90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zitaje
12. feb 2010

Neviete mi poradit s tou zimou? Aj teraz tu sedim zababusena a aj tak mam ladove ruky a citim taky vnutorny chlad v sebe. Nemate s tym skusenost? Zrovna dnes som teda rozhodne nehladovala a predsa...
Zajtra budem tlacit ovocie, nejak tak to snad prejde. 😒 A ked nie, dam si zazvorovy caj, to by malo zabrat.

peterb
12. feb 2010

luci: nie, nemam, este stale brucho nad pomery velke 🙂

dnes som bol na oslave narodenin, dal som si pohar cistej vody za 3 hodinky. Ale po dlhej dobe som sa stretol s kamaratmi a vsetci do jedneho, ze ako som schudol, takze pozitivne ohlasy dvihaju sebavedomie 😀

lenka3007:
Uz len vyriesit, ako si tie kila udrzat, lebo najhorsie, co by som naozaj nechcel, je jojo efekt, preto cvicenie a podobne. Takto stravovat sa nechcem dlho, clovek si ten zivot potom ani neuzije a okrem toho, vinarska sezona sa zacala a ja bez vina asi nie.

Cize planujem jest normalne, vecer sa uz neprejedat, pravidelne sportovat, to by mohlo pomoct. Ja som 17 rokov vegetarian, nadvahu som si vypestoval postupne za poslednych 5 rokov a na dietu som prvy krat v zivote pristupil preto, ze chcem dat dole par kil, aby sa mi lahsie hybalo a viac sportovalo. Podla mna jednoduchu rovnic o prijme a vydaji energie len tak neoklames a tak ked sa bude sportovat a normalne rozumnej jest, tak clovek by mal udrzat vahu. A ked nie, tak som sa pomylil. 😀

sonya16
13. feb 2010

Ja mám problém, mne to nejde dole a už začínam pomaly prepadať panike. Od nedele som začala aj cvičiť, každý deň 40 minút na orbitreku. Čo myslíte, ukáže sa konečne nejaký výsledok? Každopádne, pri cvičení chcem zostať, možno pridám aj plávanie, ale kilá nejdú dole a nejdu. A to fakt veľa nejem ☹

lubikaf
13. feb 2010

Sonya ja mam stale iba -2 kila dole, a to uz drzim tuto dietu 3 tyzdne, ale to bude tym, ze ja mam stale nejake prehresky, proste to vobec nedodrzujem na 100%. Ale snad sa jedneho dna dokopem do toho, ze si budem davat pozor na to, co jem. Pre mna je dost uz to, ze som sa odhodlala na toto, u mna chce vsetko cas 😀

Dnes mam inak na rade skroby, uvarim si ryzu s nejakou zeleninkou, mozno si spravim zeleninove rizoto, to mam velmo rada 🙂

lubikaf
13. feb 2010

Inak ako zuzanaca pisala o zdravom stravovani - mozem povedat, ze som v zivote nejedla tolko zeleniny a ovocia ako teraz, takze pre mna je toto urcite velka pozitivna zmena v stravovani.

lucijja
13. feb 2010

zitaje: moja svagrinka sa mi tiez raz stazovala ked zacala s dietou, ze jej je furt zima. Ale neviem co s tym, myslim ze to preslo. Spytam sa jej. 😉

olianko
13. feb 2010

Ahojky 🙂
Tak ja dnes ovocny den...sa tesim 😒 ale chcela somsa spytat ci planujete nieco na Valentina? zhresite ci budete 100% drzat dietku?
...inak mne tie jogurty velmi chybaju , ja som kazdy den zjedla aj dva a dost mi chyba , ze nemozem jest vecer ovocie .To som bola zvyknuta pri telke chrumat jablko .No ale najeko to zvladnem ...
inak poznam este jednu dietu kde to islo poriadne dole....mala to jedna kocka na moja svadba a po 90dnovke ju chcemvyskusat ... tak som zvedava ci sa aj mne podari tak schudnut...
...keby sme sa nevideli-nepoculi tak prajem vsetkym krasneho Valentina 😀 😵 😀

kasis
13. feb 2010

Ahojte,
citam vas, ale nejak nestiham odpisovat.
Lucija gratulujem ku krasnemu uspechu, ja som na tom podobne s kilami ako ty ked si zacinala a aj ciel mam rovnaky, tak si moj vzor 🙂 .
Dufam, ze sa mi to podari, zatial mi to dobre ide, bez prehreskov som za 35 dni schudla 8 kg, teraz to uz ide pomalsie, najviac islo dole prve dva tyzdne 🙂 .
No so zimou mam aj ja problem, ale zima mi bola, ked som tuto dietu drzala aj po prvom tehu a aj teraz, bez ponoziek uz ani nespim ale von mi zima nie, iba ked si lahnem, alebo dlhsie sedim.
Kojim v pohode dalej, Janka pije mliecko uz len 2x denne, takze urcite nema nedostatok, mlieko a mliecne vyrobky som nikdy nejedla, tak teraz cez bielkovinovy den si dam, ale uzivam aj vitaminy s Ca, tie od zaciatku tehu, lebo vtedy som mliecne uz vobec nemohla 😝
Vsetkym vam prajem super vysledky, nech sa nam dari 😉

ninimimi
13. feb 2010

Ahojte! tak Lucijja ja som skoro odpadla kolko ako dobre vyzeráš je to super ty si moje také šlapadlo 😀 ja som atkinsona skončila ani a ani sa nepýtajte prečo už nikdy viac 😢 takže sa pridám ku vám opat 😀 ja som jak bumerang 😀 ale teraz si budem musiet pozerat stále tvoje fotky luci lebo tie ma posúvajú dalej to vyskúšat znovu a tentoraz zotrvat.júúj dúfam že to zvládnem 😝

zitaje
13. feb 2010

Ahojte,
ja mam dnes ovocny den, teda akoze, v reali - no, ako by som, zaklincovala som to zbytkom cokolady (cize skoro cela tabulka po prvom UH dni). 😅 😠 Som na seba nastvata, ale zajtra mam maso, tak aspon nebudem hladna, a som odhodlana pustit sa do toho s obnovenym elanom.
Lucijja, budem rada, ak sa mi opytas, lebo dost ma to trapi - hlavne ci si mam na to zvyknut, alebo to prejde. Ja som predtym za cely den pojedla vela sladkeho, a pojedala som stale, tak som asi mala staly prisun energie a teraz je moje telo asi zmatene trochu...

lucijja
13. feb 2010

kasis, ninimimi: dakujem za pochvaly, juj, ako dobre sa to cita... 😀 😀 😀 Som zvedava ci sa do leta dostanem na moju tajne vysnivanu 60tku, ale uz aj teraz som povdacna...

zitaje: zajtra jej brnknem a opytam sa. 😉

andrejka77
14. feb 2010

ahojte ,mozem sa k vam pridat 😉 tak ja dnes zacinam uz sa na to tesim ,bo toho prezierania uz mam dost 😠 chcem sa spytat to ovocie cez den nemozem,?iba rano?neake to jablcko ... 😒 okrem vitaminoveho dna..a ked je vitamínový mozem v ten den aj ovocie a zeleninku ,alebo iba jeden druh...taktiez som navnadila segru a aj mamu takze ideme do toho spolocne takze super 😀 😀 mam motiváciu bude navarene iba co sa ma papat a nebudem slintat po inom..tak zatial 😅

lucijja
14. feb 2010

andrejka: to je super ze do toho idete vsetky! Nie je nad to mat doma podporu. 😉 Ovocie sa papa iba rano - dva kusy. Ale zo zaciatku ak by ste boli hladne medzi jedlami tak si kusok ovocia alebo zeleninky dajte. Potom ho uz nebudete potrebovat. Vo vitaminovy mozes aj aj. Dokonca to mozes aj kombinovat, takze pohodka. 🙂 Drzim palce.

inuska79
14. feb 2010

Ahojte všetci!!!!
Jéééé akí ste zaláskovaní, nik tu nie je, každí robí očičká plné lásky na Toho svojeho /svoje/....

Dietujete?
U mňa to bude asi deň pol na pol...
Od včera to mám premyslené, tak už od včerajšieho obeda uberam na kaloriach....bol to síce zeleninovy den miesto ovocneho....dnes mam bielkoviny..odštipnem si ku rajčinam trošku kuraťa, podvečer však ideme
s manželom do vychyteneho franc.podniku, kde robia palacinky na rozne sposoby, na slano, v trojobale, plnene na sladko, tak som velmi zvedava....prvy krat ideme do restiky aj so 7.mes.dcerkou...tak si dam urcite 1/2porciu...ale tesim sa.....

andrejka77
14. feb 2010

ahojte tak mam pol dna za sebou a som hladnaaaaaaaaa mali sme kuracinku na prírodno so zeleninou a dala som sii malinku duplu .. 😀 tak uvidime ako to pojde dale 😉 majte sa

ejbyk
14. feb 2010

..ahojte zienky. ja som v polovici tyzdna konecne zas nabehla na dietny rezim a ako tak sa drziiiim. dnes som mala kapustnicu s maskom...cista bravcovinka, klobasku som si nedala, jednak ani nemam rada v kapuste, ale odolala by som tak ci tak 😉

...prajem vam vela lasky. dnes mozno o trocha viac ako inokedy 😉

tinkaaa
14. feb 2010

ahojte tak ja sa hlásim
včera som sa vrátila s malou z nemocnice ☹ 😢
takže som v stredu večer diétu dodržala a vo štvrtok mal byť vodový,ktorý nebol ☹ nebola som schopná vynervovaná vyplašená .. malá vracala a hnačkovala na večer som to od nej chytila ja a bolo 😖
včera nás pustili ale poviem vám pravdu necítim sa momentálne na pokračovanie v chudnutí... potrebujem aspoň týždeň na regeneráciu tela a psychiky.
A na záver po mesiaci presne aj s mojou chorobou mám -10kg... som rozhodnutá ísť ďalej ale nie za takúto cenu
Myslite na nás .. bojím sa paa

domyyy
14. feb 2010

ahojte 🙂 bola som od piatku mimo domu tak Vás zajtra dočítkam 😵 majte sa pekne 🙂

zitaje
14. feb 2010

Caute,
mne ide dietovanie lepsie, ked som v praci. 😒
Dnes mam bielkoviny, ale ako som doma, stale by som si do niecoho dzobla. Ale uz je vecer, hadam to uz nepohnojim.
Zajtra bude lepsie 🙂

lante
14. feb 2010

Ahojky, sa hlásim, že dnes máme za sebou aj s mm 28-mi deň. Bez prehrešku 😀 Je to omnoho ľahšie, keď to držím s ním než sama. A zajtra nás čaká vodaaaaaa 😝

zuzanaca
14. feb 2010

Ahojte 🙂

lante....držte sa zajtra obaja 😉

Ja by som mala mať vodu v utorok, no asi si ju preložím o 4 dni neskôr, lebo v utorok neskoro poobede idem na pracovný pohovor do nového zamestnania 😕 a nechcem riskovať, že sa tam od hladu zosypem 😅 😕 😀 Inak, držte mi palce! 😉

O dnešnom mojom stravovaní pomlčím 😝

lenca13
15. feb 2010

Ahojte tak my sme boli u nasich samo z som niektorym jedlam neodolala 😠 😠 😠
Tinkaa tak sa daj co najrychlejsie dokopy a aj tvoja mala 😉
Lante myslim na teba 😉

lubikaf
15. feb 2010

Ja mam dnes cely den ovocko, aspon nemusim vymyslat, co si navarit 🙂
Vcera som bola s drahym sa najest, dali sme si taky valentinsky obed, takze som na plnej ciare porusila UH den, lebo sme si obidvaja dali taky dobry biftek s hranolkami 😀 Tak som sa z neho najedla, ze som do vecera uz nebola vobec hladna.

Tinkaaa drzim palce aby ste boli aj s malou rychlo ok.

lucijja
15. feb 2010

zitaje: tak som sa pytala svagriny a vraj to po par dnoch preslo samo... 😉

andrejka77
15. feb 2010

ahojte tak ja dnes pokračujem druhým dnom .... 🙂 myslim tie tri dni sa dajú zvladnut ale ten vitamínový bude hroza 😀 ale ked ste to zvladli vy 😲 ale ten vodný to este ze je tak ďaleko.tak idem si dat neake ovocko 😉

martinex
15. feb 2010

ahojte kocky...

tak vcerajsieho valentina som mala s malym prehreskom, manzel mi dal bonbonieru,tak som si dala 3 kusky,ale zase mala som vcera UH,tak to ratam len ako 1/2 prehresok...a zajtra ma caka prv voda, no ale kedze kojim,tak si dam ovocko-len take light... som zvedava ake miery budem mat v stredu a aka bude vaha.... 😠

lemge
15. feb 2010

ahojte.ja sa po vikende hlasim-a som bez prehresku bola. 🙂 dnes mam uhlosky .tesim sa ,spravim si pizzu.mala ju tiez lubi.
dnes som sa vazila-som presne v strede diety, mam minus 8,5kg...

tinkaa,rychlo sa uzdravte 😉

lante,zuzuanaca-drzte sa vodne zienky 😀

danielitka26
15. feb 2010

ahojte hodte mi do ip 90dňovú dietu ....som odhodlaná sa do nej pustiť....potrebujem dať dole 25kg

lucija ty si dala tých 26kg dole za 90dní??? 😕

lenca13
15. feb 2010

Tak uz som naobedovana cestoviny s porom,cesnakom,bazalkou a rajcinovou omackou 😉

zitaje
15. feb 2010

lucijja, vdaka, tak hadam to prejde, dnes mam 6. den a este mam nake navaly zimy...
Dnes mam vyborny skrobovy obed: naklicena sosovica, dusena mrkva, karfiol, varena zelena fazulka a kukurica, do toho jedno nakrajane avokado, taky salat, ale teply, a k tomu ryzovy polystyren 🙂 . Mnam!