90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
21. jan 2014

@miskakyska ako ty pochval sa kolko maš už dole ja som si kupila športove nohavice a chyba mi cca 2 cm aby som sa zapla take su fajne len sa donich dostat tak to mam inšpiraciu zatial nič nove nevymišlam nemam čas nahana ma zajtra musim preč aj pozajtre takže možno sa ozvem až kolo piatka🙂dnes vitaminy doobeda ovocie a jedla som až o 14.00 karfiolovu polievku.nestiham xixi

ketrinn
21. jan 2014

@miskakyska aj ja som ti poslal srdičko🙂

estachova
21. jan 2014

@mirkapramukova ahoj, aj ja od začiatku t.j. od 2.1., len 2 kg dole - divné 😒 😒 , keď čítam, že baby po 10dňoch -4kg, dúfam, že sa to pohne, ja dnes vitamíny, ale som na seba nasr., lebo mi zo včera v robote zostal kúsok pizze a ja som ho doobeda priam zožrala, ale idem ďalej podľa plánu, cez deň, ovocie, na obed som si robila zeleninové fašírky a čerstvý šalát, teraz som si dala tiež fašírku a cvikľu a ešte si dám cvikľu, tak dúfam, že idem dobre, až na to doobedie, pijem okolo 2,5-3l vody denne

aduss
21. jan 2014

ahojte baby, takze dnesny moj prvy den zatial super 🙂 uz som sa aj pred chvilou navecerala..mala som varene kuracie maso a k tomu salat z cinskej kapusty 🙂..skusim sa odvazit po 8 dnoch, ci to funguje, pretoze tuto dietu drzim uz na neviem kolko razy 😀 vzdy som porusila..takze teraz dufam cele tri mesiace az do konca 🙂 ja som s vami zacinala 2.1. ale potom prisli komplikacie, myslela som si, ez som tehotna, takze preto az ten dnesny datum 🙂

lenka1408
21. jan 2014

@estachova
Ahoj, aj ja mam dnes vitaminy, od rana som na ovoci, ani zeleninu som si nedala na obed. A ako robiš tie faširky?

estachova
21. jan 2014

@lenka1408 buď odoberiem zeleninu z polievky- vývar, alebo udusím, alebo povarím mrazenú - celý sácok, ale najlepšie je z vývaru, všetku zeleninu pokrájam, alebo nastrúham dochutím a dám do papierových košíkov a na plech upiecť, mne veľmi chutia 🙂

andrea1516
21. jan 2014

@mirkapramukova ahoj dakujem krasne take ste super ze ma potporujete je to super pocit dneska vitaminy bez shresenia teraz som dojedla zeleninovy taier uhorky paradajky a olivy strasne som mala chut na olivy...v cm idu pomali ale vela ludi si vsimlo ze som nnieco schudla..zapnem druhe rifle ale este vytlacaju tukovu gumu na bruchu 🙂evzdavam to bavi ma to a musim ...a tebe teraz kila idu ako dole?aky mas den?

andrea1516
21. jan 2014

@estachova tie fasirky sa my pacia dochutujec klasicky vegeta korenie a tak do rury????znie to fajnovo nemas fotku?mohla si hodit medzi recepty a aj fotku 🙂myslim ze by as to viacej bab vyskusalo 🙂

zazulkaa
21. jan 2014

Ahojte, zajtra nás čaká UH a chcem vyskúšať nový recept, tak keď sa podarí zajtra pridám do knihy 🙂 Máme ale jednu dilemu, v UH je písané, že sa môžu pagáče. Ale ak by som ich chcela spraviť, tak všade je okrem múky, aj vajíčko, mlieko, škvarky. Pochybujem, že tie v obchode sú bez tohto všetkého. (tak ako to potom s tými pagáčmi je? :/ ) Nepoznáte niektorá recept, prípadne ste neskúšali niečo podobné robiť?

andrea1516
21. jan 2014

@miskakyska a ten posuch je aj z vodou dobry????ja som len s mineralkou robila zatial a vcera som si preto nnespravila lebo sa my nechcelo do obchodu...ale ak sa da vodou tak supiš

sinqa
21. jan 2014

Baby a avokado je zelenina? A mal tu uz niekto sushi? Myslite ze na skroby, vege sushi by mohlo byt? Sojovka je ok?

estachova
21. jan 2014

@andrea1516 áno, dochucujem vegetou a pridávam aj strúčik cesnaku, dám do košíčkov a pečiem v rúre, foto nemám, všetky som už zjedla a nevyzerá to veľmi vábivo, ale isto ich budem robiť bud. týždeň, tak odfotím a pridám do receptov 😉

andrea1516
21. jan 2014

@estachova super vyskusam aj ja sa my to paci velmi a je to zmena na tie vitamii dakujem krasne🙂

lydka84
21. jan 2014

@1veroncek1 to o mlieku avjicku plati len na obed !! vecera je dovolene aj s tym pohodaaaaa 😉 😉 😉

lydka84
21. jan 2014

moja vecera 😝 😝 😝

miskakyska
21. jan 2014

@andrea1516 z vodou je taky istý,ako s minerálkou 🙂 tiež sa mi čiažilo ísť kvoli deci minerálky do obchodu 😀 robievam aj ten posuch plneny šampionmi..to je tiež bombové 😵 nevyzerá tiež dva krát lákavo,ale je eňo-ňuňo 😉

andrea1516
21. jan 2014

@miskakyska ten som nerobila este je dobry?ides podla receptu,ja mam rada teto ale zatial som len s mieralkou robila a ten pikantyn ale ten je toto iste len si ribim riadne pikantne🙂

miskakyska
21. jan 2014

@andrea1516 výborny je 😉 tiež tam dávam cesnačik...ten pchám všade 🙂

andrea1516
21. jan 2014

@miskakyska aj ja cesnak je moj🙂

andrea1516
21. jan 2014

papam kalerab:D

matamisi
21. jan 2014

Ahojte...ach jaaaj ja som sa cely den pekne drzala a teraz som prave dojedla jahodovu milku CELU!!!! mna asi porazi za celych 20dni ziadny prehresok a dnes som tomu dala,dnes mam nejaky zly den 😢 nevadi zajtra pojdem na 1000 procent znovu 😀

matamisi
21. jan 2014

@andrea1516 aj ja cesnak zboznujem,len teraz ked kojim musim si davat bacha....

andrea1516
21. jan 2014

@matamisi ahojky ako sa ty dari?ako deska a vitaminy?co varis zajtra?

andrea1516
21. jan 2014

Zeny to pšeno je maly zazrak vcera som ho mala na večeru a deska ma krasne prečistil 🙂chutne a uzitocne :D

lydka84
21. jan 2014

@2momo2
@majkapetrisova
odporucam zahustovat na SKROBY zemiakovym skrobom 😉

lydka84
21. jan 2014

@zazulkaa ja by som skusila urobit klasicke kysnute cesto muka voda trosku cukru soli drozdie a skvarky do toho...... alebo este lepsie na veceruuuuu miesto kolaca a tym padom mozu byt aj z mliekom a vajičkom 😝

lydka84
21. jan 2014

@sinqa podla mna avokado je ovocie hmmm

kaciatkom
21. jan 2014

Ahojte dievčatá. Prepacte, že sa Vám tu miesam, ale oskvarky sú bielkoviny. To nevadí?

zazulkaa
21. jan 2014

@lydka84 Ďakujem Ti za odpoveď 🙂 tiež rozmýšľam nad tými škvarkami, že sú bielkovina, tak na obed asi nie..Na tú večeru miesto koláča to bude lepšie.

lydka84
21. jan 2014

@zazulkaa presne tak ... kvoli tomu aj ked vlastne je to tuk nie maso takze mozno aj na obed by sa dalo keby ich bolo malo, ale keby ich bolo malo nebolo by to ono....