90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

maricenka1
29. aug 2011

@mamami3 Ahoj aj si si udrzala vahu alebo sa dostavil jojo efekt?

agika1982
29. aug 2011

@miki060707 ale jasne....skocila som sem a uz si tu ficala 😉

karolinka25
29. aug 2011

@kaul zavidim ti ze uz mas toho vodnika za sebou 🙂 ...mna caka buduci utorok, normalne mam z toho strach 😒

mamami3
30. aug 2011

@maricenka1 no ja som si to udržala, lebo som vlastne po tých 3 mesiacoch zmenila úplne životný štýl. Cítila som sa super. No potom som otehotnela a pribrala som - aj keď pribrala som, ale zase po pôrode všetko pekne odišlo. Túto hroznú nadváhu čo mám, to som si dohnala až po pôrode, stále doma sama s malým, manžel od rána do večera v práci a čo ja? len som chodila okolo chladničky a vyžierala ☹(( ale teraz som už tak naladená, že idem do toho. Necítim sa takto dobre, do ničoho sa nenavlečiem ☹ a určite ani manžel nieje nadšený,keď má vedľa seba veľrybu. @miki060707 fúha, tak tie zdravotné problémy ti teda nazávidím, ale tú štíhlu babu áno 🙂 Ako si zvládla včerajší deň? Ja sa musím priznať, že som začiatok presunula na dnes, lebo ako som sem napísala, tak sa nám ozvala manželova rodina, že o 3 hodiny prídu na návštevu. Vracali sa z dovolenky a takto nečakane nás prepadli ☹ Teraz vyzerám asi ako trúba, ale tak som si povedala, že si to teda ešte užijem a dnes už naozaj, s kľudnou dušou začnem. Mám za sebou pohár vody, hrušku a dnes mám na obed syr s paradajkami.

santerra
30. aug 2011

Baby je tá diéta vhodná aj počas dojčenia ???

bronini
30. aug 2011

ahojte, vcera som zacala 🙂, zatial sa mi dari, 😀,ale by ma velmi zaujimalo,ci by som mohla v sacharidovy den na veceru krupicovu kasu, lebo tortu nejako nemam rada, a ta krupicaaaa by bola velmi fajn 😎

bronini
30. aug 2011

@agika1982 ahoj, tak to je super 🙂 ,aj si nejako sportovala?

kaul
30. aug 2011

a vodnik je za mnou... bolo to desne, hlava ma bolela ako slak (normalne pijem denne aj 5x kavu) a vecer som isla spat radsej uz o deviatej. v noci som sa budila, ci uz nahodou nie je osem 😀 Ale........rano som sa postavila na vahu a vysledok je nasledovny: 30 den - minus 7 kil ... tadaaaaaaaaaaaa parada

kaul
30. aug 2011

@santerra ahoj... no ja tuto dietu drzim uz 30 den a stale kojim, aj ked mala ma uz pol roka a okrem mliecka uz cez den poje hocico. No nemyslim si, ze by to malo nejaky negativny vplyv na kojenie

agika1982
30. aug 2011

@bronini nie...vobec nie...ale dala som si zavezok, ze po 6 tyzdnoch zacnem behat
@santerra ahoj,,, nemala by si ju drzat....pretoze dieta potrebuje mat v mliecku kazdy den vseko, a nie len raz bielkoviny, raz zas ine...pri kojeni by si nemala obmedzovat duhy jedla, iba ak mnozstvo

miki060707
30. aug 2011

ahojte, tak celkom faajn 🙂 aj sa čudujem, na ranajky mám vždy banan a kávu, potom obed a večera, pijem dosť, čo som nepíjavala, dnes som mala zemiaky a kyslú kapustu, som si ju uvarila, dala koreniny a zemiaky, dala som tam dooosť vody, na obed som si dala aj chlieb a na večeru už nie, dosť husté, samá kapusta, medzi obedom a večerou som vypila tú šťavu z kapusty, o 18 som zjedla večeru a len pijem, čo bol u mna problem......zajtra si asi udusim papriku, rajčinu a dám k tomu cestoviny......tak ahooojte, ešte sa rozhodnem, či si dám niečo sladké na večeru, alebo slané 🙂 ahooojte

karolinka25
31. aug 2011

@kaul gratulujem, len tak dalej 🙂

lejja
31. aug 2011

Ahojte,dnes zacinam aj ja s 90dd.Dufam,ze sa mozem k Vam pridat.Dietu som uz drzala a podarilo sa mi schudnit,ale chcela by som este nejake kilo. 🙂

karolinka25
31. aug 2011

ja som dnes ani vstavat radsej nemala ☹ ...hrozny den...fuuuuuj a do vecera daleko....

emmulienka1203
31. aug 2011

Ahojte, ak sa môžem pridať....ja som 90-dnovu dietu drzala asi pred pol rokom. Dodrziavala som ju teda doslova a z ovocia, ktore nemusim, mi bolo uz fakt zle. Po 60-tich dnoch som to vzdala, lebo som neschudla ani kilo. Proste mi asi nesadla. Momentalne navstevujem studio komliment. Dnes som tam bola 3x. Mam upravenu stravu, 2x do tyzdna mam cvicenie. Zatial som dala dole 2 kg, ale povedali mi, ze zo zaciatku to pojde rychlejsie ale optimalne je chudnud cca 0,5 kg tyzdenne. Tak uvidim. Ak mate niekto skusenosti s komplimentom rada si to precitam 🙂

miki060707
1. sep 2011

akoooooo?

lejja
1. sep 2011

Ahojte,tak ja vcerajsie bielkoviny som zvladla super.Dnes mam skroby,ale dcera ma narodeniny tak neviem ci neochutnam z torty,ktoru som jej upiekla. 😖

kaul
2. sep 2011

dievcence... my ideme na vikend na chatu. Ako sa to da prezit s dietou???? neviem si to ani len predstavit.

miki060707
2. sep 2011

ahojte, celkom dobre sa držím, no u nás su samé dobroty, ale odolávam, hlavne večer, xixi, uvidime ako to pôjde dalej, aj vitamínový den sa dá zvládnuť....pekný večer

karolinka25
2. sep 2011

@kaul ja som teraz za dva tyzdne absolvovala asi 5 takychto akcii a na moje velke pocudovanie, som to zvladla 🙂 ...napakovala som sa pre mna vhodnymi potravinami 🙂 ... a smazila som sa byt co najviac vonku mimo grilu, hlavne ked tam pripravovali nieco co ja som nemohla a ked bolo najhorsie,tak som im to aspon ocuchala 🙂 ...jedla som melon a myslela som si ze mam grilovane rebierka 🙂

karolinka25
2. sep 2011

@miki060707 ja zistujem, ze vitaminovy mi asi sedi najviac, kedze mozem viac krat za den jest 🙂

lejja
3. sep 2011

dievčata,co si pripravujete vo vitaminovy den?

karolinka25
3. sep 2011

@lejja ja som dnes 26 den a zatial som si nejako specialne ovocie nepripravovala...hlavne som si vzdy kupila melon a ten vsetko zachranil 🙂 ...pozerala som v knihe nejake recepty, ale som nic neskusala... posledny vitaminovy den co som mala, som si naordinovala zeleninku pre zmenu, lebo som na ovocie velmi namala chut

miki060707
4. sep 2011

ahojte, jeej karolinka ty už máš 26ty den, to je parááda, ja si idem spraviť k obedu niejaku pizzu, dám tam papriku, rajčinu, cesnak a okorením a aj vývar si dam možno zo zeleninou z polievky...večer možno niečo sladké...uvidim načo budem mať chuť, včera som mala ryžu s hráškom 🙂

miki060707
4. sep 2011

@lejja no melon je veru fajn, ja si dávam aj zeleninu, nemala by som ju asi dusiť, ale spravim si také lečo, trošku oleja..cukinu, papriku, rajčinu, cibulu...udusim vodou podlejem, okorenim a to jem na obed.to ma celkom zasíti a je to samá zelenina...🙂

karolinka25
4. sep 2011

ja som dnes skusala posuch z celozrnnej muky a bol super aj mojim detom velmi chutil, nabuduce musim robit asi dve davky 🙂
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=42074

karolinka25
4. sep 2011

baby co uz mate aspon jeden vodny den za sebou, pili ste len vodu?

karolinka25
4. sep 2011

@mango ako ti to ide, dlho o tebe nic nevieme?...zajtra ti drzim palce s vodou, daj potom vediet ako si to prezila

lejja
4. sep 2011

Aj ja mam rada melon,ale cely den nevydrzim len s melonom.Uvarila som si zeleninovu polievku.Dufam,ze sa to moze,ze to nemusi byt len ovocie.Inak ako dievcata?Pozorujete uz aj nieco na vahe?

karolinka25
4. sep 2011

@lejja nemusis jest len melon, ovocie mozes jest akekolvek, 100% dzusy, len je dolezite dodrzat dve hodiny medzi jedlami....melon je super v tom, ze ho mozem zjest vela, takze nie som az taka hladna....ja vobec nemozem jablka, lebo to idem normalne umriet od hladu 🙂 ....dobre je aj susene ovocie, ja som prve dva tyzdne ficala na susenych slivkach, vecer dom si ich namocila do vody a rano som ich zliala a stavu vypila...pomohli mi aj rozne semienka a orechy ... co sa tyka vahy, uz som si dala zavazok, ze sa nevazim az po vodnom dni, co mam v utorok, lebo mi to nerobilo dobre, stale sledovat ciselka, ale na oblecku uz citim zmenu aj ludia si to zacinaju vsimat tak som spokojna, ale hlavne sa aj ja sama lepsie citim...v utorok dam vediet ako som na tom po 29 dnoch 🙂