90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

4zlatulinko2
30. mar 2013

Ahojte babenky...🙂 som tu nova tak sa tu trochu oboznamujem ...🙂 velmi ma zaujala tato dieta a potrebovala by som zhodit aspon 7 kil:( som 8mesiacov po porode a aj ked sa mi kila vratili spät aj tak to nieje to co bejvavalo🙂 kedze som tuto dieta ani raz neskusala, nemohla by mi z Vás niektora poslat niejaky dobry harmonogram a jedla ktore jedla? dakujem za pomoc a drzim prsteky...🙂

aknavij
31. mar 2013

@lu1130 ja som na tom rovnako-tyzden drzim dietu, ale musim povedat, ze sa citim ovela lepsie ked sa takto stravujem a hlavne nikdy nie som nafuknuta. Mne staci takych 7-8 kil, ale priznam sa, cvicit sa mi nechce, doma uz vobec nie, na to sa neprinutim, jedine ked bude krajsie, tak pojdem behat a bicyklovat. Myslite si, ze mam sancu aspon nieco schudnut aj bez cvicenia?
@klemberka tak to som rada, ze sa nasla pricina a ze je lepsie, no a s tym platenim za zubara, ach jaj, poznam to, ja co som nechala u zubara, uz by som za to mala aj novu kuchynu☹.

dzantica
31. mar 2013

Ahojte.. Idem sa vám vyžalovať ☹ Moje plány stroskotali hneď včera poobede pri príprave veľkonočných dobrôt a dnes doobeda taktiež pri robení jednohubiek (očká) ☹ Takže za všetko môže Veľká Noc a moja pevná vôľa sa niekde stratila a akosi som ostala na seba málo prísna.. Takže sa musím opäť vzchopiť a ísť na 100%, nemôžem sa vzdať pred cieľom.. Už len 6 kg.. Musím a veľmi to chcem už nejako zvládnuť..Ale za to cvičenie som nezanedbala včera, ani dnes.. Včera som dosiahla nový osobný rekord na trenažéri : za 90 minút som spálila 1 000 kalórií a dnes tiež tak isto...Bežne som pri 90tich minútach spálila 950 až 970 kalórií a teraz 1 000.. Tak aspoň z toho sa vytešujem..Ale makala som o dušu.. Akurát som docvičila a rozmýšľam, že si dnes dám ešte aj nejaké cviky od Jillian, keď prídem domov.. Hádam to ochutnávanie veľkonočných dobrôt nejak vykompenzujem cvičením... Ale dnes už len večera a už nič viac nedám do úst.. to viem už teraz, lebo sa bojím čo ukáže zajtra ráno váha... 😒

sisab
31. mar 2013

@dzantica co takto zajtra rano vazenie vynechat a skusit to az po dalsom poctivom cykle? ja som vcera vecer dala jeden zakusok a napriek tomu vaha ukazala menej 😵 inak sa snazim ist tak ako treba...a to tvoje cvicenie, keby sme kazda boli taka poctivka. Neboj, to das, aku dlhu cestu mas za sebou, tych par kg bude malina 😉

dzantica
31. mar 2013

@sisab Práveže tie kilá idú dole už slimáčim tempom... Aj napriek tomu, že sa snažím poctivo cvičiť.. A to váženie ráno...chcem sa odvážiť tak či tak.. Odkedy som začala s chudnutím, tak som ešte ani jeden pondelok váženie nevynechala.. Vždy si zapíšem dátum a kg, aby som mala prehľad ako som na tom 🙂 Tak už nech ukáže váha zajtra čokoľvek, zapíšem a idem ďalej 😀 Čo už.. Ale zas nemám pocit, že by som nejak extra veľmi porušila tieto posledné dva dni.. Včera boli 2 zákusky, trochu krupičnej kaše a za malú kompótovú misku kapustnice ( to len taká koštovečka - po dlhej dobe som mala kapustnicu) 😀 A dnes zopár očiek (no dobre že pár 😀 možno 10 ich bolo dokopy).. Neviem no.. Ale nejak to už dobojujem... Mám teraz síce trošku krízu čo sa týka mojej pevnej vôle, ale verím tomu, že si ju opäť zafixujem do hlavy a pôjdem zase naplno..Musííííííííím, inak budem mať vo vnútri pocit, že som zlyhala a bude ma to štvať.. Už len pre tú dlhú dobu, ktorú tomu venujem to nemôžem len tak vzdať...

sisab
31. mar 2013

@dzantica no 10ociek je jeden rohlik, z toho sa ozaj nestriela 🙂 chapem tvoje pocity, ale ako ta pozorujem, ty si velky bojovnik, takze sa o tvoju pevnu volu neobavam 😉 ja sa neviem rozhodnut, co mam vecerat, mala som jeden zakusok, takze by som mala uz len nieco male..

zuzanat
31. mar 2013

@dzantica ja tiez idem mimo diety, mam teraz par dni bielkoviny, ale vobec sa preto netrapim 😉 V pondelok som si ja truba dala vecer vysmazany syr, len taky samotny s tatarkou a to bola obrovskaaa chyba, tak mi ostalo zle, zopar krat som vracala, potom hnacka celu noc, oblieval ma pot, no otrasne mi bolo, este dva dni som nebola schopna stat na nohach, co som sa citila slabo ako mys a ani som poriadne nejedla 😔 Takze som ani cely tyzden necvicila, co mi vadi najviac, ale fakt som nebola schopna. v utorok ma caka druha voda, takze sa fakt netrapim, ak si dam teraz nejaky ten kolacik. Samozrejme nejem ho vecer, ale pobede... Tak sa netrap! 😉 Ja si myslim, ze to je normalne a proste sa to neda, odolat tym dobrotam pocas sviatkom, sme predsa len ludia 😉

zuzanat
31. mar 2013

@sisab tiez premyslam co na veceru, asi si nakrajam maso, aj ked teda udene a k tomu zeleninu 😝

dzantica
31. mar 2013

@sisab A aký máš dnes deň? UH? Nestrieľa, viem o tom..Ale štve to potom..že som si to mohla aj odpustiť a vydržať.. Ja keď si dám aj málo niečoho, váha sa hneď vyšvihne minimálne o dve kg nahor.. Minule som si dala tri kúsky pizze (okolo 20:30 hod) a váha hneď na druhý deň ráno o 2 kg hore (vyčúraná a po veľkej potrebe musím dodať)..Takže preto by som sa mala viac kontrolovať..Lebo sa tie kilá na mňa pri čo i len malom prehrešku hneď nalepia..

@zuzanat Juuuuj chúďa.. ☹ To ti bolo po tom syry tak strašne? ☹ Večer sú už takéto vysmážané jedlá ťažké na žalúdok, to je pravda..No budeš vedieť pre budúcnosť, že ti z toho bolo tak zle, tak ho už večer nebudeš radšej jesť..Ja som s týmto ešte nemala problém (myslím aj pred diétou)..Každý organizmus je iný..A ďakujem za povzbudzujúce slová..Fakt sme len ľudia 🙂 A neverím tomu, že je niekde človek, ktorý túto diétu dodržal celých dajme tomu tých 90 dní bez jediného čo i len malého prehrešku..To sa nedá 🙂

adamko05
31. mar 2013

ahojte

@dzantica hlavu hore... ja som uplne aut... stále si nahováram, že dnes... ale od štvrtka to nejak nejde ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 ... v piatok návšteva, včera a dnes my na návšteve... 😠 😠 😠 😠
tak si ešte dooobede všetko OK, dokonca aj obed... a padne 15 h. a už to išlo 😠 😠 😠
vidím to, že sa nakopnem (DUFAM) až v utorok...
ale dnes som zasa daka "dojedená" zákuskami (to je moje peklo, načo som si ich piekla 😀 ... ale pritom aj pred tým som piekla a odolala, vždy vlastne.. ale tieto 3 dni eee).... že si hovorím, že zajtra dám vitamíny, aj v utorok... (zajtra mám mať UH)... no uvidíme
aj cvičenie mi vychádza až na stredu 😠
@dzantica a na FB jedna baba sa dušuje, že sla 90 dní bez jediného prešlapu 😉
@zuzanat taketo dačo mi raz urobila zapečené maso so syrom... som myslela, že môj posledný den, triaška ešte druhý de 😝

a ja som inak teraz 3 dni, ako som jedla iné, mala problém s WC, veľká potreba 😠 😠 😠 😠

zuzanat
31. mar 2013

@dzantica nikdy mi taketo jedlo nerobila problem, ale predsa len, dva mesiace zdravsieho jedenia, na veceru som taketo nieco nemala vobec za ten cas, no nesadlo mi
@adamko05 a presne, som myslela, ze je moj koniec, neskutocne nieco, este som take nezazila 😔 Ja som dnes tiez mala jeden kusok zakuska, aj ked toho sa viem zriect, ale zase udene, hrudla, velk.baba to mozem, aj ked fakt sa teraz krotim a aj tak sa citim plna 😝 nastastie zemiakovemu salatu som odolala, ten som nemala. No uvidim, ci to kilo co som schudla teraz tym mojim stavom, nebude v utorok spat, aj ked sa utesujem tou vodou 😀 😅 Teraz je pre zmenu zle mojmu muzovi 😅

tiez som na FB citala, ze jedna baba tuto dietu drzala na 100% aj cez vianoce, nechapem!

Ja mam taku na prd naladu, ze by som ozaj daco zjedla...som sa pred cca hodinou dozvedela, ze bratrancovi dnes zomrel 5rocny syn 😢 Asi od roka s nim mali problemy, prestal chodit, rozpravat, nador mu neskor nasli,strasne to je!nechcem a neviem si to ani predstavit, prist o svoje dieta 😢

dzantica
31. mar 2013

@zuzanat Bože, to mi je veľmi ľúto.. My tu riešime také malichernosti, pár kg navyše..Musí to byť strašné, čo momentálne prežíva tvoj bratranec..Aj mojej sesternici takto pred rokom zomrel asi polročný synček, tiež som sa vtedy pod psa cítila a nedokážem si ani predstaviť tú bolesť, keď niekto príde o svoje dieťa..Musí to byť strašné ☹ Hádam bratrancovému synčekovi bude teraz už lepšie, keď mal odmalinka také strašné zdravotné problémy..Aj keď bojoval statočne, je to nespravodlivé..Takéto niečo by sa nemalo stávať..

@adamko05 Presne to isté si stále hovorím aj ja, že dnes idem naplno..ale pokiaľ ešte nespím, tak to stále nie je 100%..Síce včera, to som vám aj zabudla napísať..Išla som spať tak nejak okolo polnoci..O tretej ráno som sa prebudila na to, že sa mi chce čúrať..Tak som sa postavila z postele a vtom Miňo že:kde ideš? (on ešte pozeral TV) Ja že na záchod, kde inde by som išla..On že:idem aj ja s tebou, dal by som si krupicu..A to už bolo zle nedobre,keď aj on išiel..Inak by som zastávku v kuchyni isto nemala a išla by som rovno do postele..Krupicu som mu o takej hodine samozrejme odmietla robiť, tak si zohrial kapustnicu..a zatiaľ čo sa mu hriala kapustnica, som stihla upratať 3 muffiny a za šálku granka... ☹ Bože, ja sa normálne nespoznávam v posledné dni ☹

lucula73
1. apr 2013

@dzantica no ako si dopadlaa,vážila si sa?
máš moj veľký obdiv.napriek sviatkom len tak málo zhrešiť.........
ja idem od zajtra zas odznova,dúfam,že už do leta neporuším,žiadne veľké sviatky a oslavy nebudú 🙂

dari226
1. apr 2013

ja uz neviem co mam zajtra varit dookola cestoviny alebo pizzu mi uz ide krkom 😒

dzantica
1. apr 2013

@lucula73 Ahoj..Áno, vážila.. O 1 kg mám viac..Takže dnes ráno 62kg..A keď som už toľko porušila, tak som si povedala, že dnešný deň ma už nezabije keď je tá Veľká Noc a od zajtra už aj ja naplno..Podľa plánu mám zajtra UH, tak si spravím na obed moje obľúbené špagety s rajčinovou omáčkou a so šampiňónmi...Málo porušujem? No mne to tak ani nepripadá.. 🙂 Dnes som si ešte dopriala zákusky, údené, zo 4 očká, kofolu po sto rokoch, ale inak plánovane podľa diéty (škroby) na obed a večeru hranolky z trúby..A teraz sme si s drahým a s mojím ocinom otvorili červené vínko pri telke, tak po dlhej dobe som si dala aj ja..Keď už som si povedala,že dnes ešte budem porušovať..Dala som si počas týchto dní všetko to, na čo som mala chuť..A od zajtra už ozaj na 100%.. 🙂 Tiež sa u nás nechystajú v najbližšej dobe žiadne oslavy, tak o to to bude ľahšie..Aspoň že tak 🙂

lucula73
1. apr 2013

@dzantica no super ,neboj,ty máš pevnú volu ,určite sa zase správne nakopneš a pojde ti to.... 🙂 🙂 🙂
Ja som akurát zožrala doslova pakel čipsov,reku dnes naposledy 😀 😝 😝 ............ale musím ešte vydržať........dúfam.......... 😉
tak sa držme všetky,od zajtra na 100%.......... 😉

dzantica
1. apr 2013

@dari226 Ja tiež už 7 mesiacov striedam cez UH len cestoviny na rôzne spôsoby a pizzu..Ale tak ja tie cestoviny zbožňujem a vždy sa na ne teším..Ale keď ti nechtia, skús si pozrieť v receptoch čo sú k 90dňovej diéte, podľa mňa by si si tam isto niečo našla,čo by ti zachutilo (napr. viem že tam je posúch, alebo ešte ma len tak teraz napadli čerešnové gule ak poznáš, alebo baby čo sú tu si robievajú aj cesnakové uzle..) Variánt je veľa, len si musíš vybrať to, čo ti vyhovuje..

sisab
1. apr 2013

@dari226 parene buchty,cesnakove kolace,posuchy,skus povymyslat hocico od cesta 😉
@dzantica hm tak od zajtra zase 100% 😉 ja som dneska mala vitaminy a dala som si 2lyzice zemiakovehosalatu,inak som sa drzala 😝
@lucula73 suhlas 😎

dari226
1. apr 2013

@dzantica ved cestoviny s paradajkovou omackou su moje oblubene jedlo,ale dcere to uz tiez ide krkom a extra varit nemam velmi cas

dari226
1. apr 2013

@sisab ake su tie cesnakove kolace?

dzantica
1. apr 2013

@lucula73 Tak tak..Spolu to všetky dotiahneme do cieľa..Ja som sa včera držala už potom..O 18:30 som sa navečerala a už som potom do ničoho neďobala 🙂 A spať som išla až okolo polnoci zase..Bála som sa váhy 😀 A dnes sa tiež snažím už teraz večer nejesť, ale ani nemám chuť.. aj keď tu máme pred nami na stolíku slané koláčiky,zákusky..Ale akosi mám toho už dosť za posledné dni a nemám chuť teraz už na to.. Aký budeš mať zajtra deň? Čo dobré si budeš variť?

lucula73
1. apr 2013

@dzantica ja ti ani neviem,aký deň zajtra,sa mi to tu poplietlo cez sviatky 😀 ..dnes som pojedla všetko možné.........tak neviem ako zajtra začnem.........ale mám kopec mäsa v chladničke,tak asi bielkoviny,urobím si šalát a budem mať obed 😉 .

zuzanat
1. apr 2013

ahojte, ja som si dnes dala na co som mala chut a bez vycitiek 🙂 zajtra ma caka voda a celkom sa na nu tesim a strasne som zvedava na vahu, ale hlavne na centimetre, aj ked tie asi take uzasne nebudu 😔 dnes som sa prekonala a aj som cvicila Jillian, v stredu dufam, ze pojdem aj do fitka konecne, chyba mi orbitrek a pas a tie stroje na brucho 😀 😔

lucula73
1. apr 2013

juj baby,akurát som sa rozhodla,že zajtra si budem musieť dať ovocný deň..........tak mi je zle,už hodinu fatru popíjam,no bolo mi to treba?
takže zajtra žiadne bielkoviny......idem si zabliť jablčka 😝

dzantica
1. apr 2013

Baby, zabudla som ešte na jednu vec..Minule som vám tu písala tie moje strašidelné cm v páse..Dnes keď sme boli s priateľom u svokry na návšteve, tak sme sa so svokrušou merali, bo sme sa niečo o tých mierach bavili.. Tak zobrala meter a ja som sa odmerala a hneď ma zdžubala,že kde si to meriam obvod pása, že tam sa pás nemerá (ani sa ma radšej nepýtajte akú mám vyštudovanú školu, lebo sa až hanbím)..Takže namiesto 86 cm mám 77 cm pás..Dnes som vďaka svokre zistila, že som sa od začiatku v páse zle merala..Je to síce ešte dosť, ale potešilo 🙂 A ja že mám kostru takú širokú, trúbka 😀

dzantica
1. apr 2013

@lucula73 Ja som si predsa potom ešte dala trochu kapustnice (asi do polovičky kompótovej misky) ale tiež mi nie je po nej bohvie ako dobre..Trápne sviatky, kopec toho navarené, napečené a len nás to potom láka :-/ a to som si myslela, že dokým pôjdem spať,tak už nebudem nič jesť..Nejak nevydalo..Ale zajtra som už plná odhodlania ísť na plno, tak verím tomu, že nesklamem samú seba..

lucula73
2. apr 2013

@dzantica tak nám povedz,že kde sa meria ten pás,nech vieme všetky 😉
ja dnes teda ovocie,dúfam,že vydržím,lebo ja som ovocný deň po mesiaci zrušila,točila som iba tie tri,tak snáď dnes neporuším 🙂

zuzanat
2. apr 2013

@dzantica a kde si merias pas? lebo ja cez pupok 😕
ja mam dnes vodu, som si prevarila do 0,5l pohara a taku budem pit. My mame tiez kade ake dobroty,ale ovladam sa, aj ked teda chut na hrudku a velk. babu je riadna, ale prekonam sa. Som sa rano odhodlala vazit a teda bola som milo prekvapena, mam hore len 0,3kg, co ma potesilo 🙂 som zvedava na zajtrajsie meranie, lebo vazenie nebude nic moc. za ten mesiac mam dole len kilo...

dzantica
2. apr 2013

@lucula73 Som tu cez mobil, tak sa mi nedá pridať fotka správneho merania..Ale zajtra ráno ju sem dám..
Inak som si všetko dobre merala od začiatku, len v tom páse som bola od začiatku v tom že sa meria kúsok pod pupkom, ale má sa merať v najužšom mieste pása (kúsok nad pupkom)..
@4zlatulinko2 Ahoj..Pošli mi do IP tvoj mail a ak ti to ešte nikto neposlal, tak ja ti to zajtra ráno môžem poslať..

dzantica
2. apr 2013

@zuzanat Ahoj..Už som napísala vyššie.. 🙂 Držím palce, aby si dnešnú vodu v pohode zvládla.. 🙂