90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
29. jan 2014

@zuzka2010 no ja neverim ze to dam .....

estachova
29. jan 2014

@andrea1516 ahoj, píšem až teraz v robote nemôžem,mám za sebou 28 deň, zajtra idem na vodu, lieky neberiem žiadne, vypijem určite 2l vody, a len veľmi málo zhreším, tak ja neviem 😠

estachova
29. jan 2014

baby dnes vitamíny, ráno a doobeda spolu 2 ks ovocia, obed - zeleninový šalát asi 300g, olovrant - zel. polievka+ mandarinka a pár orechov, teraz ešte môžem dusenú zeleninu?????

andrea1516
29. jan 2014

@estachova mozes kludne a nechapem preco ty idu tak malo dole kila...

lydka84
29. jan 2014

ahojte babeny ako to dnes ide,,??

miskakyska
29. jan 2014

@ketrinn ja to nejedávam ,preto mi to vyfučalo z kocky? 😀

@zuzka2010
@lydka84 baby zajtra by bolo najoriginálnejšie prespať celý deň 😀
ale nedáme,nedáme...svet sa nezruti,ked schrumeme jednu mrkvu,alebo jablko 🙂

andrea1516
29. jan 2014

@lydka84 ahoj tak ja sa prznam zjedla som na veceru jeden grahamovy rohlik z olivami a paradajkov ...druhy den ma picha pecen co nie je dobre tak som zjedla ten rohlik ..zajtra uvidim ak my bude velmi zle nieco zjem a ak nie vydrzim

lydka84
29. jan 2014

@miskakyska ja mama v zasobe uhorkyyyyyyyyy 95% vody 😉

lydka84
29. jan 2014

@andrea1516 ta co sa deje?

andrea1516
29. jan 2014

@lydka84 no neviem mam dva typi bud zase spaldova muka ...raz som z nej robila chlebik a bola som zneho chora ale poradili my aby som este tomu dala sancu tak mozno zase ta muka ...alebo som malo spala totiz to ked malo spim sa to stava ale neviem spat :(dam tomu este den dva a volam do emocnice ak to neprestane zatial sa sledujem

lydka84
29. jan 2014

@andrea1516 a uz si mala s mukou niekedy take problemy?

andrea1516
29. jan 2014

@lydka84 z mukou vobec iba tato spaldova hakrovala neviem necham to vytravit uplne a uvidim ako to bude dalej ak bude takto musim voltat do BB aby sa nestalo nic zle.myslim ze ak to bude zasa ta muka tak ju viac nechcem ...skusim este bezlepkovu muku

lydka84
29. jan 2014

@andrea1516 skus na dva tyzdne uplne vysadit muku ze co to urobiii ak to prejde je to v muke

andrea1516
29. jan 2014

@lydka84 v muke urcite nie ja jem veci z muky a minule som aj pizzu robila z bielej muky toto to nie je mne je stale zle ked si dam spaldovu muku uz druhykrat ma to chytilo tej sa racej vzdam a skusim bezlepkovu ...s tej som roky nepiekla ale v kupeloch ako dieta sme stali brali chlebiky a vinaocky bezlepkarov velmi dobre

ketrinn
29. jan 2014

@andrea1516 moja ja byt tebou olivy nepapam je tam vela soli na tu tvoju pečen to nieje dobre 😒 može ti byt aj stoho špatne.aj den predtym som si všimla že sisi dala olivy a špagety skus tie olivy nejest,myslim že to ide tym že ta picha mne sa to tiež robi a mam na ne alergiu tiež len vynimočne dam jednu dve.

lydka84
29. jan 2014

@andrea1516 no drzim palceky aby to co najskor preslo

ketrinn
29. jan 2014

dnes dodržane na 100% berem sa vypit este anizovy čajik a pojdem do hajan ,milačika mam doma tak tu často nebudem zajtra držim palčeky a tešim sa na tabulku xixixi 😉

ketrinn
29. jan 2014

@andrea1516 a na pizzi boli tiež olivy 😉 ?

andrea1516
29. jan 2014

@ketrinn ano boli olivy jem stale a tie tiez ic nerobja ,,,,raz som piekla s spaldovej muky chcelbik v pekarny a dala som si dva krajce a bolo my celu noc velmi tasko nafuklo ma pichalo ma v peceny a bolo my aj na grcanie v kolacii je tiez spaldova muka ale len malinko ,,,viacery my radili aby som tomu este dala sacu tak som dala ale zase mi nie je dobre ...ale moze to byt aj od spania lebo mam overene ze pecen pocas spanku pracuje od 00do 3rana a v tedy ked sa clovek budi alebo nespi je zle alebo ta pecen nevie vykonavat svoju pracu a mne spanie ide teraz zle ...no uvidime zajtra pracujem len do 12tej potom pojdem do sauny a na masaz tam si do tretej len na seba cas a ak by velmi pichala tak nieco zjem zeleinu alebo nieco take inac hlad nemam vobec a uz ani chute

ketrinn
29. jan 2014

@estachova jednu chybičku robiš podla mna ked zel polievka tak už nie ovocie radšej si mala dat + neaku zeleninu a orechy tiež ako samostatne jedlo o 2 hodky po zeleninovej polievke a nikdy nemiešaj spolu zeleninu ovocie odstup 2 hodiny davaj medzi ovocim a zeleninou. 😵

ketrinn
29. jan 2014

@andrea1516 tak možno že si to jedla čerstve aj chlebik aj kolač ja čerstve pečivo ani chleba nemožem lebo ma zduje ako ovcu xixixi ja len 1-2 dnove 🙂

andrea1516
29. jan 2014

@ketrinn nie nevadi my ai ze je cerstve ta muka alebo nespavost som si ista...napr aj sojove kocky som vygrcala odety sa ich bojim spravit ....citam brozurky co my dala ta doktorok a a po vodnom dni zacnem jest 5krat musim si spravit plan astavim si hodinky a budem musiet nieco zjest a dalej takto pit ako pijem a povie cvicit a myslim ze sa to zrichli a zacnem chudnut ako to citam my vypliva ze malo jem preto echudnem

lydka84
29. jan 2014

@andrea1516
ano adi jes velmi malo apreto sa ti podla mna nechce zrychlit metabolizmus ..... takze toto co cches teraz zacat ti velmi shcvalujeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

andrea1516
29. jan 2014

@lydka84 tak musim robim vsetko ako vy ale menej jem a pijem tak skusime toto riesit a hotovo ale zajtra vodny den chcem skusit ...dako si to zariadim v praci skusim mesiac a uvidime

lydka84
29. jan 2014

@andrea1516 urcite s ato rozbehne len treba pravidelne jest a primerane aby telo nebolo v deficite a nerobilo si zasoby

2momo2
29. jan 2014

@andrea1516 môžeš skúsiť aj pšeničnú a ražnú múku . Ja teraz "testujem" všetky - mám aj špaldovú aj tie ďalšie dve. Našťastie problém so žiadnou z nich nemám, ale čo sa týka "varenia" každá funguje inak, preto skúšam. Pozri tu - je tam popis k rôznym múkam http://biomila.sk/index.php?page=muky-a-krupice...

andrea1516
29. jan 2014

@2momo2 dakujem idem kuknut si zlata dakujem 🙂

andrea1516
29. jan 2014

@lydka84 teraz som si dala pripomienky do mobilu a skusim dako bude

lydka84
29. jan 2014

@andrea1516 drzim palce

matamisi
29. jan 2014

Ahojte,tak dnes vitaminovy den na jednotku a zajtra vodny den,ojeeeeej no som zvedava ci to dam....pri najhorsom si dam oriesky 🤐