90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

anaret
12. jún 2008

Aj ja mám rada melón, len som si ho nechala na neskôr a chcela som to skúsiť, či to vôbec zvládnem aj s iným ovocím. Len sa bojím toho, že sa mi ovocko preje, keď ho musíme každý deň... a čo sa táka kávy, zvládnem aj bez cukru, ale musí byť mlieko. Tak som si dnes kúpila sójové, lebo myslím, že to bude menšie zlo...

A ozaj v nedeľu mám UH- môžem na obed cestoviny a na večeru pizzu? viem, že by som nemala takto, ale poraďte...

tinaa
12. jún 2008

anaret, pri UH pisu, ze ak niesi na sladke, tak môzes na veceru zjest zvysok obeda, ale ci sa môze na veceru ine ako bolo na obed, tak to neviem.

Kavu mam rada cistu, bez cukru a mlieka, tak mam vyhodu, ale to male mnozstvo mlieka v kave nemôze uskodit.

sestri
12. jún 2008

na večeru pri UH sa môže aj kúsok pizze.

lucxy
13. jún 2008

ahojte kocky vsetkym prajem dobre ranko, tinaa ked mas UH mozes si dat na veceru pizzu alebo dake slane pecivo, nemusis sladke 🙂

erikas
13. jún 2008

dobré ránko🙂) ale ste sa včera rozpísali,mám čo robiť aby som to poštudovala,ja mám dnes sacharidy,tak som si do práce okrem dvoch hrušiek doniesla varené zemiačky s karfiólom 😝

jesika26
13. jún 2008

Prajem Vám krásne ránko, dnes mi držte palce, mám dnes druhú vodičkuuuuuuuu 😉

erikas
13. jún 2008

jesika26 držííííííím,Ty si šikulka,to zvládneš ľavou zadnou 😉

simka9122008
13. jún 2008

Dobré ráno chuduľky prajem úspešné chudnutie bez prehreškov včera som to trochu prehnala tak dnes určite na ostro 😀

kitaka
13. jún 2008

dobré ránko všetkým,dnes žial len druhé bielkoviny,5 deň,ale sa teším na obedík

aniel
13. jún 2008

ahojky babenky, tak už som tu Olga šípková je česká fitneska, mám od nej asi 4 cvčenia. 1 .pre začiatočníkov,2 .pre pokročilích a3 ani neviem, ale nadväzuje.Potom má aj cvičenie s deťmi.Dajú sa objednať cez media club. mňa jej cvičenie veľmi baví 😀

aniel
13. jún 2008

dnes máme ovocíčko, normálne sa teším .Melónik a jahôdky mňamky 😀 😝

aniel
13. jún 2008

včera ste toľko toho popísali, že než som to dočítala ,tak som zabudla ,ktorá ste čo písali, tak sa budem pýtať. tie jablká-zapečené sa ako robia? 😎

jesika26
13. jún 2008

kitaka - ani sa nenazdáš a budu 5 bielkoviny, ujde ti to ako voda

kitaka
13. jún 2008

ja som tiež zvládla ovocný v pohode,čoho som sa obávala,,,ale na ovocné ranajky sa teda neteším,,ráno to ovocie ide horšie

aniel
13. jún 2008

ja som mala večer koláčiky a keď som si dala čokoládu nebolo mi dobre asi sa mi zvýšil cukor 😉

aniel
13. jún 2008

ja po ovocnom ani nemusím raňajkovať a včera som dokonca ani nestihla 😀

aniel
13. jún 2008

jesika držím palce 😉

kitaka
13. jún 2008

jesika...už keby to bolo....ako tvoja voda

erikas
13. jún 2008

ja osobne ovocný deň nejako prežijem,ale kombinujem ho zo zeleninou (kaleráb,dusená mraz.zelenina na obed),tento deň nemusím 😒

gucz
13. jún 2008

jesika26 držím palčeky s vodou, aj sa budeš vážiť? ja mám podľa váhy rozdiel mínus 3kg, ale nevidím vôbec žiadny rozdiel 😢 ....
Ale zasa mi ani nepríde že držím dietu, mne to pripadá len ako zdravšie stravovanie. MM začal papať len 1x doma, väčšinou si dá chlebík s paštékou a zeleninkou a ešte 1x v práci, keď majú obed a schudol už 5 kilov. schudnutie u neho je vidieť hlavne v tvári a na lícach a ja nič ☹ 😢 , mám z toho depku

jesika26
13. jún 2008

kitaka - ja som si tiež tak hovorila ked som bola v začiatkoch tak ako ty, že už keby som bola na druhej vode, fakt to rýchlo ubehne, len treba pevnú volu a aj nervy 😀 😀 😀 😀, ktoré ma občas obchádzali 😖
Som zvedavá na zajtrajšie váženie, dúfam, že mi váha nestojí, to by ma zabilo 😎
aniel - dakujem a tebe sa ako darí??????

erikas
13. jún 2008

gucz každý organizmus inak spaľuje,moja kolegyňa tá neje,ona doslova žere 😀 a je ako špagetka,ja sa pozriem na jedlo a mám kilo hore,hroznáá nesparavodlivosť 😀

gucz
13. jún 2008

ja mám takú sestru aj mamu, sú suché až no, segra jedla odjakživa asi 2x viac ako ja. Ona má asi 40 kilov aj s topánkami. Tiež si myslím že je to nefér, ale život je už taký. Segra je chudá, krásna, zábavná atď a nemá teraz frajera aj keď by chcela a ja som taký mech a mám mangela, dieťa, mám kde bývať, takže som na tom keď sa to tak vezme vcelku fain. Ono každý máme asi niečo a niečo by sme len chceli

jesika26
13. jún 2008

gucz - si v začiatkoch, tie prvé kilá nie sú tuky, ale voda, telo sa odvodnilo.Len treba vydržat, mne už po 2 mesiacoch to pripadá ako diéta 😀 😀 , lebo už je toho dost, ale velmi mi toto stravovanie vyhovuje. A samozrejme chlapy to majú vo všetkom lahšie a aj v chudnutí 😠 😠 😠 .Jasne, že sa budem vážit, dúfam, že aspon kilo šlo zase dole
erikas - tak to máš pravdu, aj ja mám takú kolegynu, je všetko a ani deko a tak by chcela pribrat, kedy to šlo tak by som jej poskytla dákych 10 kíl 😀 😀 😀

gucz
13. jún 2008

prihodím jej aj ja zo 20 😀

riana246
13. jún 2008

ahojte babenky......čítam, že sa vám celkom darí.....držím vám palce aby ste to zvladali.....len sa netreba zbytočne stresovať ked váha postojí alebo ked máte nejaké prehrešky....

erikas
13. jún 2008

jesika26 mňa čaká druhá voda asi o 2 týždne,ale drží sa ma stále 59 kg,nejako sa nechce tá váha posunúť dole,ale zase prehreškom sa nevyhýbam,sem tam si dám to čo by som nemala a potom si nadávam... 😨

jesika26
13. jún 2008

erikas - máš nízku váhu(trošku závidím 😀 ), tak jasne, že tebe to nepojde ako nám čo máme nadváhu a po vode sa to každej trošku pohlo, tak určite aj tebe 😀 😀 😀

erikas
13. jún 2008

jesika26,ja viem,že moja váha nie na zúfanie,ale tak ešte -5 kg by ma fakt potešilo,aj keď je pravda,že si potom asi namiesto podprseniek budem kupovať pánske tielka 😀

riana246
13. jún 2008

😀 😀 😀