90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

rinuska
1. feb 2010

jaaj , ženy , ako len môžete vydržať tú vodu , ja to asi nikdy nezvládnem
bea , ved hej hej , nemusí to byť rýchlo ,len aby bolo , hlavné že sa nepriberá

ejbyk
2. feb 2010

...dnes sa tu nechudne??? 😀 Tešíííím sa na obed...po včerajšom ovocí ktoré som zvlááádla!

lenca13
2. feb 2010

chudne 😀 😀 😀 len neviem co na obed 😕

morenka
2. feb 2010

Dievčata ja tomu nechapem....vodovy som zvládla bez problemov a rano stupim na vahu a na kazdom inom mieste v kuchynic mi inak vaha ukazuje....but ze nezmenena vaha ani o deko alebo len o pol kg....boze tak som dufala ze to bude viac...fest som nestastna...takze teoreticky za prvy mesiac-5kg....ale idem sa este pomerat ci bude v cm nejaka zmena a napisem....

morenka
2. feb 2010

Takže moja rozloha je🙂))))))za 29dni:

brucho: -8cm
boky: -6cm
stehna: -3cm....

no nie zleee...ale aj tie kg by ma potesily...☹

martinex
2. feb 2010

morenka sak to je super 🙂 sikovna ze si to zvladla 😉

ja dnes UH tak premyslam co si spravim.... ale asi klasika,nejake cestoviny... a vecer ma caka zmrzlinka 😀

morenka
2. feb 2010

martinex dakujem! ale cakala som viac na vahe..ale nejak ma to zradilo a neviem ci moje telo alebo moja vaha...lebo uz je fakt sem tam nahlavu...asi si kupim novu! ale ked pozeram na tie cm tak aj to potesi...ale ani sa necudujem ze nic na vahe ked som sa posledne dni nejak nevedela skonsolidovat...takze tento mesiac ideme na 100%!!!🙂

ejbyk
2. feb 2010

..morenka! ja tiez keby som nevidela na vahe vysledky som sklamana, tak sa ti necudujem! ale tie cm hovoria za vsetko...je to fakt niekedy ovela viac ako kg na vahe. mne to tiez poslednu dobu stoji ale stale si len hovorim ze chcem chcem ist dalej...Aj tak si frajerka ze si zvladla aj vodu a uz mas za sebou 29 dni 😉

Ja som dnes taká hladná ako ešte nikdy, normálne upadám do kómy 😀 Uz nech je 12 hodín!!!!

lucijja
2. feb 2010

caute babule
morenka: kraaasny vysledok. Vaha ti neukazuje preto tak vela, lebo si cvicila. Vo vseobecnosti kazdy cm z brucha predstavuje kilo tuku dolu!!! 😉 Tak si predstav osem kil sadla pokope... 🙂 A navyse pokope mimo tvojho tela... 😀 😀 😀

inuska79
2. feb 2010

Ahojte....
Morenka...super si dala boky dolu!
u mna ubytok -6kg
boky -3cm
pas -10cm
obv.prs -5cm

bystricanka
2. feb 2010

ahojte

dlho som tu nebola, lebo mám dítko chore. Ale na dietu som nezanevrela...
mám aj prvý vodný za sebou.Ten som mala v sobotu a napíšem vám svoje miery, len idem nájsť papierik kde som ho zas dala. 😅

iuska, morenka....noo pekne ste zhodili. Márišku, to schudnuté kilá a cm sú uplna slabota. 😝

domyy...aj ty si tu? No hurá, že si aj tu zavítala cicuška 😵 😵

bystricanka
2. feb 2010

no už to mám:
váha - 4,6kg
boky - 2cm 😅
pás - 6cm
prsia (ak sa tomu ešte dá tak povedať 😀) - 3cm

lemge
2. feb 2010

ahojte.no gratulujem inuske,morenke,bystricanke! 🙂 hned sa lepsie dycha,bez tolkeho tuku 😀 ,ze??ja som si predstavila,ze som vlastne mala na sebe naviac take 6kilove vreco zemakov 😀 a to je uz nejaka vaha 😉

zuzanaca
2. feb 2010

Ahojte,
inuska, morenka, bystričanka - perfektné výsledky! 🙂 Aj ja chcem! 🙂

Na obed bola cestovinka, večer bude čokoláda! 😉 😀

zuzanaca
2. feb 2010

lemge - máš pravdu - 6 kíl je strašne veľa - 6 kg prášok - uff 😝

olianko
2. feb 2010

Ahojky 🙂
morenka , inuska, bystricanka SUPER krasne vysledky... 😵 dufam, ze aj ja sa budem moct neskor pochvalit a tesit z takeho vysledku 🙂
Ja dnes skrobovy den , na obed zeleninove rizoto + zelen.salat + celozrnna keiserka ...prave som dojedla a som straaaaasne plna len neviem do kedy 😅
Dnes necvicim ale zajtra sa zas ide sportovat ... 🙂

ejbyk
2. feb 2010

...moooc gratulujem k uspechom! ste nám všetkým vzorom, že to naozaj ide, ked sa troška chce 😉

Ja som sa dnes nevedela dočkat obeda...uz 11,59 sa mi krutil a ohrieval v mikraci v práci. juuuj ale som si popapala...kuracie sote s činskou omačkou zelenina, olivy, kus chlebika a dala som si aj trocha vývaru. vývar je to čo mne chýba asi najviac. ja som na slepačej a hovadzej polievke bola asi závisla 😀 to som jedávala nonstop...u nas to nebola len nedelna polievka...fungovala som na nej celý týžden, ráno, večer, v noci 😀

...do chudnutia žienky 😉

bea44
2. feb 2010

ahojte,
tak sa pridávam ku gratuláciam. 😵 😵
ja si myslim , že za mesiac je to super ubytok, 🙂 / pri tych prehreškoch/ 😀 😀

ja dnes vitaminy, rano som mala banan + mandarinku okolo 10,30 asi za hrst sušeny banan, a čuduj sa svete vobec necitim hlad 😕 teraz som si dala pohar dzusu a normalne v poho. 😎

uvidim večer 😨 , možno zelenina 😔

a nebudem cvičit 😠 a nebudem 😠 a nebudem 😠 - aj keby som mala 😖

lemge
2. feb 2010

ochutena fazula s kukuricou:

1konzerva fazule s nalevom,za 2hrste mraz.kukurice,2PL kecupu,2strucky cesnaku,1cibula alebo kus pora,sol,trocha vody,majoranka.

cibulu osmazime na ol.oleji,pridame,kukuricu,pretlaceny cesnak,fazulu s nalevom a trocha vody..povarime,pridame sol,kecup,majoranku.este nechame chvilu prejst varom a hotovo.
ako prilohu som dala opekane natenko nakrajane platky zamiakov,ale hodi sa aj ryza. 😉

-dnes som narychlo vymyslela,nedalo mi,nepodelit sa o tento recept.je to chutne a rychle jedllo. 🙂
dobru chut...

zuzanaca
2. feb 2010

lemge, mňam, predpokladám, že to papáš v škrobový deň.... 🙂 spravím si 😉 , ja fazuľku ľúbim! 😀

Baby - aké máte ohlasy na tú 90 dňovú diétu? Nedržal to niekto koho poznáte a koľko schudol?

Do papania 😀

lubikaf
2. feb 2010

babule gratulujem k uzasnym vysledkom, z toho ze na vahe nic nevidiet, si nic nerobte, ved vsade pisu, ze su dolezite miery a nie vaha...

ja som dnes obedovala pizzu, ale veru na ranajky som si nedala ovocie, lebo sme mali doma iba kiwi a super kysele mandarinky, a vobec som na ne nemala chut, tak som si dala celozrnnu zemlu s maslom 😖 ale uz som umierala od hladu. no dufam ze to moc nevadi, ved zajtra ovocko cely den.

no a na veceru si idem kupit fornetti, tiez pizzove, tak sa tesim uz teraz.

lubikaf
2. feb 2010

inak zuzanaca moja kolegyna drzala tuto dietu pred svadbou, a super s nou schudla, neviem sice kolko dala dole, ale podla mna dost, lebo ona bola taka baculka a ked sa vydavala, tak bola stihla. akurat ze to potom nabrala spat 😖

ja si myslim, ze ked aj prejde tych 90 dni, tak by sa mal dodrziavat aspon ten princip ze sa nemiesaju napr bielkoviny so skrobmi a tak, no ved uvidim, ked prejdu 3 mesiace, ako to bude so mnou...

zuzanaca
2. feb 2010

lubikaf, ďakujem za info 🙂 . Ono PO svadbe sa priberá ľahko 😀 - to z vlastnej skúsenosti 😀

morenka
2. feb 2010

dakujem vsetkym za ohlasy!!!a gratulujem vsetkym ktory maju uspesne vodu za sebou!! no dnes konecne som ssa najedla...to bol uzastny pocit...!!!🙂 dala som si kuracinku orestovanu na cibulke a salatik a chlebik...juuuj ale jedla som uz o stvrt na jednu a teraz uz znava nejaky hlad ma chyta tak som si urobila kavicku...ale musim to vydrzat!!! nesmiem to vzdat lebo to by potkopalo vsetko moje odhodlanie a ver citim sa lepsie...aj hybe sa mi lepsie aj vsetko ved 5kg je 5kg...🙂

inuska79
2. feb 2010

Ahojte...
Tak ako aj morenka, aj ja dakujem za pozitivne odozvy!
/bea44..presne ako si napisala, hlavne po tych prehreskoch...drzala som sa 3tyzdne,potom tieto dni vikendu boli hrozne/
Som nadsena, ze to ide, tak dnes som uz s MP3robila aj nejake brusaky, mame taky zrezany ripstol/rebrinu/z bloku prestahovanu v izbe,kde je sikma strecha, tak to celkom slo....viac slapem s kociarom peso...
Taaaaak ..ide to, nevzdavajte sa, nedomotivujte sa malym prehreskom!
Pomyslite si vsak, ze kazde kaloricke susto je cestou spät a my chceme do plaviek v lete, vsak?????
do schudnutia!
Pozdravujem Lucinku

emimka
2. feb 2010

morenka super, aj bystričanka dobre vam to ide. 😉 dnes som mala makove rezance, zajtra ovocko. Normalne sa na ovocko teším, zvyknem si robiť aj taku ovocnú bombu, porežem jablka na kusky, aj banan a keď mam aj mandarinku porežem a zamiešam medzii to aj sušené hrozienka, a jeme to celá rodinka. 😎

domyyy
2. feb 2010

kočky tak aj som dnes mala papriky dva kúsky plnené syrom 🙂 dobré to bolo 🙂 už sa teším na večeru 😝 😀 ja mám ešte mrchu takže radšej ani na váhu nejdem 😅 😀 zajtra si spravím asi karfiolovú polievku so zemiakmi 😵

a gratulujem k chudnúcim úspechom 😵

bys...ahoj kočka 😀 veru som tu 😉 už pár dní 😵

lucijja
2. feb 2010

inuska79: ahoj ahoj...

gratulujem vam baby vsetkym. Je to super. Ja mam za dva tyzdne koniec tak ak este nieco zo mna zlezie tak pridam fotku do albumu. Rozhodla som sa, ze si dam pauzicku - budem jest striedmo a cvicit cvicit cvicit no a samozrejme dodrziavat aspon zhruba zasady. 🙂

Ale liezt vam sem budem aj potom. 😀

xerikax2
2. feb 2010

domyyy ako si robila papriku daj recept

bea44
2. feb 2010

tak ja teraz na večeru podusenu zeleninku. 😵

lemge.. dik za recept. vyskušam 😉

luci-- ty si bojovníčka , určite to udržis .... 🙂
este skor nez zmizneš pošlem ti na IP mail. a posles mi tam pokračovanie 90 😠

ja teraz vidim, že moje prehrešky sposobuju to... že len udržiavam vahu . 😢
neviem .. neviem či sa bez cvičenia pod 7 dostanem ☹ / a nebudem a nebudem cvičit/ 😝
kozorožec jeden tvrdohlavy 😠 . kym sa nenaser...... 🙄