90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jaja29
6. jan 2013

No baby zajtra zacinam a budem tu varena pecena, potrebujem podporu🙂 a ten vas pozitivizmus ma uplne nabija 🙂 dufam, ze mi to vydrzi 🙂 🙂 🙂 takze sladke snicky a rano hura NA jablka 😉

cutty
6. jan 2013

Caute, tak aj ja dnes bielkoviny na 100% dodrzane 🙂 A zajtra skroby, vôbec este neviem co budem jest 😠 Tak dobru noc zatial 😉

79zuzana
6. jan 2013

@beky52 tak to ta normalne obdivujem, ze vydrzis neskocit na vahu. Ja som sa chcela vazit kazdych 10 dni a odvazila som sa uz na piaty den 😎 Ale aspon som sa potesila z ubytku 😉

79zuzana
6. jan 2013

@cutty gratulujem k uspesnemu dnu, zajtra aj ja skroby. Rozmyslam nad zapekanymi zemiakmi so sampionami a cibulkou. Na ranajky si chcem dat postruhane jablcko so skoricou a zapekanymi orechami

@jaja29 tak teda vitajmedzi nami... drzim ti velmi palce.... Nam vsdtkym.... Nech sme do leta kocky 😉

beky52
6. jan 2013

@79zuzana ja sa bojím sklamania 😉 ked som robila pred 2 rokmi..po 15 dnoch mi ručička váhy neukazovala nič..žiadny úbytok..skoro som plakala..ale po 1,vode.to boli neskutočné 7 kila..tak verím.a dufam,že za prvý mesiac sa mi podarí zhodiť aspoň 5 kil 😀

79zuzana
6. jan 2013

@beky52 ja som mala tu dietku presne pred rokom a veru tiez som mala take tyzdne ze som nic neschudla, teda nic moc na psychiku, ale manzel ma stale podporoval, ze vyzeram kazdym dnom lepsie, nech vydrzim. On ju drzal so mnou, aj teraz ju drzime spolu 😉

beky52
6. jan 2013

@79zuzana ..tak to mášte super..aspoň podporujete seba..a nemusím variť zvlášť 😀 ..ja vydržím bez váhy..mne stačí ak si oblečiem rifle..podľa nich viem..približne koľko mám kil.. ☹ už som v tomto roku v oktorbri začala držať..ale nezvládla som iba 1 týždeň..človek nie je vždy psychicky pripravený..teraz som 🙂 ajv ydržím..a držím nám všetkým palce 😉

beky52
6. jan 2013

@79zuzana koľko si mala dolu po 5 dňoch?

mg25
7. jan 2013

@79zuzana ahojky a ako to manžel zvláda?? môj by to potreboval tiež,ale keď ma vidí, tak tvrdí, že to nezvládne.
Inak aj ja mám dnes škroby 🙂 môj obľúbený deň, teda ja mám všetky rada okrem vitamínového 😠 a nevedela som, že sa vážiť nesmie 😅 ja som sa včera postavila na váhu, po 4 dňoch 😀 ale mne to pomohlo, lebo ja mam fest nadváhu, takže zo mňa leze dole radosť,namotivovalo ma to, aj keď je to zrejme len voda zatiaľ.

mg25
7. jan 2013

@zuzu1104 jaaaaaj tak to ako by si z duše vravela...ovocie na nedeľu 😠 to mi výjde túto nedeľu a máme veľké oslavy doma 😠 😢 to bude boj.

zuzx
7. jan 2013

Ahojte, tak ja len narychlo pozdravim, konecne zasa v praci 🙂 Vcera som teda dodrzala vsetko, a dnes mam skroby, na ranajky som mala pomaranc a banan, na obed tu mam z domu zemiaky, co sme mali k vcerajsiemu obedu (ja som nemala) a k tomu mam kukuricu 🙂 Tak uz teraz sa tesim 🙂 Drzte sa 🙂

mg25
7. jan 2013

A este mám otázku na všetky, ako to funguje s alkoholom? nie že by som bola nejaký alkoholik 😀 , ale máme oslavy v nedeľu a zaujíma ma, či pohár vína bude veľký prehrešok.

domyyy
7. jan 2013

ahojte kočky 🙂 ja včerá prehrešok 😀 zjedla som 4 vianočné trubičky, ale čo už 😉 idem daleeej 🙂 dnes neviem čo budem papať ale vyzerá to tak, že guláš len so zemiakmi, už sa teším, hladná som tak idem raňajkovať 😵

@mg25 ja som na tom podobne ako ty tak sa môžeme podporovať 😵 😵 😵 neboj čoskoro budeme kočky a koľko si schudla za týchto pár dní? 🙂 ja mám dnes piaty deň 🙂

mg25
7. jan 2013

@domyyy no za tie 4 dni 4 kilá 😕 ale ako hovorím, ja mám naozaj poriadnu nadváhu po pôrode mi všetko ostalo 😠 ,takže preto to tak prudko zošlo, teraz sa to už iste zastaví, takže sa už nepostavím na váhu,lebo stratím motiváciu. A zatiaľ držím, prehrešky nemám, teda vo vitamínový deň som ukradla mm jeden čips z misky 😀 ale to sa hádam až tak neráta.
To sa teším, môžeme sa podporovať, ja už potrebujem schudnúť aj zo zdravotných dôvodov, moje kĺby už nevedia uniesť také prasiatko 😀

domyyy
7. jan 2013

@mg25 4kg? 😀 to je úúúžasné! mala si aj plné črevá tak sa nečuduj je to super a moc ti držím palce, aby to takto krásne išlo aj naďalej 😵 ja som ani po pôrode neni a som na tom tak isto 😠 🤐 táto dietka je ozaj skvelá ja som ju držala na prelome juna/jula a za 5týždňov som dala dole 12kg 😵

lucky14
7. jan 2013

Dobre ranko babulky. Tak dnes mam skroby na ranajky som mala 4zavarane slivky a kavicku s troskou mlieka a na obed si pripravim zeleninove leco v ktorom uvarim zemiacky. Je to uzasna mnamka urobim si to trosicku s chilli paprickou a k tomu si este nakrajam rajciny cerstve. Tento den milujem. Zatial dietka dodrzana na 100% a kocky musim sa pochvalit aj ked to nechcem zakriknut ale kvoli motivacii vaha ukazala po 5tich dnoch o 2,9kg menej. Viem je to hlavne voda a isto sa to spomali ale potesilo. 😀 Vsetkym prajem krasny den! 😀

mg25
7. jan 2013

@domyyy to je krásny výsledok 🙂 dúfam, že u mňa to bude podobné, aj s tou mojou nešťastnou štítnou žľazou. A tiež si super, keď si tak vydržala. Zobudil sa mi drobec, takže sa ideme hrať 🙂 pekný dník zatiaľ a vydržať 😎

aduss
7. jan 2013

ahojte baby, tak po dvoch dnoch mam dolu 0,5 kg..ziadna slava, ale aspon sa to pohlo 🙂 zajtra vynechavam ovocie a pokracujem bielkovinami, mam totizto skusky a asi by som na ovoci nevydrzala..tak sa zatial drzte, pekny dnik 🙂

domyyy
7. jan 2013

@lucky14 joj moja daj ešte nejaké typy čo apapť an škroby ja som z tohto dňa na nervy 😒 nikdy neviem čo jesť, ale dnes to bude guláš 🙂 super sa váha pohla!!teším sa s tebou, musíš byť kočkaaa 😉 😵

@mg25 pohrajte sa pekne 😵 ja sa idem niečím zamestnať nech nemyslím na jedlo 😀

@aduss ja ovocné dni nemávam, ani som nemávala, teraz rpzmýšľam, že si budem dávať raz do týždňa taký deň, ale aj to ešte uvidím 😀 držím palce potom na skúškach 🙂

aduss
7. jan 2013

@domyyy dakujem velmi pekne..ty si na kolkatom dni a z akej vahy chudnes? 🙂

domyyy
7. jan 2013

@aduss som na piatom dni dnes, váha do ip nechcem verejne 🙂

zuzu1104
7. jan 2013

čaute babky, dík za podporu, veľmi ma to vždy vie povzbudiť. VĎAKA. Už som zabudla na včerajšok a dnes pôjdem na 100%. Mám bielkoviny, už si pripravujem mäsko aj prílohu a už mám zamiesené na celozrné buchtičky🙂 Ráno som vypila na lačno pol litra vody, ako každý deň, a potom som si dala jednu mandarinku a šťavu z jedného grepu. Fajne mi je a už sa veľmi teším na obed 🙂

dasa0402
7. jan 2013

ahojte kocky tak ja mam dnes skroby bude ryza zo zeleninkou mnam vcera som prvy krat cvicila jillian no poviem vam ze to bola pre mna riadna makacka ale nevzdavam sa 🙂

79zuzana
7. jan 2013

@beky52
@mg25 manzel to na moje prekvapenie zvlada velmi dobre a vobec neporusuje. Dvakrat do tyzdna aj chodi hrat futbal. Chudne rychlejsie ako ja, ale zase ide z podstatne vyssej vahy. Ja chcem schudnut zo 70 kil na 60. Za prvych 5 dni som schudla 1.7 kila. Ja mam strasne pomaly metabolizmus, tak sa vytesujem aj z kadeho deka dole.
Alkohol je v tejto diete zakazany, ale priznavam, ked som ju drzala minuly rok tak som si parkrat dala pohar vinka a schudla som. Takze ked si das pohar vinka za mesiac, je to v poriadku.
@domyyy ja mam tiez skroby dnes. Dam si na cibulke poprazene cerstve sampiony, prekladane zemiakmi a zapecene - je to mnamka. A k tomu este varena cvikla.
@dasa0402 este som tu jilian necvicila, chodim radsej na rychlu chodzu, dnes ale prsi, tak uvidim, mozno si zapnem zumbu, nejaka som leniva cvicit

dnika2
7. jan 2013

baby dnes 6den predomnou a mam dole 3kilecka 😀

dnika2
7. jan 2013

inak baby ako casto cvicite?
@79zuzana
@domyyy
@mg25
@beky52
@lucky14

zuzu1104
7. jan 2013

@lucky14 ale moja, vôbec mi to nejde, včera som to s tým ovocím úplne pokazila, ale dnes už idem na 100% 🙂
Pekný dník ti dnes prajem, dnes budeš mať fajnový obedík, tak sa dobre napapaj 🙂

lucky14
7. jan 2013

@domyyy ale moja od kocky mam daleko ale citim sa lepsie. Len nech to krasne ide dolu nam vsetkym. Inak ziadna hanba za to kolko vazime ved sme tu preto aby sme sa podporovali v chudnuti. A minuly rok si pamatam Ti to islo dolu velmi rychlo takze isto to bude aj teraz tak. 😀

mg25
7. jan 2013

@79zuzana tak to mu musím povedať, motivovať ho 🙂 a viac ako pohár vínka isto nie,aj tak kojím. Z menšej váhy sa vždy chudne horšie. drž sa 🙂

@dasa0402 aj ja mám dnes škroby a podobne už sa mi varí ryžy zo zeleninkou,mňam :P

@dnika2 zatiaľ necvičím, pri malom sa veľmi nedá...ale čítam tu o nejakej lilian, takto idem naštudovať 🙂

zuzx
7. jan 2013

Tak ja som uz po dobrom obede, mala som zemiaky s kukuricou, uz teraz sa tesim na dalsi skrobovy den 🙂 Tieto dni naozaj mozem.
Od prvej vody (teda za tie dva tyzdne co boli sviatky a stravovanie velka katastrofa) mi isli dve kila hore, ale zase je to na dobrej ceste. Do konca januara co bude moja druha voda by som to chcela dat na 60 kg a po tomto vodnom dni dufam, ze tam uvidim menej 🙂 A potom sa vrhnem na posledny mesiac a nasledne na dalsich 90 dni 🙂 🙂 🙂