90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

estachova
28. jan 2013

ahojte, nemôžem nájsť tabulku, pošlete niektorá? 😉

zsuzsu16
28. jan 2013

Ahoj,predam knihy :90-dnova dieta a Dalsich 90dni. Predaj spolu ,cena14,50€ vratane postovneho.

mimusss
28. jan 2013

Ahojte, chcela som sa spýtať, kedy zvyknene cvičiť? je lepšie ráno alebo medzi obedom a večerou alebo až po večeri??? dnes začínam cvičiť, dúfam že mi to vydrží :D treba pohnúť tie kilá smerom dolu, lebo už mám za sebou 21 dní a ešte len 3 kg 😒

jaja29
28. jan 2013

@mimusss tak to sme na tom rovnako j ja presne 21 dni a iba 3kg.... Dufam ze sa ti rozbehne niekedy lebo ma svacne 😠 cvicievam okolo 18 hod. Mozno by bolo dobre cvicit rano ale na to nemam cas...

zuzka3
28. jan 2013

@angelika23 to je super, silno zavidim 🙂 ale aj prajem 😉

adamko05
28. jan 2013

@jaja29
@mimusss rovnaký počet dní a cca 2,5 iba ☹

mimusss
28. jan 2013

@jaja29
@adamko05 tak sme na tom rovnako...ale snád sa to pohne 🙂 z akej váhy idete???

ja tiež ráno nestíham určite, tak asi okolo tej 18tej bude najideálnejšie 🙂

adamko05
28. jan 2013

@mimusss na začiatku som mala niečo cez 68 (presne neviem, vážila som sa po dvoch dnoch, to bolo rovných 68)
a dala som 20 min. steper... keby sa podarí každý deň a v tomto čase... ale to môže snívať, to len ked je MM doma sa mi asi bude dať.. inak až neskôr
teraz si pôjdem dať večeru, ryžu a zeleninu.....
dnes som kupila brokolicu, práve ováram, vonia uuužasne... ale hodím zamraziť, lebo zajtra si nemám k čomu dať, budem mať zas a opäť, kapustné fliačiky... mám ešte udusenú kapustičku 😝

lilly07
28. jan 2013

@angelika23 super, tak dúfam, že aj ja budem mať taký úbytok 🙂 🙂

klemberka
28. jan 2013

Ahojte kočky, ja mám dnes za sebou škroby, stále sa držím bez prehreškov, zajtra ma čakajú UH, bude aj jablková štrúdla s gaštanovým pyré, mňam mňam 😀

mimusss
28. jan 2013

@adamko05 tak vidím, že ešte aj dni máme narovnako :D tiež dnes škroby, mala som varene zemiaky a duseny spenat na cibulke s cesnakom mnam :D na veceru zostali uz len zemiaky, tak tie si dávam s rajčinamí 🙂 a zajtra UH asi cestoviny s klasickou rajčinovou omáčkou už som dlho nemala :D a tiež mám brokolicu v chladničke a nechávam si ju na vitamíny ...a pred chvílou som docvičila jillian michaels, je to úžasné cvičenie, len na prvý krát fakt zaberák..ale ked budem pravidelne dúfam, že budú viditeľné výsledky 🙂 a ja idem z 73 aj niečo a dnes som mala 70,5 tak to beriem že som už 3kg dala dole, pre lepšiu motiváciu :D

adamko05
28. jan 2013

@mimusss a ja som chcela včera urobiť špenát a zemiaky 😀 😀 ... sranda.. ale zostala ryža z obeda, tak som len podusila zeleninu k tomu

tuším sa musím na to cvičenie mrknúť, hodiť na kľúč a v obyvke zacvičiť.. toľké z vás to tu cvičia, asi to bude super

hod link prosím, čo cvičíš ty?

a tvoja výška? ja iba 168 cm

mimusss
28. jan 2013

@adamko05 :D je to dobré, ja to cvičím z youtube tu je link

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

ale určite sa to dá niekde aj stiahnuť 🙂 ....ja 169 takže nie som veľmi vysoká, a 21 rokov ( o mesiac 22 :D ) od malička som bola vždy trošku guľka, a niekoľkokrát som sa už snažila zhodiť, tak dúfam, že tentokrát to bude už navždy 🙂

zuzx
28. jan 2013

Ahojte kocky 🙂 Dnes som mala UH a zacinaju mi tazke casy - zajtra ovocie a v stredu voda. Dnes som mala rano pomaranc a dva male banany, na obed som mala mat sisky s lekvarom v jedalni, ale ked sme prisli, ziadne sisky neboli 😠 Tak ma vytocili, lebo som s tym ratala - a mali len zas nejake gulky zo zemiakoveho cesta plnene tvarohom, cele zle na UH den. Tak plan B - dala som si tarhonu s kecupom a zeleninou, nic moc, ale teda v ramci UH som dodrzala co bolo treba. A na veceru som mala kolaciky lekvarove - take tasticky plnene lekvarom a musli tycinku. A k tomu dnes aj vela vody a caju.

A pripravujem sa na najblizsie dva dni, vo stvrtok som zvedava co budem vidiet na vahe.

mimusss
28. jan 2013

@zuzx držím palce nech to úspešne zvládneš 🙂 mňa o týždeň čaká prvý vodový deň

dnika2
28. jan 2013

@zuzx ahoj som na tom ako ty stredu mam tiez vodicku tak stvrtok som zvedava aj ja naposledy som mala dole 5kg odvtedys om sa nevazila uz asi tyzden tomu je 😀
@mimusss idealne je cvict rano lebo spalujes co mas ulozene ja cvicim pocas dna chodim na squash aj behavam vzdy som to nemala rada ale uz pol roka chodim cvicit do posilky pekne na jar zacinam behavat von 😀

zuzx
28. jan 2013

@mimusss dakujem, zvladnem, musim 😀

@dnika2 a mas prvu alebo druhu vodu? Ja mam druhu a bojim sa, lebo vaha mi stoji uz mesiac :( Obavam sa, ze ak budem po vodnom dni na tej istej vahe ako po prvej vode, tak si budem moct pogratulovat. Ale nevadi, dnes tu jedna kocka pisala ze prvy mesiac chudla vela, druhy sa jej to zastavilo a treti to zasa zacalo rychlo padat dole 🙂 Tak sa nevzdavam a pokracujem 🙂

Inak ja mam take dobre spomienky na prvu vodu - mala som ju pred vianocami, uz rano som bola z toho nervozna a vtedy som dostala bolestne od sefa, zvysil mi plat o vyse dve stovky, tak som sa zvysok dna vytesovala a aj vdaka tomu som tu vodu lahsie zvladla, lebo pokuseni bolo az az, vecer som isla na vianocny vecierok a tak...

sisab
28. jan 2013

@zuzx noo tak to budem drzat palce, na tu vodu, ja som dnes mala tiez UH, na veceru kapustne fliacky a snickersku 🙂 ani si nevycitam, mam MS a este ma dolapila nejaka viroza, cele zle.

dnika2
28. jan 2013

@zuzx ja mam 1vodu a kolko si zatail dala dolu?

zuzx
28. jan 2013

@dnika2 po prvej vode, ktoru som si dala este o jeden cyklus skor ako mala byt (kvoli vianociam - vychadzala mi na stedry den) som mala dole 9 kg. Momentalne som bohuzial tak 1-2 kg hore, cize momentalne nejakych 7-8 kg dole, ale nevzdavam sa 🙂

dnika2
28. jan 2013

@zuzx ja mam dolee zatial 6kil no uvidim po vode 🙄

melj
28. jan 2013

@dnika2 Fíha,tá voda-no nezávidím,ale dúfam,že sa pochváliš ako si ju zvládla,,,ja mám vodu v nedeľu-dosť blbý deň,cez týždeň sa dá aspoň po obchodoch zabiť čas,no uvidíme,,,,ale držím palce 😉 🙂 🙂

dnika2
28. jan 2013

@melj dakujem planujem ist v ten den cvicit squash a tak

adamko05
28. jan 2013

@zuzx želám, nech aj cez druhú vodu šéf pridá aspon svovečku 😀 😀 😀 😀

melj
28. jan 2013

@adamko05 no baby,tak sa k vám musím pridať aj ja...dnes 23 dní a dolu ledva 3kg....a to aj Jillien cvičím ☹ ....ale je pravda,že dodržujem asi tak na 90% a niekedy aj menej ☹ ...no občas sa mi zadarí aj taký fajný 100%deň 😉

adamko05
28. jan 2013

@melj si hovorím, pomaly ďalej zájdeš (niekedy) 😀
do plaviek to dáme preč 😉

melj
28. jan 2013

@dnika2 a to budeš vládať???síce doobeda možno,ale ja by som poobede určite nezvládla cvičiť a už teraz viem,že v nedeľu mám voľný deň-necvičím

dnika2
28. jan 2013

@melj ja cvicim jedine pobede a vecer ja zasa rano nevladzem malo energie mam 😢 a uvidim hadam budem vladat som uz zvyknuta 😀

melj
28. jan 2013

@adamko05 😀 😀 no to dúfam,lebo ako sa hovorí,ešte stále keď zapnem rifle tak som pretekár 😀 😀 ..šíbe mi??????veď to je do plaču 😢 😢

melj
28. jan 2013

@dnika2 ja tiež len poobede okolo štvrtej cvičím,doobeda nestíham,ale tak myslím,že keď je voda,tak ešte doobeda má človek ako tak energiu aj na cvičenie,ale neskôr už asi nie.....aj keď je to asi individuálne,,,ja len,že ja by som cvičenie cez vodu isto nezvládla ☹