90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
25. júl 2012

@lucky14 no bojujem, zacina mi riadne skvrkat v bruchu 😖 a polhodku bude hotovy obed na zajtra, to len bude boj 😒 ale som sa rozhodla, ze ked som vydrzala dotreraz, tak uz do rana vydrzim... vcera zeleninka a ovocie, dodrzala som, no do vcera boli porusovacky skoro denne, tak sa uz musim spamatat 😀

lucky14
25. júl 2012

@mijadave Si uzasna. Len tak dalej. 😀

mijadave
25. júl 2012

@lucky14 dakujeeeem, no asi pojdem skor spat, lebo uz fakt zacinam mat problem 😀

lucky14
25. júl 2012

@sajmonkaf Dakujem za Tvoje rady. Velmi si to vazim a urcite na ne dam. Musiiiiiiiim byt krasna na Vianoce. 😀

lucky14
25. júl 2012

@mijadave A zaspis s prazdnym zaludkom? 😒

sajmonkaf
25. júl 2012

@lucky14 najskor to jablko,ale som aj malicka,161cm.neviem sa zbavit brucha,asi pojde dole len cvičenim.Melir som už raz mala,tak 5 rokov dozadu,a pacilo sa mi to.Ja mam rysave vlasy a do toho svetly melir vyzeral super.Ale to siani dam az pred tou svadbou.Ale na saty nemam moc casu,ani som ešte v meste nebola kuknut,co maju.A o farbe tiež nemam sajnu,len asi čierne alebo biele nechcem.No a družičky budu ružove,tak ani take nie.

sajmonkaf
25. júl 2012

@lucky14 no vidis a konecne mas aj nejaky ciel,to je super.Ja som zvedava,ked ma pol familie,čo ma videli pred rokom zbadaju,ako som schudla.Ani som im nevravela,že chudnem,výhodou je,že sú z čiech a ma nikto z nich nevidi,to bude pre nich šok,sa na to teším,lebo pred rokom všetci riešili,aka som tlstá....strašne som sa tam cítila 😝 😝 😝 😝

lucky14
25. júl 2012

@sajmonkaf Rysavkam veeelmi sekne zelena. Neuvazovala si??? Takze saty si musis kupit urcite len pod kolena alebo nad kolena ak ich mas stihle to vies Ty. A musia byt zostrihnute pod prsia taky princezkovy strih. Urcite nieco najdem na nete a dam vediet. Ja milujem modu a tak. Tak rada poradim. Ak mozem. A veru melir Ti isto pristane. Presvetli vlasky. 😀 Z Tvojej fotky nie je vidno ze mas rysave vlasky.

sajmonkaf
25. júl 2012

@mijadave ja to tiež vidim na postel,len maly ešte kuka rozpravku,tak najprv jeho musim ulozit.A zajtra je Anna-Hana,moja mamka je Hanka a v sobotu ma narodky.zase to poser..m!

lucky14
25. júl 2012

@sajmonkaf Yeay!!!! Teraz budu riesit ako super vyzeras. To sa tesim. Urcite im klesne sanka. 😀 😀 😀

sajmonkaf
25. júl 2012

@lucky14 myslela som taku farbu mozno tyrkysova alebo aj zelene nieco,vela veci mam zelenych na bežne nosenie.No a moje nohy,kratke a tlste,xixi,za kazdu radu budem vdacna 😉

sajmonkaf
25. júl 2012

@lucky14 Na tej fotke som akurat isla od kadernika,dala mi dost tmavu farbu na moj vkus.Ale mam fotky na FB,ked chces...

sajmonkaf
25. júl 2012

@lucky14 na to spolieham, 😀 😀 😀 😀

mijadave
25. júl 2012

@lucky14 snad ano.... 😉 a takto vyzera moj obedik na zajtra, len sa ho bojim rozkrojit, lebo by som neodolala a zjedla ho uz teraz 😀 je to cuketak, ale robeny z tekvice 😉 mozno to nie je uplne podla dietky, no zajtra mam bielkoviny a je to zelenina so sunkou a mukou a vajickom... tak si nedam chlebik k obedu a hotovo 😀

lucky14
25. júl 2012

@sajmonkaf Tak to si pis ze ano!!!!! Tak sa tesim. To milujem ked ludia zazeraju a komentuju ked je nieco negativne a ked je nieco pozitivne tak len su v nemom uzase. Dufam ze Teba vsetci pochvalia. Len aby si nezatienila nevestu!!! 😉

sajmonkaf
25. júl 2012

@mijadave fíha,aj recept by si mohla dat moja 😉

sajmonkaf
25. júl 2012

@lucky14 to mojej sestričke nespravim🙂

lucky14
25. júl 2012

@mijadave Nooooo!!! Vyzera super ja by som tu sunku vynechala a mnam. Prajem skore zaspatie a krasne snicky. 😀

sajmonkaf
25. júl 2012

@mijadave milujem tekvicu a cuketu....

mijadave
25. júl 2012

@sajmonkaf jasne, tu je 😉 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53795 mozem povedat, ze je uzasny, jedavam ho u maminy, no z cukety, tak uvidime, aky bude z tekvice, mala som v chladnicke a nevedela co s nou a este som to vylepsila paradajkami, kedze ich nemusim, tak som ich do masy rozmixovala, tak uvidime, ake to bude 😉 uz sa neviem dockat, je to uzasne chutne teple aj studene 😉

mijadave
25. júl 2012

@lucky14 ja som zase sunkova, takze nesla vynechat 😀 ja by som mohla vynechat syr, ale teraz som tam dala vsetko 😉

lucky14
25. júl 2012

@sajmonkaf No nie umyselne ale urcite si ta vsetci budu vsimat a vsetci Ta budu riesit. 😉

mijadave
25. júl 2012

inak dala som si zuvacku a zafungovalo, uz nemam chut jest 😉 takze este chvilku vydrzim hore 😀

domyyy
25. júl 2012

ďakujem kočky, že ma podporujete, ja som zo seba nešťastná ☹

@mijadave držkaj sa!!! 🙂 🙂 už si nič nedávaj 😀 radšej choď spinkať keď ťa premôže hlad 😉

sajmonkaf
25. júl 2012

@mijadave diky a to zjes cele sama?neviem či je to velky plech či malý.....

mijadave
25. júl 2012

@domyyy uz je to lepsie 😉 zuvacka alebo zubna pasta vacsinou zaberie 😉 dakujem 😉

lucky14
25. júl 2012

@mijadave No to je super napad. Zuvacka. Vyskusam ked budem chudnut a premoze ma hlad. 😉

mijadave
25. júl 2012

@sajmonkaf neboj, nie, nezjem, je to klasicky plech, moj mm sa zajtra vrati domov a tiez ho zboznuje, takze mu necham 😉 mozno 😀 ale nie, vazne, ono je to nizke normalne, lenze ja som urobila z dvojitej davky, lebo som mala vacsiu tekvicu... ale urcite to cele nezjem, no obed aj vecera to bude 😉 dufam teda, ak mi mm nieco necha na veceru 😀 cuketak je taky, ze ked ho zacnes jest, nevies skoncit, teda aspon v nasej rodine 😉 ja ho radim do kategorie jedal s nazvom "furt to zer" 😀

mijadave
25. júl 2012

@lucky14 mne pomaha, no kupujem si tie stiplavejsie 😉

sajmonkaf
25. júl 2012

@mijadave tak to je nebezpečna mnamka,ja take rýchlovky velmi oblubujem,a mozno by som si to dala aj na UH....