90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nelinka79
26. feb 2010

ahojte co mam rozumiet pri skorobovom dni zeleninove privarky. ako ich robite?

lucijja
26. feb 2010

nelinka: uvaris zeleninu do makka a ponornym mixerom s troskou vyvaru rozmixujes. A je privarok. 🙂

lubikaf
26. feb 2010

ahojte, par dni som tu nebola a pozeram, ze kolko novych ludi, fiiiha 🙂

nelinka, ja mam dnes skroby a budem si robit zemiaky, ja som si popravde este zeleninove privarky nerobila. ale to by si si mohla spravit nejaky sosovicovy privarok napriklad, ale neviem ako sa robi, ja viem iba polievku 😉

missin, velmi ma mrzi co sa stalo babatku, neviem si ani len predstavit tu bolest. Timotejko vam urcite coskoro posle z nebicka male krasne babatinko.

hajda, drzim palce pri chudnuti, ja by som tiez chcela schudnut este nejakych 8 kilov do aprila, ale to by som musela tuto dietu drzat trochu poctivejsie 😀

inak vy si vsetci pamatate, kolky den uz dietu drzite, ja o tom nemam ani paru, mam v kalendari napisane, kedy mam mat vodovy den a podla toho sa orientujem. ja iba viem poradie dni, kedy mam bielkoviny a tak, ale nemam sajnu, ze kolky den sa uz snazim dietovat 😖

misinn
26. feb 2010

ejbyk, dakujem ale zistila som ze ju ma aj kamoska tak mi ju poslala a od dnes som zacala...ale na prvy krat mi to pride trochu komplikovane asi sa budem musiet s vami radit 😒

misinn
26. feb 2010

lubikaf, dakujem 🙂 aj ja verim v to iste...

ejbyk
26. feb 2010

ahojte dievcata...aj tie "staré" aj tie "nové" 😀
misinn kludne sa prid poradit...uz sme tie stare v tom riadne zbehle...ale kedze sme aj hriesnice mozeme ta zatiahnut aj na zle chodniky...mne napriklad minule horalka len tak do úst vbehla potvora!! aj som sa chcela brániť, ale bola mrcha šikovnejsia 😀 😀!

pekný dník prajem

lubikaf
26. feb 2010

ejbyk 😀 😀 😀 este ze nemam doma ziadne horalky ani podobne keksiky 🙂

missin, kludne sa pytaj 😉

misinn
26. feb 2010

ejbyk 😀 😀 dobre som sa zasmiala super si to napisala...ty si na ktorom dni? videla som na nete ze je aj pokracovanie tej diety

misinn
26. feb 2010

dnes si dam salat s kuracim masom a ze na veceru si mam dat tiez ale len polovicu...ako to robite?zviknete si dopredu navarit jedlo na dalsi den? lebo cez tyzden sa to da, napr. dnes si ten salat dam v restauracii, ale na veceru si ho asi musim spravit doma

lubikaf
26. feb 2010

missin ja si vacsinou varim v dany den, nie den dopredu. vacsinou to spravim tak, ze si navarim viac a odlozim z toho na vecer, ale nie vzdy jem to iste. niekedy sa dam iny obed a inu veceru.

ejbyk
26. feb 2010

misinn...no ale ked takto zlupnem nieco pomimo zakazane tak sa na seba hnevam lebo by som fakt ze nemusela. na sladke som nikdy nejak nebola...aj preto som si v 3 den ked sa moze na veceru aj kolacik nikdy nedavala, lebo som proste nemala na sladke chut, dala som si kus z obeda...a teraz z odstupom zistujem ze aj to ma svoj zmysel dat si ten kolacik.

mne sa osvedcilo chystat si jedlo vzdy den pred. teda u mna tak, ze ked pridem z prace nachystam si na dalsi den a rovno odlozim dve porcie obed a pol vecera. takto nemam moznos rozmyslat vymyslat čo zjest, motat sa na obed do restiky kde by som si dopriala ovela viac.

vikendy su pre mna utrpenie...vtedy je tolko nástrah!

ejbyk
26. feb 2010

...baby a ja idem dnes na chatu, na cely vikend...ani nechcem vediet ako to ide s mojou stravou dopadnut!!! 🤐

ninny
26. feb 2010

Dobré ránko 🙂

misinn, držím palce 🙂

Baby ak som to správne pochopila, tak sa do kolečka opakujú štyri cykly stravovania - bielkovinový, škrobový, uhľohydrátový a vitaminový.. a takto to ide stále dokolečka? Samozrejme, že raz do mesiaca je deň vodný deň ...

Správne? 😀

ninny
26. feb 2010

ejbyk, to ideš na ako dlho? alebo len na jeden deň? Držím palce.. navaríš si dopredu? 😉

misinn
26. feb 2010

no som zvedava ako mi to pojde..ja ako nejest aj vydrzim skor sa bojim aby som tu dietu nepochopila nejak zle..a co sa stane ak by som veceru vynechala?potom to uz asi nema taky ucinok ci ano?
ejbyk ale ta chata to bude velke pokusenie 😅

misinn
26. feb 2010

ozaj o kolkej si davate tu veceru?

adamko05
26. feb 2010

ahojte

... ja dnes 5 den, bielkoviny... včera vitamíny, uplne na 100%.. tak uvidíme, musím sa nakopnuť jak volakedy "za mlady" 😀 , ked som šupom dala dolu 7 kg 😉

si na obed asi opečiem syr 😝 , alebo uvažujem,ž e uvarím karfiol a urobém taku kašu so syrom a to opečiem... ešte neviem... a na večeru asi jogurt... lebo tie mi tu chybaju... tak sem-tam v bielkoviny večeriam, alebo jog. nápoj 😝

ejbyk
26. feb 2010

ninny..spravne si to pochopila...kolobeh 4 dní a raz za mesiac voad...v tvojom pripade kedze kojis by som vodu vynechala a dopriala si napr opat ovocny den. na 3 den nezabudni na veceru velku porciu kolacika 😉

na chatu idem na cely vikend uz dnes po praci do nedele...v tomto pripade si jedenie nechystam, by ma vysmiali asi 😀 dufam ze ked uz budem hresit tak aspon s rozumom...

misinn
26. feb 2010

baby a kolke dni na tejto diete uz tahate?

ejbyk
26. feb 2010

misinn...ak vynechas veceru ktora by sa mala do cca 20.00 hod. potom uz sa treba snazit nejest, by sa nemalo asi nic stat, len to ze budes hladna...dieta je aj o tom ze pravidelne jes! nezda sa to ale aj jest, je zakladom spravnych diet 🙂
ja osobne veceriam tak cca okolo pol6 - 6 niekedy neskor a potom uz nic! obedujem takmer vzdy o 12.00. ked som si takto zvykla, telo uz nie je pomimo take hladne.

ejbyk
26. feb 2010

...ja tusim okolo 47 dni hore dole neviem presne...ale pisem si to, mam debilnik a tam si znacim aj co jem a tak aj ako dodrziavam...teraz momentalne aj to ako nedodrziavam 😀

misinn
26. feb 2010

ejbyk ja som tiez tak isto planovala.. o dvanastej obed a o siestej vecera.citala som ze by mala byt medzi jedlami pauza 4 hodiny..

misinn
26. feb 2010

ja mam tiez debilnik 😀 😀 a zaznacim si tiez ze dnes je prvy den a tak aby som vedela...kolko si zhodila kg

lubikaf
26. feb 2010

ejbyk no chatu v dobrom zavidim, tiez by som sla 🙂 neboj, zatni zuby a nejedz aspon velke mnozstva 😀

ja tiez obedujem medzi 12 - 1 poobede a veceriam okolo piatej. potom uz nebyvam hladna.

no idem si ja spravit kavu a poupratovat byt, lebo to tu vyzera, ako by tu bomba vybuchla. pridem sa pochvalit vecer, ako som dnesny den zvladla 😉

ejbyk
26. feb 2010

...mala by byt ta pouza, snazim sa to dodrziavat, ale vydrzat doobeda je riadne utrpenie...poobede uz to tak ncitim a ubehne to nejak rychlejsie.

a je aj druhe pokracovanie knihy, to je uz take udrziavanie...ale vraj ak uz aj nechces pokracovat po 90 dnoch v tomto systeme...je potrebne este dodrziavat aspon ovocne ranajky. mne to tak zatial vyhovuje...len ni to asi nestaci. nikdy som nebola naucena naladovat sa na rano...99% boli moje ranajky vločky s jogurtom a ovocim...teraz som teda vynechala ovocie a jagurt...a obcas si dam aj 3 ks ovocia a nie len 2

misinn
26. feb 2010

ja mam zas vacsi problem vecer, praci mi to doobeda vzdy rychlo ubehne akurat vecer vzdy kukame nejaky film s muzom a vtedy on vzdy vytiahne nejake cipsy a juuuj to je u mna najhorsie...
dufam ze tuto dietu dodrzim lebo elan mam velky 🙂 🙂

ejbyk
26. feb 2010

lubikaf...vezmem si k srdcu tvoju chatovu radu...ked ale mne vzdy tak chuti v dobrej spolocnosti a pri dobrom vinku!!! jaaaaj...usta mi zalatat treba!! prajem uspesny dnik a vela zhodenych kalorii pri sportovani s prachovkou 😀

misinn..zhodila som zatial cca 4 kg, keby som v poslednom case dodrziavala, tak ako naozaj teraz nedodrziavam, je to urcite viac. dobre je ze ked aj sem tam hresim nepriberam...a hlavne je to vidiet, plasli mi lica, dvojita brada, koliesko plavacie okolo brucha. mne sa tak darilo kazdych 9 dni jedno pekne kilo. ja ale zhadujem nie z vysokej vahy a nepotrebujem vela kg...este take 4 by som brala a som tam kde niekedy a som happy.

adamko05
26. feb 2010

misinn... tak ak dnes začínaš, máme rovnaké dni, bielkoviny 🙂.. ja som začala v pondelok, ale ja už tuto dietu poznáááám jak staré boty 😀 .. je fakt fajn, po tych 5-6 dnoch si človek už ani neuvedomi že drží dietu a stane sa to dáko samozrejmostou... ja len som mala zas problémy sa nakopunut a začat 😠 😠

ejbyk
26. feb 2010

..obcas pisem ako trepnuta!!! dufam ze niektore tie tliachaniny chapete...nechce sa mi to opravovat! majte so mnou strpenie...je pred vikendom a ja uz som v chatovom rezime 😀

ja som bola zavisla od slaneho cipsy popkorn a tak...tiez nohy vylozit, pozerat film a chrumat. ale jedneho krasneho dna som sa zatala a prvých cca 30 dni krasa...nic! proste pevna vola odhodlanie a ide to...mas ciel a vsetky ciele nieco stoja a to som si vzdy hovorila ja...a hlavne tie vysledky su odmena to je super fakt...na tie kg co mam teraz sa mi uz cez 3 roky nepodarilo dostat. a ja napriklad ani nejak necvicim...i ked chodime teraz sportovat co sa da.

misinn
26. feb 2010

ejbyk tak ty to mas super potom, ja potrebujem zhodit z velkej vahy, pocas tehotenstva som pribrala 17kg a zhodila som len 6kg...a strasne to na sebe citim do nicoho sa nezmestim hrozne... 😖 😖