90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dzantica
6. mar 2013

@dnika2 ešte som bez toho neskúšala..tak ti neviem povedať akú bude mať chuť.. ale veď vyskúšaj, uvidíš..

eriksinka
6. mar 2013

@klemberka

@nikolka2 dakujem kočky,dnes mam prvy den,ako to zvladate?

dnika2
6. mar 2013

@dzantica asi si urobim iba pomichovane zemiaky alebo pecene zo saltom

klemberka
6. mar 2013

@eriksinka tak ti držím palce, aby si sa držala čo najlepšie a najdlhšie 😉 ja som zatiaľ v pohode, budúci víkend, tuším v nedeľu mám 2. vodu, tak sa teším 😀 aj keď, naposledy som sa vážila po poslednom ovocnom dni a po prvej vode horko - ťažko zliezlo zo mňa zatiaľ 600 g, ale to mám za to, že som asi týždeň porušovala, nie vo veľkom, ale porušovala... ale tak vraj sa to v druhom mesiaci zastaví, váha prestane rapídne klesať, ale v treťom by to malo ísť zase výrazne dolu, tak som zvedavá... no nevzdávam sa, ja verím tomu, že mi to pomáha, cítim sa byť aj taká nejaká menšia 😀 nejak to už neregistrujem a nerobím si ťažkú hlavu z váhy, stal sa z toho taký môj životný štýl, šak postupom času to pôjde dolu aj samo 🙂 ja som si povedala, že mám na to nie 3 mesiace, ale 3 roky, lebo hovorí sa, že tak, ako dlho naberáš svoju terajšiu váhu, tak dlho by si ju mala aj zhadzovať 😉 no a mne to "trvalo" 3 roky 😀 ale tak nejak vnútorne som si predsavzala, že by bol pre mňa taký pekný osobný vianočný darček, keby som už veľmi blízko tej mojej pôvodnej váhe 😉

nikolka2
6. mar 2013

No ja som taka od porodu syna predtým som bola vzdy na vahe 50 potom 55 ....no a teraz 66 preto sa chcem dostat spat na svoju vahu 😅
@klemberka

@eriksinka Ja mam dnes ovocny den a no je mi tak tak zatial ... 😅 idem asi pocvicit nech na to nemyslím ....
Ty si ako na tom ?

zuzx
6. mar 2013

Ahojte dievcata, nestiham vas uz nejak citat, tak vas aspon takto pozdravim a idem dalej 🙂
Dnes som mala mat v ramci pokracovacky ovocny den, ale presunula som si ho na zajtra z dvoch dovodov - prvy je ten ze dnes ma svokra narodeniny a tak viem ze by to bolo zbytocne trapenie a druhy dovod je, aby mi jeden z ovocnych dni v tomto mesiaci nevysiel na nedelu, ale len na pracovny tyzden. Takze v podstate sa nic nedeje, len ako keby som zacala s pokracovackou o jeden den neskor. Jedlo si uzivam, ale len dovolene kombinacie. Tesim sa aj na zajtrajsie ovocie.

No a dnes som bola vo vyrobe v pracovnom, a pozeram na seba, ze nejak moc tie nohavice na mne visia 😨 Ale tak neriesila som, ze sa mi to asi len zda. A potom som isla hore k sebe a oproti kolega a ten mi hovori, ze nejak moc tie nohavice na mne uz visia, ze nech uz nechudnem 😀 Tak ma to tak uprimne potesilo, ze si to snad nenahovaram, lebo on ani nevedel ze som na nejakej diete bola.
Tak vas chcem len povzbudit, aby ste vydrzali, lebo ten vysledok naozaj stoji za to! 🙂

dzantica
6. mar 2013

Ahojte..Tak ako sa vám dnes darí? Ja som si bola ráno zacvičiť na trenažér hodinku..Potom som si išla navariť obed..Na mojej dlho očakávanej číne som si dobre pochutnala..Ale teraz som dostala strašnú chuť na sladké, tak som si dala za pohár egrešovej minerálky a ono to fakt pomáha 😀 Keďže sa blížia moje dni, tak s nimi ako aj obvykle chuť na sladké..čo už, budem musieť takto klamať žalúdok 🙂

dnika2
6. mar 2013

@dzantica ja som lala ten gulas na veceru hranolky v trube ale bola aj zmrzlina dnes a bola som na squashi a behat 😅

dzantica
6. mar 2013

@dnika2 A čo naň hovoríš? Chutil?

klemberka
6. mar 2013

ahojte, tak ja dnes opäť 100%... zajtra UH, len premýšľam, že čo urobím... @adamko05 čo ty budeš zajtra papkať? daj inšpiráciu 😀

adamko05
6. mar 2013

ahojte
ja dnes škoroby, uplne že bez prehrešku, teším sa... ale poobede ma ako aj teba @dzantica prepadla chuť na sladké, zapila som čistou vodou, potom čajom ovocným a bolo.. ešteže v šuplíku v práci nemám nič, len slivky susšené a presnidávku...
na obes som mala rizoto aj polievočku a na večeru ritozo s paprikou, redvičkou 😵
a zajtra aj v piatok si "dovoľujem"... tak neviem, čo si pripravím, uvažujem o špenátových cestovinách.... asi tie.... a na večeru bud čosi upečiem alebo dám tortu z mrazáka...
a na ranajky si urobím konečne nejaký "koktailík"... mne to pre zmenu tak chutí, to ovocie, že nehryzkám, ale len vypijem... cez prac. týžden je to problém

a super som si dnes zacvičila vo fitku, uplne parádne som sa dnes potom cítila, unavene, ale užas... škoda, že už pôjdem až v pondelok... skúsim čosi doma "vypotiť"... ale neviem, neviem, víkendy v tomto bývajú odfláknuté z mojej strany

práve sa nalievam čajíkom 😉

adamko05
6. mar 2013

a riešili ste, čo kam, čo kedy papať... po pravde, ja zelený hrach beriem ako zeleninu a sušený ako škrob... viem, je to podľa delenej... ale ja si napr. aj polievku zeleninovú robím a šupnem tam vždy troška hráčku 😅

adamko05
6. mar 2013

@klemberka no, napísala som že cestovinky so špenátom asi... alebo z nedele mám ešte aj tu pizzu zamrazenú....ani taký oškvarkový pagáč by nebol zlý... to budem robiť na víkend asi, ale tie budem len ovoniavať cez víkend 😀

adamko05
6. mar 2013

@klemberka ešte ma teraz napadlo, že mám aj kapustu doma, tak ani kapustné fliačiky by neboli od veci... uvidím, čo si MM vyberie, či špenát, či fliačiky a asi podľa toho... rizoto sa dnes dojedlo.. toto moje "dietne" bez maska deťom veľmi "šmakuje" 😵

klemberka
6. mar 2013

@adamko05 ja by som tiež hodila tie cestoviny so špenátom, len už ho doma nemám, tak zajtra zbehnem aj do obchodu a kúpim si, ale to keď už tam budem, tak si rovno môžem kúpiť aj nejaký ten oškvarkový pagáčik a som vybavená 😀 alebo som aj premýšľala, že by som si spravila len takú kašu zo pšeničných krúpov a len nejak posoliť a s opraženou cibuľkou alebo niečo také... minule som videla nejaký historický film a tam si tí chudáci nakladali s drevenými lyžicami takéto akési kaše, no normálne som dostala na to chuť 😀 na také "sedliacke" jedlo 😀 ale to som mala krátko pred svojimi dňami, takže by som pojedla kadečo, nielen sedliacke 😀 ale ktovie, môže to byť dobré... 😝

zuzanat
6. mar 2013

ahojte, ja dnes opat na 100% som na seba pysna 😎 Bola som aj cvicit, normalne naval tam bol, musela som cakat na stroj, ktory sa uvolni 😅 Dnes som bola po veeeelmi dlhom case aj na jazykovom kurze, potom mal syn v skolke prednasku s dent.hygienickou, celkom frmol dnes 😝 Ja mam zajtra UH a dam si rizoto so slov.ryzou a k tomu cviklu, mnam a premyslam, ze to iste si dam na veceru. Ja moc sladke nemusim, aj ked take sojove rezy,alebo puncovu margotku mozem, ale viac mam rada slane, tycinky to je moje, skoda, ze to sa nesmie, toho by som pojedla 😅

adamko05
6. mar 2013

@zuzanat a jak si sa krásne rozbehla 😵 😵
v pondelok vo fitku podobne.... normálne sa ma dve baby pýtali, ako dlho ešte pôjdem na tom páse 😀 😀 😀 😀 ... lebo su tam iba 3 a to jeden bol pokazeny... ideálny čas je v tej, kde chodím , tak o tej 15tej, tesne pred 15.. to je super

adamko05
6. mar 2013

@klemberka ja nemám chut zajtra špekulovať, bud špenát alebo kapusta... a k tomu cestovina... chutí mi to, zasýti.. je to zelenina... to ako ja som pokročila za tieto dva mesiace... volakedy by to boli stále cestoviny s orechami a cukrom, grankom, lekvárom... a teraz.... 😕 😕 😕 ... ja sa nesponávam... fakt som obmedzila riadne príjem sladkostí.... 😵

klemberka
6. mar 2013

@zuzanat ale veď tyčinky obyčajné slané môžeš, veď to je takmer čisto také "chlebové" cesto... resp. také, ako na pizzu... ja som to minule tak študovala na Dru tyčinkách a fakt... v UH si ich môžeš dať 😉

zuzanat
6. mar 2013

@adamko05 no neviem ci rozbehla 😀 Tu su v tej jednej miestnosti 4pasy, 4 orbitreky, 4 bicykle, steper a vsetko plneee, strasne 🤐 Tu byva v pondelok vzdy vela ludi, ale inak nie, asi maju vsetci po vikende vycitky 😀 Ale cez tyzden to inak nebyva take zle, minuly tyzden ked som bola, tak som tam bola uplne sama...Ja chodim tak okolo 18h - 19h, kedy ako...

klemberka
6. mar 2013

@adamko05 ja asi tiež kašlem na to a nebudem špekulovať, lebo to zas dopadne tak, ako väčšinou, že zostanem hladná, lebo mi to nebude chutiť a nebudem to chcieť dojesť 😀 pôjdem ja pekne na ten špenát alebo oškvarkový pagáčik 😉 ja moc cestoviny na sladko nemusím, občas si dám, jediný raz som ich mala počas tejto diéty s grankom, ale nenajedla som sa z toho... ja som tiež prekvapená, ako mi sladké prestáva chutiť, ani nepomyslím naň, iba keď mám pred M, tak by som si dala niečo sladké, ale inak vôbec... 🙂 bohvie, čím to je, prečo nám takto prestáva chutiť... 😕

zuzanat
6. mar 2013

@klemberka to mi ani nevrav, lebo ja Dru tycinky milujem, ked k nim sadnem, neviem kedy mam dost 😀 tiez sladke "potrebujem" iba ked mam MS, inak nie. ja by som si skor dala cestoviny s pochut.smotanou, a k tomu cukor, to mam velmi rada. alebo take nutelove parene buchty 🙂 No koncim, lebo oslintam monitor 😀

adamko05
6. mar 2013

@zuzanat no, ja 15-16 😉... aspon nemyslím na olovrant 😀 ... určite rozbehla, žiadne ochutnávky.... palec hore

adamko05
6. mar 2013

@klemberka jooooj, ja zas občas nan pomyslííím 😀 😀 😀 😀 ... ako dnes poobede... to by som zas klamala, ale zatiaľ sa to ide prekonať ... (príde čas a zožeriem bombonieru 😕 ... ale snád nie)

klemberka
6. mar 2013

@zuzanat no fakt, šak si mrkni hociaký obal, ale tak je pravda, že tie Dru sú najlepšie, ale inak, ja kupujem to veľké polkilové balenie tyčiniek v Jednote pre malého, lebo zozadu, keď sa pozrieš, že kto ich vyrába, tak ťa aj šľak trafí, koľko stoja Dru v Dru obale, že tie najmenšie Dru stoja cca 39 centov, čo je neviem koľko gramov... a tie polkilové z Jednoty stoja neviem, 70 centov? do eura? a tiež ich vyrába Dru 😉 aj chuťovo je to to isté 😀 takže hor sa do Jednoty na jednoťácke tyčinky a môžeš na obed zbúchať pol kila len taká radosť 😀

zuzanat
6. mar 2013

@klemberka aj ja len tie jednotacke kupujem a veru zajtra hned nabehnem do jednoty 😀
@adamko05 ty mas nejaku pernamentku alebo nieco podobne vo fitku? akurat mi konci mesacna pernamentka, tak riesim co dalej...ale ten mesiac ubehol..

klemberka
6. mar 2013

@adamko05 @zuzanat baby inak čo teda máte najradšej zo sladkostí, čo ste doteraz počas diéty ešte nemali? ja viem, že na prd otázka, ale poďme sa doslintať 😀 ja MILUJEM taký dezert, volá sa to že "Bossche bol", je to taká obrovská guľa, asi tak 15cm priemer, je to z odpalovaného cesta, ako na veterníky, vnútro je plnené krémovou šľahačkou a celé je to poliate fantastickou čokoládou... robia sa v rôznych veľkostiach, dokonca v jednom meste ich robia na objednávku raz za mesiac 4-kilové!!! ale inak, sem-tam kupujeme tie 15cm veľké a garantujem vám, že jeden nezjete sami!!! tam je toľko tej šľahačky, že proste po polovici budete mať dosť... šak oni aj predávajú v balení len po dvoch a stojí to nejak okolo troch eur 😖 neviem či ste niekedy niečo také jedli, ale týmto by ste sa isto aj "zadrhli" 😀 a takto to vyzerá v originále http://en.wikipedia.org/wiki/Bossche_bol

klemberka
6. mar 2013

@zuzanat no paráda, tak dúfam, že som ti spravila radosť 😀

zuzanat
6. mar 2013

@klemberka vyzera to fantasticky! Este som veru take nemala.Ako som pisala, ja moc nie som na sladke, ale ked uz, tak si doprajem tu veliku milku cokoladu s karamelom a orieskami 😝 Samozrejme ju neziem celu na jeden krat 😀 Ale inak mam naozaj radsej slane.

adamko05
6. mar 2013

@zuzanat nemám,a le chystám sa kúpiť si...