90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
3. jan 2014

@lydka84 aj to je pravda ,,,na to som nemislela🙂 tasko sa my zdava medu🙂 ale do kavi to nesmiem ci?zajtra si to kupim lebo ja pijem vela caju a ta sevia my nechuty

lydka84
3. jan 2014

@andrea1516 do kavy som neskusala ale do caju je to super

dulkagabulka
3. jan 2014

pridavam sa baby k vam...sice nie od dnes, ako vačšina vas..
zajtra idem na to
teším sa s vami, že sa budeme podporovať...už som našla aj vaše recepty..

lydka84
3. jan 2014

@dulkagabulka my sme od vcera 🙂 ale tesime sa ze si sa rozhodla ist do toho s nami 🙂 inak je tu niekolko bab co maju zajtra bielkoviny ...

lydka84
3. jan 2014

@dulkagabulka a dufam ze nam par receptov aj pridas 😝 😝 😝

mirkapramukova
3. jan 2014

@lydka84 uz som sa dokopala spravit si aspon cestovinu.Nabuduce bude pizza.Zajtra veeelmi nabity den tak budem rada,ze sa najem.A vecera samozrejme 3 kopceky zmrzliny a cokolada. 😝 😝 😝 uz sa neviem dockat

mirkapramukova
3. jan 2014

@andrea1516 ja si sladke dam.Uz sa neviem dockat zmrzliny a cokolady 😅 😅 😅

andrea1516
3. jan 2014

@mirkapramukova dobra si ,,,,mozno ani ja neodolam ale chcela by som

lydka84
3. jan 2014

@mirkapramukova sikovna super 😉

estachova
3. jan 2014

ahojte, tak ja dnes ráno: pomaranč+jablko, O- kapustová so zemiakmi, ale bolo mi málo tak som si dala pár pečených zemiakov s dusenou zeleninou a kaiserku- bola som riadne dožratá, okolo 15,30 káva, 18,30 - večera- varené zemiaky s kyslou uhorkou, tak dúfam, že to bolo dobré.a vypila som 2l vody - s tou vodou som na seba pyšná, ale mám stále pocit smadu.
zajtra idem na lyžovačku, tak dúfam, že tam budú mať dajaké cestoviny 😉 , ale večer idem s kamoškami si posedieť, tak vínko určite bude 😝

lydka84
3. jan 2014

@estachova podla mna moze byt vecera sice by mala byt 1/2 obeda ale teoreticky mala si zemiaky aj na obed aj na veceru 😝 a k vode blahozelaaam ....... a smadi aj mna, organizmus sa detoxikuje tak si pyta voduuuuuuu

andrea1516
3. jan 2014

@estachova ked nebudu mat cestoviny daj si salat a k tomu posuch alebo graham rohlik ak ty ozem poradit

andrea1516
4. jan 2014

tak rano som sa ulakomila a zastala na vahu a viem ze to le voda ale aj tak sa tesim mala so 99kg teraz mam 97,70 tesim sa len tak dalej 🙂

lydka84
4. jan 2014

@andrea1516 jeeeeej supeeeeeeeeer ...no ja sa najradsej vazim po vitaminovom dni ....

matamisi
4. jan 2014

@andrea1516 super:-P ja som sa tiez dnes odvazila a minus 0,7 kg takze super...
@lydka84 ja som mala naplane sa vzdy po vitaminovom dni vszit,ale dnes som to nevydrzala 🙂 dnes na obed budem mat spagety s rajcinovou omackou a na veceru si dam ovocny kolac s kuskom cokolady 😵 😵 😵

andrea1516
4. jan 2014

@lydka84 ja tiez len som bola velmi zvedava ale ked mi tento tyzden viac nezide ajtak dobre len nach kila hore nejdu a tot je len voda z tela ale aspon ma to akoplo ze si nedam dneska sladke ale si racej nieco ie spravim a kupila som si co si my poradila miesto medu...no nie je to zle ale medik je len medik :D

lydka84
4. jan 2014

@matamisi ja som sa zvykla po kazdom druhom vitaminovom dni ....vtedy bolo pekne vidiet ubytky 😉
ja si robim cestoviny so spenatoma vecer netusim co spapam

lydka84
4. jan 2014

@andrea1516 prekonaj sa dva-tri krat a zvyknes si na to, ja som niekedy kavu bez cukru nevypila a uz pijem len s mliekom...vadi mi v kave cukor, med aj sladidla ....vec zvyku ....aspon v caji skus vymenit a vychutnavaj si kavu s medom dalej 😝

matamisi
4. jan 2014

Ja som vzdy strasne sladila caje a pila len ovocne a teraz pijem same bilinkove a bez sladidla,len cierny caj neznasam....a najradsej mam feniklovo-anizovy🙂 a kavu nepijem tu neznasam 😝 ale zato horucu cokoladu zboznujem,ejha tu by som si veru dala ,ale nesmiem 😝

andrea1516
4. jan 2014

@lydka84 ako sa sa to vypit pohode len mam slabost na med a syry a to robim chlebickay lebo cakame nastevu a mojim na obed vasirky takze vone mam az az

andrea1516
4. jan 2014

@matamisi ja mam zase kavu rada pivala som ju z mliekom a troma cukrami a teraz len lyzicka medu a bez mlieka ....som zvedava a vitaminovy den hlavne preto ze je v nedelu a u mna je nedela najkritickejsia lebo clovek sa nudi a papa

matamisi
4. jan 2014

@andrea1516 tak to mas dnes tazke ked budes mat stale pred ocami chlebicky 😲 ja dufam,ze bude zajtra lepsie pocasie a budeme moct ist poobede von ,aby som na jedlo nemyslela🙂

andrea1516
4. jan 2014

@matamisi no hlasia teplo tak uvidime ja pojdem doobedu do kostola a potom som si zobranal sopar zakaznicok a pojdem robit aby som sa neudila

lydka84
4. jan 2014

@andrea1516 tak sa musis prekonat , respektive obmedzit na minimum 😀 😀 😀

moje2deti
4. jan 2014

tak aj ja som sa k vam pridala. v tabulke sice niesom, ale mam svoju zapisanu 🙂 aj som sa odfotila - katastrofa 😀
začala som tiež 2.1. a odvažila som sa včera -1,7kg a dnes -0,2kg. zajtra asi bude plus na váhe, dnes som mala na ranajky ananás - asi polovicu, na obed som spraskala pizzu - skôr posúch s rajčinovym pretlakom a teraz som dorobila veterníky, tak na večeru si dam asi 2 😀 a tabulku čokolády. a denne vypijem 1,5l vody, viac nezvládam 😝

lydka84
4. jan 2014

@moje2deti vitaj medzi nami, ked nechces udat miery a vahu daj len meno a kedy si zacalal nech o tebe vieme 🙂 uz tam jedna kocka tak je zapisana 😉
vazis sa kazdy den?

moje2deti
4. jan 2014

@lydka84 chcem sa zvážiť teraz na začiatok po každom dni - B, Š, UH a O a potom až na vodný deň 🙂

andrea1516
4. jan 2014

co ste papali na obed?ja este nic dajte napad

beani
4. jan 2014

ja som mala cestoviny s paradajkami a paradajkovou omackou ale neviem co na veceru, piect sa mi veru nechce a v mrazaku mam parene buchty, myslite za by som si dnes mohla dat na veceru 2 mensie buchty na pare? 😒

andrea1516
4. jan 2014

@beani yslim ze to je dobry napad.ja som teraz obewdovala tak si dam okolo siemej nieco mozno siestej a zajtra sa ide do boja 🙂