90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
15. jan 2013

@zuzu1104 ved ja viem ze je veceranie o siedmej neskoro ale hlavne kvoli tomu ze je to dlhy cas mezi obedom a vecerou. Priznam sa ze ja som zastancom jest okolo 7-8mej ako sa pise v diete lebo vraj ked telo ide spat velmi hladne nespaluje kalorie ako by malo. Ale musim nieco vymysliet co budem jedavat medzi obedom a vecerou. Mozno nejaku zeleninu alebo cosi zdrave a lahke. Uvidim ako mi pojde chudnutie a podla toho si to trosku usijem na mieru. 😀 No inak si uz velmi blizucko takze treba ist na 100% a po dalsej vode si herecka v 40tke a aj brusko sa spravi. Uvidis. 😀

lucky14
15. jan 2013

@tun1ska ahoj. Hlavne je nevzdat sa. Skus aspon po prvu vodu vydrzat a uvidis. Nie na kazdeho je tato dieta sita ale myslim ze tych 29dni je treba vydrzat. Rozbehne sa to. 😀

tun1ska
15. jan 2013

@lucky14 Ved to, ja dietujem celý život 😒 genetika sa nezaprie 😉
Zatiaľ dole 2,4kg, a to cvičím, a ja vôbec nejedávam žiaden chlieb, ani pečivo..... 😲

zuzx
15. jan 2013

@tun1ska 2,4 kg za tyzden? Ved to mas super 🙂 Ak aj po dvoch tyzdnoch, tak stale je to ok a isto sa ti to rozbehne, skus len vydrzat aspon po prvu vodu a uvidis potom.

lucky14
15. jan 2013

@tun1ska taky tak. 😒 Dame to do prvej vody a uvidime. 😀

zuzka3
15. jan 2013

Ahojte 🙂 citam Vas uz dlho a dnes konecne aj pisem 🙂 90 dnovku som uz raz drzala, asi pred 4 rokmi a schudla som 18 kg - to mate na povzbudenie 🙂 teraz som sa rozhodla zas (dnes som mala 3krat ovocie) a celkom to ide, obcas aj zhresim, ale ide to. A inak ja tiez veceriam o 19tej, obedujem o 13:30. Chodim neskoro spavat, okolo 23 a keby jem o 17-18 tak nevydrzim do vecera. Ak som hladna medzi obedom a vecerou tak si dam kavu, mne to pomaha 🙂

jaja29
15. jan 2013

@lucky14 mne tiez pomaha ako olovrant kava a v pohode to vydrzim a vecer este teply cajik. A inak uplne v pohode mozes veceru troska posunut skor a ako druhu veceru si dat nejaku zeleninu, rajcinku,uhorku alebo to dat ako olovrant. Mojej kamosky to drzal tato a takto mu to aj odporucal dietolog a super schudol. Zelenina je uplne ok. 🙂

uci82
15. jan 2013

ahojky, poradte mi nejaky dobry receptik na bielkovinovy den, kuracie maso so zeleninovym salatom mi uz nejako prestava chutit 😀

beky52
15. jan 2013

@uci82 ..sprav si praženicu..alebo brokolicovu krémovu polievku.alebo plnenu omletu.. 😉

zuzx
16. jan 2013

Krasne dobre rano aj dnes teda zelam, tie co sme zacali po novom roku mame dnes 15ty den dietky 🙂 A verim ze ste sa niektore prave v polovici mesiaca dnes povazili, tak dajte motivacne ubytky 🙂 Ja sa nevazim, aspon sa o to snazim, chcem tie dva tyzdne este vydrzat a snad uvidim to co chcem 🙂
Mam za sebou dva pomarance a banan, dopijam kavu a pojdem pracovat 🙂

zuzka3
16. jan 2013

@zuzx tak ja hlasim minus cca 3,5kg. Mam klasicku vahu tak udaj nie je uplne presny 😀

domyyy
16. jan 2013

dobré ráno kočky 🙂 idem s dobrými správami 😵 🙂 po 14tich dňoch dietky mám dokopy 5,0kg dole 😵 😵 po prvom týždni to bolo 3,8kg takže za ďalší týždeň mám dole 1,2kg veľmi sa teším 😵
už idem raňajkovať lebo mi muzikanti vyhrávajú v bruchu 😀 dnes mám škroby a vidím to na zemiaky s rajčinovou omáčkou robenou podľa @lucky14 😉 skúsim aj iné recepty nie len tie moje 🙂

@uci82 ja som mala včera plnené šampiony bolo to skvelé 😉 no môžeš si urobiť aj rybu, alebo grécky šalat/šopský tým myslím nejaký šalát so syrom 😉

domyyy
16. jan 2013

@zuzka3 gratulujem! 😵

79zuzana
16. jan 2013

Dobre ranko dievcata. Dnes konecne znovu uhlohydraty. Stale cakam na tento den 😀 Idem robit detom pirohy tak asi si ich dam aj ja. Vcerajsie skroby som ledva prezila. Ja asi nie som zemiakovo ryzovy clovek 😀

@domyyy wow krasny ubytok... Len tak dalej.... A to ani nedrzis vitaminovy den 😀. Mne asi prave ten den pomaha.
@zuzka3 velmi pekne. Ja som tiez tolko schudla za prve dva tyzdne.
@zuzx obdivujem tvoju vydrz, ja sa vazim stale po vitaminoch

zuzka3
16. jan 2013

@domyyy tak tebe to ide supeeeer! Len tak dalej 🙂 🙂

@79zuzana ja mam dnes bielkoviny a na zajtrajsok cakam ako na spasu 😀

domyyy
16. jan 2013

@79zuzana
@zuzka3 dakujem pekne kočky, moc sa tomu teším 😅 a pred dvomi dňami som si kúpila nové rifle, do ktorých musím schudnúť ešte nejaké dve kilečká tak držte palce, aby to bolo čím skôr 😵

a kočky 😀 😀 😀 začala som chodiť do solárka 😀 lebo ked budem tmavšia budem pôsobiť chudšie a to ja presne chcem 😵

domyyy
16. jan 2013

@zuzka3 čo dnes papáš? 😉

zuzu1104
16. jan 2013

baby viem, že je to sprostá otázka, ale došiel vám už na účet rodičovský príspevok? Ja som trošku v nervoch, lebo treba platiť účty a peniažky nikde

zuzu1104
16. jan 2013

kočky predošlú otázku si nevšímajte, už je vyriešená 🙂

katulka74
16. jan 2013

ahojte,dnesuhlohydraty,doobeda ovocie,na obet spagety alio-olivovy olej,schery paradajky,cesnak a rucola,samozrejme bez syra,vecer este uvidim 🙂 a som zvedava ako prezijem zajtrajsi ovocny den,este k tomu ked varim pre 5- clennu rodinu ☹

zuzu1104
16. jan 2013

čaute kočky, tak ja som si dnes dala znova ovocie, keďže včera som to tak pokašľala. Na raňajky som si dala mandarinku a trochu mandlí, na obed mám pripravená banány a k tomu oriešky, skúsim si ich urobiť na jahodom džemiku, na mede sa mi už prejdli a na olovrant mám pripravené sušené ovocie a na večeru mandarinku a pomarančový džús

zuzka3
16. jan 2013

@domyyy rano som mala grep a jablko a na obed som si vcera prichystala kuracie maso s dusenou zeleninou - mrkva, brokolica, karfiol. A inak s tym solarkom - napad za 100 bodov 😀
A dievcata, treba jest vela brokolice, podporuje spalovanie tukov na bruchu a stehnach 😀

domyyy
16. jan 2013

mne už sa varia zemiaky a aj ta omačka som hladná ako vlk! 😝

miminkova
16. jan 2013

Ahojte j a som zacala v pondelok, dnes mam uhlohydraty a idem si urobit pizzu, tiez mi chyba kavicka s mlieckom a cukrom, som zvedava kolko schudnem za 2 tyzdne , vy ste na tom ako ?

dasa0402
16. jan 2013

ahojte dievcata ja mam dnes UH idem robit parene buchty uz sa tesim 🙂 no ja neviem ci mam blbu vahu alebo co ale akosi mi nechce ukazovat ziadem ubytok no nic ale bojujem dalej. ale viete co vcera mi sestra vravela ze som schudla a pri tom nevie ze drzim tu dietu tak ma to trocha potesilo 🙂

lucky14
16. jan 2013

@zuzka3 ahoj. Velmi pekne Ti dakujem za povzbudive slova a ze aj ked vecerias o 19tej kila idu dolu. Ja tiez chodim spat neskoro takze vobec nejdem spat prejedena. Super ze si sa ozvala a pridaj sa medzi nas. Kazde povzbudenie a skusenost je velmi vitana. 🙂

lucky14
16. jan 2013

@domyyy ze wow!!! Super vysledok. Si sikula. 😀

domyyy
16. jan 2013

@lucky14 dakujem moja 🙂

@miminkova ja za dva týždne 5kg 🙂

@dasa0402 to poteší 😵 aj mne to povedala známa, ktorá ma nevidela od vianoc, že som pochudla to je fajn, možno idú dole len centimetre 😉

kočky ja som neraňajkovala ale obedovala som o 11.15hod....teraz neviem ako vydržím, ale nevadí 😀

@lucky14 omáčka bola super 🙂 dakujem, len som si tam nedala sol lebo nesolím nič 😅

a baby viete čo ešte robím? od začiatku diety si fotím brucho, nie každý deň, len kedy ma to napadne a veru už je vidieť rozdiel 🙂

lucky14
16. jan 2013

Ahojte chudulky. Dnesne ranajky boli 2 jablcka a kava s mliekom, na obed rezance s kakaom (viem asi by sa to nemalo ale dala som si len trosku kakaa) a na veceru este neviem. Mozno horalka a k tomu jogurt. To este uvidim podla chuti. 🙂
@miminkova ja pijem 2 kavy za den a davam si mlieko to odtucnene. Kavu nesladim ale kludne si mozes dat trosku mediku alebo umele sladidlo. Ved uvidis ako sa Ti podari zvyknut si. 🙂

lucky14
16. jan 2013

@domyyy to je skvele ze nesolis. Ja musim aspon trosku lebo podla mna sol vyzdvihne chut jedla. Som rada ze chutilo. 🙂