90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lemge
17. feb 2010

martinex,aj ja sa pripajam ku gratulacii 😀
ja som mala tiez najkrizovejsi den ten vodovy.nezvladla som ho,ale ani ma to natrapilo.asi by som odpadla do vecera 😝 no a to mi nestalo za to ,tak som si ho nakoniec spravila ako za odmenu-skoncila som pri zakuskoch 😀 a nebanujem!moje telo to asi poterbovalo.na druhy den som normalne pokracovala.a este aj 5 dni po vodovom som zhodila 1,5kg 😉

zuzanaca
17. feb 2010

Ahojte 🙂

martinex....výborný výsledok maximálneho snaženia! 😉 😀

lemge....aj ja už vážne rozmýšľam nad tým, že si urobím jeden deň - koláčový 😀 😀 😀

Ja mám dnes za sebou prvých 30 dní, vodu som ešte nemala, ale vyzerá to len na 4 kilá dole ☹
VODU si dám v sobotu, tak dúfam, že padne na úžitok! 😠 😀 😝. No cítim sa aj tak skvelo, som na seba hrdá! 😵

peterb
17. feb 2010

ahojte,
ja dnes bielkoviny, pomaly sa blizim k polovici (42. den), dnes som sa odvazil a minus 9,5kg. Povodne som chcel len 8, ale vidim, ze este take tri potrebujem na svoju historicku vahu a tak to este potiahnem, potom ten zvysok uz len udrziavat, viac schudnut by som uz nechcel. Uvidim, ci sa mi ale podaria aspon tie 3 🙂

Ak si chcete zvysit ego, chodte tak v polovici diety niekam, kde stretnete par ludi, co vas poznaju a v poslednej dobe vas nevideli. Ja som bol takto minuly tyzden na oslave a asi 12 ludi prislo, ze "ako si schudol". 😀 Tomu sa hovori masirovanie sebavedomia.

Vcera zasa bike - 800 kalorii, 24 kilometrov, dnes vyborny pocit. Uz aby bolo pekne, pojde sa do hor.

Martinex: super vysledok, 7,3 kila je urcite velmi vidiet, gratulujem.

Inuska79: to je parada, este aj s prehreskami je to super, a koniec koncov, ide o to, aby sa to telo az tak netrapilo, lebo ak sa ma velmi trapit, rychlo to po skonceni naberie spat

luci: pocitas? pocitas? dokedy to chces takto drzat?

lubikaf
17. feb 2010

martinex super, gratulujem 🙂

zuzanaca no to budem rada, ked bude niekto na vode so mnou, aspon sa mozme navzajom povzbudzovat 😉

a ja si chcem dnes spravit taku polievku zemiakovo-mrkvovu, len dufam ze z nej nebudem cely den hladna, lebo polievka je predsa len viac menej tekuta a mna nikdy nejak moc polievky nezasitia 😖

lubikaf
17. feb 2010

a zuzanaca ja mam dnes 26 den a mam dole len 2,5 kg, ale ja mam stale nejake prehresky, tak to asi preto 😝

zuzanaca
17. feb 2010

peterb....počkaj, počkaj, žeby sa z teba nestal nakoniec anorektik 😀 😀 😀. Veď to ako píšeš - chcel som len 8, ale ešte 3 by bolo treba.... 😀 a potom ďalšie 3 bude treba... 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanaca
17. feb 2010

lubikaf.....možno sa to pohne radikálne po tej vode, len ju musíme zvládnuť na 100% 😝

martinex
17. feb 2010

dakujem vam vsetkym.... aj tie kila citim a hlavne na obleceni to vidno 😉

peterb mam v plane si is niekam pomasirovat ego 😉 kedze som na MD tak medzi ludi casto nechodim a je pravda ze od zaciatku diety som nikde nebola...

zuzanaca tak az take maximalne snazenie to nebolo, hresila som jedna radost...

peterb
17. feb 2010

zuzanaca: no toho sa nebojim, pri pohlade na seba to znesie aj viac ako 3, ale radsej to spevnim a schudnem sportom, lebo tato dieta je take oklamanie tela, ze nedam ti viac, tak chudni, ale ked zasa dostane viac, bude si to naberat naspat

martinex: ja som v podstate tiez chodil len domov a do prace, az minule som vypadol. Nas mensi krpec ma iba o troska viac ako ten Tvoj a manzelke sa z casu na cas podari vypadnut z domu (nakoji a necha mi ratolesti tak na dve hodinky, to su este zvladnutelen 😀 ),

lubikaf: niekedy to ide pomalsie, niekedy rychlejsie, najdolezitejsie je pokracovat, ono sa to spusti, niekto ma pomaly zaciatok, niekto pomaly koniec. Spytaj sa lucije, ako posledny mesiac len minimalne chudla.

martinex
17. feb 2010

peterb no u nas to je podobne,az na to ze maleho dame babke a ideme von spolu 😉

prave som doobedovala, rybka s chlebikom a k tomu cvikla...celkom som si pochutila,len toho bolo malo... ale sak po 2 dnoch na zelenine by bolo malo aj za furik jedla 😀

lubikaf
17. feb 2010

zuzanaca ved toho sa bojim, ze ju musime zvladnut na 100% 😖 😖

peterb ja aj viem preco som tak malo zhodila - mam stale nejake prehresky. ale kazdy den si hovorim, ze dnes to zvladnem, dnes musim, ale aj tak si vzdy zobnem nieco, co by som nemala. ale na to, ze by som prestala drzat dietu vobec nemyslim, celkom sa mi taketo stravovanie paci, a hlavne sa citim ovela lepsie, ako ked som sa furt niecim dzgala.

peterb
17. feb 2010

martinex: vy sa mate, my mame najblizsiu babku 100km, druhu 200km, takze si bacujeme sami od prveho tyzdna, kedze babky su este mlade a pracujuce 🙂

lubikaf: prehresky sa niekedy stanu, ale v zasade by to nemuselo az tak strasne ovplyvnit, lebo zasa pripravujes to telo na to, ze potom bude jest aj ine veci. Ked by si ho drzala sterilne len v tomto rezime tak musi zakonite prist jojo efekt (ak sa clovek poriadne nehybe a nevydava energiu). Ja som vylucil aj pecivo a nekombinujem ani strukovaniny s ryzou alebo zemiakmi a hlavne som zacal viac sportovat (cca 4x do tyzdna tak hodinku)

musim povedat, ze sa citim ovela lepsie, nielen kvoli tomu, ze som zhodil nejake kila, ale celkovo je clovek uvolnenejsi a nie taky nafuknuty ako po vecernych prezierackach

zuzanaca
17. feb 2010

Ja si myslím, že za to moje chudnutie z polovice môže to, že som prestala jesť biele pečivo, polievky zo zápražkou, masové výrobky, sladené nápoje, sladkosť si doprajem aj teraz 😉, ale len tak pod 1 zub 😉 no a hlavne nejesť po tej 19 - 20:00 hod nič! A druhá polovica úspechu je jesť v malých dávkach a pravidelne - viď 90-dňová diéta 😀 😀 😀 Ja na ňu nedám dopustiť! 😀

zuzanaca
17. feb 2010

so zápražkou, ni zo!!! 😠

zuzanaca
17. feb 2010

píšem jak hotentot 😠
Už som dosť hladná - obedovať budem až po práci okolo pol tretej a čaká má doma zeleninové rizoto 😵
Pekný deň 🙂

lucijja
17. feb 2010

kubikaf: tak tak, ako pise peterb, u mna to bol pomaly koniec, moja znama nechudla skoro nic a posledny mesiac ze -9,5kg... 😀

peto: ratam ratam, sniva sa mi o kJouloch, uz mi sibe... 😀 Mam pocit ze sa nenormalne prezieram. Kazdy den sa dostanem tak cca na 6000kJ - horko tazko a baby na inom fore furt ze: pridaj pridaj, musis jest okolo 7000aby si chudla a ja uz teraz tlacim tak ze ide aj usami - nikdy som tak casto nejedla a tolko, takze je to haluz. Toto nie je ze: cica nezer! ale zer zer, pridaj, potlac... 😀

ale muzik vravi ze sa mu denno denne stracam pred ocami a ja mu furt hovorim ze sedy zakal sa da liecit... 😀 😀 😀

peterb
17. feb 2010

luci: pekne, to je parada, pockaj, pride teplo, vyjdes von a budes moct jest co chces ked das na korculiach 50 km za den 😀

lucijja
17. feb 2010

peto: no len ziadne prehananie..nestacilo by tak 5km? 😀 Inak musim povedat ze absolutne ziadne chute ma nenahanaju pri tomto jedeni. Ani so mnou nehne ked muz papa cokoladu, keksik, slaninu, klobasu...nic...asi ma telo vazne to co potrebuje... 😨

peterb
17. feb 2010

luci: ale nejde len o to, co telo potrebuje, ale aj o to, co ma rado. O com je potom zivot? O odriekani? Jooooj, to by bolo zle. Ziadne dobre vino, syry, pizza atd. To uz moze clovek umriet.

yanna20
17. feb 2010

ahojte, tak ja som teda zklamala na plnej čiare počas poslednych dni, same prehrešky, takze od zajtra zacinam od prveho dna, hadam to uz bude lepsie

lucijja, peterb: ja vas teda obdivujem, zvladate to teda fantasticky!! klobuk dolu

yanna20
17. feb 2010

chcela som napisat pocas posledných 2 dní, kedze ich mam za sebou len 6 😖 ..to výdrz ale 😠

yanna20
17. feb 2010

no my bohužiaľ tiež nemáme babky a dedkov po ruke 😔 kedze sme v irsku momentálne a naša rodinka na slovensku...strasne to chyba..co by som dala za to mať niekoho, kto by mohol maleho postrážiť a my by sme dakde vypadli spolu, takto raz on a raz ja, a naš spoločný spoločenský život je fuč 🙄 ani výročie sme nemohli oslávit 😠 no tak som sa trošku postazovala, ale trebalo mi 😀

ejbyk
17. feb 2010

...ja dnes ako ŽEREM!!! ranajky su u mna vzdy 1000% vydrzala som ako vzdy do tej 12,00 hod. potom obed...a potom akoby som nemala dno...uz ked žerem, tak aspon to co mam dnes povolene...az na bebe brumika 😖 , ten sa nejak mimochodom dostal do mojich ruk a nasledne do mojich ust 😀 Obcas mam take dni ze koniec...a to ani pred mrchou ani po mrche nemam....

lubikaf
17. feb 2010

lucijja keby schudnem 9,5 kg tak som maximalne spokojna, dufam ze sa mi to podari 😉

a zajtra sa uz tesim na pizzu a vecer zmrzka, mame s prichutou tiramisu, mnamko 🙂

lubikaf
17. feb 2010

a lucijja este sa chcem spytat - preco mas jest prave 7000 kJ aby si chudla?

lucijja
17. feb 2010

peto: no ved prave ze teraz si mozem dopriat syry - tie milujem. Pizzu sem-tam, tu nemusim mat kazdy den ani tyzden a dobre suche vinko mi nezatrhne ZIADNA dieta...!!! 😀

lubikaf: no, na to su take tabulky...vypocitala som si to na nete... 😉

zuzanaca
17. feb 2010

dnešný deň bez prehreškov 🙂
Dobrú noc 🙂

zitaje
17. feb 2010

Caute,
prvy tyzden za mnou a mam -3kg. 😵 Tesim sa ako mala, i ked dnes som mala ovocie a nebolo to uplne ciste, zaplietla sa tam aj nejaka cokolada... Ja proste ked mam doma otvorenu cokoladu, neodolam a dojedam ju. 😠
Ale vyriesila som to: kupila som si taku minitabulku, myslim ze 25g, snad Figaro, xs. Tak tu ked dorazim, to az tak nevadi, to je len 1/4 tabulky. 😀
Ale cokoladu mam na plane najblizsie az o tri dni, ked bude UH.
Uz sa tu riesili tie mliecne vyrovbky, zacinaju mi dost chybat, nemate pocit, ze vam chyba vapnik? Mozno je to nahoda, ale mam pocit ze sa mi odkotulal kusok z jedneho zuba, ktory sa mi rozpadol uz davnejsie a stale som si ho nedala opravit. 😒
Martinex, paradny vysledok, aj ja chcem! 🙂

bea44
17. feb 2010

ahojte,
ked nepisem to neznamena ze vas nesledujem 😠 . viem o vsetkych vasich prehreškoch 😠
aj uspechoch 😎 . 😀 😀 😀 😀 😀

samozrejme gratulujem 😉 a spominam ako ste vsetci na začiatku januara mali malu dušičku, že či to zvladnem 😖

a aha , ho 😵 . pochvala super vam to ide deti moje 😀 😀 😀

luci - mas moj obdiv. na toto ja nemam nerv, a ani motivaciu 😒

peter - pozor pozor, aby si nedopadol ako tie " STAR" , čo nevedia prestat 😀 😀

no a teraz ja: snažim sa dalej dodržiavat delenie stravy 😒 samozrejme s prehreškami 😝
ale zatial stojim na vahe 😎 ani - ani +. 🙄
ale ja v pohode, zatial stači. 😝

blazka24
18. feb 2010

ahojte, takže včera som konečne dospela k tomu, že predsa len začínam.........

povedze čím začať - bielkoviny ........ráno jedno jablko, asi som mala dať dve a teraz som si šlahla jogurt - môže byť?

martinex gratuľujem a ty si moja inšpiraciooooooooo 😀