90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
30. júl 2010

@bea44 no bei uz viacej sa neda ked sedi na dozivotie. Ale to viete, dozivotie je aj tak najviac na rokov v nasich koncinach. dokonca aj za vrazdu pustia najneskor po rokoch. 😠

ze vraj nema na nove oblecenie. no poslem ti nejake vrace zo sekaca 😀

bea44
30. júl 2010

@yanni tak hladaj darcu spermii a nie tu na konovi s nami obsmrdaš 😕

yanni
30. júl 2010

bea a ty kde mas albumecky. nist ziadne ci ako?

bea44
30. júl 2010

@yanni nechapeš - šak dobra vyhovorka= polovičná pravda 😀 zdovodnujem si prečo len 6 kg 😀

bea44
30. júl 2010

@yanni - jedine že tam hodim svojho psa 😖 . ja som na tom podobne ako evita 😅

augustovamonika
30. júl 2010

oneeee, zeny... vy nemate co robit?? Bea ze vraj riesis nejake krizy a veselo si vypisujes... clovek si len na chvilu vybehne do skladu a nestiha citat.
Uja Joja niekde hodit pod vlak, neda si pokoja!
Uz by som daco sezrau!!!!!

bea44
30. júl 2010

@augustovamonika - to ja len propri obede, už som odpadavala od hladu , tak papam a kašlem na to 😅

yanni
30. júl 2010

@augustovamonika boze ani nevrav o zrani. ja len jeden jogurt do teraz. este jeden maly mam ale mi uz nejde nan chut. a neviem co budem v pekoske jest. ked to tam samy chlieb, z toho sa pribera. a mjaso len same tucne, to zase nemozeme. Daku svinu by som si dala, daku chudu. len kde zu zaklat.

yanni
30. júl 2010

@bea44 tak ty sa uz napchavas a nic nam nepovies? a ja cakam na dvanactu s tym druhym jogurtom. no kdybych ja vjedela.....

augustovamonika
30. júl 2010

@bea44 hehehee ano, taka taktika je pri podobnych pripadoch najlepsia. Kaslat na to, inac by cloveka porazilo alebo by sa zadrhol pri nejakej dobrej kuracinke, ktora na mna doma z chladnicky uz vola.

bea44
30. júl 2010

ozaj ani som nezreferovala: dnes dusena kuracinka na zelenine a paradajka + uhorka k tomu / bez chleba- zabudla som si nabalit a do bufetu nejdem! tam čiha jojo/ 😝 a už som aj po, ale dobre bolo. nie nadarmo sa hovori, že hlad je najlepší kuchár 😵

@yanni - ale ty čo tu čitam - velmi malo papaš. teraz po diete 😠 😠 čí??

yanni
30. júl 2010

@bea44 jaaaaaaaaaj ja nemam cas na hladanie darcu. ved ja to stale v robote makam. dokonca dve mam. to uz na nic cas neostava.

evita68
30. júl 2010

oné, baby, šak sa najcte už.. lebo keď tu budete kuracinku spomínať furt dokola, tak mi slina vytečie.. 🙂 dúfam, že bude cez víkend pršať, lebo doma sa chystajú grilovať, no to budem mať nos jak uhorku natiahnutý.. 😀

augustovamonika
30. júl 2010

@yanni no aj by som vedela o kvalitnom darcovi s kvalitnym produktom, ale neviem ci by sa mi to pacilo... ale keby ti trebalo poumyvat riad tak ti poslem toho mojho aspon na tyzden 😀 😀 😀 😀 😀

yanni
30. júl 2010

@augustovamonika a nema nahodou brata? 😀

no posli ho radsej na to one ize, ja na umyvanie riadu nepotrebuje, mam umyvacku, ta je v celku spolahliva, a osusi, nemusim utierat 😀

bea44
30. júl 2010

čo to čo to sa tu rieši??? a ja ceeem - one izeee. a riad poumyvam sama 😀 😀

yanni
30. júl 2010

no ja som si hodila ten jogurt, ale to je za naprstok, vraj 150g, no nech si to strcia ked ja aspon kilo potrebujem. No musim nieco zdrave v tej pekarni vynurat, juuuuuuuuuj mjaso by som si fakt dala. ale ked to tam len take pofiderne.

@evita68 no u mna ma byt zajtra uz slnecno 27 stupnov a v nedelu slnecno 29 stupnov. som zvedava. ked uz tyzden prsi ze by sa to tak zrazu vycasilo.

yanni
30. júl 2010

@bea44 bea ty cus tam ty mas aspon psa. ja ani toho nemam. ved by mi zdochol kej ja stale v robote. a ani vtaka nemam 😀 😀 😀

ninimini
30. júl 2010

a čo ste sa tak rozpísali obedovat treba!!!! a ako vidím aj tu budem robit medzierku 😀 😀 😀 yanni a chudú svinu nájdeš v modnom magazíne ale tu len oblízat možeš 😀 😀 😀

yanni
30. júl 2010

@ninimini v modrom magazine?????? *nechapandos*

ninimini
30. júl 2010

no nejakú štíhlu modelku t 😀 😀

evita68
30. júl 2010

@yanni ná vieš čo? nech si aj je pekne, nech si grilujú, aj tak im bude zle.. 😀 najväčšia slina im aj tak potečie, ked ma budú vidieť štíhlounkú.. 🙂 tak ja už idem domkov, idem sa najesť, lebo už mám závraty z hladu, hádam to zvládnem odšoférovať.. papenky babenky 🙂

bea44
30. júl 2010

@ninimini 😀 😀 😀 😀 😀 dobré , to som este nečula 😕

yanni
30. júl 2010

no tak ja na modelkovske svine nie som, to uz radsej potom nejakeho stihleho "sviniara" 😀 😀 😀 😀

yanni
30. júl 2010

baby ved uz si ma nedoberajte, poradte nejakeho zeneniachtiveho oneho, ved v nemecku je dobre 😀

yanni
30. júl 2010

@evita68 no nech si griluju a nech im zabehne.

ja musim ist zajtra vecer do kina. no uz sa mi teraz nechce.

ninimini
30. júl 2010

yanni: bud rada že dieta ešte nemáš lebo takto si potrebovala dat iba pár kg keby si bola mamička začínala by si ako mi pri 80kg 😀 😀 😀 vidíš akú máš výhodu 🙂

ninimini
30. júl 2010

bea ja vždy ked som pozeral miss tak len s celou čokoládou a chipsami 😀 a tak si poviem že je to na ich zdravie 😀 len ma deptajú

yanni
30. júl 2010

@ninimini no ja som miss nikdy neporezala tak som si aj chips a coki usetrila 😀

yanni
30. júl 2010

@ninimini no neviem aka to je vyhoda ked mi ostava rodit v 40tke alebo vobec 😠

ale toho sa ja nebojim, ja som po mame. my mame presne rovnake postavy. aspon viem ako budem ako 50tnicka vyzerat 😀 Nie vazne pri mne bola este mlada, tam vela nepribrala ale pri braskovi uz 30tnicka a priprala pocas tehu 25 ci 30 kg a do 2 mesiacov po porode mala zase jej 56 kg a to pri zhruba takej vyske ako ja, takmer 170. takze toho sa ja nebojim. a ked, no tak co obesit sa neobesim a 90tka to isti. a lahsie sa zhadzuje v 30tke ako v 40tke.