90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

poki10
16. aug 2012

@matchgame ahoj, ja mam dnes bielkoviny, zajtra skroby,ak chces, pridaj sa 😉
kila pojdu urcite rychlo dole, ved si sa neprejedala dva mesiace, ale iba chvilku 😉 uvidis, po prvom ovocnom dni budes naspät tam, kde si bola 😉

domyyy
16. aug 2012

ahojte kočky 🙂 ja mám dnes bielkoviny tak budú zavináče 🙂 na obed 2 večera 1 a na obed si dám aj pečivko, už sa teším, mňam 😉 zajtra budú zemiaky asi 😉 ako sa vám darí? dodržiavate? 🙂 ja idem práve na preventívku ku gyn. držte palce, už mám stresy 😝

kacena24
16. aug 2012

@poki10 kukurica sa papá na škroby 😉

poki10
16. aug 2012

@kacena24 este dobre, ze si ju nekydam do tej pizze na UH 😀

kacena24
16. aug 2012

@poki10 ale asi by sa nič také nestalo,čítala som tu,že si dajú na pizzu trochu kukurice a chudnú aj tak 😉

poki10
16. aug 2012

@kacena24 podla mna zalezi hlavne na tom, nejako extra nekombinovat spolu niektore potraviny. ale ked si das trosku, nic sa nestane asi...a hlavne doobeda papat ovocko. na tom velmi zrejme zalezi 🙂

poki10
16. aug 2012

tak baby. dnes som sa trosku posnazila. moje obedove menu - kuracie prsia na mede a rajcinovo - paprikovo - cibulkovy salat, s bylinkovou zalievkou. + cesnačka s opekanym chlebom. malej a drahemu som urobila k tomu aj ryzu a pecene zemiaky. poobede by som chcela upiect bublaninu a odlozim si na UH den 🙂

kacena24
16. aug 2012

@poki10 asi tak

domyyy
16. aug 2012

@poki10 ja mám vždy kukuricu na pizzi 😉 aj včera som mala 😀

baby som doma z preventívky, zvládla som to 😅 ale riadne ma bolí brucho, ale to mňa vždy tak len ležím 😒

jedla som zavináč ale nezjedla som ani 1 celý lebo je to pre mňa strašne slanéééé, ja nesolím nič tak toto bolo pre mňa prehnané 🙄 neviem či si to dám aj na večeru 😅

lucky14
16. aug 2012

@poki10 Ty si ale sikula. Manzelik bude mat radost. 🙂

zibi
16. aug 2012

baby ja mam stale 81 kg myslite ze to nie je malo ?dietu drzim od 6.8. dnes je 11 den 😝 vazila som cca 83,5 tak take 2,5 kg sli dole? ako asi vela by som chcela za 10 dni co ? 😀 vy ste kolko schudli za prve dni?

poki10
16. aug 2012

@zibi za 8 dni som schudla 2,3 kg. takze som bola podobne na to ako ty. vcera na 16 som mala 3,5 kg dole. a na jedenasty den som mala furt len toho 2,3 kg dole ked som sa vazila. takze som bola a som na tom v podstate rovnako 😉 no nevzdavam to, aj ked to ide pomaly

@lucky14 no manzelik jedava strasne malo mäso. tak max. 1x do tyzdna, preto ho castejsie ani nerobim. on je "skorovegetarian" 😀 a ja uz som sa naucila tak isto, tak dufam, ze ma dnes s takouto vecerou neposle docerta 😀

zibi
16. aug 2012

@poki10 no tak dufam ze sa to trochu prellomi 🙂 lebo fakt chcem dat dole este dost..keby ze nejakych 6 kg tak by osm bola rada ale chcem dat este raz tolko 😀 tak mam co robit

domyyy
16. aug 2012

baby ja som dnes zlyhala 😖 je mi vážne na nič.... bolesti brucha, krče a znova sa mi objavil absces takže psychicky som úplne na dne ☹ dnes nedodržujem a neviem aký deň si dať zajtra 😒

kacena24
16. aug 2012

@domyyy moja netráp sa, zajtra dodržíš,alebo keď sa na to budeš cítiť

domyyy
16. aug 2012

@kacena24 dúfam, že sa podarí moja 😒 dakujem za podporu, cmuk 🙂

kacena24
16. aug 2012

@domyyy hlavne sa muíš dať zdravotne do poriadku a až potom sa trápiť diétkami 😉

domyyy
16. aug 2012

@kacena24 dúfam, že zajtra sa dám dokopy lebo dnes len ležím

kacena24
16. aug 2012

@domyyy určite moja dáš

kattulienka
16. aug 2012

@tunzal Jogurty sa nemozu?ja ked mam bielkoviny tak jem jogurty a syri, ked nejem maso.

kattulienka
16. aug 2012

@poki10 nad tou kukuricou somm rozmyslala aj ja minule kde ju zaradit ale som si povedala to je zelenina mozem ju 😖 ved jej neni na tej pizzi vela.treba trosku aj porusovat. ano robim ju s kysnuteho cesta,to sa moze ci nie?

poki10
16. aug 2012

@kattulienka nic si z toho nerob 😉 no aj ja som si minule urobila pizza stangle z kysnuteho cesticka a potom som citala knihu a tam pisu - zjedzte kus pizze alebo si dajte tri mensie kolaciky z nekysnuteho cesta. preto mi to vrtalo v hlave, a preto sa teraz kazdeho vypytujem, ci robi z kysnuteho 😀 a väcsina kociek robi a chudne. takze asi to bude okej 🙂
a dnes som po malej dojedla termix 😀 ná nech. co uz. ta trocha ma nezabije snad 🙂

tunzal
16. aug 2012

@kattulienka ale istotne ked máš bielkovinový deň môžu aj jogurty, len to je pre mna málo každý 4. deň 😅 😅 , tak som si myslela že si radšej nedám žiadne cestoviny a ani nejem vôbec chlieb a pečivo a jem jogurty viackrát, 😕 len neviem či to bude dobre tak

poki10
16. aug 2012

http://varecha.pravda.sk/recepty/rozkove-pirohy... aha koceny aky receptik na UH. akurat rozmyslam to mlieko nahradit vodou. niekde som to aj tak videla. a ten lekvar nahradit cerstvym ovocim. mnamka!

kattulienka
16. aug 2012

@poki10 presne, pravidla su nato aby sa porusovali 😉 treba si sprijemni dietu.presne ja stale jedla kysnutu pizzu a chudla som a aj teraz ked si budem robit bude kysnuta 😝

kattulienka
16. aug 2012

@tunzal Aha.no ked nebudes jest pecivo to vela urobi a neviem ako s tymi jogurtmi,ale ked pojde vaha dole tak je dobre.mozno pomalsie ale pojde tak to bude dobre.musis vyskusat 🙂

matchgame
16. aug 2012

@poki10 no super, takže som Ti v pätách 😀

zujka2
16. aug 2012

ahojte, tak som dnes ustála oslavu a zvládla vitamínový deň. dala som si iba minerálku 😀

domyyy
17. aug 2012

@zujka2 ty si šikulka 😵

ahojte baby, včerajší strašný deň je za mnou, dnes si dám škroby, dúfam, že vydržím...

zujka2
17. aug 2012

@domyyy ďakujem, ja mám dnes pstruha, už sa tešííím a som hladná ako čenkove deti. držím všetky palce!