90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubikaf
26. máj 2010

yanni inak ked je spln, tak vtedy radia stravovat sa striedmo alebo drzat post, ze to pomaha organizmu. tak zisti, ci ten spln nie je nahodou v sobotu, to by z teba mohla byt uz v nedelu stihla zienka 😉

lubikaf
26. máj 2010

no yanni tak som bola mrknut do kalendara, mam doma lunarny. tak spln je v piatok a v kalendari pisu toto: V piatok je spln, vhodny den na post, pri ktorom sa telo vyznamne zregeneruje.

ejbyk
26. máj 2010

yanni - presne viem co je to stres v praci a zle vztahy 😒 Ja tiez ked mam stres tak zajedam...a ked som sa na VS ucievala des, musela som sa ladovat. mne ked je fajn zajedam, ked mam stres zajedam...no des. stale len to jedlo dookola 😀

claudee
26. máj 2010

ja zase naopak, ked mám stres nedokážem nič zjesť, dokonca mi je na vracanie, aj ked nie je z čoho 😝
minulý týždeň bol celý u mňa zabijak, som jedla málinko, som sa odvážila a aj bolo dolu 5 kg..ale už predtým týždeň som držala diétu..
niekedy tie stresy nie sú na škodu, ale stačilo mi teraz na dlhú dobu 😀 radšej si budem dávať pozor na hubu, čo zjem 🤐

yanni
26. máj 2010

Lubi no ja neviem, ak ti chuti tak ho pi dalej. Ale ci fakt z neho schudnes, no neviem. A kolko stoji? no ja som bola v marci na SK a navstivila som moju naj kamosku. A ta ze no mi pijeme len kvalitne caje. A vytiahla teekanne a tak. no to su tu v DE take obyckove caje. Naozajstna qualita stoji od 5 ecok za 100 g. A ja ti poviem, ja som si minuly tyzden kupila taky no name za 95 centov a je taky fajny. No riadna mnamka. A na doma som si nakupila este obyckovejsie na SK lebo to ja doma varim za hrniec 🙂

Vravis ze v piatok je ten spln???

Baby co poviete keby som v piatok vitaminy vynechala a isla hned na vodu? to by bolo aj pre mna lepsie, doobeda v kancli a poobede na brigade., cize cely den v pohybe to ani nebudem mat cas so zradlom vymyslat.

Ejbyk, no ja som na vyske este nezrala, to som bola este mladica. Ja som sa rozozrala az v Nemecku. No a ked pridem na SK tak zeriem este viac. To take fajnotky su na SK, ze bryndza, ostiepok, korbaciky, rumba, horalky a varene fajnotky co ja u mna nevarim.

bea44
26. máj 2010

to som ja 😀 😀
pisu, ze aktualne foto 😝 ,
tak som sa opravila 😵 ved by som mala byt chudsia 😔 no som zvedava po 90 dnoch ci sa mi oplati zmenit foto 😲

ja ked mam stres , tak tiez namozem jest.

yanni
26. máj 2010

jej to by bolo super keby som v stresse nemohla jest. To by som uz bola davno anorekticka. Ja zijem v strese uz roky ☹

zuuzka
26. máj 2010

no bei, vyzeras super....aka chuducka tvaricka 🙂

yanni
26. máj 2010

Bei kockaaaaaaaaaaaaaaa 😉

bea44
26. máj 2010

dik 😉
tvaricka - hej OK,
rit a brucho eeee eee 😠
ale tu len dieta asi nepomoze 🙄 zeby cvicenie ? 😕

ivella
26. máj 2010

fesanda 😉 😉
ja stresy tiez zajedam,aj ked mi je fajn,zajedam...dnes sa drzim,lebo citam kona
takze kuracie dusene s cinskou zeleninou,,,nemohla som sa dojest,aj synko.len som uz hladna a to ze nebudem vecerat,ale tak dam aspon kusok 🤐

claudee
26. máj 2010

ja som jedla asi o 3, ešte stále som plná 😅 kopu zeleniny som k tomu rizotku zjedla, to asi preto 🙂
juuuj, ani nespomínajte cvičenie..ja už po tom normálne túžim 😵 len sa neviem kedy vybrať do mesta popozerať tie elipticaly, ked furt prší, kadejaké prehánky, búrky 😠 ale chcela by som ešte tento týždeň..

claudee
26. máj 2010

wuhh, prešla som krízou... doma si otvorili takú veľkú 300g Milku, tú novú futbalovú, ale odolala som 🤐 len som si dala na ochutnanie, ešte som ju nemala, dve kocky, ale nič viac 🙂 ale bola výborná, acchhh 😅

matynuska
26. máj 2010

bea ma nove fotooo, jeej 🙂 parada, riadne je dietka vidiet 🙂 😉 no super s tym splnom, mne na piatok vychadza voda :D sa tesim normalne, to mi vzdy rucicka na vahe poskoci spravnym smerom. Aj kedd neviem ci je vyraz poskoci celkom optimalny 🙂 Ale tak na postave mi je to vidiet, kila moc neidu, bo uz az tak nie je z coho, to len ja som narocna. Este chcem ist dole. 🙂 No veru bez vas baby by to neslo teda. 😀

nikanika28
26. máj 2010

cafte, tak dnesne ovocko docela fajn, akosi som ani nemala cas na jedlo mysliet 😀 . Len vecer som robila granadir...a to som mala take chute... 😝 ..no a teraz este robim tortu...tak to je uz koniec 😝 😅 🤐 😀 😀 😀

julca23
27. máj 2010

kočky vôbec vás nestíham,lebo len učenie mi teraz chodí po rozume....inak 2.6 na mňa myslite,deň D 😀
diéta pokračuje ale už teraz v tomto čase s menšími prehreškami,lebo už pracujú nervy 😢 😢
ale po 2.6 sa začne naostro,a k tomu aj cvičiť!!!!!! 😠 😠 😠 😠
samozrejme že až po nejakej oslave,ke´d bude čo oslavovať
potom si to tu všetko prečítam.......čaute

bea44
27. máj 2010

ahojte 😉
julca - neboj urcite bude čo oslavovat 😵 drzim vsetky palce 😉
ivella - 😵, myslim si ze ides na seba velmi tvrdo 😖 tie vecere vynechat na zaciatku 😨
ja mam dnes bielkoviny a prvy krat od zaciatku diety som dostala chhut na mliečne vyrobky. tak som si rano zasla do potravin. a nevedela som si vybrat, tak v košiku skoncil cottage cheese : 1 sladky jahodovy a 1 na slano s pazitkou, 1 x jogurt a1x cmar a 1x acidko a este syr 😕 😀 a paradajky a redkvicka
nie to nie je na dnes 😀 len som tam stala a nevedela na co mam chut 😠 asi som si urobila zasoby na mesiac do predu 😝

zatial banan a hrozno, voda, caj a idem si urobit kafe 😎

lubikaf
27. máj 2010

ahojte, ja sa tiez prave napchavam bananom. na obed bude pizza, chcela som si najprv spravit posuch, ale potom som zistila, ze mam pizzu v mrazaku, tak ju iba hodim na plech. je to jednoduchsie 😀 a chcem si upiect nejaky kolac na vecer. a este sa chcem opytat, ze mam v mrazaku magnum mandlovy, myslite ze by sa mohol v UHT den? ved je to v podstate zmrzlina a este je na tom aj cokolada, aj ked mliecna 😒

magimary
27. máj 2010

ja mám dnes ovocko a raňajky (5 jahôdiek, 1 broskyňka) za sebou 🙂
lubi, ja som si tak včera dala-nie síce Magnum, ale Nogger-a 😉 😵 mňam, podľa mňa v pohode-Dobrú chuť k večeri, lubi 😅 😀
a na obed som mala (včera) tie parené buchty, trošku posypané práškovým kakaom (horkým) a dnes opäť kilečko dolu, takže ani buchty to nepokazili 😉 😅 😵

magimary
27. máj 2010

bei, super fotka... 😉

nikanika28
27. máj 2010

Cafte, tak dnes som sa odavzila odvazit sa... 😀 ..pekna slovna hracka 😀 😀 😀 ..no a po 8dnoch (teda u mna po 6, lebo som zacala tretim dnom koli kamoske) je dolu 1,7kg... 😕 Moze byt? 😅
Dnes bielkoviny a ja sa taaaak tesiiiiim na tie hribiky s bryndzouuuuu 😵 😵 😵 😵 ..
No a dnes som mala na ranajky miesto ovocia....ehmm..no dorabala som krem na tu tortu nestastnicu...tak som ho "ochutnala!" ...fuj-fuj... teda krem bol mnaaam...ale ze som neodolala..je fuj 🙄 🤐 😅 😀 😀

bea44
27. máj 2010

magi - 😉 😵
lubi - ja by som nevahala - ved kusok torty , tiez nie je napisane akej 😀 a zmrzlina jak zmrzina 😀 ved je to len zmrazena voda, teda v podstate. das na jazyk a rozpusti sa 😎 teda , ako keby nic 😀 dobreee zdovodnenie ?? 🤐

nika - jasne ze super, len vydrzat 😉

kua ☹ zabudla som si kupit caje 😠 😠 . uz mam v skrinke len ovocne 😠 a tie mi akosi nee eeee 😲
tak to asi bude dnes len cista voda a kava.

magimary
27. máj 2010

ja mám zase najradšej ovocné... 🙂

ivella
27. máj 2010

nika,skvele,len tak dalej..
zmrzka je povolena,co by som si bez nej pocala 😀
bei,pri mojich kilach...musim byt prisnejsia,no a buduci tyzden idem do tn,tak nech aspon trosku zmenu vidno 😵
ja dnes moje oblubene zemiacky nasucho opecene..a vecer spravim cerstve.zatial som nic do seba nedal,okrem kavy.akosi zabudam na ovocne ranajky..

nikanika28
27. máj 2010

dakujem koceny 😵 ...no budem sa snazit, dovolenka sa blizi..to je velka motivacia..aj ked do vtedy to urcite nestihnem, som sa mohla skor zobudit, tava .. 🙄 😅 🤐
A teraz ten hriesny vikend...tak ale snad to neprezeniem nejak extra 😝 .
Aj my sa chystame do TN, asi o tyzden..musime Klare novu sedacku kupit, vajco uz je pomaly male pre nu

yanni
27. máj 2010

Caute babule 😉,

Bei ty si drzka 😀 Ze vraj na jazyku rozpusti a to je nic 😀 No ty vies tak krasne prehresky odovodnit ze to potom znie ako keby to ziádne prehresky neboli 😀

No ja dnes cestoviny ale doteraz zatial len ovocie a caj a kafco, cestoviny na cinsky sposob od minula budu az na veceru, lebo bosorka uz mrncala koli mojmu bananu. Boze tej zenskej vsetko smrdi. no ja fakt neviem kde ta zije. Ale hlavna vec ze si vcera uvarene vajco tzu supala. A to nesmrdi???? 😠

Ozaj no ja som sa rozhodla, ze vodu posuniem o jeden den skor a to uz zajtra. Takze zajtra som vodova. no ked je ten spln tak to treba vyuzit.

Nika tych 1,7 kg moze byt. Aj u mna tak bolo. Potom ale dlho len tak par gramov. A teraz po mesiaci mozu byt take 4 kg dole. Este som sa nevazila tento tyzden, az po zajtrajsej vode. No som fakt zvedava. V tvari som uz zbadala ale to ja vzdy najskor tvar, plecia hrudnik, prsia a sunky a rit nic. Asi si tie sunky dam vyudit, trosku ten tuk dat vyschnut 😀 😀 😀 😀

bea44
27. máj 2010

yani - daj potom adesu, kde tie sunky sa daju vyudit, alebo vysusit 😀 myslim si , ze bude zaujem. 😉
a urcite je tu viac adeptov 😀 takze nie si sama 😵

yanni
27. máj 2010

Bei no popytam sa niekde v solariu ci mi to urobia 😀 😀 😀 😀

bea44
27. máj 2010

tak ja som sa rozhodla pre obed na slano : cattage + paradajky a celozrny rozok . a rozmyslam nat tym vyvarom 😕 , ale akosi mi to nepasuje k obedu 🙄 . asi utriem usta a stacilo 😖

ivella
27. máj 2010

nika,tak nam je vajko uz daaavno male 😉
ja chcem tiez zajtra vymenit aspon za ovocny,nechcem sa prezierat sladkym cez spln.