90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dnika2
31. jan 2013

@zoginka to mas uh na veceru si mozes dat cokolvek naozaj hocico

zoginka
31. jan 2013

@dnika2 tak fajn, to je dobre...najtazsi den je pre teba ktory ? A inak kedy si zacala badat prve kilecka dole ?

dnika2
31. jan 2013

@zoginka netusim po 2 tyzdnoch asi?ale tak dost sportujem tak asi pretom sli dolu 8kileciek 😢 najhorsi ovocny 😖

zuzu1104
31. jan 2013

@aduss xixi, no žiadny krycí názov, len moja nepozornosť🙂 ale môžem dať aj na ten pudingoš recept, je to veeeeľmi chutná vec 🙂 už sa nemôžem dožiť zajtrajšieho večera, že si ho dám 🙂

zuzu1104
31. jan 2013

@zoginka ahojky, žiaden deň nie je strašiak 🙂 všetky sú super, najhoršie sa na začiatku zdal ovocný deň, ale teraz sa normálne na neho teším, keď má prísť 🙂 Ja som napr prvé výsledky videla už po ôsmych dňoch, vtedy som mala dole 3,5 kg a asi po troch týždňoch mi začala byť oblečenie veľké. Teraz mám o dve konfekčné veľkosti menej a -11 kg. Dúfam, že som Ťa pekne namotivovala, aby si sa rozbehla

zuzu1104
31. jan 2013

@zoginka a k tomu večeru UH, kľudne si môžeš dať to, čo ješ na obed, ale jeden riadok horkej čoko je povinný, takže tej sa asi nikto nevyhne 🙂

lilly07
31. jan 2013

@klemberka tak tiež najradšej 20 kg, ale budem spokojná keď schudnem tak 14 kg, som si predsavzala, že chcem mať aspon 70 kg, ale ak by to išlo dobre tak to potiahnem samozrejme čo najďalej. A vážila som sa v nedelu to bol 10 den a mala som dole 4,5 kg. Keby to išlo tak dobre dole stále 😀 😀 to by bolo super.
Som zvedavá koľko ukáže váha v nedelu.

A to je super, pekne ti to išlo dole. A z akej váhy ideš dole?

cutty
31. jan 2013

Ahojte, pekny vecer zelam 🙂 Dalsi 100% dodrzany den za mnou a zajtra najlepsi den - UH 😀 Drzim Vam vsetkym palce a vlastne aj sebe nech nam to ide pekne krasne dolu kazdym dnom viac a viac 😉

zuzu1104
31. jan 2013

@cutty supeeeer si skvelá 🙂 aj mne to dnes vyšlo, bola som 100% 🙂 huraaaa a zajtra ideme na tie UH

zuzka3
31. jan 2013

Abojte, tak ja som mala uh dnes a dako som toho pojedla viac, ale v ramci uh... Moj najoblubenejsi den je prave vitaminovy a tesim sa nan velmi 😉

klemberka
31. jan 2013

@lilly07 no ja by som bola tiež najradšej, keby sa tá váha konečne rozhýbe a trochu viac klesne 😀 asi musím začať viac cvičiť... 😒 ja som mala na začiatku 76,6 kg a kým som nebola tehotná, tak som mala 54-56 kg a tam by som sa aj najradšej vrátila... 🙂

zuzu1104
31. jan 2013

@santerra čau moja, čo je s Tebou? Vôbec neprispievaš

zuzx
1. feb 2013

Krasne dobre ranko dievcata. Konecne piatok 🙂 Dnes mam skroby, moj najoblubenejsi den. Uz mam za sebou vodu s citronom, pomaranc a banan. A mam pocit, ze su mi rifle volnejsie zasa 😨 No to je asi len moj subjektivny pocit a vazit sa nechcem, nech nie som sklamana, najskor az v pondelok po ovocnom dni. Neviem ako dnes vydrzim do obeda ked tu mam pred sebou obed nachystany v krabicke - zemiaky s kapustou a kukuricou.

zuzu1104
1. feb 2013

čaute spolubojovníčky, prajem Vám krásny chudnúci dník 🙂 raňajky mám už za sebou 🙂 zobudila som sa vo veľmi dobrej nálade, takže aj celý deň bude isto super 🙂 Už od rána pozerám so smútkom na ten môj pudingoš ako fantasticky vyzerá, hneď by som si dala, ale počkám do večera a vychutnám si ho 🙂 Dne mám UH, takže utekám do kuchyne robiť parené buchty s čokoládou a makom mňaaaaaam 🙂

klemberka
1. feb 2013

Dobré ráno kočky, ja som to dnes ráno nevydržala a znova som sa postavila na váhu a zas ukázala sviňucha menej, tak som happy 😀 Raňajky mám už v sebe - voda, polovica hrušky a kivi, na obed idem robiť šošovicový prívarok so zemiakmi a k tomu si dám ešte nejaký dobrý šalátik 🙂 Dnes mám zas dobrú náladu, takže to pôjde všetko bez problémov 😉
@zuzu1104 s tými parenými buchtami si mi urobila stráááášne chute, neviem či si aj ja zajtra neurobím 😀

cutty
1. feb 2013

Ahojteeee, tak dnes UH - v rure sa mi pecie pernik, uz sa tesim na veceru 😀 Rozvoniava po celom byte 🙂
@zuzu1104 Buchticky budu isto super 🙂 Aj ja by som si dala 😀

santerra
1. feb 2013

@zuzu1104 ahoj moja 🙂 neprispievam lebo by som tu musela v kute stáť a hanbiť sa! Za posledne 2 tyž. som viac porušovala ako dodržiavala....same navštevy boli a s tým spojene dobroty ktore som si jasne neodpustila ☹ Ešte k tomu je matej chorý v noci nespime lebo ho draždi kašel dnes z toho až grcal tak mam pestro doma ☹ A tebe ako to ide? Bojuješ? POchvál sa kolko kilečiek je fuč? Stihaš aj cvičko? Už je z teba kočica čooo? 🙂 U mna bidne 1 kilko 😠 Musim sa naštartovať a ešte tých 6kg dať dole nech vyzeram ako tak k svetu do leta 😀 Ozvem sa...v nedelu by som chcela začať odznova 🙂
Baby držim palce ste všetky super čo ste sa na to dali 🙂

lucky14
1. feb 2013

@klemberka uzasne ze Ti vaha tak krasne klesa. Nic nie je viac motivujuce ako vidiet vysledky cierne na bielom. 😉 Ja vazeniu zdarne odolavam a chcem vydrzat az po utorkovej vode. Tebe to ide super. 😀

lucky14
1. feb 2013

@zuzu1104 Zuzicka tie buchty si viem zivo predstavit. Tak by som si dala. Ale az v UH den. Mozno ak ma dovtedy nic ine nenapadne. 😉

lucky14
1. feb 2013

@zuzx sranda ze aj ja chodim okolo zrkadla a obzeram sa co a ako a aj sa mi zda ze veci su mi volnejsie. Dufam ze to nie je len v mojej hlave ale aj vaha mi to v stredu rano potvrdi. Je to skvely pocit citit sa dobre! 😀 A kazdy den lepsie! 😀

zuzu1104
1. feb 2013

@santerra Ahoj moja, ale čo sa hanbíš, ja som bola na tom tak isto, dva týždne som vkuse porušovala, ale už teraz som si konečne vstúpila do svedomia 🙂 a držím poctivo. Zatiaľ zišlo dole 11 kg, dúfam, že sa to tento tretí mesiac rozbehne, lebo druhý som stála na váhe. ešte takých 6 kg a budem celkom rada 🙂 Vyzerám už celkom fajn aj sama sebe sa konečne začínam páčiť, proste oveľa radšej sa pozerám do zrkadla ako pred tými skoro tromi mesiacmi 🙂
Teším sa, že v nedeľu sa k nám opäť pridáš, ty to zvládneš určite.🙂 Myslím na Teba a v lete budeš herečkaaa isto 🙂

zuzu1104
1. feb 2013

@lucky14 moja, potom Ti pošlem receptík, keď budú dobré, lebo som skúšala dnes nový recept.🙂 A odporúčam vyskúšať aj tento koláčik, je uuuužasný
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21990

lucky14
1. feb 2013

@zuzu1104 vdaka moja ale neviem ci ja by som si trufla na toho pudingosa. Vyzera to super ale dost komplikovane. Ale zase uvidim. Mozno ked sa do toho pustim zvladnem to. To by nasi nepochopili keby prinesiem nieco taketo na navstevu. Ved ja som v peceni len zaciatocnicka. 😉

zuzu1104
1. feb 2013

@lucky14 Tánička, vôbec to nie je zložité, to len premiesiš suroviny, ani to nekysne, len sa to hneď naplní tým pudingom a preletie sa to a hneď sa to dá piecť. Jednoduchší recept na cesto s kváskom som ešte nevidela, mala som to behom pol hodinky urobené a potom 30 min piekla, fakt super, vyskúšaj a neoľutujete 🙂 A vašim by si isto vyrazila dych

klemberka
1. feb 2013

@lucky14 ďakujem, jasné, že to je najlepší pocit na svete, keď sa nielen cítiš skvelo, ale je to vidieť aj na váhe 😉 dúfam, že to pôjde takto deň po dni nižšie a nižšie 😀 a ty sa drž a potom nám daj vedieť v stredu, koľko ti ukázala váha! 🙂 som si istá, že ťa tiež milo prekvapí, budem držať palce! 😉

lucky14
1. feb 2013

@zuzu1104 ale potom myslis ze odolam???? 😉 Ale isto ho upeciem. Si ma presvedcila. Idem to este raz kuk. 🙂

dnika2
1. feb 2013
zuzu1104
1. feb 2013

@lucky14 oki oki, potom mi daj vedieť moja, ako si to zvládla 🙂 myslím na Teba a aj keď neodoláš, tak sa svet nezrúti 🙂

zuzu1104
1. feb 2013

baby tie buchty sú také fantastické, určite vyskúšajte, sú také nadýchyné
POTREBNÉ PRÍSADY
mini dávočka: 250 g polohrubej múky, 125 ml mlieka, 20 g droždia, 1/2 čl kryštálového cukru, štipka soli, 1/2 - 1 vajíčko (1 malinké), slivkový bio džemík, práškový cukor, mak, maslo.
POSTUP PRÍPRAVY
Vypracujeme si cesto, necháme vykysnúť, potom rozvaľkáme asi tak na 1 cm hrúbky, narežeme štvorčeky, naplníme lekvárikom zabalíme, buchty necháme ešte podkysnúť asi tak 15 minút a paríme 10 minút.

zuzu1104
1. feb 2013

kočky niečo pre inšpiráciu 🙂 prepáčte neodpustila som si, som zo seba nadšená ako som tie buchty zvládla🙂