90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

erikas
11. jún 2008

aniel ja idem variť bryndzovú polievku rodinke a idem si nazbierať bazu na sirup,hodila som do seba 3 slivky,2 poháre vody a na obed brokoličku,budem mať robotu,takže na jedlo nebudem myslieť a dnes bude horúco,tak mi ani tak nebude chutiť,chvalabohu,pekný deň 😵

jesika26
11. jún 2008

jahodkajaja - jasne, sme radi, že sa k nám pridávaš. A kolko by si chcela zhodit?????
aniel - Aj ja by som si dala takú polievočku,lenže som v práci
erikas - ja mám zajtra ovocný den a už teraz som z toho vyyhádzaná 😀 😀 😀 , ja ho priam nenávidím a v piatok vodičkaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝

jesika26
11. jún 2008

jahodkajaja - pošli mne, skusim ti to poslat, len nezaručujem či ti to dojde, lebo tu máme na niektoré veci blokový net

jahodkajaja
11. jún 2008

jesika dakujem za privítanie...uff ani sa nepýtaj ale 30 by som chcela...a je najvyšší čas začať... 😖

erikas
11. jún 2008

jesika26 to sme dve alergičky na ovocie xixixi ty máš v piatok vodu?tuším druhú nie?držím ti palceeee 😵

erikas
11. jún 2008

jahodkajaja vitaj v klube a veľa zdaru 😉

jahodkajaja
11. jún 2008

erikas dakujem...Vám sa ako darí ak sa smiem opýtať??

jahodkajaja
11. jún 2008

jesika došlooo dakujem..idem si to vytlačit a začať čítať...je to u vás baby účinné?

jesika26
11. jún 2008

jahodkajaja - už som ti to poslala, daj vediet či ti to došlo.Ja tiež mám velkú nadváhu, ale pri kočkách ktoré sú tu to ide pomaly dole.´ˇCo by si chcela vediet??
erikas - pre mna je jediné štastie, že sa možu oriešky a najhoršie na tom je to, že už aj zelenina mi lezie krkom

erikas
11. jún 2008

jahodkajaja výborná diéta,doporučujem každej,skutočne a to už som ich zopár skúsila.Baby,ktoré majú nadváhu väčšiu chudnú rýchlejčie,ja som schudla skoro 4 kg,teraz mám 59kg,mne to ide ťažie,nemala som veľkú nadváhu,prečítaj si príspevky v tej uzamknutej téme 90 dňová diéta a padne ti sánka,ako aj mne,keď som čítala tie úspechy,ktoré babby ňou dosiahli,len sa treba naštartovať 😅

jahodkajaja
11. jún 2008

erika tak to si idem nájsť...ja ked som bola na strednej...mala som 70 kg max. takže teraz by som chcela ísť aspon na nejakých 65,...Ja velmi nemám čas na cvičenie niekde vo fitku, resp. aerobic, pretože jasa pri malom nacvičím ajajaj...
Jesika...mam 😉 aj to som počula, že rpi väčšej nadváhe to ide dollu zo začiaatku rýchlejšie...
jessika a erika vy kolko potrebujete dat dole??

erikas
11. jún 2008

jahodkajaja chcela by som 55-57 kg,ale nejako to nesilím,mala som skoro 63 kg keď som začínala,takže som vcelku spokojná s tým koľko mám teraz,snažím sa jesť podľa diéty,len už nie som priznám sa taká dôsledná....idem off bazu zbierať pekný deň

jahodkajaja
11. jún 2008

no baby ste mi dali s tou 1. častou chudnutia...371 strán 😀 😀

aniel
11. jún 2008

jahodkajaja som ti to poslala ,ale vidím, že aj jesika, tak to budeš mať 2 krát

jesika polievočka sa varí, potom poviem ako chutila .Zanesiem aj twins. Neviem ,čo si zobrala do práce ,tak jej zoberiem ochutnať 🙂

jesika26
11. jún 2008

jahodkajaja-stačí ti prečítat si prvých pár strán, kde je napísaný čo,kolko a kedy máš skombinovat a papat, tam ddalej sú len recepty
jahodkajaja-napíšem ti do maila

gucz
11. jún 2008

ahojky je tam niekto? baby čo robíte ak máte chuť na sladké trebars v škrobový deň? Aj som rozmýšľala nad lyžičkou medu, ale potom som odolala. Teším sa na zajtra, asi upečiem bábovku a dám si na večeru kúsok. A aj na tú čokoládku.

aniel
11. jún 2008

daj si na ranajky babán 😀

aniel
11. jún 2008

ja som dnes nejaká plná,ale už sa teším na polievočku.Dokonca nemusím ani vymýšlať ,čo malej.Polievočka bude aj pre ňu 🙂

aniel
11. jún 2008

ešte musím spraviť palacinky,pre môjho synáčika, lebo ten nechce nič normálne jesť 😅

potom by som si chcela zacvičiť, ale neviem ako budem stíhať 😕

jesika26
11. jún 2008

aniel - to je super že to drží s tebou aj ona, aspon sa podporujete
gucz - snažím sa premoct a ked to nejde tak si dám kocku horkej čoko, ale ja si dávam do kávy umelé sladidlo, tak aj to pomože, síce by som nemala , ale mlieko a trošku sladidla si odopriet nemienim

tinaa
11. jún 2008

ahojte kocky a vitam aj novu partacku jahodkajaja

Velmi vam dakujem za podporu, malej na silu davame pit so striekackou, zajtra ideme na kontrolu, nechcem aby isla na tie infuzie.

Vcera som stihla zjest rano nejake ovocie, potom sme boli dlho v nemocnici, takze obed sa nekonal. Vecer som si okrem salatu a bujonu dala aj lieskovce a jahody. No proste misung, ale potrebovalal som si ukludnit nervy.

Takze huraaa 1.prehresok 😉

Dnes karfiolova polievocka a zajtra spagety, cestoviny môzem, aj kazdy den 🙂

aniel
11. jún 2008

tinaa tá polievočka je výborná 😀

tinaa
11. jún 2008

polievky mam velmi rada a pravdu povediac mäso mi vôbec nechyba. No môjho muza by som na to nenalakala 😀

kitaka
11. jún 2008

ahojte pridávam sa k vám,ja mám dnes 3 den a schudla som 1 kilečko,ale nastrašili ste ma s tým ,že z menšej váhy sa pomalšie chudne,ja som začala chudnúť so 60

aniel
11. jún 2008

vitaj kitaka ,neboj veď ti to ide dolu, tak sa nemáš čoho obávať ,každý organizmus je iný.

tinaa, prá ve sme s malou dojedli polievočku ,je fantastická 😝

lucxy
11. jún 2008

ahojte baby, ako pokracujete 🙂 ja dobre, dnes mam na obed zemiaky so zeleninkou -cibulka, baklazan a mrkvicka, zapecene v rure, 🙂
zdravim kitaka

kitaka
11. jún 2008

dakujem za privítanie,,mala by som otázku ako dodržujete čas medzi jedlami,,,treba jesť už po tých 3(4) hodinách,alebo sa može aj neskôr? Totižto ja ked obedijem o jednej mala by som jesť respektíve o 4,,tak večer som hladnááááá

jesika26
11. jún 2008

kitaka - aj ja ta samozrejme vítam medzi nami 😀 😀 .A tie odstupy sa musia dodržat, čiže po 3-4 hodinách možeš jest, ale skor nie, neskor samozrejme áno.Ja obedujem o pol jednej a večeriam pred šiestou

jesika26
11. jún 2008

ahoj lucxy - ja celkom v pohode, dnes mám cestovinku so špenátom a večeru mnam, mnam 😝 😝

lucxy
11. jún 2008

ahoj jesika aj ja v pohode, kitaka ja som vzdy jedavala o takej 1 nej no a potom ako sa mi dalo niekedy som bola dhsie von tak som aj okolo 6 tej no ako mi to vyslo, ale dako som sa stym netrapila 🙂 tak prajem vsetkym dobru chut