90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
21. jan 2014

@mirkapramukova a v cm ty islo kolo dole?e po 2cm lytka 1cm a zadok 3mam velmi plochy zadok :(a ja tiez cvicim eprehanam to ale cvicim a pase a brusaky

kaciatkom
22. jan 2014

@andrea1516 Ahojte. No mne sa to uz tiez krati... 24.1. by som mala mat vodny den. No nie som z tych, co by ho zvladli. Preto rozmyslam, ze ho vynecham, alebo budem na ovovoci a zeleninke.

zuzka3
22. jan 2014

@kaciatkom tak skus taky kompromis, ze sindas dzus. Ale ked nevydrzis, tak si daj radaej zeleninu, ako by si to mala porusit na totalku a dat si napr cokoladu... Ale treba vela pit, cajik si dat teply a nie je to take hrozne. Skor si myslim, ze je to taky strasiak, ale realita nie je az taka zla. 😉

andrea1516
22. jan 2014

@kaciatkom ja si dam kavu urcite na vodny den a ak budem velmi hladna tak cajik ale so seviou a botka ...ale som si zastala a vahu po vcerajsom vitaminu a pribrala som 0,70kg co nechapem a stve ma to a vykend som podvadzala a to som schudla 🙂

kaciatkom
22. jan 2014

@zuzka3 Ja som tuto dietku uz drzala. Isla som velmi prisne. Kg isli naozaj krasne dole, ale akonahle som s nou skoncila, bola som taka vyhladovana, ze som zjedla vsetko, co som videla.
Tak teraz som si ju poupravila, nedodrziavam tak prisne.
Dakujem za poradenie...

kaciatkom
22. jan 2014

@andrea1516 kolko mas celkovo dole kg?

kaciatkom
22. jan 2014

@andrea1516 keby som len pila a vobec nic nezjedla, bolo by mi straaaaane zle. Nakoniec by som sa aj tak musela najest. Tak radsej budem pokracovat klasicky nasledujucim dnom, alebo dam ovocie, zeleninu.Uvidim...

majkapetrisova
22. jan 2014

@lydka84 ako vidím, ideme s dňami rovnako 🙂 dnes mám škrobový deň :D ty tiež? 😀

1veroncek1
22. jan 2014

ja mam dnes bielkoviny a na obed pripravene tofu na katalansky sposob, cize som sampionmi bielou kapustou a porom , dochutene dumbierom a sojovou omackou , som zvedava 🙂 drzte sa baby 🙂

ketrinn
22. jan 2014

@andrea1516 ahojky to ako mysliš prečistil mala si hnačku?🙂 ja dnes obed kurča este z mrazaku ale už na večer dam rybu zo zeleninou ,teraz pijem kavu z cukrom no a? 😀 schudla som za 10 dni 4kg tak si možem dovolit xiixi a ani nevieš ako si ju vychutnavam 😵

andrea1516
22. jan 2014

@ketrinn ahojky no ja este stale 2,5kg a aj to my kolise a to uz 21den ci ako ...echapem to uz preco to nejde dole:( nemala som hnacku normalu stolicu ale mavam len kazde rano raz a ked si dam pšeno tak aj trikrat co je super lebo sa my cistia čreva 🙂len keby sa uz ta vaha pohla...uz le tisko dufam ze potom naraz pojde dole viac ale mam stach ze nie :(((((((

ketrinn
22. jan 2014

@andrea1516 neboj pojde to dole hlavne doobeda pi vela čaju uvar si rano anizovy čaj ako ja🙂 a popijaj ja vodu nemusim tu si dam poobede do obeda si len čaj teple viac zasiti🙂uvar si hned 1-2 l a maj to v konvici pred sebou .zvlaštne vždy prva sa straca zadržiavana voda z tela to su tie prve kila preto si myslim že dosttočne nepiješ či? to pitie je podstatne aj ked ja sa musim stale nutit 😀 😀 neboj pojde ten metabolizmus je u teba slaby vieme prečo ..........ja ked som ju prvy krat držala tak som ani kavu nepila ani nejedla chleba teraz ano🙂 aj pijem kavu ale rozmyslam ju vysadit len ta vola moja neni taka silna ako prvy krat ked som dietila 😝 viem že mi nedobre robi na žlčnik a aj tak ju slopem asi pomaly prestanem rano sa super spracuvaju cukry tak si davam aj do kavy lyžičku ale len do 11 hod potom ak si robim už cukor nedavam urobim si maličku bez cukru a plujem prinej tak sa mi aj znechuti xixi a prest 🙄 nem ju pit🙂 😕

sinqa
22. jan 2014

@lydka84 Dikes, tak ovocie...🙂

sinqa
22. jan 2014

@vevericka2002 viem viem, dala by som si len uhorkove avokadove a s hribami...trosku zmena...

andrea1516
22. jan 2014

@ketrinn no u mna je voda problem ked mam v kaderku vela nestiham teraz mam pracu le od 10tej tak som si hned caj uvarila a pijem ho a rano som mala vodu s citronom ale opcas n nu zabudam ,,,somrem malej ze malo pije a ja sama tiez malo pijem...ja som doteraz pila mineralky jemne sitene ale uz aj v robote si len vodu pustam do flase a ked stiham pijem ...co sa neda stale...priznavam dneska rano som si dala jogurt a mandarinku mala som velku chut

majkapetrisova
22. jan 2014

dnes mám strukovinovú polievku so zemiakmi (fazuľové struky) - už sa teším na obed :D ale niekedy mi chýba kombinácia mäsko a ryža alebo zemiaky a to ešte len 9. deň 😀

ketrinn
22. jan 2014

@andrea1516 tak to bude asi tim pitim myslela som si to 😒 a este aj stresom ako vidim strašne si v strese nahanaš sa a nemaš čas sa ani napit chuda moje 🙂 mala by si polavit aj v tempe viem že sa dobre hovori ale ked chce človek udržat pracu je to tažke a ty by si mala pit dvojnasobok pretože v tom kadernictve dychaš aj chemiu z farieb trvalej a tak a tie toxini maš v tele a nevyplavuju sa titym že piješ malo no chuda moje hore hlavu a aspon to skus 😉 uvidiš že nakoniec pojdu dole!!!!🙂jogurt nieje nič hrozne ak nebol smotanovy xixii už ked ta prepadne kup si radšej ochutenu aktiviu ale psssssssssst!🙂

ketrinn
22. jan 2014

@majkapetrisova zvykneš si na chod dni a potom sa vždy budeš tešit na ten ktory maš najradšej ,umna je to bielkovinovy lebo mam maso 😀 😀 😀 a potom vitaminy lebo možem každe 2 hodky papat ovocie alebo zeleninku xiix

andrea1516
22. jan 2014

@ketrinn aktiviu som mala mala som na nu chut tak co uz 🙂 teraz som volala s jednou babenkou co tiez po transplantacii ze od stresu ma zle vysledky a velmi zase ide pecen dole takze musim nieco vydumat a zacat sa setrit 🙂aj ked ono je to taske 🙂idem este povisavat a pomali pracovat pobede sa tu ozvem dobru chut 🙂

ketrinn
22. jan 2014

@andrea1516 ok ja idem tiež riadit poobede čakam navštevu tak nebude kedy ale ozvem sa 🙂 čitam to tu stale aj ked nad niektorimy vecami sa len usmejem ale dobre sa to čita a hned človek zisti kto aky je aspon ja mam taky dar že stym čo ludia pišu čitam aj ich xiix 😉

andrea1516
22. jan 2014

@ketrinn juj tak sa teraz smejem ani evies ako 🙂)))))))))poznam to aj ja pekny den vecer napisem ako dopadol dnesny den 🙂

ketrinn
22. jan 2014

@andrea1516 aj tebe pekny dnik pap

rajci
22. jan 2014

Zdravím všetky bojujúce. Chcem pridať motiváciu, dnes mám 22. deň a 6,4 kg dole. Priznávam sa, že každý druhý deň zjem čokoládu. A nemienim to zmeniť, lebo takto plánujem žiť celoživotne a tú čokoládku každý druhý deň by som rada aj naďalej.

ketrinn
22. jan 2014

@rajci ta čokoladka je doobeda ?xixi schudla si pekne asi maš lepši metabolizmus 😉

2momo2
22. jan 2014

@rajci super, gratulujem a páči sa mi tvoja filozofia 😉 určite je lepšie si tú čokoládu dať, ako by ti mala chýbať a celá diéta , rsp. životný štýl by na tom pokryvkával a nedarilo sa.

gab1kaaa
22. jan 2014

Ahojte baby, ako som už pisala v pondelok som začala s dietou, dnes na treti den som sa skusila odvaziť a mam o 3,4 kila menej, je to normalne ? Važila som sa rovnako, bez oblecenia rano nalačno a vaha bola na rovnakom mieste. Neviem či je to ok, že vyše kilo denne. Alebo je to tak bežne prve dni a potom sa to spomalí ? Ďakujem

mirkapramukova
22. jan 2014

@andrea1516 ja s kazdej strany po dva alebo po 3 cm dole.Uz nepametam presne kde kolko. 🙂

mirkapramukova
22. jan 2014

Ahojte zienky,chcem sa spytat.Dnes som robila na obed pre manzela fazulovu polievku.A ja zajtra mam skrobi mozem si ju dat?Aj ked je v nej vyvarena aj klobaska???Samozrejme ja by som si ju dala bez klobasky 😝

dulkagabulka
22. jan 2014

@gab1kaaa aj mne to takto išlo, a teraz tyzden stojim na vahe

ketrinn
22. jan 2014

@gab1kaaa no možne ak sa ti udržiavala voda v tele a maš rychly metabolizmus tak tie kilečka budu že telo straca nadbytočnu vodu a potom sa to spomali ked pojdu dole tuky takže bojuj dalej ja mam tiež-4kg za 10 dni a nevidim na sebe nič len na vahe tiež som nemohla uverit až som muku 1kg važila xiix či ozaj dobre važi 😀