90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dnika2
5. jan 2013

@fialocka84 kuracie prsia so zeleninou

lucky14
5. jan 2013

@dnika2 ahoj. v den ked som zacala som vazila 79,6kg. 😠 .... dnes vitaminkovy den. Zatial zvladnuty na 100%. Ako sa dari Tebe? 🙂

zuzu1104
5. jan 2013

ženy, tak som práve docvičil, som mokrá ako myš, ale mám taký dobrý pocit zo seba, dnes som to zvládla bravúrne, všetko som precvičila🙂

cutty
5. jan 2013

Ahojte tak vidim ,ze ste tu dnes toho popisali 😀 Sa tesim, ze je nas tu tak vela, ale zas verim tomu, ze nas bude aj ubudat tym, ze kazda schudneme podla svojich predstav 🙂 Ja som dnes mala vitaminovy den, zvladla som ho na 100% akurat som dnes strasne malo toho vypila ale este si spravim aspon 1/2 litra caju, viac nemozem uz teraz pit lebo by som v noci len curala 😀
Od pondelka nabieham znova aj na cvicko, uz sa na Jillian hrozne tesim. Vytiahnem opät cinky zo skrine a ide sa na to !

lucky14
5. jan 2013

Kocky tak ja dnes na ranajky jablko a kavu ktoru pijem vzdy s mliekom bez cukru, obed karamelizovane lieskove oriesky s jablkami, na olovrant banan a kavu s mlieckom a na veceru karamelizovane lieskove oriesky s horucim marhulovym kompotom. Za cely den som vypila asi 3litre tekutin bud caj alebo voda. No proste mnamky celucky den. Dufam ze kila pojdu dolu lebo zatial sa citim plna energie a elanu. 😀
@aduss super. Tesim sa. Takze dnes prvy uspesny den!!! 😀

domyyy
5. jan 2013

@lucky14 zatial si bez porušovania? 🙂 ja áno tak mám veľkú radosť! a super mňamky si papalaaa

lucky14
5. jan 2013

@domyyy ano. Tesim sa! 🙂 Len aby to nahodou nebolo vela. Lebo som sa vobec necitila hladna. 🙂

dnika2
5. jan 2013

@lucky14 ja dnes tiez vitaminovy den za sebou zajtra co varis ja kuracinka zeleninka

lucky14
6. jan 2013

Dobre ranko kocky. Takze uspesne prve 4 dni za mnou. Jupiiii!!! Dnes bielkoviny. Zatial neviem co varim ale asi zeleniova polievka a chlieb so zapecenou mozzarellou. Kedze nejem maso, ryby, a tofu nemam rada moc toho na vyber nemam. Prajem krasny den. 😀
@dnika2 dnes mame bielkoviny. Moj najmenej oblubeny den. Na obed asi budem mat zeleninovu polievku a mozzarellu zapecenu na krajci chleba. 🙂

cutty
6. jan 2013

Dobre ranko, kocky 😀 Ranajky uz mam za sebou - pomaranc 🙂 Dnes bielkoviny tak sa tesim, budem mat rybu a zeleninovy salat, mnam 🙂
@lucky14 Ja zasa nemam rada skroby, tam stale vymyslam, ze co by som zjedla a skoro stale mam pecene zemiaky so zeleninou alebo trochou kecupu 😠

dasa0402
6. jan 2013

dobre ranko kocky tak ranajky uz mam za sebou ledno jaklko na obed mesko s paradajkovou omackou uz sa tesim mnam pekny den vam prajem 🙂

79zuzana
6. jan 2013

Dobre ranko chudnuce zienky. Tak prve styri dni uspesne bez porusenia za mnou. Rano som to nevydrzala a odvazila som sa 😀 takze 1.7 kila dole 😉 Ja viem, ze to su este len tie prve kila, take tie lahsie, ale aj tak sa velmi vytesujem. Pamatam sa z minuleho roku, ze pridu aj take kriticke chvile, ze aj za dva tyzdne neschudnem nic.
Ja zase milujem UH den. Milujem cestoviny a cokoladu 😀
Drzim nam vsetkym prsty aj nadalej.

domyyy
6. jan 2013

ahojte kočky 🙂 ja mám za sebou 3 dni bez prehrešku, som šťastná 😵 dnes si dávam bielkoviny, ja pri tejto diete nedodržujem, ani v minulosti som nedodržovala ovocné dni, teraz si dám možno raz za čas 😉 idem sa pozrieť či mám pomaranč, to by som si dala ako raňajky a na obed a večeru mám hlivový perkelt 😵 už sa neviem dočkať 🙂

domyyy
6. jan 2013

@79zuzana krásny ubytok 😵 ako dlho držíš dietku? 🙂

dnika2
6. jan 2013

@lucky14 a to uz preco ja mam rada tento td dam si kuracinku zo zeleninkou

dnika2
6. jan 2013

@cutty no ja tak isto skus zeleninove rizozo na skroby 😉

sandrus2
6. jan 2013

Ahojte rada by som sa k vám pridala len veľa o tejto diete neviem, mohli by ste mi dať dáke rady a tipy ako na to?

marianna168
6. jan 2013

aj ja by som sa chcela pridať...

79zuzana
6. jan 2013

@domyyy dakujem, dnes je to este len piaty den. Drzala som ju aj pred rokom a schudla som 10 kil. 5 kil som vsak znovu pribrala kvoli nekontrolovatelnemu sa prezieraniu 😲 Tak idem znovu na to a znovu chcen schudnut 10 kil 😎

sandrus2
6. jan 2013

našla som túto stránku vy ste tiež s nej čerpali alebo s kade? poradte mi prosím http://90-dnova-dieta.webnode.sk/ , chcela by som od zajtra sa na to dať len neviem ako na to , budem rada za každú radu 🙂

cutty
6. jan 2013

@sandrus2 Ahoj ja mam knihu 90 dnova dieta. Podstata je v tom ze kazdey den na ranajky jes ovocie. Striedaju sa v tejto diete 4 dni -1. bielkovinovy : ranajky ovocie, obed : mäsko, alebo vajcia alebo syr , tofu... a k tomu mozes vyvar a krajec celozrnneho chleba a nejky zeleninovy salat, na veceru to iste ale polovicna porcia bez chleba a vyvaru. Mala by si jest to iste co na obed.
2. skrobovy den : ranajky ovocie, obed: ryza, zemiaky, strukoviny... mozes aj zeleninovy vyvar a zeleninovy salat k tomu, vecera to iste ale polovicna porcia ako na obed
3. Uhlohydratovy den : ranajky ovocie, obed : cestoviny, pizza ( ale bez sunky, syra ) a na veceru v tento den moze sladke - zakusok alebo 3ks drobneho peciva.... a ak nechces sladke tak polovicu z toho co na obed
4. Vitaminovy den : cely den sa je len ovocie alebo zelenina, nemalo by sa to kombinovat ze aj aj, ale ja to takto robim a v pohode 😉 Tu mozes jest kazde 2 hodiny porciu ovocia alebo zeleniny. Dzus a ovocna stava sa tiez pocita ako porcia jedla
Kazdy 29 den diety je vodny- pija sa len voda cely den. Tvoje posledne jedlo by si mala stihnut vo vsetky dni do 20:00
hodiny a potom sa uz neje nic. Kazdy den vypit aspon 2 litre vody
Dufam ze som ti to trosku objasnila o co ide ak niecomu nerozumies kludne sa opytaj

sandrus2
6. jan 2013

@cutty super ďakujem krásne za objasnenie 🙂 musím pokukať aj dáke recepty aby som sa do toho dostala 🙂 a tebe sa koľko podarilo zhodiť pomocou tejto diety ak sa môžem opýtať a za aký dlhý čas ? ďakujem ešte raz

lucky14
6. jan 2013

@cutty ja mam skroby najradsej zo vsetkych dni. Milujem zemiaky a ryzu a zeleninu. Robievam si rajcinovu omacku a to je skvele k zemiakom aj ryzi alebo zeleninove leco so zemiakmi alebo ryzou. Proste tento den mam velmi rada. 🙂 Co si mala dnes na obedik? Ja som po vcerajsom vitamiovom bola nejaka hladnejsia tak uz mam obed zasebou. Mala som mrkvu orestovanu na troske oleja a posolenu a vegetarianske kuracie kusky. Bola to mnamka. 🙂

lucky14
6. jan 2013

@sandrus2 ahoj skus pozriet na tejto stranke. Je to am podrobne rozpisane den po dni na celych 90dni. 🙂 http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

lucky14
6. jan 2013

@marianna168 ahoj. Kludne sa pridaj. 🙂 Poznas tuto dietu? Uz si ju niekedy drzala? Ja som dnes na piatom dni. Zatial sa citim uzasne. 😀

sandrus2
6. jan 2013

@lucky14 Ďakujem a teraz čítam že v tejto diéte sa môžu aj sladkosti ? tak to je dobrá dietka 🙂 a nevadí ak budem na ranajky jesť stále to isté ovocie? či musím striedať?

lucky14
6. jan 2013

@zuzu1104 si sikula Zuzka. Ja sa tesim na zajtra. Idem znovu na to. 🙂 Som zvedava ako sa mi zmenila kondicka po mesiaci oddychu. 😉

lucky14
6. jan 2013

@sandrus2 nevadi. Mozes ake ovocie mas rada. Ale myslim ze Ti nebude chutit stale to iste. Ja t orada striedam. Kazde ovocie ma ine vitamiky. Vitaj medzi nami. 😀 Ja som dnes este len na piatom dni ale zatial idem na 100% a citim sa uzasne. A presne to ze mozu aj sladkosti je skvele. Ak mas na nieco chut potom vies ze cez UH den na veceru si z toho mozes dat. 🙂

sandrus2
6. jan 2013

No ďakujem začínam až od zajtra tak dúfam že sa mi podarí dáke to kilečko dať dole 🙂 tak držím palce nech sa ti darí aj naďalej , vyzerajú aj tie recepty fajn človek ani nemá pocit že je na dákej diete 🙂 a ty chceš koľko dať dole ?

lucky14
6. jan 2013

@sandrus2 no ja to mam na dlho. Chcem dat dolu 15-20kil. 🙂 Ale beriem to ako dlhodoby ciel. Pocas tychto prvych 90dni dufam aspon12kg zide. 🙂 A Ty? 🙂