90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nikolka2
4. mar 2013

@dzantica Este som sa ta chcela opytat ,,,moje deti a ja milujeme ,zemiakove placky , alebo cuketove ..nevies je nejaky recept aj pre tu 90 dietku ..lebo viem , ze vajcia a muka tam idu a to by sa nemalo jest či ? su aj nejake proste placky ktore sa pri tejto diete mozu ? neviem prosím ta ? Dakujem

dzantica
4. mar 2013

@nikolka2 nepreháňa vôbec..teda aspoň mňa nie..aj teraz ju tu mám už na stolíku nachystanú..ešte je vriaca, tak čakám kedy sa bude dať už piť 🙂

zuzanat
4. mar 2013

@adamko05 no ubytok to velky nebude, budem rada, ak to bude -2kg ale co uz 😖 u nas to tiez vyzera na chorobu, najskor D, ten sa z toho dostal a teraz aj F akosi zacina soplit a kaslat 😔

@dzantica no ja som prave pocula, ze na brucho moc nepomoze, ked budem len brusaky cvicit, ze treba kardio....snad to fitko pomoze, dost ma to bavi, tak aj vysledky by mohli byt

ivka2903
4. mar 2013

Ahojte kočky, ja som dnes dala škroby na 100% 🙂 takže som nakopnutá na poriadok.. váha mi od vody stojí - čo som aj čakala, lebo prvý mesiac som dala dole dosť kg.. ale vôbec ma to netrápi, ved ona pôjde dole..
@nikolka2 je aj recept na zemiakové placky. ja som ich robila a sú výborné. Na miesto múky dáš škrob (na zahustenie)..
@lucky14 moja, držím palce, aby si našla to, čo hľadáš.. Verím, že dosiahneš, čo chceš 🙂
@dzantica perfektný úbytok váhy. 3kg dole, super!!! Ale tak to má byť. Podstatné je, aby si mala viac výdaju energie ako príjmu, až vtedy telo spaluje tuk, takže idú dole aj cm 🙂
Baby, inak pri behu sa začínajú spalovať tuky až po 25 minútach .. Ešteže úspech 90DD je 80%strava a len 20% pohyb 😀

@tun1ska
@zuzanat kočky, tak ako dopadla voda? dajte nám sem ráno výsledky.. držím palce 🙂

dzantica
4. mar 2013

@nikolka2 to ti neviem povedať, lebo ja som si počas diéty tieto placky vôbec nerobievala práve preto, že tam idú tie vajcia a múka..ale skús si vygoogliť..možno nájdeš v receptoch na 90 dňovú diétu.. Aj ja ich milujem,ale proste som ich vynechala teraz so svojho jedálnička..

zuzanat
4. mar 2013

@nikolka2 ja som nasla takyto recept http://varecha.pravda.sk/recepty/panenske-zemia...

@ivka2903 neviem ci sa budem mat cim chvalit, ale ozvem sa 😉

dnika2
4. mar 2013

@nikolka2 ja ma vyhlad na lidl nemam tam telku hnusoby 😀 no rozhodnute zajtra idembehat uz som si nachystal termo gate tricko bundu mam taku akusi zatial a siltovku a ty si co mala na spod len enviem vodu ako?

nikolka2
4. mar 2013

@dzantica Dakujem skusim sa docitat ,,a ked nie tak nie ja vydrzim a detom urobim ich oblubene 🙂

dzantica
4. mar 2013

@zuzanat tak skús aj brušáky a aj kardio..podľa mňa sú oboje účinné..ja od zajtra začínam už aj s tými brušákmi..plus tak ako doteraz cvičenie na trenažéri..

ivka2903
4. mar 2013

Baby, znova sem pridávam stránku, kde sú recepty k 90DD (musíte sa tam ale zaregistrovať, aby ste sa tam dostali)
Ja si varím podľa toho a fakt sú tam chutné veci ..
http://www.chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21&...

@nikolka2 nájdeš tam aj recept na tie zemiakové placky 🙂

dnika2
4. mar 2013

@dzantica gulasova ako?

nikolka2
4. mar 2013

@zuzanat Dakujem vyskusam 🙂

zuzanat
4. mar 2013

@dzantica cvicim aj na orbitreku, aj rychlochodzu a plus k tomu si davam cvicenia na brucho, to vzdy ked som v posilke

ivka2903
4. mar 2013

@zuzanat neboj, každé kilo dole je úspech 🙂

zuzanat
4. mar 2013

@ivka2903 no len ked su tie kila len dve za mesiac, tak je to dost frustrujuce 😀 🙄

nikolka2
4. mar 2013

@dnika2 ja som mala teplaky , v sustakoch sa mi to nejak lepi no 😀 😀 ...vodu som nebrala iba sluchatka do ušú 😀 ...vo fitku som behala s vodou ..vonku mi to vadi lebo ja drzim ruky pri tele ked beham .. 😀

nikolka2
4. mar 2013

@ivka2903 Dakujem 🙂

dzantica
4. mar 2013

@nikolka2 ja mám už od obeda zhodou náhod naplánované na zajtra zemiakové placky že budem robiť..ale nie pre mňa, ale pre rodinku..plnené mäskom a s kuracou pečienkov a vrch posypaný syrom..mňam..ja ich milujem,ale zajtra ovocie a odolám..lebo som na seba tvrdá a mám v hlave zaumienené, že nebudem porušovať, tak to aj dodržím a nesklamem samu seba.. 🙂 to viem už teraz..

dnika2
4. mar 2013

@nikolka2 ved ked behas kyves rukami neviem ako bez vody uhram 4kilaky 😢 a hudbu neviem asi si neberem aby ma nezrazilo auto ci? 😀

nikolka2
4. mar 2013

@dzantica BOZE 😅 mnam ,júúúúj dala by som si ,ale nedam ja mam tiez momentalne nieco vsugerované v hlavicke tak to nevzdam 😉 Urobis rodinke zajtra urcite obrovsku radost ,,lebo moje placky este aj moj svokor ma velmi rad 🙂

ivka2903
4. mar 2013

@zuzanat neboj, nemysli na to, pôjde to dole, uvidíš 🙂

nikolka2
4. mar 2013

@dnika2 Tak kývem kývem ,,ale pri tele ich drzim 😀 😀
fúúú tak neviem nemas vnutorne vrecko nejake ,mne by osobne voda vadila v ruke 😀
Cosi ved si nedas na bomby hudbu 😀 ty kde behas na ceste ?
Nezrazi ta cosi ,ved budes pocut trubenie ked daco 😉
Mne osobne pri cviceni velmi hudba pomaha ..viac sa vyhecujem 😀 😀

dzantica
4. mar 2013

@dnika2 Osmažím si na troške oliv.oleja cibuľku, pridám na kocky nakrájanú čerstvú papriku a rajčinu..pridám trošku mletej sladkej a trochu štipľavej papriky, trochu soli, drtenej rasce, umyté na kocky nakrájané zemiaky..to všetko zalejem vodou a keď budú už zemiaky uvarené, dochutím ešte vegetou a soľou a už pred vypnutím dám majoránku..to je všetko, nezahustujem..jem to len takéto..

adamko05
4. mar 2013

@zuzanat možno bude viac...
ja ked si to tak vezme, ked tých 5 rozrátam na dva mesiace (lebo tento druhý nič), tak tiež iba dva a pol kila 😠 😠 😠 😠 😠
Adam min. víkend, ale ten bola do troch dní fit, uvidíme, čo druhý....
možno sa mi koncom týždna podarí dáky den volna, by som sa potešila, bodol by aj mne veru...

adamko05
4. mar 2013

idem do hajan, len som došla vypnúť, dobrú noc
už uvažujem, čo na škroby 😀 ... mám tam fazulku v konzerve v náleve... nikdy som z toho nevarila, ani som to nejedla... ako si to pripraviť... s ryžou by to bolo OK??

dzantica
4. mar 2013

@zuzanat to by ti teda malo stačiť..ja do posilky nechodím,bo to mám od ruky..len raz som bola počas diéty..

ivka2903
4. mar 2013

@adamko05 ahoj, ja som si to robila aj so zemiakmi a aj s ryžou.. ale so zemiakmi mi to chutilo viac .. 🙂

nikolka2
4. mar 2013

No idem aj ja kocky si lahnut ,zajtra ma caka tazky den idem so psom ku kadernicke 😀

dnika2
4. mar 2013

@dzantica mnam mnam toto si asi urobim

dnika2
4. mar 2013

@nikolka2 ved aj mne pomaha ale neviem hej na cestu cchem ist taku