90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
1. júl 2012

ktorá sa ešte neroztopila 😉 😉 😉 dnes asi ani z bytu nevyjdem,až večer.

miskakyska
1. júl 2012

@sajmonkaf ehm moja,čo Ti poviem..my sme sa ráno splašeli,že na celodenný výlet...no to bol ako zlý sen..museli sme sa vrátiť z polovičky cesty..to sa nedalo..infarktove stavy

babylux
1. júl 2012

Dnes som neodolala a hodila som si trosku maska co nedojedol Tomasko.A tych uhorkov sa neviem dojest,dufam,ze snich nepriberiem,lebo stale beham do misky 🙂

sajmonkaf
1. júl 2012

@miskakyska veru,to dnes bolo ako za trest,my sme až večer o šiestej vyšli,a uplne stačilo. 😝 😝 😝 😝

mijadave
1. júl 2012

ahojte kocky, takze zas patrim medzi vas, prvy den dietky za mnou, masko na cinu so sampionmi, no mnamka... akurat vecer, ked som polievala zahradu, mala mi odtrhla jahodku a ja som nejako pozabudla a zjedla som, ale sak snad 2 jahody nevadia 😀 na ranajky som si nechala jednu mega jahodu, no baby, ma cca 6-7 cm, take obriky sa nam toho roku urodili a to tento rok maju slabo este rodit, bo su to nove sadenicky 😀 uz sa tesim na ranajky 😉 bude to jednoduchsie drzat tuto dietku teraz v lete... nie ako v zime, ked vsetko drahe... 😉 na zajtra som si urobila zemiacky v supke s cerstvou cibulkou, joj, uz teraz sa tesim 😉 tak pa a dobru nocku 😉

babylux
1. júl 2012

@mijadave Ahoj,ja som tu nova a pozerala somsi tvoje fotky,super si schudla,ja mam zajtra 6 den.

mijadave
1. júl 2012

@babylux dakujem, snaha bola, ale este to trosku chce 😉 drzim pasticky, nech idu tie kila dole 😉

sajmonkaf
2. júl 2012

@mijadave tak si sa dala zase na "boj",sržim palce,a dnes mam aj ja škroby,ale ani sa mi nechce nič kuchtit,v tom teple.ja presne o týžden končíííím!A vlastne aj začínam potom s pokracovacou 😉 ešte som sa do toho ani nekukla,sa mi nechce.

babylux
2. júl 2012

@mijadave Chcem sa spytat ako sa da zvladnut 29 den ked sa len piju tekutiny?toho sa najviac obavam,neviem si to ani predstavit 😉

mijadave
2. júl 2012

@sajmonkaf dik 😉 dufam, ze to pojde 😉 ja som si vecer varila zemiacky v supke s cerstvou cibulkou uz sa na to tesiiiim 😉 jej, takze uz koncis, supeeer, ale to zbehlo 😲

mijadave
2. júl 2012

joj, dali mi to 2x 🙂

mijadave
2. júl 2012

@babylux ja som pila vodu s citronom a nesladene caje, cistu vodu nezvladam a aj tak sli kilecka dole 😉

miskakyska
2. júl 2012

Ja som asi vadná,ale vodove dni som mala rada...nerobili mi žiadne problémy..

babylux
2. júl 2012

Dnes cestoviky s kecupom a samozrejme uhorky.Prave som prisla zo zumby a uz si dam len povinnu kocku cokolady.je tak teplo,ze nechuti ani jest a to je super 🙂

mijadave
2. júl 2012

ahojte kocky, skrobovy den za mnou, na zajtra som si prave dopiekla pizzu so sampionikami a cerstvym hraskom a par zrnkami kukurice... viem, ze by sa nemala, ale na pizze mi moze chybat syr aj sunka, no kukurica proste nie.... 😀 a zajtra vecer sladka odmena.... dnes som mala nervy, skoro som neodolala a otvorila bombonieru... ale radsej som sa sla vyvetrat von na prechadzku k rieke a uz mi je lepsie... 😉

sajmonkaf
2. júl 2012

@mijadave tak pizzu mam zajtra aj ja,ale len s paradajkou,ja som si minule tiež dala poriadne kukurice....ktorý den sa vlastne može?

mijadave
2. júl 2012

@sajmonkaf no vraj len na skroby, no napr. moja mamina si ju davala skoro ku vsetkemu a na vitaminovy den si davala klasok kukurice na veceru a pekne sla dole s kileckami... ja to nerobim, ze kazdy den, no na pizzu si ju dam 😉

miskakyska
2. júl 2012

@mijadave ja začinam až zajtra :o) som sa akosi pozabudla...dneska som sa baby nezdržala smiechu...dcera išla na kupko ráno o deviatej a prišla večer o pool deviatej..som myslela,že ju zadáávim,v tychto úpekoch toľké časy sa škvariť na slnku..no a prišla s horenou tvárou a biele kruhy od okuliarov jej svietili na kilometer...a malý mal na pipíku kliešťa,neviem či mu tam hlava neostala..no dneska bol svetový deň :o)

mijadave
2. júl 2012

@miskakyska takze sa pridavas? super, tak sa dopis aj do tabulecky 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
tak to si mala perny den... 😲

babylux
2. júl 2012

Zajtra vitaminky,budem papat moje oblubene uhorky 🙂

kacena24
3. júl 2012

babenky tak ja som za 8 dní schudla len 900g,takže som sa rozhodla,že to trošku naštartujem a dala som sa na mliečnu 13 dňovú diétu...chcela by som ju držať 2x po sebe a pak pokračovať touto 🙂 zatial mám 3 deň mliečnej .... držím Vám palce,ste šikovné 😉

babylux
3. júl 2012

@kacena24 Aj mne ubudlo tiez asi 900g,ale myslim,ze organizmus sa len startuje a za 8 dni je to v pohode.

kacena24
3. júl 2012

@babylux ja to chcem urýchliť,rozhodla som sa tak,tak to dobojujem....

miskakyska
3. júl 2012

@kacena24 moja no neviem či to takto urýchliš,keď šokuješ metabolizmus jednou dietou za druhou..ty si mala Dukana pred tymto,že?..ak si to mýlim s inou babou tak sooory...a nech sa aj Tebe daríí :o)

kacena24
3. júl 2012

@miskakyska jaaaaaaj ja som tych diet uz mala 😀 ja som dietova pani 😀 sak potom mozem napisat,kolko som dala dole,ci to pomohlo 😉

miskakyska
3. júl 2012

@kacena24 jasnačka..potom napíš!

kacena24
3. júl 2012

@miskakyska ok 13steho mi končí,takže 14steho rano sa odvážim a napíšem 😉 zatial Vás budem čítať ako sa Vám darí 🙂 🙂

lucky14
3. júl 2012

Ahojte koceny. Ja som to znovu nezvladla. Chytila ma pazravost a neviem to zastavit. Uz par dni to trva. Som ja ale slaboch!!! ☹

domyyy
3. júl 2012

baby za dva týždne dole 5kg 🙂 píšem rýchlo, stále som bez netuuu

babylux
3. júl 2012

@domyyy No to je super,ja pocitam,ze hadam 2,5 budem mat dole.To ako robis?asi vela sportujes.