90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
16. mar 2014

@aduss @matamisi
tak welnes pobyt - poobedie v tatrach 90-dnoviek sa mi ako napad velmi paaaaaci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kto sa este pridá ??????????????????????
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aduss
16. mar 2014

@lydka84 ved ked uz budeme mat tie postavicky ako lusk, tak to treba aj ukazat no nie? :D:D:D

lydka84
16. mar 2014

@aduss jasneeeee a zabavit sa spolu ked sme to spolu zvladli a odmenit sa 😀 😀 😀

misena741
16. mar 2014

pre lydku ale aj pre ine , na inspiraciu.cm nevie, nakolko som sa na zaciatku nemerala, ale v kg je to -42 kilov. v cm podla sukne 108 pas, teraz 74cm, takze asi 34 cm, bolky 124 vtedy teraz 93 cm, takze tiez asi 31 cm. možno viac, neda sa to podla sukne dobre premerat. 😲

misena741
16. mar 2014

@lydka84 lydka pridala som foto, moje foto zajtra, musim najst fotografa. 😀 😀 😀

lydka84
16. mar 2014

@misena741 že wau wau wau
pride mi to ako sukna normalna a vela nej detska ...... uzastna zmena 🙂 🙂 🙂 🙂

misena741
16. mar 2014

@lydka84 dik. predam balik veci xxl, už nevynosim 😀 😀 😀

misena741
16. mar 2014

@lydka84 dakujem,zajtra pridam aj svoje fotky.

lydka84
16. mar 2014

@misena741 no ja co sa da zuzujem, prave tu mam 4 sukne krore zuzujem a skracujem lebo mi padli dole na bedra a mam ich asi 10 cm pod kolenami 😀 😀 😀 😀 tak si vsetky skracujem nad kolena 😀 😀 😀 😀 😀

misena741
16. mar 2014

inak dns rano dzus a mandle, na obed kelovy privarok a pecene zemiaky, k tomu miesany zeleninový salat. vecer si dam už len mandle 🙂

lydka84
16. mar 2014

@misena741 a aky bol ten privarok? chutilo?

1veroncek1
16. mar 2014

@misena741 wau, klobuk dolu si nasa inspiracia 🙂

1veroncek1
16. mar 2014

tak po vcerajsom rošošu , ze cheesburger a pizza spat do reality, dnes vitaminy na ranajky som si dala mix ovocie posypane kokosom a obed karfiolova polievka na jarnej cibulke, teda rem vlastne posypanyoprazenymi tekv.semiackami a petrzl. vnatou cerstvou a idem vymyslat s cuketou uvidim co sa mi podari 🙂

matamisi
16. mar 2014

@lydka84 mozes peist do tn to nemam daleko 😉 uz mam po vybornom obediku,hovedzie mesko so zeleninkou a bravcovy jazyk....mnamka...

lydka84
16. mar 2014

@matamisi @aduss
aj vy mozte prist do ke 🙂
@matamisi no musim brat ohlad na to ze mas male deturence tak sa asi fakt budem musiet obetovat ja 😀 😀 😀 😀 😀
ja som este nepapala ale tie bude hovadzie masko tesiiim sa 😝 😝 😝 😝 😝 😝

1veroncek1
16. mar 2014

@lydka84 no a ja to mam k vam najdalej 🙂

lydka84
16. mar 2014

@1veroncek1 ale urcite prides aj tyyyyyy 😉 sak dovca na slovensku urcite budeee ci nie?

matamisi
16. mar 2014

@misena741 waaaaaauuuu,waaaaauuu,waaaaauuuu klobuk dole! 😵 uz sa neviem dockat na zajtrajsiu fotku 😉 inac baby v utorok som bola nakupovat a dcere som na jesen soft-selku bundu kupila a teraz v utorok som v detskom C&A cislo 164 kupila taku istu pre mna a to mi je este volna 😎 tak teraz chodime ako dvojicky aj kozenku mame rovnake 😵 a to ma dcera tri a pol roka! 😝 jaaaaj ja sa tak vytesujem....a dnes ked sme sa cela rodina stretly tak vsetci nechapaly ,ze aku perfektnu postavu mam a to ja som este neskoncila 😀 😵

matamisi
16. mar 2014

@lydka84 pocuvaj a keby si si tak spravila vylet do viedne? U mna mozes spat a pojdem na schoping ?

1veroncek1
16. mar 2014

@lydka84 jasne ze bude 🙂 ja som ale z Pn cize uplne opacna strana slovenska ako ty ale sme sa prave vcera s priatelom bavili ze by sme chceli ist do Ke lebo on mi hovori ze je to prekrasne mesto a ja som tam este nebola tak kdyby neco urcite sa ozvem 🙂 a dame kafe :D ale bez mlieka a cukru hehe

lydka84
16. mar 2014

@matamisi to musi byt krasne ked ste rovanko obleceneeee 🙂 🙂 🙂
no zatial som planovala bratislavu , nejako sa k tomu pridal trencin a mozno aj vieden dam co by nieee 😀 😀 😀 😀

lydka84
16. mar 2014

@1veroncek1 jasnee ze su krasne, to sa urcite ozby ked prides do vychodnej metropoly 🙂

1veroncek1
16. mar 2014

@lydka84 ale ja ked pridem na dofcu tak som v BA 🙂 na konci aprila pridem 🙂 to len tak ze keby motyka vystreli 🙂

lydka84
16. mar 2014

@1veroncek1 daj vediet dopredu ze sa chytsas mozno vystreli aj na vychode xixi

misena741
16. mar 2014
evica2977
16. mar 2014

@misena 741 wau, thumb up!!!!! No skvelé!
Baby ja som úplne nová, dnes iba 2.deň, skúšala som Dukanku, no nebavilo ma, že nejdem na WC aj tri dni! No teraz k veci, dnes mám škrobový deň, kávu som si dala bez mlieka☹ Môj syn fičí na mandľovom - keď sú orechy neutrálne nemôžme si dávať mandľové mlieko aj my?!
Kočky a koľko ste schudli ten prvý mesiac?! Mam 177cm a cca 78kil☹
Ďakujeé

lydka84
16. mar 2014

@evica2977 ahoj vitaj medzi namiii 😉 😉 😉
ja si davam sojove mlieko do kavy teda sojovy napoj (je to povolene aj v knihe) a myslim si ze mandlove mozes tiež 😝 😝 😝
predchadzajuca strana prvy prispevok odomna tam je link na nase tabulky v jednej su miery v druhej kila tam sa dozvies ktora kolko dala po prvej vode, po druhej vode 🙂 🙂 🙂 a ak sa zapises budeme len radi 😉 😉 😉 😉

zebatox
16. mar 2014

Ahojte dnes som mala prvy ovocny den som si robila "kolac" jablka banan orechy a brusnice zmiesane a upecene tak zatial len toto jem a chuti 🙂

lydka84
16. mar 2014

@zebatox no je to mnamka hlavne ak to este takto upecene posypes kokosom alebo orechami 😝 😝 😝

zebatox
16. mar 2014

No trosku ovsenych vlociek som tam dala ale ani pol hrste ale myslim ze to nieje az take porusenue lebo stale lepšie ako som sa predtým stravovala