90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zoya1
27. jún 2012

Ahojte, tak ja zajtra ovocníčkovia. Neviem ako to zvládnem, keďže ešte stále ma to brucho nepočúva a často chodím na WC. A možno sa už konečne doser...m. 😀 😀 😀 Ináč váha mi stojí.

kacena24
28. jún 2012

@miskakyska asi mám tú fantáziu nejak obmedzenú :D ale ne,ja už dačo povymýšľam.... ďakujem

sajmonkaf
28. jún 2012

@lucky14 ked mam uhlohydraty,tak to si teda doprajem,aj 3 kolače zjem,alebo 2 kusy torty,alebo 2 nanuky,alebo 2 keksiky,no a plus ešte ta čokolada,na tu nezabudni!to preto,aby ma to potom nelakalo v dalšie dni.potom sa mi už nežiada,tak to si si ešte málo dala moja 😀 😀 😀 .a pred každy jedlom ešte zvyknem pohar vody vypit,to potom menej zjem 😎

miskakyska
28. jún 2012

@kacena24 nemboj,ona sa Ti rozbehne :o)) na nete máš tiež kopec receptov k tejto diete,aj baby sú tu nonstop k dispozícii...

sajmonkaf
28. jún 2012

@miskakyska to ako robiš?aj ja chcééééééém.A normalne aj ranjkujes a miešaš?

miskakyska
28. jún 2012

@sajmonkaf no povedz,nepochopím to....žeby stresy z roboty?

sajmonkaf
28. jún 2012

@miskakyska praveze som čitala,že pris stresoch sa tuk uklada,ty určite prevadzkujes nejaky šport,len sa nechceš priznat,že moja? 😀 😀 😀 😀

miskakyska
28. jún 2012

@sajmonkaf no povedz,nepochopím to....žeby stresy z roboty?

miskakyska
28. jún 2012

@sajmonkaf och mi to tu zas skáče..no ja a šport akosi nejde do kopy :o) noo ver,či never

sotia
28. jún 2012

@sajmonkaf no veru aj mne sa tuk ukladal pri strese zo školy xixixii

kacena24
28. jún 2012

joj babulky musím sa priznať,že ja som už aj porušila vitamínový deň :( dosť ma to serie 😠

lucky14
28. jún 2012

@sajmonkaf Ahoj. No tak ja uz sa teraz tesim na dalsi UH den. Urcite si ho uzijem viac. Ale aj tak som z toho nejaka posmutna lebo som sa dnes vazila a vaha stale stoji. Po troch dnoch nic. Ale vobec. Neviem ci to moze byt tym ze minuly tyzden som mala toho Dukana a nejedla som skoro nic teda jeden tvaroh denne a pol litra odtucneneho mlieka a to bolo vsetko. Moje telo asi rebeluje. Ale uz by malo byt stastne. Ved tento tyzden papam. Uvidim ci sa to pohne do konca tyzdna. Dnes mam ovocnicka. Som vyzbrojena tak to dufam zvladnem. Potesila si ma ze sa Ti darilo tak skvele chudnut a aj si si sem tam dala dobroty. 🙂 🙂 🙂

lucky14
28. jún 2012

@kacena24 Ahoj. No ja Ti kludne poslem nejake tie napady. Popozeram aj na zahranicnych strankach. Mas rada tofu alebo soju? Alebo radsej len nieco so syrom? Tvoj vcerajsok ma caka dnes. Sice mam zasoby ovocia ale uvidim ako to zvladnem. Skod aze nie je slniecko. Vonku by som na hlad skor zabudla. Pre mna je najvycsia nastraha vecer. Dnes mas bielkoviny. Nezabudni si dat aj vyvar a krajec dobruckeho chlebika. Na to sa tesim na zajtra. 🙂

lucky14
28. jún 2012

@miskakyska Asi mas uz ten metabolizmus nastartovany a upraveny ako slubuju v knihe. Ha ha ha. Tak si to uzivaj. A ani nedodrziavas ze napr. jeden ovocny den v tyzdni? Supeeeeer. Verim ze si ani nemohla spat ked si to zistila. Dnes budes mat usmev na tvari cely den. Ja by som mala. 🙂 🙂 🙂

domyyy
28. jún 2012

ahojte kočky 🙂 tak ja mám dnes UH tak sa tešíííím 😵 😵 😀 na raňajky boli dve marhulky, obed bude asi cestoviny s rajčinovou omáčkou a na večeru som si dala upiecť perník s perfektným malinovým lekvárom, mňam 😵 moja mami robila domáci lekvár a nemohla som ho v ten deň ani ochutnať, tak dnes si to užijem 😀 inak včera ma všetci provokovali lebo jedli tekvicový prívarok so zemiakmi a mali sme aj tekvicové placky a ja som na týchto jedlách závislá 😖 ale čo už... keď som sa dala na boj musím bojovať do úspešného konca 😉

inak máte pravdu s tým, že zo stresu sa priberá... najmä v mojom prípade.... za pol roka som pribrala 15kg 🙄 🙄 🙄 a teraz musím dať dole aspoň 20 ak nie viac...

lucky14
28. jún 2012

@zoya1 Ahoj. Aj ja mam dnes ovocnickov. Dufam ze to spolu zvladneme. Ja sa budem snazit vydrzat len na ovoci ziadne orechy ani nic ine. Uvidim. Inak dusene jablka s mletou skoricou su skvele. Idu na jeden kolac co robievam teda okrem ineho ale ja dnes zostanem len pri jablkach. Myslis ze nemozeme lyzicku medu??? 🙂

domyyy
28. jún 2012

@kacena24 ako si porušila vitamínový deň? neboj všetko bude ok, len ho ďalej dodržuj 😉

@lucky14 neboj keď ti váha stojí... najmä sa neváž každý deň.... to je asi najhoršie 😅 lebo jeden deň je váha hore potom dole a stále dookola ja som si rozkázala, že sa budem vážiť každý pondelok ráno 😉 tak som zvedavá na pondelok, ako to bude 😅 či sa váha pohne keďže som hneď za týždeň schudla 3kg...

domyyy
28. jún 2012

@lucky14 môžeš si dať aj zeleninku ak by ti ovocie nestačilo 🙂

kacena24
28. jún 2012

@lucky14 lubim lubim vsetko take :D ja som mala bielkoviny vcera,dnes mam skroby,caka ma rizoto 🙂 a zajtra naj den 😀 ale aj ked som porusila,vaha sa pohla smerom na dol,aj ked len necele pol kilo,ale potesilo :D

kacena24
28. jún 2012

@domyyy ale pečivom,lebo som robila take domace žemle a maly nezjedol a dopapala som ju, och joj....ale neva ted uz vydrzim,dufam :D

lucky14
28. jún 2012

@domyyy Tvoje menu na dnes veru vyzera lakavo. Hlavne ten pernik. A s tym stresom u mna to je takto. Ked som v strese viacej papam hlavne dobrotky ako pizzu, chrumkavy chlebik s maslom, bryndzove halusky atd. a ked som v klude zase papm od radosti a co take? zase moje dobrotky. Takze u mna to je zajedno. Ked chcem vyzerat k svetu musim dietovat ci som kludna alebo v strese. 🙂 Klobuk dole ze si to vcera tak vydrzala a odolala. 🙂

kacena24
28. jún 2012

@lucky14 ja ked som v strese doslova zerem 😀 a ked som v klude,tak v pohode vydrzim dietovat 🙂

lucky14
28. jún 2012

@kacena24 AK b si chcela aby Ta rizoto zaplnilo viac tak zabal kopky do salatovych listov napr. ladoveho salatu. Ja to tak milujem. Ozaj to zasyti na dlhsie. Super ze Ti vaha ide dolu. 😀 A trosicka zemle co si si dala isto nie je zase az take porusenie. 🙂

lucky14
28. jún 2012

@kacena24 Tak Ti prajem hlavne veeeela pohody a dobrej nalady. 🙂

lucky14
28. jún 2012

@domyyy Tak to si ma potesila. Mozno si dam nejaky kalerabik. Tolko je teraz toho v zahradke. Ako vasi robia tie tekvicove placky? Inak ak by si chcela ja robievam tekvicovu polievku kde ide len tekvica, paprika predtym opecena nasucho na grile pre lepsiu chut, cibulka a zeleninovy vyvar z bujonu. Ked je vsetko makke tak rozmixovat a chuti to uzasne. A je to dietne. Ziadny tuk a len zeleninka. 🙂

kacena24
28. jún 2012

@lucky14 hihi ďakujem.....ty máš dnes vitamíny však? zatial sa dá?

domyyy
28. jún 2012

ja vždy vravím, že keď som v psychickej pohode tak viem dietovať.... za posledného pol roka som začala držať dietu asi 5x a po prvom dni som prestala lebo som to nezvládala.... teraz opadol stres zo školy tak už som schopná držať dietu a celkom sa mi darí 🙂

zajtra si chcem urobiť šopský šalát, mňam 😵 alebo tekvicový prívarok ak mi niekto nezje tekvicu, ktorá je v chladničke 😲 😀

kočky vy papáte aj pečivko? 🙂 ja som ešte nemala pri diete....totiž ja milujem chlieb, ale naučila som sa, že budem vždy jesť len to čo mi chutí najviac a najviac mi chutí z Tesca T-čkový 😀 teraz majú všetci doma zákaz kupovať ho 🙂

lucky14
28. jún 2012

@kacena24 Zatial som v pohode. Mne nikdy nerobi problem vydrzat do 12 len na ovoci. Skor poobede a hlavne vecer pri telke to stoji horu sebazaperania. Ale co uz. Ked chcem vyzerat musim vydrzat. Teda mala by som. 😉

domyyy
28. jún 2012

@lucky14 postrúhaš si tekvicu pridáš čierne korenie, vajíčka, múku a hodíš to na panvicu 🙂 len etraz pri diete neviem či sa to môže 😅 to je super recept na polievku, zapíšem si ho, ďakujem 🙂

včera ste ešte spomínali, že niektoré nejete mäso, aj ja som vegetarianka a jem cez bielkoviny syry, prípadne niečo zo smotany, jogurty a podobne 🙂

domyyy
28. jún 2012

@lucky14 vieš čo ja robím večer pri telke? 😅 😀 vezmem si flašu čistej vody a keď ma prepadne hlad tak pijem vodu 😅