90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

eskymacik17
17. apr 2013

babky mam skrobovy den poradte nieco rychle na obed 😀 inak prosim vas ked je pisany chlieb mozem ho nahradzat knackebrotom ???

majoska
17. apr 2013

ahojte, rada by som sa k vam pridala...citam vase prispevky uz 3 dni, a robite uzasne pokroky....mam 170cm a 77kg....a chudla som uz tisickrat, ale vzdy zle- najprv hladovka a potom obrovske prezieranie!!! tak dufam, ze od zajtra mi to s vami pojde lepsie...drzte mi palceky!!! 😀

vandijan
17. apr 2013

@eskymacik17 ja som si urobila ryžové rezance so zeleninou, teda uvarila som ryžové rezance, na lyžičke oleja som podusila mladé cibuľku a pór, a olúpala som si rajčiny, ktoré som tam pridala potom som odobrala trochu z tej vody, kde sa varili rezance a keď to bolo hustejšie, som rezance scedila a pridala som ich k tej zmesi a dochutila soľou, zmes predtým ochuť, ak chceš oregánom. skús 🙂

aduss
17. apr 2013

@eskymacik17 dakujem 🙂 ja castokrat si poviem, ez odvazim sa az za styri dni napriklad :D no a niekedy sa vazim aj viackrat do dna :D

zdenkaxyz
17. apr 2013

Tak dnes druhy den. Zvladam lepsie ako včera. Poradite mi nejaky recept rychly s brokolicou? Dakujem 🙂

vandijan
17. apr 2013

@aduss ja sa vážim ráno, ozaj mám -2,5 kg 80,5. PO Mdňoch to zišlo

lubinka26
17. apr 2013

Ahojte, tak ani nie po roku som späť 😀 V pondelok som začala, snáď to pôjde tak super ako minulý rok 🙂 Držím všetkym palce 😎

lubinka26
17. apr 2013

existuje nejaka tabulka? idem si precitat par stran do zadu, nech som aspon trosku v obraze 🙂

aduss
17. apr 2013

@vandijan super, to je skvely ubytok 🙂 ja mam dolu 5,7 po 13 dnoch

vandijan
17. apr 2013

@aduss super si šikulka 😀 , mne sa to hádam pohne, len neviem ako budem dnes Jill svičiť, keď ledva chodím po schodoch 🙂 poobede dám ananás už sa teším, zajtra idem skúsiť kura s baklažánom, teda dnes ho varím hádam bude fajn, je v knihe, veď uvidím, ja to mám po 11 dňoch

dzantica
17. apr 2013

Ahojte kočky 🙂
@adamko05 Ďakujem za receptík..Vyskúšam budúci týždeň podľa teba 🙂 Inak aj ja milujem v niektorých jedlách veeeeeeľa cesnaku 😀
@klemberka Máš úúúúúplnu pravdu.. Keď človek pozitívne myslí a verí, že niečo dokáže ide to lepšie. Ja som presne toho istého názoru 🙂
@vandijan Takéto ovocné šalátiky ako si si robila si robievam aj ja cez vitamínové dni na obed. Vždy si super pochutnám 🙂
A tá Jill, no...rátaj s tým, že prvý týždeň budeš mať poriadnu svalovicu, ale snaž sa ju prekonať. A keď už si začala, tak skús vydržať a nedávať si ani jeden deň prestávku..Ja som mala tiež problém prejsť po schodoch, dokonca aj sadnúť si na záchod 😀 ledva som sa hýbala, ale rozchodila som to..Svalovica prejde tak do týždňa..Ja som Jill cvičila už aj asi pred cca mesiacom, ale niekedy na začiatku druhého levelu som jeden deň nemala absolútne čas na cvičenie, tak som už potom ani nepokračovala..Teraz som s ňou začala od 8.4. Dnes budem cvičiť desiaty deň prvého levelu..Ale sem tam cvičievam dva levely v jeden deň naraz, no beriem to ako že to je len ten prvý level..Zajtra začínam už druhý level..
@z.k Ďakujem, niekedy cez škroby vyskúšam aj od teba receptík so špenátom.. Chcem sa ho naučiť jesť, lebo je strašne zdravýýýý 🙂
@eskymacik17 Na začiatku diéty je dobre sa odvážiť a pomerať, aby si mala potom prehľad koľko kg si zhodila a o koľko cm si sa zmenšila 🙂
Niečo rýchle cez škrobový deň? Ja mám veľmi rada varené zemiaky a k tomu varená brokolica s vareným karfiolom (všetko varím zvlášť v osolenej vode).
@majoska Držím palčeky. Určite to pôjde 🙂
@zdenkaxyz Už som vyššie teraz písala @eskymacik17 varené zemiaky s varenou brokolicou..ak chceš môžeš pridať aj inú zeleninu podľa tvojej chuti..
@lubinka26 Tiež ti držíme palce 🙂

dzantica
17. apr 2013

A ja dnes celkom fajn.. Na obed som mala tú rybku so zeleninovým šalátom a zajtra mám v pláne si urobiť sójové rezance na spôsob číny..Našla som na nete receptík, tak zajtra vyskúšam..Inak to bude prvýkrát počas môjho diétovania, čo si budem robiť sóju..ale sóju mám veľmi rada, aj pred diétou som si ju občas robievala..A včerajšie vitamínky som dala na 100% bez prehrešku..
Dnes som sa dozvedela, že v priebehu najbližších dní odchádzam pracovať do Rakúska..Tak idem hlavu ponoriť do kníh a oprášiť moju nemčinu..Normálne mám z toho strach, ale na druhej strane sa aj teším..Len tam to bude horšie s cvičením, neviem či budem mať na to čas..Ale moje stravovanie ostane aj naďalej rovnaké, to nemienim nijak meniť..No uvidíme ešte čo bude a ako bude..

aduss
17. apr 2013

@dzantica mozem sa spytat, co s jill cvicis? to 30 shared...? a po mesiaci si videla nejake vysledky s tym? 🙂

mousinka
17. apr 2013

ahojte, tak dnes som sa odvazila, pociatocna vaha je 63,7 kg. chcela by som zhodit na 60 kg. ked som naposledy koncila s dietou tak som mala 62 kg, za 3/4 roka som teda pribrala 1,7 kg, co nie je az take strasne. ale chcela by som sa uz konecne dostat do vytuzeneho ciela 🙂 takze este musim dat dole 3,7 kg. Dnes mam skroby, tak som mala varene zemiaky. Mate nejake oblubene stranky kam chodite na recepty? 🙂 vsetkym pekny den zatial

eskymacik17
17. apr 2013

@vandijan dakujem urcite skusim .. ja som ryzove rezance zatial este neskusala ale uz sa na ne chystam 🙂

eskymacik17
17. apr 2013

@aduss ja som zase raz ked som sa rozhodla zakat zdravo stravovat v January vazila kazdy den neskutocne ma tesilo ako to klesa :D a potom ked som sa rozjedla tak som sa tej vahe taaaaakym oblukom vyhybala lebo som sa bala ze sa zlaknem 😀

mousinka
17. apr 2013

a este som sa chcela opytat, mate niektora skusenosti s cvicenim na steperi? pomaha? rozmyslam nad kupou takeho niecoho

alique
17. apr 2013

@eskymacik17 Ja v škrobový deň chodievam na hríbikové rizoto... 😀
Dnes mám ovocný deň a odzobkávam pomaly z ovocného taniera a zatiaľ v pohode, horšie to bude večer po ôsmej, keď už nebudem môcť dzobať, ale len piť - skúsenosť z prvého ovocného dňa... 😖
Zajtra bude mäsoooo... 😀

dzantica
17. apr 2013

@aduss Hej hej presne to, čo si napísala..A po mesiaci som ešte nevidela výsledky.. Ešte som celý mesiac neodcvičila ani teraz, ani predtým..Ale teraz čo cvičím denne už mám pocit, že je moje telo viac spevnené a brucho sa mi začína tvarovať čo som si zatiaľ za ten čas všimla..Sú to super cviky, ale ja si k nim každý deň ešte pridávam 200 brušákov a ešte také cviky na nohy, brucho...Denne cvičím cca hodinku aj pol dokopy..

@mousinka Obľúbené stránky ani nie, sem tam chodím pozrieť na varechu a na mimibazar, alebo len zadám do googlu približne aký recept hľadám..Ale viac menej si stále varím podľa seba z hlavy 🙂 len sem tam z netu, keď mám chuť na niečo nové 🙂

eskymacik17
17. apr 2013

@alique ja som mala nakoniec ryzu so zeleninkou mnam .. inak ako po ovocnom dni teda pocas celehho dna mam pred ocami masko a tesim sa na druhy den :D

aduss
17. apr 2013

@eskymacik17 no clovek sa na takychto veciach pobavi :D hehe..ale neni to dobre vazist sa kazdy den, lebo potom moze ist v niektory den vaha aj hore a to cloveka demotivuje :D..

@super..obdivujem ta, tak potom povies ake to bolo po mesiaci, lebo niektore fotky na nete su neskutocne, ze ake vytvarovanie postavy za tych 30 dni 🙂

alique
17. apr 2013

@dzantica Obdivujem toľko energie na cvičenie... 😎 Ja sa o pol siedmej doplazím domov a okrem zvŕtania pri sporáku a prechádzky so štvornohým členom rodiny, sa veľmi nezmôžem na viac pohybu... Som rada, ak sa mi podarí raz týždenne joga... Ako to robíš? Palec hore... 😉

alique
17. apr 2013

@eskymacik17 moja najväčšia motivácia je večera v UH deň... 😀 Kus torty je ako tá mrkva na palici pre somárika, aby išiel dopredu... 😀 Sama sa čudujem, že som sa tak ľahko vzdala sladkého, na ktorom som bola závislá - to bude asi tým ovocím... 😎

dzantica
17. apr 2013

@alique No keďže som momentálne nezamestnaná, tak si ten čas dokážem nájsť na cvičenie..Horšie to bude teraz, keď už cca od budúceho týždňa pôjdem do práce..
@aduss No lenže neviem či zase neseknem s Jill od budúceho týždňa.. ☹ Vyzerá to tak, že áno..Nemám notebook (mám len PC), kde by som si v práci púšťala jej videa a podľa nich cvičila a vlastne asi tam nebudem mať na to ani čas ☹ Takže tak..Škoda toho, keď som už konečne rozchodila aj tú strašnú svalovicu..Čo už..Snáď ešte bude príležitosť na cvičenie s Jill a už ju odcvičím celých 30 dní..
Ale tie fotky na nete ako sa dá vytvarovať postava s jej cvikmi sú úžasné..Práve tie ma motivovali a preto som ich začala cvičiť..

zdenkaxyz
17. apr 2013

@mousinka ja stepujem a pomáha. Mne úplne stačí sa vypotiť a kilá idú rýchlejšie dole. Cvičím ráno a celý deň mi to zlepší (okrem iného) 🙂

aduss
17. apr 2013

@dzantica nezufaj 🙂 kazdy pohyb je dobry a ked nedokoncis jill, tak aj tak si pre seba nieco spravila, mozno si najdes nieco ine, co nebude treba pustat na notase :P

aduss
17. apr 2013

@dzantica inac ma este napadlo, to ty si tu spominala, ze uzivas jablcny ocot? mam ho doma v tabletach, tak by ma zaujimalo, ci sa moze pri tejto diete a ci vobec nejak pomaha 🙂

denulka9
17. apr 2013

Tak...pridávam sa k vám...1.deň 🙂

dzantica
17. apr 2013

@aduss Áno ja..Ja si myslím, že sa môže..Sú to vlastne len vitamíny..A či nejak pomáha..no neviem..Mne bolo povedané, že zaháňa chuť do jedla..Ale u mňa to bolo zo začiatku skôr naopak 😀