90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tinaa
12. jún 2008

wau jasne ze chcem, nemusis do IP, ostatne baby si ich tiez rady vyskusaju, dikyyy

kitaka
12. jún 2008

chceš všetky,alebo si vyberieš niektoré konkrétne?

kitaka
12. jún 2008

tinaa.........takže prvé:šPAGETY SO STUDENOU RAJčIAKOVOU OMáčKOU-celozrnné špagety,morská sol,paradajky,červená paprika,čierne olivy,olivový olej,mleté chili,mletá sladká paprika,bylinková sol,strúčik cesnaku,petržlenová vnat posekaná,sladká smotana.Paradajky pokrájame na väčšie kusky,pokrájame papriku,pokrájame olivy na drobno,pridáme olivový olej asi 1 lyžicu,podla chuti cesnak všetko spolu rozmixujeme a zjemníme sladskou smotanou.

kitaka
12. jún 2008

ak by si mala otázky pýtaj sa,snad si tomu porozumela,nepísala som konkrétne množstvo,ja to robím od oka,ale keby si chcela tak napíšem aj množstvá a samozrejme bylinky a tiež ingrediencie možeš podla chuti ako uznáš za vhodné

aniel
12. jún 2008

čaute babenky .Práve som dočítala čo ste popísali, no je toho dosť.

kitaka ,takže receptíky super.

tinaa som rada ,že ste všetci spolu doma.

twins ešte som dorábala punčový a potom som išla domov.K večeri som si dala 2 koláčiky a ešte si dám kúsok čokolády.

gucz ja som sa na obed tiež prejedla ,ale moc mi to nechutilo,radšej som si mohla dať cestovinu. 😎

aniel
12. jún 2008

anaret neboj príde aj druhý aj tretí ovocný držím palce .Ja budem mať zajtra tretí.

miresta ,čo si dáš zajtra?Aké ovocie? 😀

aniel
12. jún 2008

kde ste všetky? 😒

dianagol
12. jún 2008

Ahojte zienky, mozem sa k Vam pridat?potrebujem schudnut a zobudila som sa dost neskoro, uz citim, ze mam so sebou problem, namem ziadnu kondicku a v auguste ideme do tatier a ideme na zamkovskeho chatu a to teda musim tam vyliezt, pozerala som na nete recept na 90 dnovu dietu ale su tam len 4 dni a nechapem tomu a este aby som mala pevnu volu potrebujem vediet ze chudne niekto so mnou, poradte mi prosim ten recept, vytiahla som aj stacionarny bicykel a mam aj fit loptu s posilnovacimi gumami

jesika26
12. jún 2008

dianagol - pošli do ip mail ja ti dietku pošlem

jesika26
12. jún 2008

aniel - to už si pekne pokročila, no vidíš, že ti to pekne ide, a už aj pocituješ na oblečení dáke zmenšenie?? 😀 😀 😀

kitaka
12. jún 2008

na chvílu mi vypadol net,takže další recept:šPAGETY(CESTOVINY) S PAPRIKOVO HUBOVOU OMáčKOU/ 2 osoby/:celozrnné špagety(cestoviny)morská soľ,,,,omáčka:350g malé šampinony,1a pol lyžice masla,1 velkú červenú papriku,2lyžice jemnej celozrnnej pšeničnej muky,2,5dl vegetariansky vývar,1lyžička štiplavej mletej papriky,pol lyžičky majoránky,1 lyžičku byliniek,3 lyžice sladkej smotany.Huby pokrájame,opražíme na maslepridáme pokrájanú papriku,poprášime mukou a krátko podusíme,zriedime vývarom a necháme variť 5-8min.,dochutíme koreninami a bylinkami a zjemníme sladkou smotanou.nezlaknite sa ingrediencii,všetko sa dá kupiť v klasika obchode

kitaka
12. jún 2008

šPAGETY S CESNAKOVO-SMOTANOVOU OMáčKOU./2 osoby/:celozrnné špagety,morská soľ...omáčka:cesnak(podla chuti),125g sladkej smotany,bylinková soľ,posekaná petržlenová vnať.Cesnak roztlačíme,zmiešame so smotanou+ostatné ingrediencie

simka9122008
12. jún 2008

Ahoj Tinaa tak ako ste dopadli u lekárky?

tinaa
12. jún 2008

aniel dakujem

kitaka, dakujem, super, uz teraz sa ne tesim

dianagol, vitam ta medzi nami, princip je ten, ze sa striedaju tie 4 dni, ale recepty su stale ine, ale nesmu sa kombinovat suroviny z inej skupiny. No dufam, ze si to pochopila, pisem ako hotentot 😀

na veceru som zbuchla 3 kolace na tu cokoladu uz nemam chut, mam sladko az ...

zajtra mam ovocny den, dam si melon a jahody, a konecne tie oriesky a slnecnicu.

kitaka
12. jún 2008

kto má zajtra bielkovinový deň ako ja ,tak tu mám trocha inšpirácie:PLNENé UHORKY/2 osoby/:2 uhorky,1cibula,1lyžica olivový(slnečnicový) olej,cesnak(pdla chuti),300g mleté hovädzie mäso(ja to robím z kuracieho), 8 paradajok,bylinková soľ,bylinky(podľa chuti),pol kocky vegetarianskeho vývaru(prípadne zeleninového), 5 lyžíc sladkej smotany,posekaná bazalka.Uhorky olúpeme,podlžke rozpolíme,lyžicou vydlabeme jaderkovú časť.Cibulu pokrájame na drobno,podusíme dosklovita,môžeme pridať cesnak,primiešame mleté mäso,opečieme,pričom mäso rozdrobíme,paradajky rozmixujeme,6-7 lyžíc dáme k mäsu+bylinková soľ+bylinky a naplníme uhorky,do zvyšného pyre nastrúhame pol kocky vývaru a dáme do menšieho pekáčika,nto položíme plnené uhorky,prikryjeme a varíme asi 30 min,potom môžeme dať trocha zapiecť so syrom-parmezánom,nastrúhaným na vrch

tinaa
12. jún 2008

kitaka uzasny recept, ale mäso by sa nemalo kombinovat s inymi bielkovinami, ako je syr a smotana. Ale inak dost dobra fajnotka, mnam

lucxy
12. jún 2008

kitaka dik za recept 🙂

kitaka
12. jún 2008

90-dnovka síce nedovoluje kombinovať mäso so syrom,ale oddelená áno,tak je to len na vás

lucxy
12. jún 2008

ja ked som si robievala lasagne tak som tam ties parkrat supla trochu syra vsak hadam zato sa nezabijem

miresta
12. jún 2008

ahojte babenky

twins - ďakujem za opýtanie, kašel prešiel, ale tie jej teploty má stále zvyšené a zúbky sa ešte neprerazili, tak ja neviem zo zúbkou to asi nebude. A ako sa máš ty?

tinaa - som rada, že sa máte už dobre, už bude pokoj a žiadne prehrešky, veď naše detičky sú pre nás aj tak všetko! 🙂 Esterka sa narodila 49 cm a 2890g , ale 2 mesiace nám vôbec nepriberala ☹ len 300g , tak sme museli začať dokrmovať, potom odmietla úplne materské mliečko a teraz len krmíme umelo, no je už fajnučká a aj žalúdok sa jej už upokojil, budúci týždeň ideme do poradne a tak sa dáme odvážiť aaj odmerať. Potom ti napíšem.

kitaka - super recepty, ďakujeme, niečo napíšem aj ja zajtra, dnes sa mi už nechce

aniel - ja si dám zajtra asi jahody, kedže teraz frčia, a mne aspoň pomôžu na moju chudokrvnosť, veď sú plné minerálov, vitamínov .... ale na obed si možno urobím grilované jablčká so škoricou, alebo pečené v trúbe, ešte uvidím, aj podľa toho či budem doma.

twins
12. jún 2008

ahoj luxy ako sa robia tie lasagne ja som to este nikdy nejedla

twins
12. jún 2008

ja sa mam super deticky uz mam velke tie su vecsinou zdrave a dieta celkom dobre na to ze zacinam uz treti alebo 4 krat mam asi 11 den ako aniel a zatial som schudla 5 kg

miresta
12. jún 2008

dianagol - vítam ťa medzi nami, posledné 2 dni, ste sa prihlásili myslím 3 nové, takže to bude ľahké, aj ja som na 7 dni, takže čerstvé skúsenosti začiatočníčky. Ak sa budeš chcieť niečo opýtať môžeš kohokoľvek. Tu sú všetky babenky veľmi super.

babenky - tak ako dopozerali ste už svoje seriáli? 😝 😀 😝 Ešte že ja mám notobook pri sebe a pri telke a tak robím dve veci naraz, aj sledujem aj píšem 🙂 😝

twins
12. jún 2008

miresta aj ja som chudokrvna mam na to zelezo

twins
12. jún 2008

ale ja to mam asi z toho lebo beriem tabletky na stitnu zlazu a tie hormony to maju asi na svedomi asi tak nejak som to pochopila

miresta
12. jún 2008

twins - no to je super, a to si stále nevydržala a skončila s tým? A pribrala si naspäť to čo si zhodila?

kitaka
12. jún 2008

miresta...jahody su super,,,že vraj,ked sa jedia tri dni po 2kilá,je to super očista organizmu,jahody su vitaminova bomba

miresta
12. jún 2008

kitaka - no veď práve preto si ich dám, a aj cenovo sa oplatia, aspoň u nás v KE, jablká tu stoja 59 a jahody 50,- Sk , takže nieje o čom hovoriť

kitaka
12. jún 2008

tak dobru chuť

miresta
12. jún 2008

twins - no ja som na tu chudokrvnosť brala aj injekcie, teraz beriem aj kyselinu listovú aj aktiferin, vitamín C v tabletkách a surbofarin, som ako pokusný králik, pred tým som brala ešte iné, no nepomohlo. Hodnota má byť 120 - 160, a ja má 80, takže som aj malatná sem tam a tak...... 😉 ☹ 🙂