90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

evica2977
16. mar 2014

@lydka84 dikes 😉

lydka84
16. mar 2014

@zebatox tie tam nabuduce nedavaj bude ta to lakat aj k inmy prehreskom 😉 skusenost po 75 dnoch xixi

zebatox
16. mar 2014

@lydka84 joj sak ja viem ale tak aspon nejem sladkosti ja som zavisla na sladkom nepotrebujem nic jest staci mi cokolada keksiky a kolace mna normalne jedlo nelaka 😖

lydka84
16. mar 2014

@zebatox ja som taka ista kvoli sladkemu by som polamala nohy xixi ale preslo to casom ...davaj si na ovocie skoricu a prejde ta chut na sladkeeeee 😉

zebatox
16. mar 2014

@lydka84 tak zatial sa mi dari odolavat ale uz som pevne rozhodnuta - v skrini mi visia nohavice ktore som si kupila v lete ze kilo ked schudnem tak budu dobre no a pribrala som 15 /salena/ tak moj ciel do nich sa obliect je moj ciel a uz ani po detoch radsej dojedat nebudem vsetko sup do kosa 😀

lydka84
16. mar 2014

@zebatox no to poznam ja ja som takle mala ze kilo dve a budu ako uliate a uz som ich nevytiahla cez stehna ...ale teraz ich uz poobliekam dnes som prave skusala co mi je akeee ako motivaciu , uz mi ostali len jedny nohavice a jedny saty napasovane inak obleciem vsetko a sedi to super co mam doma a 1/2 veci je mi velkaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

1veroncek1
16. mar 2014

no moje rozhodnutie ze dnes len vitaminy som vydrzala asi do druhej hodiny popoludni po obede som uz len zgunala a zjedla som keksiky 4 kusy pol bagety a jeden kusok kolacika a teraz sa hnevam zase na seba ja by som mala byt stale v robote zavreta tam nemam chladnickuuuuu

matamisi
16. mar 2014

Ja som si dnes miesto vitaminoveho dala bielkoviny...ale to sme az o 13.30 obedovaly a teraz vecer som neni vobec hladna tak asi uz ani jest nebudem...

lydka84
16. mar 2014

@1veroncek1 nevadiii zajtra pekne ideme dalej 😀 😀 😀 😀

lydka84
16. mar 2014

@matamisi a zajtra mas zase bielkoviny? normalne s nami dalej?

mirkapramukova
16. mar 2014

Ahojte zienk ktore porusujete.Vprvom rade som rada,ze niesom sama co porusuje.Lydka ja mam tiez chute na tuniakovu natierku a najcastejsie porusujem dietku nou.A ked uz porusim tak sladkym.neviem odolat.A je to skoro kazdy den...aj ked v malom mnozstve.Ale v piatok som to prehnala...Vecer 2 pohare vinka a k tomu pukance a aby nebolo malo tak kinder cokoladky cely velky balik 😠 😠 😠 strasne nieco...bolo mi tak zle.A dnes za trest a aj koli splnu som si dala vodny den.Tak aspon nejake odcinenie za prehresky. 😉 😉

lydka84
16. mar 2014

@mirkapramukova hoj no asi je to fakt dlho uz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 snad som tu lavinu porusovania nespustila ja, to by mi bolo luto 😒 😒 😒 😒 😒 😒
no ja som si dala vikend ze dietka bokom a poviem ti zabralo, okrem toho ze mi bolo tazko a bolel ma zaludok tak som si pomaskrtila..... uvidim co bude zajtra ale uz sa normalne tesim ze zajtra zase podla dietky ....

mirkapramukova
17. mar 2014

Nie myslím,že si to nespustila ty.Ja už som dávno predtým mala dosť prehreskou.A už si s toho veľmi ťažkú hlavu nerobím.Už to beriem ako môj noví životný štýl stravovania.A ja zas poctivo cvičím,tak dúfam že niečo s toho vo fitku vypotim

moje2deti
17. mar 2014

baby, ja už neviem čo so sebou ďalej. držím s vami od 2.1. po prvej vode som mala dole 7kg, po druhej nič a teraz v 3fáze som dala dole 0,5kg a aj to takým štýlom, že som v ten deň zhrešila - mala som ovocný a bola nedeľa, piekla som, tak som zožrala na obed 3veterníky a na večeru 4 pagáče a na druhý deň -0,5kg. inak stále stojím. včera som si dala vodu, vypila som za celý deň 2,5l citrónovej vody a dala som si asi 15hrozienok a váha sa vôbec nepohla. cm tiež nejdú dole, stále nosím tie isté veci čo som aj nosila, tie čo mám doma menšie a nosila som kedysi vôbec neoblečiem 😒
cvičiť necvičím, ale čakám na vhodné počasie a vyštartujem na bicykel či na korčule von 😉

misena741
17. mar 2014

@evica2977 ahoj vitaj medzi nami. to je dost individualne, niektore 8 , niektore 4kg. mne to ide uz pomaly ale tak 5 kg, tento mesiac bude slabsi, ale mne chyba do vytuženeho ciela 6-7 kg. dolu mam 42 kg. 😀

misena741
17. mar 2014

@moje2deti aj mne to ide pomaly, teto mesiac uplna hroza. ale som aj porusila. musime byt trpezlive, možno obmedzit viac jedlo. 😢

lovacka
17. mar 2014

ahojte,
ja cez vikend som mala bielkoviny to bolo v sobotu a ani som evecerala co mi bolo z maso tazko. vcera skroby tak som si dala kukuricne chrumky vecer a trosku zemiakovych lupienkov ved skroby nie 😀
dnes na obed spagety ale nezjedla som ani polku z toho co som mala asi som mala vela. 😨
zajtra ovocicko...tak banany to istia a mam aj ananas

misena741
17. mar 2014

@lydka84 tiez ma napadlo, že si spustila lavinu prehreskou 😀 😀 , ako sa dari?ja dnes UH , tak vecer si dam pizzu 😝 😝 😝 , uz nech som doma, objednam si ju asi po ceste domov, nech už ma pekne caka.zajtra vitaminy a streda volny den+ sluzba na pohotovost. takze nepapam cely den a aj celu noc. uz som to raz mala, strasne ma bolela hlava. musim si zobrat nejakú tabletku. no co uz musim vydržat.tak mi to ide pomaly, už stracam trpezlivost. dnes pridam fotku, tak okolo 16-17 hod. potom mrkni.

misena741
17. mar 2014

@lydka84 nasla som recept na avokadove kolaciky, myslis že by som ich mohla ja na vit., prip. iny den?
ide tam avokado, kakao, prasok do peciva, umele sladidlo. ci len UH den?neobsahuje muku, ani nic podobne, avokado ovocie, kakao ovocie, sladidlo 0, prask. do peciva?by nemal byt problem

cutty
17. mar 2014

Ahojte po dlhsej dobe sa opät hlasim 🙂 Dnes mam UH, a akurat dovaram paradajkovu polievku a mame pecene buchty od vcera 😀 Konecne sa mi ta vaha zacala hybat smerom nadol, lebo doteraz som strasne skakala raz kilo hore potom dole a tak dokolecka. Cvicim kazdy den, koncim uz 30 DS od Jillian a chystam sa na ripped in 30 tiez od nej 🙂

sisa1971
17. mar 2014

ahojte, pridávam fotku dcéry 1fotka je z decembra 2013 a druhá fotka je súčastná úbytok vo váhe 18kg. 🙂

evelin1986
17. mar 2014

@sisa1971 paraaadaaa! klobuk dolu🙂

lydka84
17. mar 2014

@mirkapramukova a co dalej, uz sa nam to krati ides dalej takto ci zacnes udrziavacku?

lydka84
17. mar 2014

@moje2deti ahoj ja to iste prvy mesiac cez 7 kil driuhy cez 3 a teraz mam viac ako po druhej vode ..... no divne ale ide sa dalej sak uz to nevzdam ked som dala prvych 11 kil dole ..... neboj pohne sa nam to konecne po splne mame , telo lahsie teraz chudne tak hura do toho 😉
odporucam skusit JILL zabavis sa je to cca 27 minut denne a krasne pri tom idu dole cm 😀 😀 😀

lydka84
17. mar 2014

@lovacka ahoj male upozornenie kukurica je skrob ale vsetko z kukurice je uz UH .... takze najblizsie kukuricne placky alebo chrumky na UH 😉
UHLOHYDRÁTY:
cestoviny s rôznou zeleninou ,pizza s paradajkovou omackou, sampionami a zeleninou, slane pecivo, pracliky, slane kolace velkosti pizze z kysnuteho aj nekysnuteho cesta, palacinky alebo lievance BEZ VAJEC A BEZ MLIEKA !!!!! , ale aj obilniny a vyrobky z nich: pohanka, jacnem, proso,pšeno, vsetky druhy vlociek .............. (patrí tu aj polenta - kukuricna kasa, slovenská ryža, tarhoňa, kuskus, musli,"polystyrenove chlebiky"...), vsetky jedla z muky ...

ja som dnes tiez kupila ananas tak sa na neho tesiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
17. mar 2014

@misena741 ahoj foto hladam a nevidim 😒 😒
dnes tiez ma brutal bolela hlava zabrala az tabletka ale ten reset pomohol, nie som hladna, nemam chute , ziadne oriesky som nejedla dnes cele doobedie, pekne dnes len bielkoviny a este sa chystam cvicit .... takze som rada ze som tie jedny ranajky na UH den a vitaminovy den porusila....krasne ma to nastartovalo pokracovat dalej 😀 😀 😀 😀
a preco nepapas cely den? nechapem 😖 😖 😖 😖 😖

lydka84
17. mar 2014

@misena741 teoreticky mozes, ja by som to radsej ocukrila steviou alebo medom ... 😉

lydka84
17. mar 2014

@cutty aj ja cvicim jill ale nie denne, kolko dni ti este treba aby si mala odcviceny 30DS ???

lydka84
17. mar 2014

@sisa1971 wau wau wau nadherny vysledok, aj cvici ?????? inak ta prva fotka, tak nejako podobne som aj ja vyzerala po vianociach..... len mam vacsie prsia ale to iste stehna, skoro ziaden pas ..... snad aj ja budem mat postavicku ako ona na druhej foto 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cutty
17. mar 2014

@lydka84 Uz len 2 dni a idem na ripped 😉 Strasne ma to bavi, hlavne ten treti level v 30DS je super 😀 Aspon mne sa velmi dobre cvici 😀