90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

moni1007
7. jan 2015

@dzaneta ale kde? dala som si aj sladke 😀 ale tak neni to najhorsie. vyhla som sa pecivu, co teda ja musim mat na ranajky a na obed som mala kralika so zeleninou a aj teraz na veceru. bola som sa s malou prejst so sankami, vecer este spravim aspon par brusakov. mala v noci strasne zle spala, tak dnes nemam vela energie 😔

moni1007
7. jan 2015

@dzaneta tebe to ide ako? kolko vlastne chces zhodit?

dzaneta
7. jan 2015

@moni1007 ja som tiez mala chute na sladke, ale zahnala som ich 🙂 dala som kafe s trochou mlieka a stipkou cukru. Snazim sa vela pit vody a cajov. Inak v pohode, tieto prve dni su vzdy ok, krizu budem mat asi okolo desiateho dna. A cvicit zacnem cez vikend.... no ja chcem zhodit aspon 10kg, ak sa podari viac, budem len happy 🙂 Ja mam (aj sa to hanbim napisat) 76kg a 168cm. A ty si na tom ako? Aky mas plan?

moni1007
7. jan 2015

@dzaneta no tak to ked sa ty hanbis, tak to ja ani neviem ci mozem napisat :D ja by som tiez chcela minimalne tych 10 kg. aj ked kazde kilo bude uspech. ja mam aj problem so stitnou zlazou a nejak zabudam popri malej jest tabletky a tiez som neni zvyknuta velapit, takze mna caka tazka cesta, kym vsetko upravim :D inak vazim 85 a meriam 175

dzaneta
7. jan 2015

@moni1007 no ved to sme na tom skoro rovnako co sa tyka porovnania vahy a vysky 🙂 verim, ze schudneme 🙂 a na zajtra co planujes jest?

moni1007
7. jan 2015

@dzaneta zajtra by som chcela rizoto robit a ty? 🙂

79zuzana
7. jan 2015

@dzaneta ja pijem kavu len s mliekom stale.. teda nie celkom kavu ale len Inku, ale s mliekom ;) A inak dodrziavam tak ako pisu, na veceru v bielkovinovy a skrobovy den mam to iste co na obed.

79zuzana
7. jan 2015

TAkze 7. den takmer za mnou ;) vcera som zacala cvicit na elipticali a celkom sa mi to zapacilo, takze o chvilku supnem malu do postele a idem znovu cvicit ;) Dievcata hlavne nezabudajte vela pit. Ja som zvykla pit celkom malo a teraz uz nemam problem vypit svoje dva litre vody cez den. Inak vsimla som si, ze cim viac vody pijem, tak tym viac som stale smadna... aj vam sa to stava? Ale mam uz odskusanem, cim viac vody vypijem, tym viac schudnem 😎 Zajtra ma cakaju vitaminky, rano sa aj odvazim, nech vidim, ci to uz aj prinasa nejaky ten vysledok 🙂

dii13
7. jan 2015

Veru voda je dôležitá, ja som zvyknutá vypiť aj 2,5l za deň vody, len potom je najhoršie to časté chodenie na WC 😀..

79zuzana
7. jan 2015

@dii13 tak to hej... beham tam kazdu chvilku 🙂

dzaneta
7. jan 2015

@moni1007 ja este uvidim, ale asi ryzu zo zeleninu. Musim ist do TN nieco vybavit, tak obed bude u rodicov, tak podla toho co budu mat v ponuke 😀 ... ja sa tesim na Uhlohydraty - mnam cestovinka a nieco sladke 🙂

dzaneta
7. jan 2015

@79zuzana ja pijem nescafe, ale mam aj inku doma. ja si myslim, ze ta trocha mlieka by nemala uskodit a cukor v nej postupne uplne vysadim.

dzaneta
7. jan 2015

minule davali v telerane, ze pitny rezim je velmi dolezity a clovek by mal vypit mnozstvo vody podla vahy a to 4dcl na 10kg.

moni1007
7. jan 2015

@dzaneta no tak to ja by som bola taka zavodnena 😀 ja ked vypijem o nieco viac vody, tak hned mi je tazko 😀 no ved to, ze zajtra uzidem aj ja k nasim, pre malu mam este omacku a masko z dneska, tak poviem, ze jej idem k tomu ryzu uvarit a uvarim aj sebe a supnem k tomu nejaku zeleninu :D

dzaneta
7. jan 2015

@moni1007 skus si to rozdelit, kazdu hodinu pohar vody 🙂 aj ja to tak idem praktizovat. I ked ja som celkovo vela pila, dokonca aj v noci pri posteli pohar vody.... Ja ked idem k nasim, tak by som len jedla, vsetko mi tam chuti 🙂 esteze tam uz nebyvam, xixi ... zeleninove rizoto je mnamka. A ty vasim nepovies ze mas diétku 🙂

moni1007
7. jan 2015

@dzaneta uz som im to vravela a uz ma vysmiali :D vedia, ze na diety nie som :D skor mi odporucaju cvicit :D akoby som pri malej nemala dost pohybu, plus kocikovanie a vecer ked stiham, tak si aj pocvicim..... no ja si tak vecer, ked si vklude sadnem spomeniem, ze som malo pila, tak snad nevadi, ked vecer vypijem par poharov vody

majkapetrisova
7. jan 2015

Ahojte baby. Pred rokom som začala túto diétu, vydržala som len mesiac, schudla som 8 kg, necvičila som. Tak teraz som sa rozhodla, že dnes som začala zase. Tak som zvedavá. Je tu niekto, kto za? 🙂 Ako psychická podpora 🙂 😀

lydka84
7. jan 2015

@79zuzana uvidis, to ze Uh je najlepsi ta prejde ,,, ja som si to myslela prvy mesiac tiez ale potom uz nie 😉

majkapetrisova
7. jan 2015

dzaneta @moni1007 držíte od dnes 90 dňovku? Hľadám niekoho do partie 🙂

lydka84
7. jan 2015

@dzaneta no spravne by si kavu mala len cistu bez cukru a bez mlieka a co sa tyka vecere tak v bielkovinovy a skrobovy den je vecera 1/2 obeda bez vyvaru a bez peciva

moni1007
7. jan 2015

@majkapetrisova hej, hej. dnes sme sa do toho pustili 🙂

lydka84
7. jan 2015

@dzaneta do 40 ml na 1 kg, to je horná hranica. Dospelý človek by mal vypiť cca 20-40 ml tekutín na 1 kg telesnej hmotnosti za 24 hod., čo je cca. 2-3 l tekutín denne. 😉

lydka84
7. jan 2015

@majkapetrisova ahoj, no veru pred rokom sme v tom boli spolu len si nas akosi skoro opustila 😀 😀 😀 😀 😀 ja ti urcite drzim palce a snad sa skoro pridam k tebe aj ja,

lydka84
7. jan 2015

@majkapetrisova z nasej minulorocnej partie viem ze zacala adka 🙂 @andrea1516 ze ? 😉

lydka84
7. jan 2015

@majkapetrisova a este aj @adus sa chystala zacat a asi aj @mischena741 mozno drzi 😉

lydka84
7. jan 2015

@dzaneta este k tej kave, v knihe sa pise, ze uz ked musis kavu s mliekom, tak by si to mala robit tak ze v bielkovinovy den mozes s mliekom klasickym a v skrobovy a UH so susenym sojovym .... napr. Zajic ...a na UH privries oci a das si tiez zajica ..... inak velmi chutna kava je s nim 😉

lydka84
7. jan 2015

@barbadossa @czorky @zofinka6 @janka7177 @czorky @22janulienka22 babay a vy ste uz skocili ci drzite dalej ???

lydka84
7. jan 2015

@lovacka ahoj moja a ty si sa nam kam zatulala? stale v Mexiku?

lydka84
7. jan 2015

@andrea1516 Ahoj ako ti to ide ?? hlava uz neboli ?? 😉

lydka84
7. jan 2015

a co ty @catherrine drzis ???