90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
31. júl 2012

@suezana Ja ze ide na Teba vecerna kriza vyjedania chladnicky asi som Ta nepochopila... ha ha ha 😉

suezana
31. júl 2012

@lucky14 nie chladničky, baru a skriniek 😝 😝 už sme sa s mm dohodli, nekupujem NIČ!!! návštevy dostanú uhorky 😀 😀 😀

lucky14
31. júl 2012

@elenka.k No moja zlata rada by som napisala ze nemusis ale zial musis.....nemusis nejako makat do zblaznenia ale na brucho to chce denne 100 brusakov rano a 100 vecer. Do 1 mesiaca budes ho mat ovela pevnejsie....Ja som kedysi tak za 3 mesiace vypacovala tehlicky. A od dnes som zacala znovu na sebe trosku makat. Rano som sa z postele vykotulala na zem a hor sa do toho skor ako som urobila hocico ine a vecer pred sprchou. 😉 Najhorsie je zacat potom to uz pojde. 🙂

lucky14
31. júl 2012

@suezana ha ha ha. Ved to je o tom ...maskrteni...treba kupit pre navstevu nieco co Tebe nechuti.. 😀

suezana
31. júl 2012

@lucky14 mne chutí všetko ☹ ☹ ☹

mijadave
31. júl 2012

@lucky14 no kedze sa asi rozbieha ms, tak asi nic nebude 😒 a dakujeeeem 😉
@kacena24 dakujem 😉
@suezana ked si hladna, pi vela vody a mne pomahala zuvacka alebo zubna pasta alebo ustna voda, hned ma presla chut nieco jest 😉
@elenka.k moja ja som len drzala dietku a sli kila dole, ale zacala som aj so zumbou 😉

dievcata na zajtra sa mi uz pecie pizza, jooooj, uz sa tesim na zajtrajsi obedik 😉 bude to len klasika pizza bez sunky a syra, len paradajkovy pretlak, pizza korenie a zeleny hrasok a sampioniky... 😉

kacena24
31. júl 2012

@suezana fuha...no mne to riadne v zaludku vyhrava....musim to vydrzat,neviem co som taka hladna,ved mam skroby

mijadave
31. júl 2012

@lucky14 no ja po cisarakoch uz brusak nespravim ☹

kacena24
31. júl 2012

@mijadave aj ja mam zajtra pizzu 🙂 kupila som si na nu cherry paradajky a čerstve šampióny 🙂

lucky14
31. júl 2012

@suezana Naozaj vsetko??? NO ja napr. nemam rada slane tycinky posypane sezamom. Tak tie su pripravene pre hosti. A tiez kekse s horkou cokoladou tie tiez nemusim....Treba kupit nieco co Ta nikdy ani len nenapadlo a je to.....Uvidis ze sa najde nieco co nemas rada. 😉 A denne sme tu my ked to na hociktoru z nas pride tak sa tu z toho hladu a mlsnosti mozeme vypisat a trosku zabudnut. 😀 😀 😀

suezana
31. júl 2012

ale už som ten prvý nával pažravosti prekonala ..... zdá sa, že vydržím 😎 😎 😎
dala som si pohár vody - ja sa musím nútiť piť - ja za celý deň vypijem pohár vody 😒 😒 preto len jem stále....
ja si dám asi zajtra špagety..... pamätám si tú chuť - ako som si rozmixovala šampiňony, olivy, lečo a podusila to na cibulke.....mňáám, aj mm to chutilo 😵 😵

suezana
31. júl 2012

@mijadave prečo nespravíš brušáky? 😕 ja som mala jeden cisársky

elenka.k
31. júl 2012

@suezana
@kacena24
@tina1711
@lucky14 aj všetkééé, nech sa Vám podarí dosiahnuť váhu akú chcete!!!

suezana
31. júl 2012

@lucky14 no ja keď mám takéto chute, tak ja jem všetko do radu....hlavne nech niečo chrúmem 😒 😒 ja si chuť urobím....no skrátka ja sa budem musieť celý život sledovať, aby som nebola ako balón 😒 😒

kacena24
31. júl 2012

@suezana mňam s tými špagetami dobrý nápad 🙂 spravím také na budúce uhlohydráty... len bez olív 🙂

lucky14
31. júl 2012

@mijadave No nemusi to byt klasicky ze dvihas cele telo. V kalanetike su take ze len sa zdvihnes hore kolko sa Ti da brada smeruje k plafonu a potom 2cm pohyby aby si citila napnute brusko a ruky vystrete pri tele. Zo zaciatku sa mozno budes trosku triast lebo svaly si musia zvyknut ze ich ides trosku cvicit ale potom by to mohlo ist. ....teda ja nechcem mudrovat lebo nie som doktor aby som sa vedela odborne vyjadrit k tomu co sa s telom deje po cisarskom......ale vela celebrit ma cisarske a cvicia tak si myslim ze keby si skusila zacat potroske ak chces mozno budes prekvapena. 😉

suezana
31. júl 2012

@elenka.k 60 😉 😀 😀

lucky14
31. júl 2012

@elenka.k Dakujem krasne. Aj Tebe nech sa dari. 😀

suezana
31. júl 2012

@lucky14 možno mala komplikované hojenie - ja som mala dobre, aj ranu mi nevidno vôbec - za to po znamienkach materských mám riadne fľaky ☹ ☹

suezana
31. júl 2012

@lucky14 na tvojej profilovke si ty??? 😕 😕 😕 vyzeráš tam tak na 55kíl 😕 😕

lucky14
31. júl 2012

@suezana No ved to ja ja moja. Od porodu som si nedavala pozor a teraz tak aj vyzeram. Ale dufam ze uz to pojde. Odhodlana som na 100%. 😀

kacena24
31. júl 2012

@elenka.k ďakujem 🙂 aj tebe tak isto 😉

lucky14
31. júl 2012

@suezana ha ha ha . No moja zlata to som bola ja pred tehu. Dala som si ju tam pre inspiraciu kam sa chcem dopracovat. Vazila som tam okolo 70kg. Ale ja chcem ist na 65kg. 😉

suezana
31. júl 2012

@lucky14 a dobre som tipla kilá? táto foto je z pred pôrodu?
ja som do dvoch mesiacov po pôrode dala dole 16-17 kíl - ani neviem ako - mala som neskutočných 59 😵 😵 😵 až keď mala vaneska 2 roky a už bola taká samostatnejšia som začala priberať - pred rokom v januári 74 🙄 🙄 som sa zafučala pri obúvaní 😝 😝 😝

lucky14
31. júl 2012

@mijadave Ja nechcem byt osobna ale mala si nejake zle hojenie preto??? Ak nechces nemusis sa vyjadrovat. 🙂

mijadave
31. júl 2012

@elenka.k to poznam, ja som kedysi pri nervoch chudla, no teraz prave naopak, robim najazdy na chladnicku 😠 a dakujem, to bol napad kadernicky, vzdy vie dobre poradit, som rada, ze som zmenila kadernicku 😉
@miskakyska dakujeeeeeem 😉 blond melir uz bude minulost, nasla som svoju farbu 😉
@suezana ak si tu s nami kludne pis 😉 neviem, proste nedokazem, mam za sebou dva, no po druhom som skusala, no jednoducho to nejde... dr vravel, ze sa to stava po cisarakoch, tak skusam cvicit s takym posilovacom na brucho, je to v tvare V 😉 a ano, mala som komplikovane hojenie po oboch cisarakoch, po tom druhom mi museli vyrezavat tu prvu jazvu a vsetko vo vnutri, lebo som mala zrasty a skaredo zrastene, cize po tom druhom to bolo este tazsie a bolestivejsie...
@kacena24 takze pizzujeme spolu 😉
@lucky14 mozne to je, nejak som to neriesila... tak asi budem musiet prekonat pohodlnost a lenivost 😀

lucky14
31. júl 2012

@suezana Moja tam som ma la okolo 70kil v tehu som sa vysvihla na 89kil a teraz mam 84kil. Ja som zrala ako bez rozumu po porode. Z nemocnice som prisla domov mala som 82kil a pre mesiacom to bolo 87,5kil. To mi otvorilo oci ze ked nieco nezacnem robit tak...nedopadnem dobre. A ide to strasne na psychiku byt takato statocna porcia. 😒 U mna ze tlsti ludia su stastnejsi vobec neplati ja som stastnejsia ked som chuda. 😀

mijadave
31. júl 2012

@lucky14 ano, zle sa to hojilo, pri druhom mi to cele museli vyrezavat a upravovat... mne sa velmi zle hoja jazvy... aj po laparke hovorili, ze tam boli skarede zrasty.. ja nemam problem o tom pisat 😉

lucky14
31. júl 2012

@mijadave Inak Ty vyzeras super aj bez cvicenia. Takze si to asi nemusela riesit. Ja stale vyzeram ako keby som bola tehotna. 😒 Nieco som s tym musela zacat robit. 😉

lucky14
31. júl 2012

@mijadave No ja o zlom hojeni viem veru tiez moja....po porode ako som bola sita som sa hojila 3 mesiace a nikdy to nebude 100%. Komplikovany porod 19hodinovy a 1 hodinu sitia po porode. Este stale ma bolia krize a rebra a ....tak uvidim co zvladnem. 😉