90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

milena35
28. nov 2010

Tak za 28DNI DIETOVANIA 6kg dole...ale s prehreškami..ovocny den,som nikdy nedodržala...

kubkovka
28. nov 2010

@milena35 krásny výsledok, gratulujem

dievčatá, tak ja dnes zas zle........sme boli v kostole, potom sme sli s otcom na kavu a ked sme sli okolo 14:30 domov, tam mi prislo nejako divne, aj taka slabost, aj na vracanie, no nanic......tak som sa doma najedla, bolo to lepsie, ale nie uplne dobre, asi nieco na mna lezie alebo neviem..........ale od zajtra sa polepsim, snad a ako vy?

duja
28. nov 2010

Ahojte baby ja som vcera nestihala vam napisat skore po 82 dnoch diety..Mala som minus 16,8 kg.. V stredu ma caka voda..Hmm chcela by som ju dodrzat.. Ale na druhej strane hresim..a svoju metu v tejto 90 som uz dosiahla..Ale tak este zabojujem..Nech si mozem uzit vianoce..Po vode sa vam ozvem..tak sa drzte a nech idu kila pekne dolu 🙂

zibi
28. nov 2010

joj baby dajak nechudnem drzim sa na tej 70ke..ale hadam uz mam do konca nejake tri tyzdne tak hadam to dajako este tri kg pojdu dole joj musia..ma trafi 😠

zibi
28. nov 2010

@kubkovka moja to z tej kavy ti doslo zle...lebo je tazka na zaludok a ked nejes tak sa nediv..treba zjest aspon vyzivu 🙂

kubkovka
29. nov 2010

@zibi no neviem, ved kazde rano mam kavu a malokedy nieco zjem, nejako mi nechuti nic sladke a nic mi nie je, mozne to ale je......ale podstatne je, ze mi bolo naprd cely den, no nevadi, dnes uz pokracujem dalej, aj ked teda tie styri kila urcite dolu do vianoc nedam...........nejako to nechce ist a stale porusujem

kubkovka
29. nov 2010

@duja krásny výsledok, gratulujem........drž sa a ozvi sa

claudica
29. nov 2010

Dobré ránko, gratulujem všetkým šikulkám, čo prišli o kilečká, ja medzi ne teraz nepatrím... 😖
Víkend bol katastrofálny, sobotu som tu už opísala, a nedeľa nebola o nič lepšia. Doobeda nič, na obed som mala cestoviny s cesnakom a olivami, to bolo v pohode, ale poobede....všetko čo neodišlo, ešte aj pes sa schoval....pre istotu 😀 😀 .
Dnes mám vitamíny, musím to vydržať, už som odhodlaná sa spamätať... 😠 Musím. A zajtra voda. 😢 Musím.
Ešte mám dobrý mesiac na to, aby som dala dole aspoň 4-5 kíl. Vtedy budem spokojná.
Došľaka, na začiatku to išlo tak dobre, teraz som sa dajak zopsula a už pár dní som robila hlúposti... 😠
Tak začínam týždeň s obrovským predsavzatím a odhodlaním, držme si palce 🙂

kubkovka
29. nov 2010

@claudica no drzim palce, jasne, ze vydrzis.......

ingridka22
29. nov 2010

ahojte 🙂 včera som sa neozvala, ale aj nedeľa bola u mňa na prd ☹ o sobote som tu písala, včerajšok mi zase nevyšiel, zlyhanie sa dostavilo večer ☹ a pokazila som si celý víkend, ktorý bol úplne mimo diéty 😖 @claudica, takže nie si sama, som na "tvojej lodi"... snáď sa nám podarí nabehnúť do tých správnych koľají 😉 @kubkovka, ani mne váha nechce ísť dole a čo sa čudujem, veď ja stále porušujem, ale tento víkend bol u mňa vyslovene o žraní 😝 fuj, to sa už nesmie zopakovať 😠 dievčatá, posnažme sa, aj keď viem, že u mňa bude problém zmenšiť ten môj rozožratý žalúdok 😠 😝 😔

claudica
29. nov 2010

@ingridka22 😀 Tak vitaj na lodi... 😉
Tak toto bola dievčatá prvá adventná nedeľa, nechcem vedieť, ako dopadneme, keď to vystupňujeme po štvrtú... Včera som robila medovníky podľa nového receptu, boli síce výborné mäkučké, ale tak sa rozkysli pri pečení, že som ich nevedela ozdobovať, také boli neforemné... tak sme ich všetky pojedli... chlapi mali radosť, ešte aj do školy si pobalili, len som im zakázala ich ukazovať. 😀
No to len tak na margo...
Takže hlavu hore, žiadna tragédia, ideme chudnúť !!! Poď sem, mandarinka, nech ťa spapám... 😅

kubkovka
29. nov 2010

@claudica no ja som robila medovnicky dnes, celkom sa vydarili, ale tak aj mi jedna davka prihorela, z tej veru makke nie su 😀 😀 😀 ale tak ja sladke velmi nemusim, takze manzel porype aj tie tvrde.......a dnes som este nejedla, nejako nemam na nic chut a uz vobec nie na ovocie......

zibi
29. nov 2010

@kubkovka
@claudica
@ingridka22
baby pozeram ze kazda mala na prd vikend.. 😒
no ja dnes len kava a nezjedla som vyzivu ale pribinacka..kaslem na to hadam to neuskodi..ja uz anmi vyzivy nemozem fuj 😖 a som odhodlana si dat az okolo tretej polievku vifonku xi idem spravit bo cestoviny tam je ich kopa..a nerobim nevarim nic...a dam si na dva krat..dost zasyti..a kaslem a zajtra vitaminy..tak pojdem hrusky a aj zeleninovy saalat kopec si spravim aby som nejedla hluposti ..musim ist pod 70 nech sa deje cokolvek
a hadam ma svokra nebude volat cez tyzden jest..ked tak jej poviem ze mam uz obed ze si zoberiem so sebou a bodka !!!

kubkovka
29. nov 2010

@zibi veru vikend na prd, ale tak co uz........polepsim sa snad

zibi
29. nov 2010

@kubkovka joj hej
tento tyzdewn som si povedala ze musim dodrzat vsetko a dufam ze dam dole aspon 1,5kg
ja si myslim ze ked to dotaiznem pod 70 tak to bude dobre 🙂 ty mas aky den dnes?co varis?a ktory den diety uz si ?

zibi
29. nov 2010

@adamko05 moja ako sa ti dari?podarilo sa dat daco dole?alebo ako my nestastnice teiz si pojdedla co prislo 😀 cez vikend 😀

adamko05
29. nov 2010

@zibi juuuj, mojaaa... ja som asi aj dodietovala... hm...
dnes som mala kapustu na obed a fašíku... takže nič moc... cez víkend normál zabíjačkovy 😒 ... a dole?? ani sa vážiť nebudem, nech nemam stres ☹

zibi
29. nov 2010

@adamko05 joj no tak vitaj v klube 😀 my sme boli pazrave cez vikend teda aspon ja :D no dietuj..neboj..ja som to tiez prehnala a dnes pokracujem v diete :D cestoviny tak vifonku si dam..bo sa mi nic nechce :D

kubkovka
29. nov 2010

@zibi no ja dnes 64 den, dnes by mali byt skroby, kedze mam doma upecene kura a nemam cas varit, dam si kura so zeleninou......a zajtra si dam asi cestoviny s cesnakom

adamko05
29. nov 2010

@zibi ale ja som si aj dnes dala akosi ine, ako som mala... to nema vyznam, že občas si dat podla diety, a občas nie... podla mna... lebo to je polovičny stres a ani polovičny uspech nie ☹

adamko05
29. nov 2010

@zibi čo som pozrela tvoje fotky v albume... šak ty vyzera veeeeeľmi štíhlo... ake maš miery?? 😕

zibi
29. nov 2010

@adamko05 no ja to uz dajako dokopem do toho 15decembra..a so segrou ostane tu po sviatkoch sme sa dohodli ze pojdeme este raz..nanovo..a ja budem drzat az do marca kym muzik nejdojde domov tak to hadam zhodim na tych 63 potom ...
moj ciel je zhodit do 67 a pootm este na 63...kg
ze aj ked pribereim 2kg hore dole ze to nebude uz nad 65 ..lebo sa citim hrozne takto 😠

adamko05
29. nov 2010

možno sa dnes ešte naseriem... a už dam len ovocie... zajtra by som mala mat UHL, to by nebolo take zle... ale čo ked zas cez víkend zabíjačka u svokrovcov 😖

zibi
29. nov 2010

@adamko05 o tak to by som chcela tak vyzerat ako tam...uz je to lepsie..ale ja som mala stale tych 65-67 ..kg ale strasne som priblrala ..ved som mala 76 😖 otras..ale to asi z duphastonu co som brala tie svinske hormony nechcem ani vidiet..a to som neverila babam co pribrali z neho a ja som postupne pribrala tiez..ved osm si rifle nemohla zapnut bolo to hrozne fakt..tak teraz uz ho nechcem brat vobec..kaslem na to.. 😖
miery muism sa odmerat ze kolko som schudla :D

adamko05
29. nov 2010

@zibi myslela som vahu 😉
no ja mam teraz tak 64-65, ale ja by som chcela 60 kg, ale to už asi môžem snívat.. ☹.. nie som ta s tych štastnych, čo aj krásne zdrave deti maju (za čo dakujem Bohu).. a ešte aj krásnu postavu.. čo už... 😉
idem to tu dat spat a pak zmyt zem, poobede príde kamoška na kafčo

kubkovka
29. nov 2010

@adamko05 no ja mam tiez ten pocit, ze to nema vyznam, ale potom si poviem, ze keby nedietujem, tak zeriem niekolkonasobne viac a teraz aspon pomalicky chudnem a nemam stres,, ked zjem nieco ine.....dnes maju byt skroby, ale kedze ja mam upecene kura, nebudem sa trapit, dam si to kura a zeleninu........a zajtra asi cestoviny s cesnakom a olivami........ale tie vitaminy asi nebudem nejako silit, lebo cely den sa drzim a vecer toho zozeriem za dvoch, ak budem velmi hladna, tak si dam nieco radsej na obed ako na veceru.........chcela by som mat tych 80 kg pred vianocami, aby som mala tu telku v kuchyni.......ale ak nie, tak po vianociach to skusim zas, svet sa netoci len okolo mojej vahy, hlavne, ze mame zdravie, to je fakt pre mna podstatne.......tak co, dietujeme dalej, nie?

claudica
29. nov 2010

@adamko05 no vitaj, vidíš aké sme boli solidárne? My sme síce neboli na zabíjačke, ale zato sme sa tak chovali.. teda väčšina ☹
No aspoň dnes sa zatiaľ darí, vitamíny nejak dotiahnem a zajtra VODA... Ešte poobede skočím za kamoškou, Katky oslavovať trochu oneskorene, ale si dám iba kávu. Dúfam. 😉

zibi
29. nov 2010

@adamko05 no tak ja mam teraz 70 predtym som ale mala tych 65-67 ale ja som aj dost vysoka mam 178cm
a stale som bola vychudnuta a ked clovek naraz tak priberie sa neciti dobre ..a som rada ze je to najhorsie uz dole sa citiim ovela lepsie :D

kubkovka
29. nov 2010

@zibi takze skoro modelka, to len ja som tu take slonica, no musim sa polepsit..... 🙂 🙂

borabora666
29. nov 2010

ahojte holky...jsem tu nová,ale docela ráda bych se k vám přidala....jsem 7týdnů po porodě a zůstalo mi na sobě oproti původní váze 17kg 🙄 ....no ale chtěla bych dát dolů 27kg do léta,ať jsem na léto kočka 😀 ....snad se mi to podaří spolu s vámi a touhle dietou.....jen se chci zeptat,jestli některá nemáte knížku s receptíkama v elektronické podobě....bojím se,že budu mit trošku omezené nápady na jídla....díky moc 🙂