Dam spenit trosicku masla pridam tam neprazene oriesky rozne nasekane na kusocky necham aby trosku schrumkaveli a zhnedli ale iba trosicku a potom pridam lyzicku ci dve hnedeho cukru. Asi za 30sekund je z toho karamel. Davaj pozor aby sa Ti to nepripalilo. Ak to vysypes na tanierik a nechas asi minutku zostanu take sladucke a chrumkave. Mnamka. 😀

lucky14
22. jan 2013

Inak babulky vcera som si robila mrkvovu kasu a dala som si na to orestovane slnecnicove semienka. Uzasne!!! Na troske oleja som oprazila cibulku potom pridala na kusky nakrajanu mkrvu vlastne ja som pridala 6 mensich a zaliala asi pol litrom zeleninoveho bujonu a pridala asi jednu lyzicku petrzlenovej vnatky soli a chilli papricku. Ked bola mrkvicka makka tak som to rozmixovala na kasu. Na vrch som si to posypala tymi semienkami a tie som si na asi lyzicke oleja orestovala do henducka a potom posolila. Dala som ich na servitky odstat asi na 3minutky nech je co najviac tuku z nich prec a potom sup s nimi na kasicku. Bolo tu suprove. 😀

lucky14
22. jan 2013

@domyyy Dakujem moja. 😀 Ty si ako zvladla vcerajsok? Kedy sa teraz vazis?

domyyy
22. jan 2013

@lucky14 dakujem za receptík...včera som tak zvláštne držala 🙂 raňajky pomaranč, obed zemiaky s lečom a večera krajec chleba, povedala som si, že to môžem lebo sa to môže na obed a na obed som ho nemala a váha ukázala o 0,7kr menej 🙂 tak som rada, ja chodím takmer každý deň na váhu 🙂

lucky14
22. jan 2013

@domyyy no ja mam tiez tu chorobu ale dnes som nebola pre istotu. Super moja ze Ti to kleslo. 😀 Mne to isde strasne pomalicky. Neviem ci kvoli tomu ze pijem mliecko v kave alebo preco? Uvidim po prvej vode. 😀

domyyy
22. jan 2013

@lucky14 moja ja ti poviem, že dodržujem veľmi zvláštne 😀 na pizzu si dám aj syr aj šunku, ako mám chuť a tak to robím so všetkým, do zemiakovej kaši dám mlieko a maslo, ale tu som, a ide to aj tak dole 🙂 mne veľmi pomáha, že nejem po piatej a nepijem sladené vody

lucky14
22. jan 2013

@domyyy vsak to ja si myslim ze u Teba je to hlavne to ne papas malo. Nie tak o rozlisovanie potravin. Hlavne ze Ti to krasne klesa. 😀 Ja chcem vydrzat do prvej vody a potom uvidim ci urobim nejake zmeny. 😉

domyyy
22. jan 2013

@lucky14 juj moja ja sa prvej vody bojím ako čert kríža 😀 bude to ťažké 😅 😅

zuzx
22. jan 2013

Ahojte baby, krasne dobre rano. Dnes som prisla ttrochu neskor do prace, takze ranajky som mala az teraz. Aspon lahsie vydrzim do obeda. Mala som pomaranc a banan. Ovocny den som zvladla perfektne.
Rano som sa zase vazila 😠 aj ked som si povedala ze nebudem. No a stale sa to nejak nehybe, obavam sa ze po druhej vode budem tam kde som bola po prvej. To tie blbe sviatky, lebo az na par malych kiksov som isla cely mesiac dobre. Ale nevadi, mozno tou vodou sa to rozbehne a pojde aj tri kila prec odrazu.

domyyy
22. jan 2013

@zuzx ahoj a nemôže to byť tým, že papaš veľa? ja teda mixujem niektoré potraviny, ale veľa nezjem a ide váha dole....to ma len tak napadlo ked vravíš, že až tak moc neporušuješ 🙂

klemberka
22. jan 2013

Ahojte baby, ja som s touto 90-dňovkou začala len v sobotu, a tak som sa rozhodla, že sa pridám medzi vás 🙂 Dnes mám prvý ovocný deň, tak dúfam, že to vydržím, ale verím, že hej, lebo doteraz som ešte ani raz nezhrešila a prísne dodržiavam pravidlá 😀

sisab
22. jan 2013

Ahojte, po druhom ovocnom dni dalsie -1kg, celkovo -3,8kg, sa mi to zda nejak pomenej 😀 hoci som dodrziavala. nevadi, ked sa dokopem cvicit, snad to bude lepsie. Ale hladna som bola vecer tak okolo pol desiatej, ako vlk, no vydrzala som. dneska mam kuracie masko so salatom, vyvar nemam, tak ho vypijem vecer
tak sa drzte 😉

speddy
22. jan 2013

Ahojte, nestíham čítať koľko ste to dnes už popísali, ja mám dnes veľkú radosť, včera som mala prvý ovocný deň a dodržala som ho na 100% a dnes ráno som sa postavila na váhu a 2,80kg sú fuč tak sa teším, to ma bude stále posúvať ďalej, to že vidím výsledky, a ešte to, že od manžela nemám žiadnu podporu v mojom odhodlani schudnúť, tak už len kvôli tomu musím schudnúť. Dnes ma čakajú bielkoviny tak už od včera mám veľkú chuť na tuniaka, hnedˇ ráno som bežala do obchodu kúpiť tuniaka a dnes padne za obeť

domyyy
22. jan 2013

@sisab krásny úbytok, ja by som ani viac nečakala ved držíš dietu 8 dní a je dole 3,8kg, to je krásny výsledok 😉

klemberka
22. jan 2013

ja som sa vážila po dvoch dňoch diéty, nedalo mi to 😀 proste som len bola zvedavá či sa niekam dostávam, ale to som sa asi len nejak odvodnila alebo tak, ale ja som mala po dvoch dňoch - 1,7 kg... je to normálne alebo je to naozaj len tým, že odišla zo mňa nadbytočná voda?

zuzu1104
22. jan 2013

@lucky všetko najlepšie Jakubkovi, k jeho veľkému sviatku prajeme aj so Samkom🙂 Hlavne nech je zdravučký a plný sily🙂
Zo včerajška si nič nerob, dnes to napravíš🙂

lucky14
22. jan 2013

@zuzu1104 dakujeme pekne. 😀 No to dufam ze to napravim. Aj ked isto si mm bude chciet pripit ked pride domov z prace. A potom znovu vnedelu mame oslavu. Ach jaj. Tento mesiac sa tak krasne zacal. Ale ja sa neviem tak ovladat ako Ty moja zlata. A hlavne tie vycitky su tiez. Zial. 😒

domyyy
22. jan 2013

@klemberka aj mne tak nejako ubudlo, prvé kilá idú rýchlo dole, ale gratulujeeem super výsledok 😵

lucky14
22. jan 2013

@klemberka @speddy @sisab Krasne vam to ide kocky. Len tak dalej. 😀

klemberka
22. jan 2013

@domyyy ale to asi preto, že aj chudnem z veľkej váhy nie? a to dúfam, že výsledok bude stáť za to, lebo ak už nebude fungovať toto, tak už ma naozaj porazí 😀 zatiaľ mi takáto strava vyhovuje, aj sa teším z každodenných nových jedál a receptov a snažím sa každý deň 15-20 min. cvičiť, nie je to bohviečo, ale tak snáď aj to pomôže... 🙂

domyyy
22. jan 2013

@klemberka aj ja idem z veľkej váhy tak v tom ideme spoločne 😀 super, že cvičíš, ja som sa k tomu ešte nedokopala, ale musím 😉

klemberka
22. jan 2013

@domyyy ja som strašne lenivá na to cvičenie, nikdy som sa nemohla k tomu dokopať 😒 inak som začala ako "cvičiť" ešte minulý rok niekedy v októbri, no potom som odišla do zahraničia, tam som na to kašľala a prišla som až na Vianoce a to už nebola šanca so mnou pohnúť 😀 takže teraz som sa na to vrhla hneď, s diétou som sa rozhodla začať z jedného dňa na druhý, pridala som aj to cvičenie a nejak som sa zaprela, že to už musím dať, lebo mi je ľúto tých krásnych vecí, ktoré som nosila pred pôrodom 😀

speddy
22. jan 2013

@domyyy
@klemberka Dievčatá a z akej váhy ste začínali chudnúť?