90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

grenka
21. aug 2011

ahojte baby mozem vas poprodit o super 9-dnovku pri ktorej sa da fakt dobre shudnu?kojim uz skoro 9 mes a nie za pana ist dole s tymi kilami 😠 dakujem vam

emmaelzer
21. aug 2011

baby, nezabudajte, ze ovocny den sa vlastne vola vitaminovy den, a moze sa aj zeleninovy salat....

grenka
22. aug 2011

@suezana ahoj u mna je to zas ze kojim a nejde to dole vobec,,,este po porode som pribrala uz ani tolko nezerem 😀 ...prerabame domcek,nabeham sa ci z varenim aj s malym treba robit a nic 😠 mozem poprosit aj ja o tu dietu?dakujem

kaul
22. aug 2011

dievcence... dnes mam 22 den a v sobotu som zlyhala na plnej ciare. Malej som zozrala vsetky Brumiky v maxi baleni a dorazila som to zmrzlinou 😠

suezana
22. aug 2011

@kaul my sme si povedali, že nevadí, naštartovali sme metabolizmus a ide sa ďalej 😉 😉 😉 😉 držím palce
@grenka pošli mi do IP mailovú adresu a pošlem ti diétku

grenka
22. aug 2011

@suezana a mozem ju ked kojim?

kaul
23. aug 2011

@grenka ahoj... ja ju drzim a kojim. Sice uz siesty mesiac... po porode som tiez chcela zacat, ale bala som sa,ze by som stratila mliecko. Osobne si ale myslim, ze to ci budes kojit al. nebudes je v hlave a nie v tom co jes. A tato dieta vobec neobmedzuje... tot moj nazor.

grenka
23. aug 2011

@kaul jasne a mlieko sa tvori ked dieta taha a vela pit treba...uz ma pri druhom nik nedonuti tolko zrat 😀 ze nebudes mat mlieko....teraz to vidim na sebe menej jem a mlieka je dost...staci pivko vypit a moze sa kojit 😀 akolko si schudla uz?

karolinka25
23. aug 2011

@mango ahooj, uz som spat, my sme dostali z FB taky virus, ze comp KO. mango,hadam si si nemyslela, ze ta v tom necham 🙂 my sme boli v nedelu na grilovacke a chvalabohu som mala bielkov. den, inak by som bola v haji, tolko zradla pokope som uz davno nevidela 🙂 ... nazrala som sa teda statocne, ale neporusila som bielkoviny...vcera som mala skroby a robila som sote so sojoveho masa, ale nie som si ista ci je to ok, lebo na obale pisu ze je tam 50% bielkovin a dnes sa trapim neskutocne ani nie som hladna, ale len kukam kde by som co by som , zahlusila by som sa za to. Mrzi ma ze paula80 to vzdala, mozno nabuduce.
Zajtra ideme s celou familou na chatu, a otec vari gulas a ja mam ovocko ja asi budem cely den po hore radsej bludit a zut cucoriedky ☹ vazila si sa? ...kolko?....ja uz sa psychicky pripravujem na vodnicka, ale musim si stale hovorit ze to dame !!!!!

kaul
23. aug 2011

@grenka ...no ja som po 20 dni mala minus 4 kila. Vela? Malo?.... taketo tempo mi staci, to by znamenalo po troch mesiacoch 16 kil a to by uz bola jaka supa??? to by som zacala lutovat, ze som porozdavala vsetky veci, do ktorych sa uz nezmestim.

kaul
24. aug 2011

dnes mam 24 den a stale len tie styri kila ☹ ani deko viac

mango
24. aug 2011

@karolinka25 tak som rada, ze si to nevzdala 🙂
Ja uz normalne ficiiiiiiiiiiiiiiim 😀 Nejak mi to ide, aj ovo den je uz v pohode, akurat si myslim, ze by som mala trochu viac pit vody a zacat aj cvicit... ale momentalne mi to casovo nevychadza 😒
Vazila som sa, napisem ubytok kg po prvej vode 😉 Kazde zhodene deko ma vsak potesi 🙂

mango
24. aug 2011

@kaul na tvojom mieste by som zacala cvicit... pripadne skus si zistit, ake velke mas porcie co sa tyka kilojoulov...
proste, ked si telo zvykne, ze zabehnes v pohode 1 kolecko, tak si po nejakom case musis pridat dalsie, aby si nestagnovala...
preto ludom, ktory vazia viac, zhadzuju pomerne rychlo (aspon co som citala, nech niektorym nekrivdim 😉 ) a ked clovek chce zhodit len 4-5 kg, tak to ide velmi tazko...

mango
24. aug 2011

Baby... mam velku motivaciu a vela zavisi aj od toho, co vas vnutorne taha dalej k cielu... 😎 😎 😎

mango
24. aug 2011

@kaul chodis niekde cvicit???

suezana
25. aug 2011

@mango joj, cvičiť v takomto teple 🤐 🤐 🤐 ja som len podlahy umyla a som mokrá ako myš 😝 choďte radšej plávať kočky 😀 😀 😀 😉

emimka
25. aug 2011

@kaul chcem sa spytať ako je to, ty ešte kojiš? a chodiš stále cvičiť? lebo ja sa tiež nemôžem zbaviť vôbec tých kíl po pôrode.

mango
26. aug 2011

@suezana kym pocasie dovoli, tak najlepsie plavat, bicyklovat, behat, korculovat alebo fajn je aj taka turistika 🙂 🙂 🙂

kaul
26. aug 2011

@mango no necvicim... prave som zostatnicovala, tak sa uz po veceroch nebudem ucit, ale hybat sa, hadam to pojde rychlejsie. Vratim sa ku korculovaniu, este kym je pekne ... sice teraz je pekne az moc!!!!

@emimka ahoj... no ja stale kojim, ale zatial necvicim. ale chystam sa.

kaul
27. aug 2011

dievky. kde ste???? to uz nikto nechudne ☹

miki060707
28. aug 2011

ahojte, ide niekto na 90-dňovú od septembra, ja by som to skusila, neviem koľko vydržím, ale za pokus nič nedám...

karolinka25
28. aug 2011

@kaul chudneme, chudneme len nejako nie je cas pisat ....ja som mala dnes ovocny den, ale mala som prvu poriadnu krizu, s odretymi usami som to vydrzala 🙂....zajtra sa neskutocne tesim na maskoooo 🙂

kaul
28. aug 2011

@karolinka25 no to mas fajn,ja mam zajtra prvu vodu a uz teraz sa toho desim.... uz vidim ako ma bude boliet hlava...jpooooooooooj hadam nejako zvladnem a hned v utorok sa vazim a som velmi zvedava lebo nic nebadam

miki060707
28. aug 2011

ahojte, tak pôjdem nato od zajtra, načo čakať na prvého, no nie??? 🙂

maricenka1
28. aug 2011

Ahojte tak ja mam za sebou 36 den a dole 10,5 kg spokojna som mozno az moc .Moj ciel bol aspon tych 10 kg a splnilo sa 🙂 ale pokracujem dalej. A toho vodoveho dna som sa bala ale stale som nieco robila tak som to niejak nepocitovala len sa mi hlava sem tam zatocila.

mamami3
29. aug 2011

@miki060707 Ahoj, ja tiež dnes začínam. Pred 4 rokmi som touto dietou schudla 16kg, teraz som 2 roky po pôrode a chceme druhé bábeno (čo by mohla byť dobrá motivácia 🙂 )tak by som sa chcela dostať na pôvodnú váhu, potrebujem dať dole aspoň tých 20kg, viem veľa, ale aj viem, že sa to dá,len treba poctivo dodržovať.

kaul
29. aug 2011

no ty muj duchod... to ake cisla tu lietaju?????? ze 10,5 a 16 ... to by bolo krasne schudnut 16 kil 🙂 Tak ja teda este dockam aj ked to po tej dnesnej vode nebude ziadne terno.

miki060707
29. aug 2011

@mamami3 no supeeer, ja potrebujem aspon 20 kg dať dole, tak si ma predstav ako vyzerám, ja mam dve deti, pred rokom som radila, ale moja váha je obrovska, tak od dnes idem nato, skušala som fakt vela diet, tabletiek, aj na ARE som skončila, aj zdravo sa stravovala, bola som uplna vychudnutá baba a dnes je zo mna kopec sádla, takže musim niečo spraviť a JA SPRAVIM 🙂 to druhé bábo je dobrá motivácia..... 🙂

agika1982
29. aug 2011

@miki060707 zlatko zvladnes to
ahojte kocky...ja mam dneska 15 den a dole okolo 7 kil....zatial to ide, len bojim sa dna, ked sa to zastavi na nejaku dobu a zaboha to nepojde dole....zatial citim na jednych nohaviciach, ze su volnejsie...nohy mam konecne odliate a takisto aj tvar...

miki060707
29. aug 2011

@agika1982 jeeej moja, našla si ma, juuuj, si ma potešila, xi