90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

antdem
3. jún 2009

ahojte kočky.Tak ja sa k Vám pridávam po istej prestávke.Skúsim to znova, dúfam že nebudú problémy. Inak - pekne som zhodila od januára (19 kg), ale už to len stojí, tak musím znova vymyslieť nejakú fintu na to moje telo.Všetkým Vám držím palce.

duja
3. jún 2009

Awojky baby..Mam za sebou dalsi ovocny den 🙂..Zatial som nezhresila, ale mam este vela prace tak sa k jedlu nedostanem, hehe ako dobre 🙂..Zajtra mam bielkoviny tak bude morcacie na prirodno s mnooho vela cerstvou zeleninkou, xixi.

claudee
3. jún 2009

ja som mala už tretí deň ryžu so zeleninkou 🙂 nechcem mať UHL deň, zbytočne sa pokúšať sladkým 😅 a zajtra by som mala mať ovocný, ale určite ho mať nebudem..dám si niečo ľahké, a mozno to bude ešte aj menej kalorické, ako keby som jedla cely den sladké ovocie..

delta35
4. jún 2009

baby poraďte čo sedávate na UHL deň. už mi všetky tie cestoviny lezú krkom. 😠 s čím si ich robievate? mne najviac chutia s lečom alebo kečupom, ale to sa tiež nedá jesť stále dookola. párkrát som mala aj pizzu ale bez syra a šunky to nie je ono... 😖

janka_pn
4. jún 2009

ahojte 🙂 , takze zajtra mam svoj prvy bielkovinovy den 😎 , kto rovnako ako ja, zajtra zacina? 😉 alebo mu vychadzju prave bielkoviny? co budete varit? ako casto sa moze jest??? aj desiata a olovrant?

claudee
4. jún 2009

može sa jest trikrát denne...ranajky-ovocie, obed- podla delenia dní...večera-to isté, čo na obed, len menšiu porciu..
inak by sa mal medzi jedlami dodržovať odstup aspoň tri hodiny..v bielkovinový den štyri hodiny...v ovocný sa môže jesť každé dve hodinky, ak si moc hladná 🙂 asi tak nejak cca 😉

ja by som mala mať bielkoviny, asi si dám rybu, tuniaka 🙂

janka_pn
6. jún 2009

ufff, tak prvy den mam za sebou 😎 , dnes som mala zemiaky s lecom 😝 😀 , ale nie je to az tak tazke dodrziavat tuto dietu, tak som zvedava ako to pojde dalej 😉 . pozeram, ze sem tusim takmer nikto nechodi 😕. co nikto nepotrebuje chudnut?? 😉

claudee
6. jún 2009

janka_pn, to vieš že potrebujeme 😀 len akosi sa babám nechce písať, zrejme 😠
ja som dnes diétu porušila, ako obvykle cez víkend 🙄 jedla som pagáče ☹ nááá nič, pokračujeme zajtra..

janka_pn
6. jún 2009

claudee 😀 a ty si na tom ako? kolko chces zhodit? zajtra mam na obed pizzu 😎 , len mi povedz, ze ako velku mozem zjest ? 😅 a co vecera? tiez musi byt potom pizza?? 😵

claudee
6. jún 2009

fúú, tak ja chcem zhodiť aspon 7 kíl 😀 noo, tak zase nie celú naraz tu pizzu určite 🙂 tak akurát, aby si nebola hladná...a večer by sa skôr mal nejaký zákusok, ale ak si dás kusok pizze, nemal by byť problém.ale ta porcia by mala byt menšia 🙂

janka_pn
7. jún 2009

tak ja tiez dakych tych 7 potrebujem. a kolko si uz dala dolu? tak ja som teraz tak hladna, ze aj dve by som zjedla 😀 . a ten zakusok sa mi tiez paci, to si dam radsej ten 😎

duja
9. jún 2009

Awojky Baby, tak ja som dnes na 21 dni..Zatial sa od pondelka drzim aj s pravidelnym cvicenim..Cez vikend mala kamoska narodky, taak som zhresila ako sa da :(..Buduci tyzden v utoorok ma caka prva voda..Ta sa na to psychicky pripravujem..Dufam, ze zvladnem..Hlavne som zveddava na ubytok vahy..Doteraz to je -4,1 kg..Tak sa nechavam prekvapit..No v najblizsich 3 tyzdnoch by som chcela stratit este aspon 2,5 kg a to preto, ze idem na predlzeny vikend do Pariza a tym padom chcem vyzerat aspon trochu k svetu 🙂.
Prajem vam vela uspechov.Papa

julenka
9. jún 2009

ahojte,trocha sa vam sem votriem 😉
ja som pred tehu drzala tuto 90 dnovu dietku,teda asi 60dni som stihla.A chcem sa opytat ako skoro po porode mozem znova zacat,ci je to vhodne pri kojeni.dakujem.

janka_pn
9. jún 2009

duja, ja mam za sebou 5 ty den a stale nist 😝

julenka, aj ja este kojim, ale uz aj dokrmujem, takze u teba to bude isto zavisiet od kojenia... prveho pol roka by som ju asi nedrzala, to budes plne kojit, teda ak budes... ale potom by som sa do nej pustila 😎

julenka
9. jún 2009

janka_pn,diky

zajo79
9. jún 2009

caute kocky...ja som sa tu u vas,take dva tt neukazala...pribrat som nepribrala, len som nejako popustila...

vaha 61, stale mi zostavaju dve-tri kg... ale od dnesneho dna sa drzim znova, az na sojovy rez dnes vecer 😀 no ale do kedy idem spat, tak to vybeham.

Ale skor sa tesim na melony, chcem chodit cvicit doobeda, ked bude mladsi syn u babky, tak sa nejako k tomu snad dokopem...drzte palce. Aj ja drzim Vam 😉

duja
15. jún 2009

ahojkyy Baby, tak zajtra stojim pred veelkou skuskou..Vraj prvy vodovy den..Uff drzte palce, nech to zvladam..Inak dnes vitaminy a v pohode..Nastastie bez prehresku..
POviem vam pravdu normalne som zvedava co to vlastne v stredu rano na tej vahe bude 🙂

Vela sil do dalsieho chudnutia.. 🙂

duja
17. jún 2009

Ahojky baby, dufam, ze som neostala posledna chudnuca touto formou diety 🙂.. Mam tu prve vysledky..Vcera bol den sama voda..Zvladla som to a dokonca to nebolo az take hrozne..Taakze medziskore: -6,5 kg.. A ide sa dalej 🙂.
Vela zdaru do dalsieho chudnutiaa

petusaaa
23. jún 2009

dobry vecer. dnes som zacala s dietou, tak dufam, ze mi to vydrzim 😅 no a mam jednu otazocku. kolko sa moze kecupu, ak sa moze. a hrasok a kukurica sa mooze iba v skorbovy den? alebo hocikedy? 😕

silvia.t
12. júl 2009

Ahojte baby tak ja sa k vam pridavam tiez . od zajtra zacinam 🙂 tezaz mam 173cm a 70kg ☹ chcela by som mat svoju povodnu vahu 58kg ako pred tehu,dufam ze sa podari

marika009
13. júl 2009

silvia.t- tak aj ja sa pridavam k tebe tak dnes som zacala dufam mze sa budeme navzajom podporovat ,a vydrzime az do konca .tak zatial papa
petusaaa-kukurica ma hrasok su skroby tak loen v skrobovy den ale...hrasok mladucky zeleny je zelenina tak mozes ako zeleninu ale íiba ozaj mlady zeleny.inak su to skroby.

tak aj sa pridavam dnes som zacala uvidime 😉

marika009
14. júl 2009

ahojte kocky co jue s vami uz ani jedna nedrzite dietu??? ja mam uspesne druhy den za sebou a vecer musim vydsrzat zajtra mam UH to sa tesim dam si vecer maskrtu mnamky tak sa drzte aj vy ostatne drzim moc palceky papa

marika009
14. júl 2009

ja neviem ale asi sama so sebou konverzujem chichi

kubkovka
17. júl 2009

ahojte, a kedy je vlastne koniec diety? Lebo treti iba vodovy den vychadza na 87-mi den, a potom co? Je to koniec alebo pokracovat este tie 3 dni? A mohla by mi niektora poslat tu druhu cast? Dakujem vam.

danu
25. júl 2009

kubkovka • 1d • Dnes o 13:09 Ahojte dievčatá, viem, že sú tu tieto témy, ale nikto na ne nereaguje. Potrebovala by som nejako ziskat informácie ako držať túto diétu a aj tých 90 dní potom. Vie mi niektorá z vás poslať tieto údaje?

janka5861
30. júl 2009

Ahojte babizne,poslete niektora na email 90 dnovku ?kujeeeeeeem

schonika
30. júl 2009

ahojte holky no ja sa opat po nejakej dobe vraciam s predsavzatim , ako tak pozeram nejako to tu upada, dufam ze sa tu najde este niekto kto chudne tiez , drzim vsetkym palce 🙂

kubkovka
1. aug 2009

Ahojte, janka rada by som ti poslala dietu na mail, ale nemam ju, ale ja som ju nasla na mimibazar.sk, v odseku recepty, a tam som si dala diety a je to tam cele...........
schonika, tak ja tiez chudnem, skoro nikto sem nechodi, ale tak snad zacneme

belllaa
1. aug 2009

Ok , pridávam sa nech Vám nieje smutno 🙂

schonika
1. aug 2009

to je super aspon niekto tu este je a chudne 🙂)) baby, ako dlho chudnete ??? ja som este len zacala , mam prvy ovocny den a zatial vcelku ok.... uz som tuto dietu raz drzala a schudla som aj pri nej takmer 10kg no svojou hlupostou a pazravostou som ich pribrala naspat ☹ ☹